Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
16. dub 2011

@kamillka100 my chce obaja dievcatko ale kamartovi sa narodila dcera tak priatel povedal ze spravi syna aby sme ich dali potom dokopy 😀 ako je nam to jedno co to bude hlavne aby mimco bolo a bolo zdrave 😉 🙂

jika10
16. dub 2011

@nathali Ja myslim, ze ti ani nehrabe, ja jsem taky zvedava jaka bude teplota zitra rano. Hlavne ze jsem rikala, ze budu merit jen do potvrzeni ovulky a pak prestanu. No a merim porad, clovek je tvor zvedavy a ja jsem taky zvedava jak opice 😀 Ja sem si rikala, ze bych zkusila testnout rano na velikonocni pondeli, uvidim. Mozna radeji testy zapomenu doma,protoze zase pojedeme k nasim 😀 Treba do te doby prijde mrcha a usetrim test 😀

Jo a me i manzovi je jedno co budeme mit, hlavne at je to zdravy 😉

nathali
16. dub 2011

@jika10 tak to si dobra ked myslis uz na test aj ked ja ti to doprajem a snad ked testnes budu // 🙂 ja som strasna v tomto a hrozne sa bojim aj ked nemam coho 😀 ale ved to poznas
ja si radsej pockam no ty kludne testni snad nam pribudne dalsia tehulka 🙂

lifinka
16. dub 2011

tak vidím, že se puckal neozvala 😖

já opět zvracela, celé dopol jsem uklízela, vařila, chlebíčkovala, mají přijet rodiče na oslavu mm měl narozky, tak za chvíli jsou tu, tak jsem jen nakoukla, večer juknu,

nathali
16. dub 2011

@lifinka ahojky jeeej snad sa ti polepsi a bude ti dobre, uzi si dnesok a oslavu 😉

no puckal sa neozvala len dufam ze ma kopu prace a na nas zabudla
@puckal moc ti drziim palceky ozvy sa nam

jika10
16. dub 2011

Teda holky, ale podle toho co vcera psala puckal, ze kdyz budou // tak da vedet a kdyz se neozve tak prisla mrcha a nebo na testu byla / . Ale ja porad doufam, ze se ji pres telefon nepovedlo pripojit k internetu a ze mela krasny darecek pro manzilka. Mooooc drzim palecky 😉

jika10
16. dub 2011

@lifinka Uzij si oslavu a hlavne se moc nehon, asi se to chudakovi holcicce nelibi, ze tak moc pracujes a neodpocivas a tak ti dela v brisku neplechu a ty pak zvracis

nathali
16. dub 2011

@jika10 tiez v to dufam ze puckal ten net len nejde a bude mat pre nas a pre manzela dobru spravu 😉

a co porabas???

jika10
16. dub 2011

@nathali Jsem po obidku a lezim s hafusinkou v posteli a odpocivame. Ctu si a po ocku cacam na TV. Ale reknu ti, ze bych sla snad i spat 😅

nathali
16. dub 2011

@jika10 tak si pospi je vikend a po obede je to strasne dobre si oddychnut 😀
ja este len peciem kurca som zatial sama doma ale idem si dat makrelu co mam doma mnaaam 🙂

jika10
16. dub 2011

@nathali Nooooo, tak jsem si pospala a vzbudila se az ted, takze z filmu co jsem chtela videt jsem videla jen zaverecne titulky 😀 Vubec nechapu, proc jsem tak hotova a co budu delat v noci 😀

Jaka byla makrela??? Ja bych mela jit pomoct mamce delat studly a dat ji nadobi do mycky, abych to cele neprolenosila 😅

nathali
16. dub 2011

@jika10 celkom dobra ale len som si zobla 🙂

no neviem preco si unavena??? 😀 len lenos ved cez tyzden na to neni moc casu

jika10
16. dub 2011

@nathali No to mas pravdu, kolikrat bych si v praci po obidku hodila dvacet 😀 Asi to budu muset zacit praktikovat 😀

No ale ja fakt, ze manza spi taky, ze by jarni unava 😅 A co delas??? Tedka v televizi davaji Madagaskar, tak je to docela vtipny. Ja bych si totiz docela rada cetla, ale jak vezmu knizku do ruky a zacnu cist, tak bych zase hned usnula 😅

eerikaa3
16. dub 2011

@nathali cauko,teraz sme prisli,boli sme na zahrade.Som riadne unavena.Graf :http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6 vysla o kusok hore,mrcha neprisla tak cakaaaaaaaaaaaaaaaam No tebe tiez stupla a to je dobre 🙂

jika10
16. dub 2011

@eerikaa3 Noooo, krasny grafik, kdy budes testit?

eerikaa3
16. dub 2011

@jika10 asi v pondelok ale s malou dusickou .Tebe pekne vystrelila teplota,len tak dalej

jika10
16. dub 2011

@eerikaa3 Jo to chapu, ze se bojis testovat, par zklamani uz jsme tady meli. Ale ja doufam, ze u tebe to budou v pondeli jasny // a ja s nathali a doufam i s dalsima holkama se k tobe postupne pridame. Bylo by fajn, kdyby byl duben tak krasne plodny. Alespon by nam vynahradil predchazejici mesice 😉 Ja bych chtela testovat pristi sobotu nebo nedeli nebo na velikonoce. Teplota sice vystrelila, ale to jeste nic neznamena, manza kdyz videl grafik tak rikal, ze mam chripku 😀 Tak doufam, ze to bude devitimesicni chripka 😀

Drzim palce na testovani, at jsou tam poradny // 😉

eerikaa3
16. dub 2011

@jika10 dik,tie palceky budeme potrebovat viacere, vratane teba .Uz stacilo sklamani,zasluzili by sme si radost z // .Ze devatmesacna chripka 😀

jika10
16. dub 2011

@eerikaa3 Jo to mas pravdu s tim zklamanim a cim vic toho zklamani je, tim je to horsi a horsi. Ja nevim, ja porad tak nejak verim, ze se nam to tentokrat opravdu povedlo. Tak meli jsme 2 foliky, tak snad se alespon ten jeden uchyti 🙂 Ja uz si fakt rikam, ze mi bohate bude stacit jedno mimco, ale hlavne at je. Protoze asi kdyz by jsme chteli druhe, to aby jsme na to hned po porodu zase skocili, pokud by to melo trvat stejne dlouho jako ted, tak proc ztracet cas, ze jo 😀

Tak jsem docetla knizku a jinou sem si nevzala 😠

Jdu cucat na TV, mozna jeste nakouknu a kdyby ne, tak preju krasnou dobrou noc a rano poradne teplotky 😀

eerikaa3
16. dub 2011

@jika10 bru noc 🙂

jika10
17. dub 2011

Dobre rano devcata, tak ja dneska stejne , kuk na grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757
Uz si tak rikam, skoda ze do sebe nevidim a nevim jestli tam ten mimisek nebo mimisci jsou 😅 A jdu jeste spat, tak dobrou 😀

nathali
17. dub 2011

Tabulka 17.4.2011

Snažilky:
lucka_0906....31r...snž........12m.......60DC...(PC33dní)
blandik...........33r......snž......21m.......44DC...(PC43dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..........40DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........39DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž......................37DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......32DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................32DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....31DC...(PC30dní)
nathali............23r....snž........23m........28DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................28DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........27DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m.......26DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m.......24DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m......17DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........16DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r..............14DC...(PC43dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......,,,,,8DC...(PC30dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r............8DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....18tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......16tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.........8tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......5tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r.........5tt..........(snž.11m)

daisyna
17. dub 2011

@jika10 kočko, super, to vůbec nevypadá špatně 😉 ! Holka, držím pěstičky a ty se drž nahoře 😀

nathali
17. dub 2011

dobre ranko
tak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
vobec netusim co to ma znamenat
@jika10 noooo tak u teba to vyzera kraaaaasne 🙂 drzim palce a kedy asi tak sa chystas testnut???

dnes ideme na dom k znamim tak tu tiez nebudem ale vecer sa na vas pozrem ze co ste popisali 🙂

@puckal tak ako?????

nathali
17. dub 2011

@daisyna ahojkyyy 🙂
jak ti je??? 😉

jika10
17. dub 2011

@daisyna Ahoj kocko, diky za drzeni pesticek, asi je budu potrebovat, jako tehotna se necitim, takze se naraduji. A jak je tobe???

@nathali Tvuj grafik taky nevypada uplne spatne, taky drzim palecky. Testovat nevim kdy budu, mrcha by mela dorazit pristi tyden v nedeli, tak pokud teplota v sobotu neklesne tak mozna testnu a nebo az na to velikonocni pondeli. Uvidim, snad to do te doby vydrzim a nebudu testovat jeste pred mrchou. Vlastne ani moc nemuzu, protoze mam doma testy jen s citl. 25 a rozhodne me nelaka jit si koupit jine 😅

nathali
17. dub 2011

@jika10 aj ja mam tie iste testiky doma az na to ze ja neviem ci ich budem mat cas pouzit
vcera som slabucko spinila a dnes rano o trosicku viac tak som zvedava ze ci sa mi dnes ms rozbehne alebo ako aj ked je mi to divne zeby dnes ked teplota nejak vyrazne neklesla ale nemusela by ms vobec prist to by bolo lepsie ale nemam ziadne bolesti ach jaj
a tebe by mala ms prist kedy??cez vikend?

jika10
17. dub 2011

@nathali Me by mrcha mela prijit presne pristi tyden v nedeli 😒 Ja to mam tak, ze jeden den (16 DPO) mi klesne teplota a druhy den je tady mrcha v plne parade. No a 16 DPO budu v sobotu a proto v nedeli ocekavam mrchu. Taky doufam, ze si da potvora pauzu, me to rozhodne vadit nebude 😅

nathali
17. dub 2011

@jika10 ja viem ze u mna musi vyrazne klesnut BT sice uz nespinim ale na ako dlho? ☹ ach jaj snad zajtra neklesne este viac inak to bude jasne ako facka a ms pride ale keby stupla mala nadej by tam este bola 🙂
uz by sa ms mohla odmlcat na nejaku peknu dobu

jika10
17. dub 2011

@nathali Neboj, male spineni se pry muze objevit, kdyz se mimisek zavrtava do sliznice. Dokud neni mrcha, tak nadeje je porad, ze tam mimisek je. Kdyz tak koukam, tak tobe ta teplota taky musi klesnout skoro az na bod mrazu a pak dorazi mrcha, ja to mam taky tak. Ale jsem rada, ze tenhle grafik je vyrazne jiny nez ty predchozi, ale cetka jsem na internetu ze pregnyl muze ovlivnovat BT, ze ji zvysi, takze se neraduji. 😅

Jo uzij si to u znamych na baracku. U nas sviti slunicko a je docela hezky 😉