Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
18. dub 2011

@nathali No jo, alespon ze ten caj byl dobrej 😀 Ale zadne zavery z toho nedelam, radeji. Opet se to tu hemzi krasnymi grafiky a MS je v dohlednu. pritom jsem alespon u 3 holek pocitala se // na TT

jika10
18. dub 2011

@kamillka100 Neboj, vsechno bude OK, ted s manzelem budete brat leky a pak muzete vlitnout na miminko. No a bez sexiku taky byt prece nemusite, muzete pouzit kondom 😉 Hlavne to nesmis videt moc tragicky, musis si rict, ze vsechno bude dobry a miminko taky bude. Ted alespon vis, kde je zakopany pes a kdyz se s tim zacne neco delat, tak aby jsi nas tady jeste neprekvapila a nebyla tehu driv nez kterakoliv z nas 😉

nathali
18. dub 2011

@jika10 no to vies ked uz mas pocit ze to vyslo ohlasi sa ms akoby ziarlila ze by mala chvilu pauzu 😠
tak aspon ze ti cajik chutil 🙂 ja som este dnes nejedla tak si idem spravit nejaku dobrotku 😀

jika10
18. dub 2011

@nathali Taky mi ta potvora MS prijde nejaka divna. Nechapu ze si neda pokoj. Vzdyt prece kazdy obcas potrebuje dovolenou, ne. Tak proc ne i ona 😒

nathali
18. dub 2011

@jika10 snad to uz pochopi a da si dovcu 🙂 uz by bolo aj na case no nie??
@lifinka a ako to mam s tymi grafmi spravit ked ja si ich do albumu chcem dat??! a inym babam to ide a preco teda mne to nejde ja musim byt nejak vinimka asi 😠

lienkapp
18. dub 2011

no baby ja uz fakt neviem. Dnes som 40 DC a mrcha nikde. Ani žiadne príznaky že by mala prísť. No cely cyklus bol iný ako tie predtym. Ale ked podla progesteronu som vobec neovulovala. Teraz sa normalne bojim testnut. Asi ešte počkam 😅

kamillka100
18. dub 2011

dakujem vam velmi pekne, budem vas nadalej sledovat, len ja velmi prispievat nebudem, nemam s čím ☹ ☹ ☹ akurat mi jedna baba pisala, co mali tiez taky problem ako my, ze tiez manzel mal morfologiu, ze sa to neda liecit a ono bola na IVF, tak som z toho pafffff ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lienkapp
18. dub 2011

@jika10 ja som na tom asi podobne. Tak nič, ide sa odznova. Stale ešte dufam, ale ☹

lienkapp
18. dub 2011

@kamillka100 no ja som tiež v strese, mi čakame na vysledky spermiogramu. Dufam že problem je "len" u mna. ☹

jika10
18. dub 2011

@lienkapp A proc se bojis testnout. Vzdyt 40 DC je uz fakt hodne

jika10
18. dub 2011

@lienkapp Ja mam na doufani jeste 5 dnu a porad doufam, ze si MS Da dovolenou 😉

nathali
18. dub 2011

@lienkapp na tvojom mieste by som tesla 40dc je uz vazne dost a bud tam // budu alebo nie a ak nie tak by som sla k dr. ze ti aj tak ms neprisla ale dufam ze budes mat tu dobru spravu a // tam budu 🙂

jika10
18. dub 2011

@kamillka100 Hooolka, hlavne nebrouzdej po internetu a nehledej infomace. Vsude najdes jen diskuze, kde si porad nekdo stezuje jak je to strasny atd a ty z toho budes akorat spatna a budes se trapit. Tohle prosim nedelej. Vim z vlastni zkusenosti, jake to je hledat info na netu o nejake nemoci a navic kdyz najdes jenom ty spatny prispevky, to je pak z toho clovek fakt hotovej a vsechno vidi cerne. Myslet pozitivne je pul uspechu 😉

lienkapp
18. dub 2011

@nathali ja som bez clostilu mala 45 dnove cykly aj viac. S clostilom 39 po jednej tbl. a teraz som brala už 2 tbl. tak neviem ako sa to posunie. Ale bojim sa toho sklamania.

lifinka
18. dub 2011

@nathali já jsem si také stahla do složky graf, ale když jsem ho chtěla dát do alba nešel vložit....takže ho nemám. jediné na cěm jsem vyzrála, že jsem si ho dala místo jiného obrázku ve wordu, když jsem si psala týdny tu tabulku, jak mám v albu.

lienkapp
18. dub 2011

@jika10 ked do zajtra rana mrcha nedorazi tak rano testnem...asi 😵

nathali
18. dub 2011

@lienkapp ked si brala lieky tak by ti mala ms prist podla toto co pises 30-35dc takze by som aj tak testla 🙂 no drziiiim palceky 🙂
a graf nemas???

baby ja som s toho svojho tela uuuplne hotova a vobec nicomu neorzumiem mala som uz slabucke bolesti v podbrusku a aj krize som citila a uz si hovorim no ms je uz tu a na wc nic spinenie este ustupilo-skoro ziadne nebolo a teraz brucho neboli akoby som ani pred ms nebola 😅 😨 😨

nathali
18. dub 2011

@lifinka myslis ze to vlazim do wordu?? nozem ja s tej techniky zblaznim 😀

jika10
18. dub 2011

@lienkapp No tak to te beru za slovo. Ja stale s testovanim vaham, zitra budu 12 DPO, ale mela jsem pichnuty pregnyl, tak se bojim, ze kdyby na testu byly //, tak aby to prave nebyl ten pregnyl

nathali
18. dub 2011

@lienkapp kazda sa bojime sklamania ale je zas dobre vediet ze ci tam su alebo nie a ked by naaahodou neboli tak si to uz mohla riesit s dr. a necakat o to ide ale ja verim ze ty budes dalsia s // do tabulky 🙂

kamillka100
18. dub 2011

@lienkapp tak dufajme , ze len v tebe, lebo ked je problem u manzela ako u nas, tak je to tazke liecit ☹ ☹ ☹ u mna nie je az taky problem, vraj u mna sa da vyvolat ovulaciu, ale horsie s manzelom,

lienkapp
18. dub 2011

@jika10 no to je pravda, može to skreslovať vysledok. Ale uznaj nie je lepsie radsej stale dufať, ako si urobiť test a najsť / ?

nathali
18. dub 2011

@jika10 pregnyl byva 10dni v tele takze uz by tam nemal byt 🙂 no na teba som zvedavaaa 🙂

kamillka100
18. dub 2011

@jika10 vsak toto, ze som z toho velmi hotova, nechapem preco ja????????????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lifinka
18. dub 2011

@nathali no zkus to a něco tam ještě k tomu napiš, aby se Ti to uložilo a pak to zkus přesunout do alba, hodně štětsí, měla jsem u toho pořádný nervy.

lienkapp
18. dub 2011

@kamillka100 ved prave. Len ked bude problem len u mna, tak asi je problem, lebo mne nevyvolali ovulku ani 2 tbl. denne. Od dalšieho cyklu idem na 3 denne.
Ale neboj, hlavu hore, musi sa to podariť. Len to asi bude trošku trvať.

lienkapp
18. dub 2011

@nathali no maš pravdu, rano testnem. Vidíš ako si ma presvedčila 😀 Manžel ma narodky o tyžden, žeby darček? A do tej tabulky by som šla aj hned, ale to asi každa z nas. 😵

nathali
18. dub 2011

@lifinka ono to proste nejde a nejde 😠 kaslem na to!!!! aj ked som si to do wordu ulozila mi ukazovalo prazdnu zlosku 😠
@lienkapp ale naco by si dlhsie cakala ked by bol nejaky problem? a ked by tam // mali byt tak ti neujdu len uz budu pekne vidiet 😉 ktory dpo si???

jika10
18. dub 2011

@kamillka100 KUK do IP, mas tam zpravicku 😉

kamillka100
18. dub 2011

@lienkapp vsak hej............ale to trva uz dost dlho a uz nemam na to nervy, dnes ked manzelovi urolog povie, ze sa to neda liecit, zajtra budem volat dr. hermanovi aby mi vypisal papiere na IVF, uz mam toho dost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!