Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lienkapp
18. dub 2011

@nathali ja to neviem presne, lebo ja nemeriam BT, lebo mam taku pracu ze sa to stale neda rano odmerat, ale cca 15-20 dni určite.

lienkapp
18. dub 2011

@kamillka100 no tak v tom pripade by som asi ani ja nečakala. a kde chodite do CAru?

nathali
18. dub 2011

@lienkapp jaaj no ved nevadi hlavne aby boli // 🙂 no tesim sa na spravicku od teba 🙂

lienkapp
18. dub 2011

@nathali hned dam vediet, len dufam ze bude pozitívna 😉

nathali
18. dub 2011

@lienkapp urcite bude 🙂
baby co porabate??? ste asi v praci ze?? mna to caka tiez za chvilku juuj jak sa mi tam nechce ☹

lienkapp
18. dub 2011

@nathali no ja som po nočnej takže som doma a vynimočne budem skoro cely tyzden. A ty co robiš, že ides až poobede do roboty?

nathali
18. dub 2011

@lienkapp ja ma tak smeny mne sa to strieda zajtra mam rannu
ako vidim sme tu len my dve 😀

lienkapp
18. dub 2011

@nathali 😀

nathali
18. dub 2011

jeeej muz mi prisiel domov 😀
no som zvedava ze co mu dr. povedal dnes bol u kardiologa 😕

zuzka1.
18. dub 2011

ahojte,
ako to tu vyzera?
na koho cakame?
nathali vlkaldam do teba nadeje 😉

ja idem zajtra na folikumoteriu pri novm davkovani, som zvedava, aj ked ma nic nepicha, nic necitim, snad tam nieco najde.
no ved davam vediet.

nathali
18. dub 2011

@zuzka1. jeej dakujeeem 😀 ale neviem ci nam to vyslo sice ms sa nerozbehla ani po sexiku a zatial nic a ani bolesti ziadne tak cakam ale uz prestavam verit len dufam
daj vediet ako si dopadla u dr. 🙂 a ako sa mas??

jania023
18. dub 2011

Ahoj🙂čo myslite keď pôjdem na poslednú folikulmetriu na 12-13dc tak to staci??ovu mavam na 16-17dc

nathali
18. dub 2011

@jania023 ved vyskusaj a mozno vajucho uz bude pekne 🙂

zuzka1.
18. dub 2011

@nathali my sa mame dobre, vonku je krasne, tak sme vonku stale s malym, dnes sme malovali kraslice- teda plan bol kraslice, ale snazil sa, ale teda ja umelecke veci vobec, mm sa smial, on je totiz umelecky stolar, restaurator, stolar, tak tvorit vie, no ale snaha bola, a maly sa zabavil.

@jania023 jani ja som chodila predtym na meranie vzdy 12DC, teraz idem 10DC, neviem preco tak skoro, no ale ovulka byva vzdy 15DC.

nathali
18. dub 2011

@zuzka1. tak si to vonku kraasne uzivate 🙂 no to musi byt sranda ja som kraslice robila naposledy ked som bola na zakladnej 😀

jania023
18. dub 2011

@zuzka1. Takze je to potom v pohode nie??a ako je to z pregnylom za kolko dojde ovu 36h??

jika10
18. dub 2011

@jania023 Ahojky, ja byla ted na mereni foliku 12 DC a mela jsem dva foliky 18mm a tak mi dr pichnul pregnyl a do 36 hod od pichnuti mela byt ovu. Tak jsme se poctive 3 dny snazili 😀 A ted cekame na vysledek, jeste 5 dnu cekani, asi to nevydrzim

jika10
18. dub 2011

@eerikaa3 Uz testujes??? Krasny grafik

eerikaa3
18. dub 2011

@jika10 bola som u dr.pre Estrofem,lebo sa mi minul a spravil sono,ale nic nenasiel. ☹ Pre istotu mi predpisal utrogestan a mam ho uz aj brat,co keby.

nathali
18. dub 2011

@eerikaa3 kraaasny grafiiik 🙂
a nebud smutna ze nic nebolo vidiet ved je este skoro 🙂 takze to chce testiiiiik!! 🙂 a drzim palce 🙂

tak babulky papa ja bezim do prace uvidime sa az vecer 🙂

eerikaa3
18. dub 2011

@nathali caf caf

jika10
18. dub 2011

@eerikaa3 presne jak pise nathali, chce to testik 😉

puckal
18. dub 2011

@eerikaa3 ahojky koukám že MS ještě není, kdy znovu testneš??? Graf je hezký, doufám že těhulkovský...... 😉

eerikaa3
18. dub 2011

@jika10 no,uz aj test mam nic ☹ a je to jasne

puckal
18. dub 2011

Jibak dneska už ikam nesmím a volat také ne.....vždy mám někde problém...to je den D. MS stále není ani břicho nebolí, moc tomu nerozumím....jen doufám, že teplota zítra bude pořád dole, at už nestoupá a at dorazí MS at můžeme dál pokračovat......
@přežij to v práci a ráno jsme na tebe zvědavá, snad jsem to pochopila dobře, že zítra testuješ???

kamillka100
18. dub 2011

@lienkapp my sme boli v ke v gancare u dr. hermana, je milucky, ale teraz mame domacu liecbu a uvidime

zuzka1.
18. dub 2011

@nathali ved aj ja, tak som sa vratila v case😀DD

@jania023 neviem, pregnyl som este niekdy nemala, tak neviem, ale asi tak pisavali baby tu.

jika10
18. dub 2011

Holky, je mi pekne blbe po obede a nevim co mam delat, ach jo ☹ Kdybych mohla byt tak doma, ale dneska jsem v praci az do 18, takze jeste 4 hodiny prede mnou 😒

puckal
18. dub 2011

@eerikaa3 co je jasné?? MS stále není přece