Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
18. dub 2011

@nathali, tak MS se rozjela na plné obrátky, tak dnes 1DC, posl cyklus 31DC, snažení 10měs. Díky

eerikaa3
18. dub 2011

@puckal ms sice nie je,ale test by uz mal ukazat.

jika10
18. dub 2011

@puckal No tak to nechapu a tak krasny grafik jsi mela. V tom pripade ja si taky zadne nadeje nedavam a asi testovat nebudu 😒

veronicka33
18. dub 2011

Ahojte dievčatá🙂Nathali možeš mi napísat prosím 1 DC spúšta sa mi mrcha zatím iba špiním ale ona sa spustí potvora jedna : 😢

jika10
18. dub 2011

@nathali
@veronicka33
@puckal No teda holky jaka pak mrcha a zrovna ve vas tri jsem verila, ze rozsirite rady tehulek. Ach jo. 😒

veronicka33
18. dub 2011

@jika10 ahojky nooooo tak skoro to asi nebude ako vidím ☹

jika10
18. dub 2011

@veronicka33 No ale ted kdyz chodis do pracicky a nebudes se na to tolik soustredit, tak by to mohlo vyjit coby dup 😉 A co v praci libi se ti tam

eerikaa3
18. dub 2011

@puckal no to snad nieeeeeeee,mala si pekny graf

jika10
19. dub 2011

Ahoj holky, tak ja uz opravdu cekam na mrchu, teplota jde krasne dolu, kuk na grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757 Joooo a mamatest s citl. 10 snehobilej, takze je to jasny, ja spodni tabulku tentokrat taky nerozsirim, ach jo. V tenhle mesic jsem tomu fakt verila ☹ 😔

eerikaa3
19. dub 2011

@jika10 ahoj,este nemusi ms prist-dufajme.Ja som si tiez hovorila ze tento mesiac motyka vystreli a nic.Ani tak,ani tak
http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6

daisyna
19. dub 2011

@jika10 sakva, babušo, nezlob! MS ještě nepřišla....posté sem dávám svůj vítězný graf...mrkni kde jsem byla dvanáctý den já http://www.fertilityfriend.com/home/333757 ... jsem ti psala, netestuj 🙂..Klid a ještě vyčkej, třeba to opravdu vyjde a nesmutni..

@eerikaa3 Eri, ty něco bereš? Myslím nějaké prášky, že máš tak dlouhou LF a test neg. Kolikátkou testuješ?

eerikaa3
19. dub 2011

@daisyna mam pravidelny 28 dnovy cyklus,aspon doteraz bol,teraz co sa deje to neviem.Len clostyl a estrofem 5 cyklus a nikdy mi toto nespravilo.Prvy test bola 10 a druhy neviem

jika10
19. dub 2011

@daisyna Hezky jsi se rozcilila, ale ja uz neverim. Zazraky se sice dejou, ale rozhodne ne me a uz vubec ne nam s manzelem. No nic, dalsi clostik nachystany a uvidim, co rekne doktor 😒 Zacinam fakt zavidet tem, co jim clostik k miminku pomuze, ja hold budu ten druhy pripad. Ale diky za povzbuzeni. Uz jsem to rano obrecela 😒

jika10
19. dub 2011

@eerikaa3 No holka, co s tebou. testiky taky negativni a MS nikde. Volala jsi doktorovi??? Vis, jestli by ti treba nevzal krev a tak

eerikaa3
19. dub 2011

@jika10 vcera som u neho bola,spravil sono-nic,na to je aj tak skoro,sliznica 22mm, a pre istotu,co keby,tak mi napisal utrogestan a v utorok idem na kontrolu.

daisyna
19. dub 2011

@eerikaa3 je to zvláštní...co je ten estrofem? To se bere až po ovu? Asi bych zkusila lékaře a případně krev..

@jika10 jsem se nerozčílila (teď se musím usmát 🙂 ), ale nehaž flintu do žita a hlavně klid...ten je důležitý 😉
a miminko se vám podaří, proč by nemělo...nebou...škoda že tu není ten hladící smailík..

jika10
19. dub 2011

@daisyna No tak jsi se nerozcilila no 😅 Klidna moc nejsem, jak to vis, nestojis nahodou tady nekde za mnou a nekoukas na me 🙂 Jo, manza taky rika, ze se podari no a kdyz ne, tak pomuzou snad doktori, moji segre taky pomohli.

jika10
19. dub 2011

@eerikaa3 A takhle vysoka sliznice je dobre??? No asi jo, tak treba ses tehulka a pomaleji ti stoupa HCG

daisyna
19. dub 2011

@eerikaa3 no ta sliznice je hodně vysoká...možná bych i potichoučku gratulovala, ale ještě uvidíš za ten týden co bude 🙂, držím pěstičky!

eerikaa3
19. dub 2011

@daisyna dakujem.no uvidim co z toho bude.

@jika10 asi ano,aspon co vravel dr.

daisyna
19. dub 2011

@jika10 jasně, stojím za tebou a všechno vidím 🙂)... Opravdu to chce klid a chladnou hlavinku..držím pěstičky stále 😉

jika10
19. dub 2011

@daisyna Diky, diky diky. Ale radeji pocitam s tou horsi variantou, no co, clostik je kdyztak pripraven. Ty jo a kdyz tak koukam, uz jsi 9 tt, no to to leti 😉

daisyna
19. dub 2011

@jika10 letí? Mně se teda nezdá 🙂), skočilo to dnes, také jsem si všimla. Včera mi dr. napsal do průkajdy 8+3, ale podle ovu jsem méně.. Jsem se zapomněla objednat do toho predika, jdu na to 🙂.
A u vás když to nevyjde teď, tak příště, hlavně nesmutni.. Piješ kontryhel?

jika10
19. dub 2011

@daisyna Kontryhel piju, poctive 2x denne. Jen tenhle mesic jsem musela skoncit s pitim uz 10 den, protoze jsem porad spinila a na netu jsem se docetla, ze to muze byt z kontryhelu a ze je vysoka sliznice 😅 No a navic to priste rikaji vsichni. Dokonce i kartarka rikala, ze se to podari nejpozdeji v dubnu tohoto roku a vypada to, ze nic 😒

daisyna
19. dub 2011

@jika10 aha...já pila jenom jeden denně..jsem na to lenoch 🙂.. Už jsem objednaná na 17.5. Je to úterý, takže manža se mnou nebude moci jít, šéf jej nepustí, má volné pondělky.. Ale tchýňulka včera volala a že by mi malou pohlídala, pokud bude třeba, že by si vzala i dovču..je zlatá 😵
Ráno jsem si libovala jak mi je konečně jednou dobře, ale už jsem zase spadla na zem...začíná mi být nevolno..uáá..
A ty ještě vyčkávej, do ms je čas, tak uvidíš 🙂

jika10
19. dub 2011

@daisyna No a navic vis co me stve, ze jedna kolegyne tady v praci se me kazdy mesic pta, jestli uz jsem tehulka a kdyz ji reknu, ze ne, tak mi rekne no ale tak honem. Ona totiz chce odejit v dobe az ja budu tehulka a pujdu na neschopenku, tak ona dava vypoved. No a to je to co me rozciluje 😠

jika10
19. dub 2011

@daisyna No tak super a to uz budes mit i nejakou fotku mimiska ??? Ja lenoch na piti caje nejsem, ale obcas sem ho nechala luhovat i pul hodiny, jsem na nej jaksi zapomnela 😅 Ty jo, ty mas zlatou tchynulku, to ja bych chtela taky, ale od te doby, co mi manza poridil mycku, uklizecku, tak uz me nema moc rada 😒 A dava mi porad za priklad pritelkyni svagra, ze ona ma doma naklizeno, ma upecenou buchtu a tak. Jenze tchyne uz nevidi, ze ona konci v praci narozdil ode me ve ctyri odpoledne a ja se nikdy nedostanu domu driv nez kollem sedme vecer a na rozdil ode me, neni nemocna 😠 Ach jo, obcas si pripadam na to svete uplne zbytecne
No vidis, nema se cenu radovat predem, me bylo vcera cely den blivno, ale dneska uz jsem OK

daisyna
19. dub 2011

@jika10 Tak to je mi líto, že máš takovou tchýni..ta moje je skvělá, strašně hodná a zastává se mě, když se něco děje a můj má řeči 🙂).
Takové kolegyně bych kopala do zadku 😠 ...já jsem proto ani nikde neříkala, že chceme mímo, aby se pořád někdo neptal..
No a k tomu utz...už jsem volala tchýňulce a že si teda bere volno, navaří den předem (oni bydlí přímo ve městě kam na to jedem 🙂), od nás je to asi 30 km a že se pak najíme u nich a uděláme si krásný den..se fakt těším. No a fotku mi snad nějakou dají 😀 , si o ni kdyžtak řeknu 😉

jika10
19. dub 2011

@daisyna Tyyyy jo na tak takovou super tchyni ti i zavidim. Muj manza si taky nemuze stezovat, nasi jsou super, ale ta jeho strana se zrovinka moooc nepovedla 😅 A kdyz mi nekdo pred rokem, rikal ze si neberu jeho rodinu, ale jeho, tak ted bych mu rekla, ze to jsou faaaakt kecy 😅
Kdybych vedela, ze kolegyne bude takova slepice, tak bych ji to pred rokem a fous vubec nerikala. No jo, co se da delat, chybama se clovek uci
O fotecku mimiska si rekni, ted uz by mohl byt kraaasne videt, se tesim jak mala holka az ji uvidim 😀
Dneska je venku hezky co budete s malou delat. Ja bohuzel musim trunit v praci 😠