Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
19. dub 2011

@lifinka no mohol aspon by vedela hned na com je a nemusel nechavat v ocakavani ale zas kto si pocka ten sa docka 😉 🙂

eerikaa3
19. dub 2011

@lifinka dakujem -uvidime
@nathali 🙂 ,no to by bola sranda,mohla by sa otvorit potom nova tema 😀

nathali
19. dub 2011

@eerikaa3 no som vaaazne zvedava na zajtrajsiu BT
snad tentokrat motyka vystreli a aj zazrak sa stane

babyyy co ste varili??? 🙂

lifinka
19. dub 2011

@nathali no právě tak mi pak řekni na co jsou testy, když vyjde poz a zrazu ms! naprd...
já jen hříbkovou polévku...malý nechce nic jíst, ale víš co si dal, že?

eerikaa3
19. dub 2011

@nathali ked budem stihat,tak hned rano ju hodim do grafu,ale ja tu nebudem ideme do Blavy, az vecer sa vratime tak potom nakukem Polievku hraskovu a pstruha na masle so zem.pyre

eerikaa3
19. dub 2011

@lifinka no ked teplotuje tak asi nic.malinky,nech sa cim skor uzdravi

lifinka
19. dub 2011

@eerikaa3 natty ví, že ivošek miluje palačinky a taky jednu fakt snědl, tak jsem ji ubrouskem ještě vysušila, ayb mu nebylo zle a je to ok. takže aspoň něco slupl.

nathali
19. dub 2011

@lifinka no jasne palacinky 😀 to je jeho 😀
@eerikaa3 ok budem cakat na BT ja tu rano budem idem az na poobednu do prace 🙂 aspon volaco 🙂
a do BA co pracovne??
ja idem robit halusky a robim kolac slivkovy s posypkou 😀 ten sme taaaaak dlho nemali 🙂 sa nan tesiiim

nathali
19. dub 2011

@lifinka keby ivosek nechcel palacinky tak by mu muselo byt veeeeeelmi zle ale to sa este nestalo 😀 nastastie 🙂 a aspon nieco spapal 🙂

lifinka
19. dub 2011

@nathali taktak, takže pokud zafungují palačinky je to OK. 😵 TAK KOUSEK BUCHTY BYCH SI DALA!

nathali
19. dub 2011

@lifinka ja ti poslem 😀 alebo ved dobehni na buchtu a tehu caj 😀 vsetko mam doma 🙂

jika10
19. dub 2011

@nathali Ja uz asi radeji testovat nebudu a uvidim co bude. Bud v nedeli dorazi mrcha a kdyz nedorazi tak pak testnu

jika10
19. dub 2011

@nathali Muzu zabehnout na halusky??? S cim budou s brynzou nebo se zelim ???? Dala bych si oboje 😀 Ja pecu kuratko, pytlikovy 😀 Takova super rychlovka

eerikaa3
19. dub 2011

@lifinka ahaaaaaaaaa,no aspon volaco papa.
@nathali Ano pracovne,ideme jednu lekaren zamerat.Kolac si neprosim aale bryndzove halusky by som si dala 🙂

lifinka
20. dub 2011

tu ještě nikdo dneska nebyl? Tak mě přijede za chvíli mamka tak se dáme do umývání oken a pak půjdfu na zahradu nabít energii z Ivoška, kterou mi bere 😖 jsem K.O. Naštěstí noc poklidnější ale vstával už 6h. 😝

zuzka1.
20. dub 2011

ahojte,
folikuly nic ani po zvysenych davkach, mam pockat na mrchu a prist k nemu pre paiere do car nas posiela, pojdem do ba do gynfiv. majte sa tu krasne a tehulkujte coskoro. u nas to trochu potrva.

nathali mozes ma vymazat. dakujem.

puckal
20. dub 2011

@lifinka Tak si nabij energii at jí máš dost pro všechny tři🙂 Taky koukám, že žádné nové zprávičky. U mě nic moc, babičku máme na JIPce v nemocnicy a je to blbé....včera nás tam an inepustily. A už jen špiním, tak MS byla asi jen necelé dva dny....neřeším, vyřeší doktor 😅
@nathali, tak co ty kočko??? Jaká dnes??? Jinak dnes jsem 3DC 😉

puckal
20. dub 2011

@zuzka1. tam ti určitě pomůžou, neboj 😉 A můžu se zeptat? Při prvním dítku jsi problém neměla?

zuzka1.
20. dub 2011

vtedy som brala mesiac nejake hormony, potom prisla mrcha, az taka, ze som musela ist pre injekciu na zastavenie a nasledujuci mesiac som bola tehotka. ale tiez tak vselijak to bolo, na rizikovom som bola od 8tt, kvoli krvacaniu, v nemocke kazdy mesiac minimalne na tyzden, lebo som mala kontrakcie od ý.mesiaca silne, aj 120-tkove, nakoneic ma tak utlmili, ze som prenasala dva tyzdne a z dievcatka ktore malo mat 3000g, bol č kilovy chlapcek😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
cele na divoko

lienkapp
20. dub 2011

@zuzka1. ahoj možem sa ťa opytať kolko tbl. clostilu si brala? ja som po 2 tbl. a tiež nezabrali, teraz mi zvýšil na 3 tbl. Len mrcha ešte nedorazila.

zuzka1.
20. dub 2011

@lienkapp ja som mala 2x1, 4. mesiac

lienkapp
20. dub 2011

@jika10 ja som na tom podobne, test bol negat. a mrcha nikde a to som dnes 42. DC. Ja už neviem

jika10
20. dub 2011

@lienkapp No ja mam nastesti jeste 4 dny do mrchy, mam ji dostat az v nedeli 24.4. 😒 Ale uz mi prisli ovu testiky, tak muzeme pokracovat ve snazenicku 😉

nathali
20. dub 2011

Tabulka 20.4.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......47DC...(PC43dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..........43DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........42DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž......................40DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......35DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................35DC...(PC28dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........30DC...(PC28dní)
jika10.... ........31r....snž..........12m.......27DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m......20DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........19DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r..............17DC...(PC43dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........11DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........10m..........3DC...(PC31dní)
veronicka33...33r....snž.........16m...........2DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž............................2DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m.............1DC...(PC30dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....18tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......17tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.........9tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......6tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r.........6tt..........(snž.11m)

nathali
20. dub 2011

ahojky babulky
@zuzka1. tak som ta vymazala snad vam v CARe pomozu a mimco bude za chvilku pri vas
@puckal jeej tak to ma mrzii ze mas babicku na jipke a co sa stalo?? snad sa s toho dostane co najskor a bude s vami doma

ja som asi vcera vecer dostala ms dnes BT klesla na 36,4 stale je to take divne slabe ale uz sa aspon farba zmenila na cevernu a nejake kusy sem tam idu zo mna PARDON za vyrazy 😅 no nechapem ze nekrvacam normalne ako pri beznej ms staci mi len tenka intimka neviem ci sa mam tesit alebo nadavat no kazdopadne pojdem k dr. nech nieco poriesi len co ma stve viac ze neviem kedy mam zacat brat clostil ma to byt od 3-7dc a ja som zo svojich dc uuplne mimo a na nervy 😠

puckal
20. dub 2011

@nathali Ahojky, no babičku jsme tam odvezli s vyrážkou, na chodbě si při pobytu zlomila krček v noze takže težká operace a ted po operaci zase dostala zánět střev a odchází jí ledviny...je cukrář.....vzhledem k jejímu věku čekáme spíš nehorší....
Jinak k MS, no mě se také nerozjela, jen první den na intimce 2x2cm a ted už jen 2 dny špiním...také tomu nerozumím......snad Dr. poradí 29.4. jduk němu.

jika10
20. dub 2011

@nathali to me mrzi ze mrcha dorazila, ale jede se dal a dalsi kolo uz musi vyjit, to by na tom svete nebyla zadna spravedlnost 😉

Me dneska teplota neklesla ani nestoupla, tak uvidim. Prsa me prestali bolet a zatim vse OK. Tady grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757

nathali
20. dub 2011

@puckal jeeej tak to je mi strasne luuto ze co sa stalo babicke ☹ to je strasnee ☹ snad sa s toho dostane

ja ani neviem ci to mozem nazvat ms ved sem tam je toho viac ale len ked sa idem vycikat inak mam skoro stale cistu intimku no len vcera toho bola trolinku viac to som vynenila dve intimky a inak nic vobec nic aj ked som sa vycikala dnes tak je to len take slabulinke spinenie vobec tomu nerozumiem ved som po liekoch a po clostile mi vzdy ms chodila normalne
takaa som nastvana na to moje telo to uz neni normalne aby mi zas ms nechodila a robila si co chcela ☹

@jika10 no grafiik mas kraasny 🙂 snad ti to tak vydrzi a budes mat aspon ty // 🙂 moc ti drzim palceky 🙂
no na svete v tomto spravodlivost neni a neni ani ziadna organizacia kam by som im mohla ist za to vynadat 😠 😀

nathali
20. dub 2011

inak tu je moj grafik sice tam to mam stale ako 31dc 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/331739

jika10
20. dub 2011

@nathali No ja se bojim, ze skoncim s teplotou presne tam jako ty a prijde MS 😒 A je skoda, ze nemuzeme nikomu vynadat, obcas by mi to i pomohlo 😉