Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
20. dub 2011

@jika10 tak šup do mě, já to vydržím, nadej aspoň mě, ať se ti uleví, co?
Mám tu mamku, tak jdeme umývat okna...ivošek bez teploty od večera!

jika10
20. dub 2011

@lifinka A kdyz skoncite s mamkou s mytim oken u Vas doma, tak muzes prijit i k nam mam jich na umyvani 12 😅 No ulevilo by se mi, ale ted uz netestuji, uvidim jak tohle dopadne. Vybavu na dalsi mesic mam, jenom se budu muset domluvit s dr, zda bude i pregnyl

lienkapp
20. dub 2011

Čo to tu čítam ,asi nie som sama komu "blbne" mrcha po clostile tento mesiac. To bude nejake znamenie 😉 . Ja zatiaľ nič nove mrcha este neprišla. Idem kupiť novy test 10 citl. a uvidime 😵

puckal
20. dub 2011

Ahojky, tak už ani dneska nešpiním...nerozumím tomu, zítra začnu měřit zase BT ☹

akin
20. dub 2011

Ahoj všem 🙂 Nakukuji sem k Vám už od ledna, přispívám ale minimálně, tak se snad neurazíte, když sem hodím jednu radu...nathali @puckal zajděte si ke svému gyndaři, aby Vám změřil výšku sliznice. řekne Vám, zda to špinění už byla MS nebo ne...pokud budete nasazovat znovu clostík, je potřeba přesně vědět, který DC jste. Měla jsem minulý měsíc stejný problém. Od 19 do 25 DC slabé spinění (stačila intimka) a pak to přestalo... Byla jsem z toho jelen- nevěděla jsem zda už mám odmenstruováno a nestihla jsem nasadit hormony, nebo ne.Volala jsem do CARu (kam už rok chodím) a tam mně hned chtěli vidět. Změřili sliznici (MS to nebyla), vzali krev na HCG, kdyby tam byla nějaká nidace. Nakonec 28 Dc dorazila regulérní MS a mohla jsem znovu nasadit clostík, takže celá ta akce byla zbytečná...Ale doktor se na mně rozhodně netvářil jako na blázna. Naopak mne ješte instruoval, abych přijela na pohotovost, kdybych měla nějaké divné bolesti. .....Jinak ale držím palce, aby už MS nedorazila vůbec 😅

mladamamka
20. dub 2011

Ahoj holky můžu se k Vám přidat? Jinak mám otázku beru clostík od 5 do 9 dne cyklu. Dneska jsem 9 den cyklu a dělala jsem si OVu test a vyšla mi testovací čárka silnější než kontrolní. Myslíte, že tak brzo už můžu mít ovulaci, Mám cyklus 30 dní. Díky za odpovědi.

kacnov
20. dub 2011

holčeny mám dotázek měli ste ovulku každý měsíc ve stejný den?
minulý měsíc mi ukázal pozitivní ovu test tento den tj 11DC a dnes nic tak potřebuju nějaké info a vím že vy mi ho řeknete :D

nathali
20. dub 2011

@jika10 paaani tak mas co umyvat 😀 nezavidim asi by som si na to najala upratovaciu catu 😀
@lifinka tak super ze mamka pomoze a ze Ivosek je bez teploty 🙂 a co ty jak je tebe??
@akin no ja neviem co mam robit zajtra idem do prace dr. uz nestihnem a po svitakoch je uz neskoro nasadzovat clostil alebo mam to nechat tak a byt tento mesiac bez clostilu???alebo ho nasadit ??
@kacnov ja som ovu nemavala kazdy mesiac rovnako minuly mesiac to bolo na 16dc a tento mes. na 13dc a mavala som ju aj na 19dc 😅 😀

eerikaa3
20. dub 2011

@nathali ahoj,no uz som doma-kooooooonecne.Som unavena jak male mača.
@lienkapp ja som ho brala 5 cyklus ale toto sa este nestalo.Ms chodila jak hodinky

nathali
20. dub 2011

@eerikaa3 no ako ti je??? hovor
a co grafik mas??? a netestovala si??? ja som na teba takaa zvedavaaa 😀

eerikaa3
20. dub 2011

@nathali http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6 netestovala som,pockam este,mam ale pocit ze mrcha dorazi v najblizsich dnoch

nathali
20. dub 2011

@eerikaa3 pri takychto krasnych teplotach ti nemoze predsa prist ms! no som na teba zvedava ze co ti dr. povie

eerikaa3
20. dub 2011

@nathali a s tebou to ako vyzera?

nathali
20. dub 2011

@eerikaa3 pisala som ti IP citala si???

akin
20. dub 2011

nathali: já bych ho zatím nenasazovala a počkala co bude. Pokud to je MS, tak už bys začátek clostíku stejně prošvihla...Navíc je tu pořád možnost, že jsi už těhulka 🙂 Udělej si test. To bylo první na co se mně ptala sestra do telefonu a i doktor. Buď se pořádná mrcha rozjede a nasadíš clostíka pak a nebo budeš v nejhorším jeden měsíc bez prášků, no 😅

kacnov
21. dub 2011

@nathali houby no tak to jsem zvědavá tedy kdy mi dojde i když si myslím že dnes jsem 12DC takže asi zítra by měla nebo jsem jí prošvihla nebo ji nemám. jako dr mi řekl že do týdne od clostilu má dojít no tak já teda nevím no ale tak uvidíme no

puckal
21. dub 2011

@akin Ahojky, díky ale já s closíkem už skončila, jdu k Dr.29.4. spíš si myslím než těhu, že mi nezabral orgametril na růst sliznice a byla nízká tak proto tak krátká MS. Uvidím co mi řekne Dr......

puckal
21. dub 2011

@eerikaa3 pořád se ale držíš 😉 Kdy bude další test?

puckal
21. dub 2011

@nathali a kdy ty zkusíš test?? MS se ti nerozjela, tak by jsi mohla zkusit, aspon budeš vědět na čem jsi 😅

jika10
21. dub 2011

Dobre rano holky, tak moje teplota stale stejna, zatim http://www.fertilityfriend.com/home/333757 ale mozna mam rozbity teplomer, protoze mi pripada divny, ze 3 dny mam teplotu stejnou i na desetinu stupne ☹
Vcera jsem se byla rozloucit se svym byvalym klukem, odjizdi mi na 2 mesice do Ameriky, sluzebne. No bude mi smutno

jika10
21. dub 2011

@nathali No to si pis, ze si poridim uklizeci cetu na myti oken 😀 Podle me, kdyz se ti nerozjela MS, tak bych zkusila testit
@kacnov ja mela ovulku po clostiku 16 -17 DC a kdyz byl clostik s pregnylem, tak ovulka byla 14 DC. Clostik beru 3 - 7 DC. Takze jsem ti nepomohla
@puckal A co bude ted, kdyz jsi bez clostiku??? Pujdete do CARu

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Vitej mezi nama, ja si myslim, ze klido muzes mit ovu takhle brzo. Takze se snazinkujte 😉

leeena_4
21. dub 2011

Ahojky holky,
@puckal vzpomněla jsem si na tebe při pročítání jedné poradny našeho CAR a píšou tam o orgametrilu, že není moc vhodný, když chce člověk otěhotnět, tady je odkaz, zkus kouknout, třeba ti to pomůže a možná clostík nezabral kvůli orametrilu 😉 http://www.gest.cz/cz/odpoved.php?od=2

leeena_4
21. dub 2011

@nathali ten tvůj grafík je zajímavý, já být tebou, tak ten testík počůrám 😉 🙂

lifinka
21. dub 2011

@nathali ahojky, tak okna jsme zvládly, jinak dnes k nám na zahradu dojde zajac 😀 .Jinak je mi dobře, tak snad nevolnosti přešly na jinou těhuli, a jak ty? netestneš?

leeena_4
21. dub 2011

@lifinka ahoj těhulko, to je super, že ti je líp, bylo na čase. To šíleně letí, ty budeš už cítit pohyby za chvíli, viď? 😵

lifinka
21. dub 2011

@leeena_4 ahooojky a jak ty, co nového? Pohyby no min. pondělí mě 2x koplo a od té doby nic, a ko v nedohlednu....to víš, stále se pozoruji, zda nebude aspoň vlnobití, ale nee....tak kdy to vypadá na IUI?

leeena_4
21. dub 2011

@lifinka jé, takže už máš první kopance za sebou, krása 🙂 No, já jsem 13 dní po dvojitém agolutinu a mrhca nepřišla a ani nebyly folíci, abych mohla doufat, takže čekám, ale dnes budu volat do CARu. Kdyby dorazila jak měla, tak už stimuluju a chystám se na IUI. Injekce už mám doma, teď už jen ta mrcha 🙂

lifinka
21. dub 2011

@leeena_4 tak snad do 15dne dojde a když ne, tak ti dají co?

leeena_4
21. dub 2011

@lifinka já nevím, já se neptala 😀. Dneska zavolám do CARu, až tam odpoledne bude můj doktor a ten ať se o to postará, je to jeho práce, já se nebudu stresovat 😀 😉