• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
dudu - no ja by som brala aj trojičky :grinning:
4. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dudu, díky za držení palečků, jsi hodná :dizzy_face:

A ta vajíčka - k jejich prasknutí dojde, když mají min. 18 mm a určitě prasknout současně, tak je to v těle nějak zařízené :wink:

Jeeee a ty se budeš vdávat, to je krásný, moooooc ti gratuluji a hlavně přeji ať jste šťastní a ať máš brzy mimíska v bříšku. A s tím pitím si vážně nedělej hlavu, normálně si užívej svatební oslavy :slight_smile:

Ty jo, taky mám jednu kamarádku, která si uhnala díte ve čtvrťáku a tak už teda odmaturovat nestihla a když pak šla k matuře v září, tak už to neudělala. A taky lítala po zábavách, pila a miminko bylo a je pořád zdravé.
Ale jako štve mě to, že takovéhle holky, co mimčo nechtějí, jsou těhule hned a my nic :angry:
4. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, jsem hrozná. Je večer a zase jsem se přežrala. Ach jo, v práci v pohodě a sotva přijdu domů, tak už vytloukám. A pak se divím, že si musím kupovat o číslo větší oblečení :angry:
4. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik - mne o tom hovor - a to mi ešte doki povedal že sa mi bude ťažko chudnuť kvoli pco - tak užasne... a ja mam fakt velku nadvahu :frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer všem :slight_smile: vy jste ukecané dočítala jsme vás,došla jsem v 18h z práce :wink:

Leni už jsem v pohodě,koupila jsem si ovu testíky tak je musím naštudovat jak se to dělá :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni nejsi sama, kdo je přepapanej :grinning: já měla za celý den 3 housky, a co jsem přišla domů tak pořád něco žvejkám :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus ak chodiš na folikulometriu tak su ti ovu testy naprd :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo se doma přejídá. A jako já jsem si řekla, že když je Milda do středy na školení a nemusím vařit, tak že nebudu nic jíst. No a už jsem si nakrájela lovečák a k tomu 2 chleby, pak ještě jablečný dortík se šlehačkou, jogurt s lentilkama, no hrůza :grinning:

Šárko, jsem moc ráda, že už jsi v pohodě :slight_smile: Já jsem ovu testíky zkoušela i když jsem chodila na folikulometrii, hrozně mě zajímalo, co mi ukážou a co mi řekne dr. Většinou jsem začala testovat tak ten 12-13 DC, abych viděla, jestli to sílí - jednu sadu testíků mám v albíčku.

Májo, jak jsi se dneska měla? Koukám, že v práci toho taky moc nesníš. Tak holt to musíme pak dohánět doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,jj máš pravdu, přijdu z práce, hlad jak hérečka...k večeři jsme dojídali kuře od soboty, pak jsem si dala kus metrdortu, a teď žvejkám gumový medvědy....už bych měla přestat, nebo až se pujdem "snažit" tak by mi mohli medvědi lézt ušima :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
májo, gumový mědvědy tak můžu, celý velký pytel sežeru na posezení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a pak má taky ráda gumový bonbony s colovou příchutí :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem díky mojemu miláčkovi-taky pěkně mlsná tlamička- objevila gumový medvědy z Polska. Kilový pytel za 60,-kč, ale nemají chybu. Jsou míň sladký a jsou trochu větší a malinko měkčí. Minulý víkend nám Jirkova neteřinka přivezla 5 kg a už máme jen 2kg. Vůbec byh se nedivila, kdybychom místo mimíse měli medvídka :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no teda, ty mi děláš chutě. u nás by taky ubývaly takhle rychle, to víš, musí se to sníst, přece bys je chudáčky nenechala zkazit :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem ráda, že nejsme sami takový žrouti.
Leni, už nemam oči, jdu do vany, snad se trochu proberu a pak hurá na ty naše "trojčata"
zítra mám náročný den, večer sem nakouknu
mějte se všechny krásne...krásnou dobrou a plodnou noc :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcelko, taky už jdu do sprchy a chrnět. No ale ty ještě neusínej, pěkně sexíkujte a držím palečky, ať si ta správná spermijka najde tu správnou cestičku :wink:

Holčinky, taky přeju krásnou dobrou noc a zítra pište, co je nového.

Krásné sny :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem hezké sny a sladkou dobrou noc :wink:
4. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, moc prosím o radu. Někdy v pubertě jsem měla velice nepravidelnou MS, proto jsem začala brát hormonální ant. vše bylo v pohodě. Po cca 7 letech se to nějak nahromadilo, spousta práce a všeho a já brála antikoncepci jen sem tam a otěhotněla. Bylo to v době kdy jsme měli s přítelem šílené peklo takže jsem šla na potrat, zastihli jsme to včas takže šlo pouze o mini, na kontrole bylo vše v pořádku, rok po té jsme mimi už cílené chtěli, vysadila jsem HA jenže půl roku nic (menstruace jednou za 80 dní apod...)tak jsem šla doktorovi a ten řekl že prostě neovuluju a že vypadá že mám i neprůchodné vaječníky....nechápui proč neob jak jsem předtím otěhotněla, mám za sebou první dávku Clostilu a teď čekám co příjde. Máte někdo zkušenosti s něčím pdobným? díky moc pa pa
4. kvě 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko děvčata, v albumu mám další testík :slight_smile:
dneska jdu k holiči :slight_smile:
5. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdecek to nepotrebuje komentar! gratulujem!!!
5. kvě 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, ale stejně mám strach jak dopadnou ve čtvrtek ty testy :unamused:
5. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

prdecek len dobre dopadnu neboj sa ... tusim to v kostiach

lenka ako vyspinkana ???? ty moja spolutestovacka :grinning:
5. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
wolfskinka :grinning:
5. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdecek co sa smejes ?
5. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: krásné ráno

Prdečku superrrrrrrrrrrrrrrrr :wink:

Wolfskinko jak je? :wink:
5. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
wulf tomu ze to citis v kostech, je to jako usměv, jako ze mam radost :slight_smile:

papus jak je?
5. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj papu ....

no brucho pobolieva sem tam, prsia chvilu naliate chvilu nie, bolestive zatial nie, tak uvidime ... este mam tyzden do vysledku
5. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prdečku dnse už jsem úplně OK :wink: jen si připadám jak průtokáč to je děs :unamused: pomalu už mi bříško splaskává :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wolfskinko tak držím pěstičky ať to vyjde :slight_smile:
5. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus dakujem ... uvidime buduci tyzden co sa udeje
5. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to čekání je dlouhé vždycky bych to nejraději zaspala :grinning:
5. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus no presne tak ...
5. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek