Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
25. dub 2011

@leeena_4 jak si mi napisala tak uz placem ale asi je to dobre musim to zo seba dostat a nedusit v sebe ale si strasne zlata a mas pravdu musim nieco zacat robit cvicit a nejak sa zabavit a nie len lamentovat no chvilku nam to potrva ale vysledok potom bude stat za to 🙂

leeena_4
25. dub 2011

@nathali klidně se pořádně vyplakej, ono to občas pomáhá a pak se ten smutek změní na naštvání a chuť bojovat a máš vyhráno. Sama jsem to prožila a ta změna proběhla ani nevím jak. Vím, že jsi silná holka a popereš se s tím 😉 Osud by ti jinak takové překážky nekladl, kdyby nevěděl, že to zvládneš. Moooc ti fandím a za pár týdnů už se spolu budem smát tomu, jak sme tajně bulely, když někdo blízký otěhotněl 😉

aduskatt
25. dub 2011

@nathali mne to nepomohlo vobec na nic🙂))

nathali
25. dub 2011

@leeena_4 ano pomohlo mi vyplakat sa a spravila som si caj ze tym zacnem 😀 a budem pokracovat ako si mi pisala 😀 mam ta za priklad 🙂
nevie kde beries vsetky tie slova ale pises tak krasne ze mi je hned lepsie 🙂 asi mas pravdu ze tie prekazdy v zivote nie su len tak ale pre nieco 😉 🙂
@aduskatt myslis na otehu ale na vytoky 😀

normalne som vdacna za konik 😀 kde inde by som si mohla postazovat 🙂

aduskatt
25. dub 2011

@nathali no sak ani na to ani na to🙂))u mna to boli zbytocne vyhodene prachy.na vytoky mi pomohol gynoflor

nathali
25. dub 2011

@aduskatt no tak aspon nieco zabralo 🙂 len na tom rosalgine ma stvalo ze som si vzdy dala o nieco teplejsiu vody ako mala byt 😅 😀 takze s tym bola riadna sranda 😀

leeena_4
25. dub 2011

@nathali sama jsem si tím prošla a tvůj příběh mi ten můj připomíná a tak když prožíváš to co já před pár měsíci, tak cítím povinost dát ti najevo, že bude líp když budeš bojovat a že to, co prožíváš je jen jedna etapa celého snažení a není nekonečná 😉 😵 taky jsem vděčná za koníka a taky mám takový vzor, který mě držel a drží nad vodou a jde mi příkladem. Ve středu se jí narodili dvojčátka 😉 😵

aduskatt
25. dub 2011

@nathali xixi...ja som zacala gynoflor, obrusky Lactacyd a dove na intimnu hygienu..............odvtedy mam klud

nathali
25. dub 2011

@leeena_4 no velmi mi to pomohlo 🙂 a som ti vdacna aj ked baby na Mk su zlate asi som potrebovala presne nieco take pocut ako si mi pisala 🙂 vediet ze to vsetko prejde a bude lepsie normalne sa citim lahsia 😀
jeeej tak dvojcata a co su to chlapsi alebo dievcatka? 🙂
@aduskatt no ja mam teraz vytok ale neviem preco nic mi neni neboli nepali 😕 lactacyd je dobryyy 🙂 ten mam tiez rada aj ten intimny gel 🙂

aduskatt
25. dub 2011

@nathali no, ja som mala casto zapaly a toto mi pomohlo.casto, tym myslim kazdy druhy tyzden.......

nathali
25. dub 2011

@aduskatt jeeeej tak ty si si vazne toho uzila az az este ze ti to preslo a prisla si na system ktory ti vyhovuje 🙂

aduskatt
25. dub 2011

@nathali no sak nastastie..........ale netusila som z copho...proste zrazu doslo, trvalo pol roka, ci rok..........a potom preslo.....

nathali
25. dub 2011

@aduskatt no vyskusam aj ja tuto kombinaciu 🙂 ked to tebe pomohlo 🙂

aduskatt
25. dub 2011

@nathali skus, za to nic nedas......proste som uplne vylucila toaletny papier a pouzivam vyhradne sprchove gely speci na to....gynoflor som asi dva tyzdne uzivala, mam este plnu chladnicku🙂)) ale uz len pre pripad potreby..dlho som ho nepotrebovala🙂

leeena_4
25. dub 2011

@nathali to je dobře, teď se ještě zravě naštvat a bude dobře 🙂 😉 Jsou to chlapečci. Štěpán a Matěj 😉 Zvládneme to a tohle všechno bude jednou zapomenuto, až budeme ty naše uzlíčky držet a jen tak něco už nás pak nerozhází 😉
@nathali mě pomohl obyčejný jablečný ocet. Ony kvasinky nemají rády kyselé, takže jsem pila denně půl deci jablečného octa ve šťávě, nebo studeném čaji a mykoza se odstěhovala. Teď si beru jen na dovču vždy tabletky jablečného octa jako prevenci. Jo a přestala jsem používat tampony. Ony totiž ke konci ms tu pochvu hrozně vysuší a to mají ty kvasinky taky rády, potvory 😀

nathali
25. dub 2011

@aduskatt ja som mala doma tiez gel ze keby naahodou je potreba ale uz neviem ako sa vola teraz ma ten nazov nenapadne 😀
ale aj tak pojdem za chvilku k dr. a nech mi povie aj co s ms mohol by mi dat duphaston toho mam doma kopu 😀

nathali
25. dub 2011

@leeena_4 a nevola sa ta baba naahodou vecernice?? 😀 pisala som s nou aj s babami v jednej teme 🙂 joj malinky su kraaasny 🙂
no jablkovy ocot ma nenapadol mam ho doma od sestry ked chcela chudnut 😀
a nasrata som dost 😀 tak snad mi to pomoze sa pohnut dalej 😉

leeena_4
25. dub 2011

@nathali jmenuje. Ta mi hodně pomohla a šla příkladem. Vlastně pořád je a je mi hodně blízká. I jsme se setkaly a měly si co říct 😉
skvělý, že jsi nasratá, to je přesně to, co teď potřebujem 😉

ivka_marek
25. dub 2011

@nathali drzim palce!!

nathali
25. dub 2011

@leeena_4 vzdy som sa na nu chodila pozerat ze ako jej tt nabiehaju a uz ma miminka pri sebe 🙂
ja by som s vela babmi chcela stretnut ale kedze oni su v cz a ja na sk tak to nejde ale nevadi aspon cez mk si popiseme 🙂
@ivka_marek dakujem 🙂 a ty sa mas ako?? 🙂

ivka_marek
25. dub 2011

@nathali celkom fajn, ten cas sa zacal vliect, neviem sa docakt 12.5. a potvrdenie u zenskej ze je vsetko v poriadku a prvykrat uvidim drobca na sone 🙂 mam take zaujimave pocity v podbrusku, pichanie a pod. Prsia su citlive,dost bolia..ale nestazujem si, som stastna 🙂

nathali
25. dub 2011

@ivka_marek do 12-teho je este daleko ale ubehne to raz dva 🙂 uvidis 🙂 no je fajn ze na sebe nieco pozorujes ale urcite bude vsetko ok potom nam daj hned vediet ako si dopadla a pochval sa s foto zo sona 🙂

ivka_marek
25. dub 2011

@nathali urcite sa ohlasim. Este ze idu MS v hokeji, vdaka nim mi to ubehne rychlo 😀 drz sa!!

lienkapp
25. dub 2011

@loretana Ahoj tak ako si na tom? Ja ešte stale nič a to som už 48 DC. Asi skusim testnuť zajtra alebo pozajtra. Divne je ze nemam vobec ziadne pocity. Mohlo by to vyjsť 😅

loretana
26. dub 2011

@lienkapp ahojky, já pořád nic, dnes jsem 41 DC, včera jsem už podruhé testovala a nic... včera už jsem vysadila Utrogestan, protože jsem někde četla, že by mohl bránit MS... nevím, jestli nemám zavolat do CARu, pro jistotu, co myslíš?

nathali
26. dub 2011

Tabulka 26.4.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......53DC...(PC43dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........48DC...(PC39dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......41DC...(PC32dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........36DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........22m......26DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........25DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r..............23DC...(PC43dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........17DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............15DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............13DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........10m..........9DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........16m...........8DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž............................8DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m.............8DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž............................8DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........18m..........6DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........16m...........5DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....19tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......18tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r........9tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......7tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r.........7tt..........(snž.11m)

nathali
26. dub 2011

@loretana
@lienkapp baby no tak u vas to vyzera naadejne tak snad budu dobre spravicky od vas 🙂 ked ms nikde drzim palceky 🙂 kedy budete testovat??

nathali
26. dub 2011

Tabulka 26.4.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......53DC...(PC43dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........48DC...(PC39dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......41DC...(PC32dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........36DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........22m......26DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........25DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r..............23DC...(PC43dní)
Janine6623............. snž...... 5m............21DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........17DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............15DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............13DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........10m..........9DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........16m...........8DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž............................8DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m.............8DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž............................8DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........18m..........6DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........16m...........5DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....19tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......18tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r........9tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......7tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r.........7tt..........(snž.11m)

puckal
26. dub 2011

@loretana Ahojky pokud jsi pořád brala utrogestan, tak většinopu MS přijde až ho vyssadíš....jen malé procento to dostane když ho bere.......ale zavolej Dr, co ti ho dali, měli by vědět kdy vysadit.

nathali
26. dub 2011

@puckal ahojky 🙂
ako sa mas??dlho si sa tu neukazala co sviatky ako si si ich uzila