Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
28. dub 2011

@natyi25 no nechci tě strašit, ale blbě mi bylo od 8tt-10tt celé dny a pak přišlo 12tt- 19tt zvracení teď mám týden pokoj...Jinak jsem dost cítili první týdny tak do 9tt podbřišek, takže to je normál a jo ještě dost prsa a bradavek se mi mm nesměl dotknout vůbec!

lifinka
28. dub 2011

@nathali dobře mi je,jen mám koš žehlení a to se mi už dva dny protivý, no uvidím....Včera jsi měla ovu na 9DC?a máš clostík?

puckal
28. dub 2011

@lifinka v to ani nedoufám ale kdyby byla tak by jsme byly nejštastnější v ten den lidi na planetě😀

lifinka
28. dub 2011

@puckal 😵 a já s vámi.... 😉

nathali
28. dub 2011

@jika10 vcera bola u mna kamoska tak sme sa dohodli ze budeme chodim do posilky a na taebo tak sa tesim na to 🙂 a doma som tiez zacala troska cvicit a do prace sa snazim chodit pesi 😀
@puckal nooo asi to nevieme 😀 ale clovek sa pomaly uci tak preto nam to tak trvaa 😀
a s tou ovu netusiiim len dufam ze to je nieco spatne a ovu nebola lebo inak to bude vsetko v prdeli ☹ vcera tu bol znami tak nic nebolo naposledy pred tromi dnami ☹ a to sa chystam k dr. na pregnyl no uvidim ze ako to dopadne ach jaaaaj ☹

nathali
28. dub 2011

@lifinka clostik som dobrala mala som ho od 3do7dc ovu testy doma nemam vravela som ze naco ked pojdem k dr. ale asi sme to nestihly ☹ no tak tento mesiac bude o nicom a uz mozem rovno cakam na ms ☹
ale je mi divne ze ovu prisla tak skoro ☹ ved to sa mi este nestalo vzdy mi vsetko meskalo? normalne som v soku s toho

lifinka
28. dub 2011

@nathali no je to zajímavé a kolik jsi měla clostíku 2x1? a ráno už mm nebyl doma? že byste dali rychovku?

puckal
28. dub 2011

@nathali aha....no uvidíš co teplota v příštích dnech, ale moc ti ´vyskočila nahoru.....možná po 2 balení clostíku na to reaguješ rychleji....mě Dr. říkal, že když ho beru od 3-7 tak jimám očekávat od 8-14....a u mě byla od 14-16DC....tak ani v tom neměl pravdu....no uvidíš zítra, Dr. to pozná zda byla či bude 😉 A co jsem četla, tak 3 -4dny vydrží spermíjci čekat 😉

puckal
28. dub 2011

@nathali koukla jsem na tvůj graf a myslím, že to vychází, minule jsi brala od 5-9 a ovu podle mě byla 11-12Dc a ted když jsi barla od 3-7DC tak vychází na 9-10Dc........

nathali
28. dub 2011

@lifinka dnes odisiel uz o 7h rano takze sme to nestihly a on je po ranu strasne rozbyty ma tazku pracu tak mu trva kym sa zobuti a dostane cit do ruk, jedine keby sme to v noci stihly ale nic ☹
a ani nic necitim nic ma neboli ako na ovu? som nasranaaaa ☹
ano brala som uz 2x1 no uvidim
@puckal no aspon jedno pozitivum 🙂 ale dnes by sme to mohly dohnat vecer aj ked ovu mozno bola a nic s toho nebude
tak aspon nemusim stresovat a kupovat testiky 😀
ale minule bola na 13alebo az 14dc lebo 12dc bol velky folik a este neprasknuty +pregnyl

lifinka
28. dub 2011

@nathali večer to prubnite a uvidí se další dny, co teplota!

nathali
28. dub 2011

@lifinka no snad sa feri nebude branit inak ho znasilnim aj ked nebude chciet 😀
no na BT uz kaslem nech si robi co chce uz som sa s tym zmierila ze tento mes. sme to zmeskali no co uz 😉

puckal
28. dub 2011

@nathali aha, tak tojo. Nebo na tebe leze nějaká chřipka apod. tak proto třeba teplotka vyskočila....těžko soudit, posoudí zítra Dr. ten to uvidí na vlastní oči, ale být tebou tak to dnes pojistěte.....když nebyla tak třeba bude a už můžete ob den pracovat 😀

nathali
28. dub 2011

@puckal uz nepremyslam ze ci bola alebo budem kaslem na to dnes to poistit chcem pre istotu a aj koli tomu nech si feri nezvykne na lenosenie a zanedbavanie povinnosti 😀
uvidim co mi dr. povie ale na teba som zvedava viac 🙂

janine6623
28. dub 2011

@nathali
Ahoj, pekný grafík, nebol aj ked bola ovu tak ešte nie je neskoro, čítala som 2-3 dni za ňou je to vraj v pohode. Dúfam, že aj ja takto zareagujem na 2*1 budúci cyklus. Už ti je lepšie, nie je ti už tak smutno po víkende? Ja sa snažím tiež držať a teraz sa zase teším na tú dávku 2*1. Dúfam, že to pomôže. A dnes som si objednala FEMI kvapky.

aduskatt
28. dub 2011

vidim, ze skusame viacere naraz🙂)) ja tiez poctivo znasilnujem, xixi

janine6623
28. dub 2011

@puckal
Držím ti palce u Dr. Ale som tiež zvedavá čo ti povie.Lebo ja som tiež, neviem či si na mna pamätáš, podobný prípad, že som mala na začiatku vyššie teploty a začali mi klesať až po MS.

nathali
28. dub 2011

@janine6623 uz mi neni tak smutno 🙂 som rada ze som sa cez to preniesla a ide sa dalej
snazim sa myslet pozitivne aj ked nie vzdy mi to ide ale tak raz sa stastie aj na nas usmeje no nie? 🙂
urcite zareagujes dobre s clostikom a uz ho beries??

janine6623
28. dub 2011

Veď ja tak isto, sú slabé chvílky, keď sa mi tisnú slzy do očí a je mi na nič, ale som trpezlivá a silná, snáď to bude mať osoh. Brala som 1*1, to nepomohlo, teraz čakam na MS a začnem 2*1, a pevne verím, že reagcia bude lepšia.

nathali
28. dub 2011

@janine6623 ja som tak tiez mala ten clostil a potom mi ho zvysyl tak uvidime co sa bude diat
aj ked sa hovori ze nadej umiera ako posledna myslim ze tento mesiac tam moja uz umrela ale tak necham to na osud

janine6623
28. dub 2011

@nathali A mala si ovulku hneď pri clostile aj pri tej nižšej dávke, alebo až teraz?

nathali
28. dub 2011

@janine6623 pri clostile som mala vzdy ovu minelo som mala na 13dc
beries clostil prvy krat?
snad ti pomoze 🙂

jania023
28. dub 2011

kocky neviete ked dam poslednu folikulmetriu na 11-12dc to staci normalne je ovu na 16-17dc ale na 8dc som mala 1,8cm folik

valinka30
28. dub 2011

Ahoj, nevíte kolikátý den po Clostilu je nejlepší jít na utz? Budu ho brát 2.- 6. DC, 1-0-1 a na utz mám jít 10. - 12. DC. Nemůže se stát, že když půjdu na utz 12. DC, můžu prošvihnout případnou ovulaci?
A ještě druhá věc, když půjdu třeba ten 10. DC, co když folíky ještě nebudou dost velké a budu muset do CAR třeba za den až dva znovu.. Jakou s tím máte zkušenost?

aduskatt
28. dub 2011

@valinka30 ja som na sono chodila ako na klavir kazdy druhy den, az kym nebol cas na pregnyl, takze je to mozne

aduskatt
28. dub 2011

@jania023 podla ma ti ten foli praskne o dva, tri dni, nevydrzi do 16eho DC

streghina
28. dub 2011

@valinka30 Ahoj, já teda Clostil neberu, ale beru Utrogestan a Estrofem na srovnání MS a minulý pátek jsem byla na vyšetření folikumetrie a to jsem byla 13 DC, doktorka chtěla spíš 14 DC, ale to byla sobota a ovulka by mi měla teď chodit kolem 12-16 DC. Vyšetření dopadlo dobře, takže žádný další prášky nedostanu, to jsem šťastná 😉

loretana
29. dub 2011

@jika10 tak teď jsme si to s tím posledním místem vyměnili🙂🙂🙂 je to teda hrozný pohled🙂

jika10
29. dub 2011

@loretana Na posledni misto v tabulce je hodne zalostny pohled, proto jsem rada, ze uz nejsem posledni. Ale pokud nejsou // na TT tak to posledni misto ceka na kazdou z nas 😒

Jinak mame patecek, huraaaaaaa

lenka_tomi
29. dub 2011

Ahoj,keď ste boli na vyšetrení u doktora počas užívalia Clostilbegytu (5-10 deň cyklu) a na 20 deň bola sliznica maternice 13 mm to znamená, že ovulácia už bola? Taktiež by som sa chcela opýtať, merá si niekto bazálnu teplotu počas užívania Clostilbegytu, má to vôbec zmysle? Lebo môj doktor tvrdí, že výsledku sú, pokiaľ je žena liečená skresnené a nedá sa o ne plne oprieť. Díky