Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

daisyna
2. kvě 2011

@lifinka tetka, to letí, ty už jsi v polovině?? Tééda! A co pohlavíčko, už víte 🙂??

puckal
2. kvě 2011

Ahojky, tak pátek jsme přežily a Dr. mě vzal o hodku dýl. Dopadla jsem takto: na 12DC folikul v pravo 22mm, sliznice 9mm. Takže clostík zabral a ovulka asi bude chodit i bez něho 😉 Dál jdu na hormonání profil, na krev 1-3den a potom19-21.den cyklu. Dále budu prát prášky na úpravu cyklu ale bez clostíku, ted prý už neriskne. Manža v červnu na spermio, objednal mě na laparku+hysteroskopii hned v květnu, chtěl se tam jen tak podívat........ale s manžou jsme se doma dohodly a dnes jsem to zrušila, že počkáme, jaké budou výsledky krve a spermio, a potom to budeme řešit dál, ale necháme dalšímu volnému snažení čas do podzima, potom by laparka asi byla ale už někde v centru.........tak ted čekám na ovulku, ještě nebyla podle grafíku ale podle velikosti to tipuju nejdéle do zítřka 😉 grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
@nathali- tak dej vědět jak jsi dopadla ty, mě řekl ohledně té MS 1 den že se to může stát.......i když jen špinění....dal mi dál pořád prášky na úpravu cyklu- progesteron.
@st2- je dobré tam chodit na utz- aspon víš na čem jsi. Mě nechtěl vidět, i když jsem se tam zkoušela dostat, ale je tam jen v pátek a čekala jsem bez objednání 3 hodky a stejně mě nezvali 😒

puckal
2. kvě 2011

@lienkapp já jdu ted na krev také, ale je divné že chtějí vědět hladinu progesteronu, když ho beru od 14.do25 DC denně 2x. Tak to budou asi výsledky zkreslené, co? Možná tam teda zajdu až příští cyklus a nebudu brát progesteron.....

daisyna
2. kvě 2011

@lifinka až teď čučím na fotky, neechce se mi pročítat všechno...to je u vás?? Síla..

puckal
2. kvě 2011

@lifinka ježíš....takové vody, jak jsi nakonec dopadla????

lienkapp
2. kvě 2011

@st2 no ja by som chcela chodit na folikulometriu, aspon by som si bola ista že mam ovulku. Ja mam aj PCO takže si myslim že neovulujem ani s closilom ☹

lienkapp
2. kvě 2011

@puckal a čo berieš od 14. do 25 DC ?
Ja okrem clostilu neberiem nič.

kamajota25
2. kvě 2011

@lienkapp Ahoj, tak mne MS stále neprišla... aj ťa Dr vyšetroval a povedal ti, prečo neprišla? Nemáš cystu? Pichli ti pregnyl? A clostil ti vždy zabral? Ja ho mám teraz druhý cyklus, prvý mi nezabral a teraz som mala až 2 vajká...

janine6623
2. kvě 2011

@nathali No neviem, či budem testovať, lebo podľa teploty to nevyzerá žial dobre. Takže tento mesiac žial asi zase nič. Som zvedavá kedy dostanem MS. Minule som už o takomto čase mala PMS a teraz nič. Dúfam, že aj keď asi tehu nie som tak aspoň MS príde načas aby sme mohli snažilkovať ďalej. Budem mať vyššiu dávku clostilu tak si robím zase nádeje.Dúfam, že konečne nebudú aj zbytočné.

janine6623
2. kvě 2011

@kamajota25 Tak dúfam, že aj u mňa to tak bude ako u teba. Lebo u mňa tiež na 1*nezabral.

janine6623
2. kvě 2011

@st2 Ja som prvý mesiac nebola, ale druhý mesiac ano.

janine6623
2. kvě 2011

@lienkapp Kedže ovu nebola ani po 1*1 ani po 2*1, čo teraz s tebou Dr. robí?

kamajota25
2. kvě 2011

@janine6623 Snáď áno 🙂 Ja som tomu vôbec neverila.. Myslela som, že naň nebudem reagovať vôbec, keď prvý krát nič a nakoniec som bola milo prekvapená.... Dr. povedal, že budúci mesiac by som mala mať ovu aj bec clostilu, lebo na druhom vajecniku som mala tiez trocha vacsi folikul... Ale neviem, moc sa na to nespolieham... A dúfam, že ak som neni tehu, tak MS dôjde čo najskôr, lebo zase tam ísť s tým, že som to nedostala sa mi teda vôbec nechce, teda to by bolo najmenej, ale zase problém, že prečo neprišla.... :( A povedala som, keď som tam bola naposledy na foliky, že ak opäť nezabere, pôjdem na laparoskopiu, ale keď zabral, tak sa to odkladá, ale ak teraz z toho nič nebude a dalsi mesiac ta ovu nebude aj bez liekov, tak pôjdem...

lifinka
2. kvě 2011

@daisyna nevíme, zítra začínám 21tt a jdu na ko po 5týd. tak snad mi už řekne, co to bude!!!!

@puckal voda opadla, naštětsí těmi drenážemi, co mm udělal na podzim, takže jsem to tu neměla 3týdny, jen místy kaluže a rej komárů, ale nedá se stoupnout na zahradu, mám tam hrášek, jahody a vše bylo pod vodou, no uvidíme, a to mám sázet rajčata a kam, jako....tak dát vše na střechu, už mě to tu nebaví, zaprší a jsme v prd....Zítra jdu na stav. úřad dám fotky a stížnost, kdo nám povolil tu stavět, jelikož od min. května je to stále....když prší,jen toto bylo nejhorší co bylo a na jeden kanál...víš, jak jsem se bála v neděli ráno probudit, už jsem si říkala, balíme jedem k mamce a Ivoška budu muset odhlásit ze školky, neměli bychom jak chodit...je to tu na dvě věci...

elebe
2. kvě 2011

baby vás všetky sledujú doktori pri bratí clostilu? 😕

kamajota25
2. kvě 2011

@elebe ja chodievam na 13 DC

elebe
2. kvě 2011

@kamajota25 a mne doki nepovedal nič..... 😕 lenže ja nábeh na ovulku mám....foliky sa vytvoria a aj rastú....ale neviem či do dostatočnej veľkosti a potom neprasknú.....tak doki že skúsime to s clostilom....ale nepovedal že sa mám dojsť ukázať,len že treba potom snažilkovať 😕 😕 lenže kedy? keď každá mi povie ináč... 😒

puckal
2. kvě 2011

@lienkapp beru orgametril- progesteron, pomáhá to k růstu sliznice a tím pádem k uhnízdění. A pokud má dojít MS tak po dorbání dojde, protože klesne ten hormon, když neklesne tak jsi těhu. Právě proto nevím, zda ta krev bude vypovídající.....

puckal
2. kvě 2011

@lifinka no to je dobrý...... a to je záplavová oblast či co,??? Nebo to jen naprší? My jsme tu měli zaplavenou ulici jen v srpnu, jak přišla ta vychřice......a v roce 2002 na starým baráku jsme měli 1,8m tak vím o čem mluvím....chápu tě. Snad se ti to do baráku nedostane, zahrádky je škoda ale vem ji čert, hlavně že je barák v pohodě 😉

kamajota25
2. kvě 2011

@elebe Tak si tam skús zavolať, či nemáš prísť... mne minule nezabral, tak z toho nič nebolo a teeraz keď videl, že sú veľké, pichol mi Pregnyl na prasknutie, ale či naozaj praskli to vôbec neviem...

kamajota25
2. kvě 2011

Baby, poznáte niekoho, kto mal z clostilu dvojičky? Dr mi povedal, že je väčšia šanca, keď som mala 2 vajká... Akože radšej dvojičky, ako žiadne, ale sama po tom teda extra netužim 🙂))

elebe
2. kvě 2011

@kamajota25 moja ja som na tom tak isto s tými dvojičkami....a ešte priateľ v rodine má aj nábeh 😕 tak uvidíme......mne doktor nepovedal že úplne neovulujem.....mne len neprasknú foliky a tak zaniknú ☹ a že clostil by ma mal prebrať.... 😖

lifinka
2. kvě 2011

@puckal kam oko dohlédne žádná řeka, potok nic.Jen za námi je velký kopec z vedlejší vesnice a z toho teče, nejsou tam příkopy a pak mi už zahradu, víš...

nathali
2. kvě 2011

ahojky 🙂
taaak vajucho na pravej strane 19mm 😀 pichnuty pregnyl
k tej mojej ms vraj mi to ovplinili antibiotika jak som ich brala a jak po sexe ruzovo spinim tak ze je to ovulacny hlien s primesou krvicky ale je to ok 🙂
pozeral my holien cez mikroskop ze ci je to vsetko ok ze mi spravi nabuduce nejake onkotesty ci co a ze tam videl spermosou ale uz mrtvich tak som sa zlakla a on ze mam byt pokojna lebo v krcku chudaci nepreziju ale do vajcovodou sa dostanu do 2minut od sexu a tam vydrzia aj tri dni 🙂 takze som rada 🙂

a chcem sa spytat vas ze ako to mam zaznacit do Fertiliti ked bol sexik okolo jednej rano uz do dnesneho dna alebo do toho vcerajsieho???

@puckal no tak hlavne ze clostik zabral 🙂 a potom to uz pojde ale super ze ste sa pohly dalej 🙂

lienkapp
2. kvě 2011

@kamajota25 nepovedal mi prečo neprišla. Ani pregnyl mi zatial nikdy nepichali.Ja si myslim že mam cystu a asi nie len jednu .

daisyna
2. kvě 2011

@elebe ahoj, mě nikdo nesledoval...dal mi 10 tablet na dva měsíce, měla jsem brát po jednom..a přijít ať už se zadaří nebo ne.. Vyšlo to první měsíc, ale změnilaj sem dr.. Ve čtvrtek jdu poprvé na utz, tak se moc těším a zároveň i bojím, aby bylo všechno vpořádku..

lienkapp
2. kvě 2011

@janine6623 teraz po vyvolávačke ked pride mrcha zacinam brat 3x1

elebe
2. kvě 2011

@daisyna jéééj....ďakujem,aspoň jedna pozitívna správička 😉 každý ma straší že prečo som neni sledovaná a tak 😖 a koľko ste sa snažili o mimi? tak dúfam že utz dopadne dobre....nech ste zdravučký.... 🙂

daisyna
2. kvě 2011

@elebe ahoj, jinak jsme se pokoušeli šest cyklů..měla jsem někdy anovuláky a navíc manža jezdil pryč, takže nebylo jednoduché to naplánovat 😠 .. Také jsem se bála, abych něměla problémy třeba s cystami, ale snad ne..
Jinak děkuji a pomalu se modlím, aby bylo mimčo vpořádku.
Přeji brzký zdar i vám ;)

leeena_4
2. kvě 2011

@nathali krásné zprávy 😵 Přeju vajíčku, ať nezůstane dlouho samo a ať se mu u tebe líbí 😉