Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
3. kvě 2011

@eerikaa3 ahoj aj ja po clostile som dost dlho spinila taky ten hnedy tmavy vytok tak nezufaj a sup nato nech nenechas ovu cakat 😀

nathali
3. kvě 2011

@eerikaa3 no som zvedava za co ti dr. povie ale tiez si myslim ze by si ovulku nemala nechat prepasnut len sa pekne snazte mozno to teraz vijde 😉

eerikaa3
3. kvě 2011

@jika10 nesla som k dr.,lebosom den co den cakala ze to prestane,v piatok neordinuje,potom vikend,v pondelok az poobede som spinila,tak som myslela ze uz je tomu koniec.No a dnes zasa poobede.To mas pravdu ze zlozite,ale nejak z toho musime vykluckovat.Najdolezitejsie je aby psychika bola ok,lebo od nej vela zavisi.Pred dvoma tyzdnami ked ms meskala,som bola na kolenach,no chytila som druhy dych.A teraz mam pocit,ze mi ten dych dosiel.Zacinam to vzdavat.

eerikaa3
3. kvě 2011

@jania023 ja som ho brala teraz 6 cyklus a nic,az teraz.Ovu mi je na nic.Nebude sa mat kde uchytit- v tom lepsom pripade.

jika10
3. kvě 2011

@eerikaa3 Nesmis tomu podlihat. Ja jsem si treba rekla, ze od pristiho tydne zacinam se zumbou a chci si zlepsit anglictinu. Hlavne abych zamestnala hlavu necim jinym nez jen miminkem. Hlavu nahoru, bude lip, ver tomu 😉

jania023
3. kvě 2011

@eerikaa3 ale mozno bude aj mne doky hovoril ze nic tento cyklus ze sa vajko nema kde uchytit lebo sliznica bola iba 6,7 na 11dc ale ja stale dufam ved sa uvidi..vies ako sa hovori ze ked to najmenej cakas tak to vijde tak sup sup nato 😅

eerikaa3
3. kvě 2011

@jika10
@jania023
Dakujem za podporu Stvrtok budem mudrejsia.Vy chodite na folikulometriu?

jania023
3. kvě 2011

@eerikaa3 ja som bola tento mesiac prvy krat ale nic moc 😅

wwwerca
3. kvě 2011

Ahoj, taky uzivam Clostilbegyt, teda ted prvni mesic. Uz jsem ho brala pred predchozim tehotenstvi, pomohl mi hned, byla jsem tehotna po prvnim cyklu s nim, bohuzel to dal nedopadlo dobre. Ted zaciname znovu. Akorat ja krava, spatne jsem pobrala doporuceni doktorky a brala jsem ho az 3. den po menstruaci a ne 3. den cyklu, takze jsem asi tenhle mesic zakopala. Snad se zadari pristi, hodne na tom lpim po predchozich zkusenostech.
Preju vsem hodne stesti!

mikijana
3. kvě 2011

Dobrý večer,
také se chystám zítra zahájit užívání Clostilbegytu s tím, že 12.den cyklu jsem již objednaná na gyndu. Může se stát, že tam ovulku neuvidí a co se bude dít potom? Mám si vzít sebou Pregnyl injekce - po nich pak do 36 hod. styk. a 16.-26.den cyklu Utrogestan.

eerikaa3
3. kvě 2011

@jania023 preco?nerozumiem.Mala si folikul,a sliznica denne podrastie tusim o 1-2mm,tak pri ovulke mohla byt uz dobra nie?

jania023
3. kvě 2011

@eerikaa3 ze vraj mne nedorastla lebo na 8dc som lmala 6,7mm a na 11dc to iste takze sa ani nepohla a aj som pila alchemilku a nic

jania023
3. kvě 2011

@mikijana ahoj na 12 dc uz doky musi vidiet vajko a ked nic neuvidi tak tam nieje..ale po clostile je to dobre takze nestrachuj..a co s tyka toho pregnylu tak si vezmi pre istotu ja som bola u dokiho na 11dc a mala som folik 1,6mm takze mne uz netrebalo ziaden pregnyl

mikijana
3. kvě 2011

jania023 : aha tzn. že ti clostil vyvoval ovulaci a pregnyl už ti nemusela píchat?ještě v tom nejsem zběhlá, tak jsem zvědavá, co mě čeká🙂každopádně pregnyl už mám v ledničce a beru ho sebou🙂

jania023
3. kvě 2011

@mikijana nie mne uz doky nedal clostil lebo som ho mala uz 3 mesiace ale som si vyziadala folikulmetriu aby som vedela ako to vyzera ked nieje clostil

eerikaa3
3. kvě 2011

@jania023 dobre si spravila,ved clostyl sa ma brat pod lek.kontrolou,lebo je moznost vytvorenia cyst.

jania023
3. kvě 2011

@eerikaa3 ja som to ryskla tie cykly z clostilom som nemala kontrolu ale chut na babo je vecsia ako strach 😅

jika10
3. kvě 2011

@eerikaa3 Jo ja ted mam 6 cyklus s clostikem a posledni dva cykly mam folikulometrii. Ted jdu ve ctvrtek, tak se bojim, jestli vubec nejaky folik bude

jika10
3. kvě 2011

Taaaak holky, manza doma jdu se mu venovat, aby z toho snazinkovani neco bylo 😅 Ja sem ale potvora, dobra vecere a pak postylka 😀

eerikaa3
3. kvě 2011

@jika10 ale bude neboj 🙂
@jania023 tak to ano dobre hovoris.

nathali
3. kvě 2011

@wwwerca ahojky citala som co sa stalo a neviem ani vyslovit ake si to mala tazke 😔 😔 😔 😔 😔 si silna zenska a drzim palce aby vam vas andilek coskoro poslal bratceka alebo sestricku

wwwerca
4. kvě 2011

@nathali krasne,dekuji!

nathali
4. kvě 2011

Tabulka 4.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......60DC...(PC43dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........44DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........22m......34DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........33DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 5m............29DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........25DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............23DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............21DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........10m.........17DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........16m..........16DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž...........................16DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m............16DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................16DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........18m.........14DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........16m...........13DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.............8DC...(PC42dní)
tyrisa...............26r.....snž........14m............4DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m................2DC...(PC54dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....20tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......19tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......11tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......8tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........8tt..........(snž.11m)
natyi25.........................8tt..........(snž.4m )

nathali
4. kvě 2011

dobre ranko babulky
tak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
vcera sme mali tutu mutu a nic nebolo normalne som bola nastvana ☹ a chcela som ze pojdem asi za susedom ved takto to mimco mat nebudeme ☹ vraj bol unaveny s prace ako verim mu to ale......☹
no a dnes rano ma taaaak boli podbrusko hlavne vajecniky ach boze co sa to zas deje ☹ ja nemozem mat asi nic normalne ☹

leeena_4
4. kvě 2011

@nathali kočko moje, tohle není dobrá cesta :-/ To je přesně to, o čem jsem ti vyprávěla, že se nám stalo taky a od té doby už nikdy nesexujem jen kvůli ovutestu, nebo doporučení doktora. Nestojí to za to. Popřemýšlej o tom, jestli je důležitější mít co největší šanci na mimi s tím, že to bude z donucení a bez romantiky, nebo jestli budete šupačit pro radost a s možná menší šancí na těhu. Kolikrát holky otěhotní z jednoho sexu v měsíci.. A když jsou ti dva ve stresu, stejně to snižuje pravděpodobnost početí. Podívej u nás: včera doktor říkal, že bysme to mohli zkusit ještě večer, že by to mohlo být dobré, jestli ta ovulka proběhla včera ráno. Tomáš přišel z práce, šel pracovat, pak zase pracoval, já v 11 usnula u televize a v půl dvanáctý jsme se jen na sebe podívali, oba jsme byli vyřízení, přitulili jsme se k sobě a usnuli. A díky tomu nás to spolu v posteli víc baví a je to i mnohem častější, než dřív, když byl řízený sex. Fakt to za to nestojí. Ale každý si tím musí projít, aby na to přišel, já udělala tenkrát taky pořádný histerák 😀 😉 Drž se

jika10
4. kvě 2011

@nathali Kocko, nepropadej tomu, to nesmis. Nez jsem byla v pohode, tak jsem manzovi brecela, ze me nema rad, ze nechce deti a tak. Dokonce jsem mu rikala, ze kdyz to bude takhle, tak se s nim rozvedu a poridim si dite s prvnim chlapem, na kteryho narazim. Pak jsem se srovnala a ted uz jsem dlouho v pohode. Treba vcera rano jsme si taky rekli, ze by jsme to zase meli zacit brat vazne a vecer se snazit, aby jsme ovulku neprosvihli, ale manza prisel z prace a bolela ho hlava, dala jsem mu najit, prasek a do postele a tulinkovani taky nebylo.

No a jinak kuk na grafik, jsem zvedava co z toho bude, teploty nahoru dolu http://www.fertilityfriend.com/home/333757

nathali
4. kvě 2011

@leeena_4 ja viem ale ja som to chcela mozno trocha aj koli tomu ze by to mozno vislo ale proste som chcela a mala chut jedine co ma nastvalo na tom najviac bolo ze mi priatel povedal ze na tomto sme sa nedohodli 😅 nevedela som to brat ako srandu ale potom ma to preslo ten hnev a to vsetko, viem ze ma narocnu pracu a som rada ze sa mi venuje ked sa da
uz na to vazne kaslem nech sa deje co ma 😉
@jika10 baby mate pravdu ja ho vlastne tlacim a nutim a to neni dobre viem ze to mimco chce tak si nan pockame 🙂

nathali
4. kvě 2011

@jika10 no to som zvedava ze ako to u teba dopadne 🙂 keby isli dalsie dni teploty hore tak by ovu mohla byt na 13dc 🙂 a brala si tento mes. aj clostil???

puckal
4. kvě 2011

@nathali Ahojky, prosímtě to nesmíš takto brát....... pokud to budete dělat jen kdy se má tak z toho budete víc na nervy než předtím. u Mě to vypadá podobně a nevadí mi to, někdy se na nás všechny to štětsí ototčí a bude. V pátek folík 22mm to jsme měli pohřeb, v sobotu zapíjel babi a v neděli se léčil. V pondělí jsme byli utahaný z práce a včera jsem dostala takové bolení břicha, že jsem od odpoledne jen ležela.......ale u mě si myslím, že ovu asi nebyla i když tomu nerozumím, když byl folík tak velký 😒 Najdi si nějaké aktivity, a tutu mutu máte mít jak se vám chce, ne jen když je to potřebné........známe to každá znás a musíme si tím projít všichni, ale cestu najdem každá, neboj 😉

leeena_4
4. kvě 2011

@nathali já ho chápu naty, prošla jsem si i tým, co cítíš ty teď, ale fakt bacha na to, nestojí to za to. I kdyby jsi měla jistotu, že to včera vyjde (což nikdy nemáš), tak za to to nestojí. Ti chlapy si pak připadají jako spermobanka a ne jako partneři, kteří s radostí plodí děti. 😉 Už sis to prožila a víš, že takhle ne. U mě tohle byl impuls jak změnit celý přístup 😉 Držím palečky a buď v klidu, tohle se stane většině holkám, které se delší dobu snaží 😉