Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
4. kvě 2011

@leeena_4 ahojky kočko, no koukám že vajco ti dozrálo dřív, než všichni předpokládaly, ale důležité je, že to funguje 😉 Příště si tě líp pohlídají aby jste to nepropásly, ale máš už super přístup, to se mi líbí a obdivuji 🙂
@lifinka- gratuluji k chlapečkovi 😉 Důležité je že je zdravý, na pohlaví nezáleží 😉 Jsem na tebe včera myslela tady 2 dny v kuse pršelo, jak to u vás musí vypadat 😒 Ale asi ranní teploty daly mé zelenině a ovoci také pěkně na prak 😠

puckal
4. kvě 2011

Jinak tady můj graf......http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
vůbec mu nerozumím, folík v pátek na 12dc 22mm a ovulka pořád nikde ☹ Co se s ním mohlo stát? Včera odpoledne až do večera uklrutné křeče v břiše až jsem musela dát medicínu....bolest jako dřív, když jsem měla dostat MS ale to je brzo 😒

leeena_4
4. kvě 2011

@puckal Děkuju 😵 a někomu může prasknou folík až třeba 25mm a nebo bohužel nemusí prasknout vůbec. ovutesty jsi asi nezkoušela, viď?

nathali
4. kvě 2011

@leeena_4
@jika10 baby dakujeeeeeeeeeeeem 🙂 diky vam som si uvedomila ze to vazne niekedy prehanam a ani to tak nechcem ☹ proste sa zacnem chovat ako debil 😅 😅 😀 😀 😀 §
musim sa zmenit na tu staru zensku aka som bola 😀

leeena_4
4. kvě 2011

@nathali super, zravě se naštvi a ono to půjde. Prošli jsme si tím všechny, co ti tu teď radíme a taky jsme se chovaly jak krávy, aspoň já teda jo 😀

puckal
4. kvě 2011

@leeena_4 zkoušela v sobotu a v pondělí negat. , jsem je tam zapoměla napsat. Aha já myslela že když v pátek 22mm tak do pondělí musí být ovu určo.....a co se s ním stane když nepraskne???? Jsem si naivně myslela, že mám vyhráno když i bez clostíku na 12DC 22mm....... ☹

nathali
4. kvě 2011

@puckal zatial mi to podla grafiku vypada ze ovu bola asi na 15-16dc uvidis podla teplot ci budu stupat 🙂
a ta bolest bola ovulka 🙂 ja som to tak raz mala tiez hroznee bolesti ani som si sadnut nevedela uz som myslela ze to dostanem a dalsi den nic ,som bola v pohode
@leeena_4 myslis ze ani po pregnyle nemusi 100% prasknut folik???
inak si moj velky vzor v pozitivnom mysleni 😀 juuuuj este ze ta tu mame 🙂

jika10
4. kvě 2011

@nathali Jo jo brala jsem clostika a zitra jdu na foliky, tak snad neco nekde bude 🙂 Dneska zkusim ovu testik a uvidime. No a mylim, ze timhle cim si ty prochazis si asi prosla kazda z nas. Hlavne kdyz to nejde a to cekani je strasne dlouhy. Musis se nad to povznest. Zacni se venovat sama sobe, treba se zacni ucit jazyky, zacni cvicit. Proste najdi si zabavu a zamestnej hlavu

leeena_4
4. kvě 2011

@nathali neblázni, budu se červenat 😀. No myslím, že s pregnylem by měl prasknout, ale 100% to není nikdy.

nathali
4. kvě 2011

@leeena_4 tak ja som sa chovala vazne jak totalna krava a asi by som sa sama zo sebou rozisla 😀 este mam takeho super chlapa 😀 no musim to zmenit nechcem byt taka ta otravna zenska co chce len jedno a on sa bude bat ist domov lebo zas chcem to jedno 😅 😀 😀

@jika10 tak to drzim palceky aby tam folici boli 🙂
ja som si povedala ze uz netestujem nech sa deje cokolvek a ani nemam doma testy len ma to znervoznovalo a bola som viac s toho hotova 😀
no cvicit sa snazim ale dnes ma tak boli podbrusko ze som sa na to vykaslala len co ma stve je ze moje naj kamosky maju svoje zivoty (jedna ma dieta druha novu lasku) a vidime sa malo tak sa nemam poriadne komu vykecat ☹ ale ja nieco vymyslim 😉 🙂

nathali
4. kvě 2011

@leeena_4 kludne sa cervenaj som vazne rada ze si tu a beries to s takym nadhladom vsetko aj ked sa o to niekedy snazim aj ja este mi to tak nejde jak tebe ale ja na tom popracujem 😀

leeena_4
4. kvě 2011

@nathali Jsi na dobré cestě s tím dnešním uvědoměním a já taky takhle vždycky koukala na večernici a říkala jsem si, že bych to chtěla brát jako ona a najednou to bylo. Taky se ti to povede 😉 jsi fajn ženská 🙂

puckal
4. kvě 2011

@nathali no uvím jak další teploty 😉 Když nic tak nic.

Ted holky potřebuju radu, jsem se Dr. nezeptala, jdu 1-3den cyklu a 19-21 den cyklu na krev na hormonální profil. Dal mi zase orgametril%=progesteron a v té krvi 19-21 chce zjistit mimo jiné i progesteron.....to asi bude lepší, když ho v tom cyklu nebudu brát, co myslíte, aby nebyli výsledky zkreslené 😅

nathali
4. kvě 2011

@leeena_4 no snad mas prvadu a ze sa to stane skoro a bude to som nou uz na vydrzanie 😀

baby aj u vas je taka zima??? u nas je taky vietor a len 6 stupnou ☹ ja chcem uz teplo a letoooooooooooo

jika10
4. kvě 2011

@nathali
@leeena_4 Priznam se, taky jsem se chovala jak krava a kdyz mi manza rekl, ze neni darce spermatu, tak jsem se srovnala a uz jsem 4 mesice v pohode. Je sice fakt, ze se v obdobi ovulky snazinkujeme vic nez kdy jindy, ale nepremyslime nad tim, proste od cca 12 DC na to vlitneme a do cca 20 DC se poctive snazime a pak kdyz se nam chce. No a kdyz se nechce, tak se z toho nestlili .

@nathali Ja mam svoji super kamosku, ktera me chape, cim si asi ted prochazim, nebo spis prochazela, tak je ode me daleko, asi 120 km a vidame se tak jednou za rok a jinak si piseme mejliky 😒 Ale ona ma taky clostikovy deti, takze musi fungovat

nathali
4. kvě 2011

@puckal no ked chce zistit progesteron tak by som ho nebrala lebo vysledky budu pekne skreslene a to ti nepovedal??asi zabudol 😅

jika10
4. kvě 2011

@nathali Ja kdyz sla rano do prace, tak byl 1,5 stupne 😠 Takze polokozacky, teplejsi kabat, rukavice a sala. No kde to jsme na severnim polu??? Vzdyt je kveten, ma byt krasne. Ale dnesni pocasko mi spis pripomina rijen nebo listopad 😠

nathali
4. kvě 2011

@jika10 no u nas je to tak ze sexujeme ked je chut ale priatelovi som ani nevravela ze som dostala pregnyl lebo som zistila ze ked mu to poviem zacne nad tym viac premyslat a potom sa mu do toho vazne ani nechcelo-mal pocit ze musi 😖
a zistila som ze ked nevedel kedy mam ovu tak mal viac chut v tom obdobi sexovat no vcera museli mat vazne vela prace ked sa mu nechcelo no je pravda ze som sa zachovala jak debil a nie jak normalna zenska ale snad je to uz minulostou 😉

ja mam jednu kamosku co vie o com hovorim zije v bratislave mozno prave uz rodi 😀 a spolu si piseme o problemoch a a chapeme sa co mam kamosky tak oni ani netusia ake je to tazke mat dieta lebo to nezazili a tak ich svojimi vecami okolo snazenia ani nechcem zatazovat viem ze by ma vypoculi ale to si mozem aj sama pokecat

nathali
4. kvě 2011

@jika10 aj ja mam pocit ze je akoby podzim/ jesen a nie jar 😒

puckal
4. kvě 2011

@nathali no on toho říkal tolik...... jako s tou laparkou, a já než se rozmyslela tak mě objednal. Potom mi napsal 2 balení těch prášků a až potom zase si rozmyslel že udělá HP, tak nevím, tento cyklus to nechám být a půjdu příští cyklus a nebudu brát orgametril. A je to.

leeena_4
4. kvě 2011

@jika10 to jsi šikovná ženská, že jsi se srovnala. Není žádná ostuda si tím projít, ale je úžasné, když si to člověk uvědomí a změní přístup, super to máte doma zařízené 😉

nathali
4. kvě 2011

@puckal lieky neber aby si zas nemusela cakat dalsi mesiac bude to lepsie mozno v tej rychlosti ti to zabudol povedat 🙂
a na laparku mas ist kedy???
rozmyslam ze teraz ked je toto posledny mesiac s clostilom a potom pauza mozno aj mna tam posle 😒 no som zvedava ze co bude pokracovat

puckal
4. kvě 2011

@nathali ale ted to už nestihnu...musela bych v pátek na krev a už je beru.......jo na laparku a hystroskopii mě sice objednal 24.5. ale já to v pondělí zrušila, protože když byl folík, tak si myslím že počkáme na krev a spermio a uvidíme, než jít hned na kudlu......at chceš nebo ne je to zásah do organismu. Potom když bude vše OK a do podzima se nezadaří tak půjdu už do CAru a tam mají i jiné metody, jak zjistit, že je vše OK bez operace, víš 😉 Tady to jinak nedělají. a aby jen tak do mě štoural, to nechci.

janine6623
4. kvě 2011

Ahojte baby. U mnňa zatial nič nové.Teplota klesla, tak čakám na MS.Zatial mešká 1deň, ale ja mávam aj tak dlhšie cykly. Tento mesiac ani netestujem, lebo ak sa orientujem podľa teploty tak nemá význam testovať. Skôr sa snažím byť pokojná a nestresovať. Skúšam to brať tak, že sa musím tešiť na ďaľší mesiac,clostilovanie a snaženie. Včera to ináč na mna pekne dolahlo. Rozrevala som sa este aj v robote. Tak som si rychlo utierala moje obrie slzy aby ma nikto nevidel. Priateľ si to tiež všimol. Ale velmi ma podrzal a dodal silu, že sa nam to urcite podari. Že nesmiem byt taka pesimistická. Inác teraz skusam FEMI kvapky. A chystám sa brať v dalsom cykle pri clostyle aj sarapis. Tak verím že to bude uz lepsie.

nathali
4. kvě 2011

@puckal no ved to ze ist na laparku aby ti povedali ze si ok sice je to strasne fajn zistenie ale bolo to zbytocne mohly by vyskusat aj ine veci ale clovek do vnutra nevidi co sa tam deje a co CARu ste nechceli ist uz skor???
no tak ked to beries tak to uz dober a uvidis co to vajko mozno sa spameta a vazne sa stane zazrak jak u lifinky 🙂 ta nakoniec do CARu nesla 😀
ja premyslam ze by sme mohly ist dalsi rok do CARu vravela som to aj Ferimu a povedal ze ok no tak uvidim

puckal
4. kvě 2011

@nathali přesně, mi jsme si s manžou sedli vpátek odpo a povídali adohodli jsme se, že to zkusíme do podzima přirozeně, samozdřejmě záleží na výsledkách krve a spermia, a když se nezadaří, tak tam půjdem na podzim. ted je hezky a máme spoustu dalších starostí, co řešit a dělat. Já vím, že laparkou nic nejde zkazit ale je to zásah do těla.....v CARech mají i jiné metody, např. tam dají kontr. látku a poznali by kdyby byli srůsty a to bez operace. Jsou prostě i šetrnější metody 🙂 Takže to vlastně u nás všech později bude řešit CAR a tam už vědí co dělat a naučí to i naše těla 😅

jika10
4. kvě 2011

@leeena_4 No hlavne je dulezity, ze jsem si to uvedomila a srovnala se. Dokonce i nas vztah se zmenil. Asi to muselo byt pro manzu od zari do prosince hooodne tezky, chovala jsem se jak hysterka a bylo to znati na tom vztahu. Ted uz je vse OK a jsem rada, ze nic neresim 😉

leeena_4
4. kvě 2011

@jika10 U nás to bylo úplně to samé, taky jsem mu 3 měsíce "zatápěla" a chovala se šíleně fakt jak hysterka a taky to bylo u nás znát. Teď je to mnohem lepší, posílilo a jsme rádi, že jsme to nějakzvládli, takže mi úplně mluvíš z duše 😉 🙂

nathali
4. kvě 2011

@puckal hlavne ze su este moznosti ako to vyriesit to je super 🙂

baby aj u nas je ten vztah taky vselijaky ☹ snad sa to postupne zlepsi 🙂

jika10
4. kvě 2011

@leeena_4 Jsem rada, ze jsem si to neprozila sama, ale ze tim prosel jeste nekdo. protoze kdyby se to stalo jenom me, tak bych se snad nachvilku nechala zavrit u chocholouska 😀 Nastesti jsme to zvladli a jedeme dal