Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
5. kvě 2009

wolf......jak dloho se snazite?
moa...........ahojky
leni.........zase sef?

dasa.77
5. kvě 2009

ty jsi byla na umelem? kolikrat a na cem jeste......IUI?.......clostikem jsi zacala,nebo ten neberes vubec?

moa
5. kvě 2009

ahoj dasi aj ty mavas po ovu stale navaly alebo len cez ovu,ja sa citim asi tak ako keby som uzivala zasa Clostil 😒

dasa.77
5. kvě 2009

moa..........navaly jsem mela jen prvni a treti mesic uzivani clostiku.Ale jestli to bylo v dobe ovulace nebo po ni,to uz nevim.pise bych rekla ve dne od 5 DC do ovulky.Projevovaly se ve dne,nekdy pred spanim a i v noci.Vzbudila jsem se mokra jak mys,ale pak to preslo.Kazdy mesic na me clostik pusobi jinak.Bolesti ledvin,nespavost a pd.

dasa.77
5. kvě 2009

blbne mi net,opet mi to vypadlo,ja se nas..a hodim ho z okna

dasa.77
5. kvě 2009

wolf........jsi tu jeste,neodpovedela jsi mi ☹

dasa.77
5. kvě 2009

leni.........ty se vykasli na praci a pojd si s nama povidat

moa
5. kvě 2009

dasi ja som teraz 5den po ovu a zacalo to asi 2-3 dozadu a tiez ma picha pravy vajecnik tam kde som mala ovu .ja uz som z toho blbec.teraz pri ovu ma dokonca ani prsia neboleli ako vzdy co sa idem zblaznit co ma tak bolia a tuto ovu nic ,je mozne ,ze by to bolo tym Clostilom

moa
5. kvě 2009

leni a ty tiez mavas tito navaly mas ich pocas Clost alebo aj po ovu?

dasa.77
5. kvě 2009

MOA........nevim,cim to muze byt.Telo se nechova vzdy stejne.Me bolely prsa dva dny pred spanim,jinak ne.Tak jsem si myslela,ze mi prijde MS,je to treti den po a stale nic.Prsa me bolivaji jen malo kdy,vetsinou par dni pred menstruaci,ne pred ovulaci nebo v dobe ovulky.
Ty jsi mela foliky na pravem vajecniku vetsi,nebo na levem jsi nemela niic?

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Dášo, teď zase dlouhý telefonát od zákazníka. Dneska je teda den, všichni otravují s kravinama 😠

Moa, já bych si s vámi ráda povídala od rána do večera, ale práce mi to nedovolí a dneska tu nemůžu zůstat dýl. Přijedou nám montovat roletky do oken, tak musím domů, protože Milda je pryč.

Ty návaly mívám nejhorší během těch 5ti dnů, co beru clostík a pak tak 2-3 dny po vysazení. Jinak je to v pohodě.

moa
5. kvě 2009

mala som iba 1na pravom 22mm a na tom istom vajecniku mam aj cystu.minuly cyklus som mala ovu z laveho a to bolo 26mm vtedy som mala hrozne bolesti.ale cakala som ,ze ked som mala Clost tak budu aspon 2-3 vajka a bolo iba 1.
teraz ma caka tazka vec 😒 kamaratka porodila v nedelu babatko a mala by som ist na navsetvu ,ale nie som si ista ako to zvladnem ked uvidim to krasne ,vonajuce dietatko.viem,ze sa urcite rozplacem lebo to neudrzim v sebe a asi mi potom bude na par dni zasa blbo.
neviem co urobit ci ist alebo sa na nieco vyhovorit 😒

dasa.77
5. kvě 2009

moa.....vajecnik te muze bolet,nebo v tom miste pichat prave proto,ze ten byl ten produktivni,na nem jsi mela dominantni folik a ten praskl jako prvni.Chodis na UTZ? Me se nekdy stane,ze i po ovu,zustane nejaky ten nejmensi folik uvnitr.Proste uz nestihne dorust te spravne velikosti a tak tam zakrni,ale neodejde s menstruaci.Coz je divne.

moa
5. kvě 2009

na UTZ chodim po Clost teraz som bola na 15DC a ked sa ukaze ,ze vajko prasklo tak potom uz nie.to hrozne kazdy mesiac daco ine sa robi v tele .len keby sa to uz konecne podarilo

dasa.77
5. kvě 2009

aha,takze jen jeden folik...........

dasa.77
5. kvě 2009

kolik beres clostiku?

dasa.77
5. kvě 2009

leni,tak to mame s tema navalama stejne.jen moa .....to ma nejak jinak

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

dášo, ještě bych brala, kdyby ty návaly nebyly vůbec, ale těch pár dní se to dá vydržet 😉

já beru 1 clostík denně a měla jsem předtím 2 - 3 folíky a teď 4. a někdo bere i 3 denně a má jeden folík ☹

dasa.77
5. kvě 2009

ja jsem mela cystu na levem,ten me taky vetsinou vice bolel,ale je divne,ze na nem bylo vzdy vice foliku.jeden veliky,a treba dalsi tri male,nedosahovaly ani polovinu jeho velikosti

moa
5. kvě 2009

teraz som mala Clost 1x a mala som 1denne 5-9DC a potom od 6DC som mala Fematab po dobu 7dni.dasi ja som tie navaly mala aj pocas uzivania Clost .

zdenule30
5. kvě 2009

ahoj holky, promiňte že sem lezu, ale dneska jsem začala brát clostil, chtěla jsem se jen zeptat, jak to berete, jestli před jídlem nebo po, mám ho brát 2xdenně, díky

moa
5. kvě 2009

zdeni ja som ho brala az po jedle lebo ked som ho skusila brat pred tak mi bolo velmi zle.nehovorim,ze po najedeni to bolo lepsi ale mala som ho 1x,tak mozno dalsi cyklus bude ok 😉

dasa.77
5. kvě 2009

leni.......ja jsem brala prvni mesic 2-0-0,skoro zadna reakce.15DC folikly do 8mm.Dalsi mesic 2-0-1,folikly kolem22mm,nektere do 12mm. Treti mesic 2-0-1,folikly az 26mm.Ctvrty mesic pauza,OVu byla 16DC,zase bez uspechu.Po mesicni pauze cyklus opet s clostilem,foliky 2 kolem 26mm,ostatni nemelo smysl merit.Pak laparo,ted cekam na MS a neni mi jasne,proc kdyz vajecniky reagovaly,doktor mi zvysil davku na 2-0-2

zdenule30
5. kvě 2009

díky, zatím se mi chce jen spát a cítím se taková malátná

moa
5. kvě 2009

kocky aj ja chcem tolko folikov mozno by bola vacsia sanca 😉 som zvedava co bude ak ostanem MS ci mi doki zvysi daku ,a ak ano ci ich bude viac

wolfskinka
5. kvě 2009

dasa.77 musela som odbehnut ... odpoved mas v IP

ja som brala 1-0-1 a mala som 2 foliky dominantne

dasa.77
5. kvě 2009

zdenule......nemas se proc omlouvat ze sem lezes.
uvitame kazdou novou clostilku.cim vice nas je ,tim vice toho vime.bere se proste rano a vecer.a je jedno jestli pred jidlem,nebo po.ja ho beru hned jak vstanu,jinak bych zapomela,neni mi po nem zle

wolfskinka
5. kvě 2009

ja som to brala hned ako som sa zobudila a potom tesne pred spanim

moa
5. kvě 2009

ok kocky ja bezim do prace zasa mam jeden z tych lepsich dni ☹ budem az do 20hod asi sa tam zblaznim .
ak vas daco napadne ako sa popripade da vykrutit z ten navsetvy piste ja si vas vecer este precitam.
inak ked na to teraz pomyslim ,tak sa mi chce plakat slazy v ociach a som hotova 😢

tak vsetkym pekny den a tie co ste v praci tak sa nepreprcujte setrite sa na vecer 😉

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Ahoj Zdeni, klidně k nám leze, bude nás víc.
Já beru clostík 1x denně a beru ho večer po jídle. Když jsem ho brala ráno před jídlem, tak mě pak bolel žaludek 😉

Dášo, tak to taky nechápu, proč ti dr. zvýšil dávku, když jsi tak dobře reagovala. No snad ví, co a proč to dělá.

Moa, krásný den a ať ti to rychle utíká.