Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
8. kvě 2011

@nathali jj, máme se dobře, ve čt, jsme byli s Ivem oba u zubaře, naštětsí bez vrtání. Tak třeba ty budeš ta květnová těhulka 😵 Jinak malý už pěkně kope, bude to asi Radim.Dnes jedem k ségře a neteř společně slaví narozky, tak se musím dokulhat 😝

nathali
8. kvě 2011

@jika10 to ze ta boli brusko nemusi byt cysta ale ovulacne bolesti 😉 🙂 tak ked si mala pozit testik kasli na ff nech si vyznaci ovu kedy chce a vy sa pekne snazilkujte 🙂
@lifinka tak to je super ze uz krasne kope dava o sebe vediet 😀 a dnesok si kraaasne uzite 🙂
u nas prsi a je hnusne ☹

aduskatt
8. kvě 2011

@nathali aj tu bude liat zachvilu, je uplne cierno vonku

jika10
8. kvě 2011

@nathali Jo jo, snazinkujeme se co manza dovoli. Tak sexik byl vcera a bude i zitra, tak uvidime 🙂 Teploty nejsou zas tolik vypovidajici, takze z tech uz si hlavu fakt moc nedelam. Testik nelze, skoda, ze jsem si sebou vzala jen jeden, mohla jsem zkusit, zda i dneska neni pozitivni. No mozna to vyzkousim dneska vecer az prijedeme vecer domu

U nas zatim neprsi, ale pekne tady fouka a slunicko taky neni moc videt. Tak jsem rada, ze jsem se vcera venku slunila u prace.

Holky co delate k obedu, my budeme mit plnene zampiony, mnamina uz se tesim 😀

jika10
8. kvě 2011

@lifinka Tak to jste sikovny, jak jste zvladli zubare. Ja bych tam mela taky zajit, ale bojim, bojim 😅 Oslavku si uzijte a davej na sebe pozor. Taky koukam, ze jsi sebedestruktivni jako ja 😀

aduskatt
8. kvě 2011

no, u nas je uz burka☹

veronicka33
8. kvě 2011

@lifinka ahojky jééééj tak ako tu čítam už vieš pohlavie?tak chlapček?no tak to je super nech se zdravučký a inak ako sa mávate?stráááášne ten čas letí 🙂

aduskatt
8. kvě 2011

konecne vyliezlo slnko.je po dazdi.som zvedava, dokedy.........bola to kratka burka, ale ani nemozem povedat, ze letna, lebo je zima🙂

nathali
8. kvě 2011

@jika10 ja som robila vysmazany syr zo zemiakmi 😀to sme taaaak dlho nejedli 🙂
@aduskatt aj u nas tak bolo ale je konecne pekne a celkom sa to pocasie drzi 🙂

aduskatt
8. kvě 2011

@nathali uz aj tu, dufam, ze to vydrzi

jika10
8. kvě 2011

No tak u nas to dopoledne vypadalo na dest, ale ted je venku nadherne, byla jsem si zase pracovinkat na zahrade 🙂 No krasa, doufam, ze to takhle vydrzi nejmin do listopadu 😀

aduskatt
8. kvě 2011

@nathali hm, vyprazany syr so sunkou moooozem🙂

nathali
8. kvě 2011

snad to pocasie uz vydrzi krasne stale 🙂
@aduskatt ja mam syr rada ale iba obcas casto ho nemusim 😀

aduskatt
8. kvě 2011

@nathali ja ho mam rada, ale doma ho nerobim, pretoze nemam na kuchyni dvere a ta vona vyprazaneho potom zalezie do kazdeho rohu bytu a to zasa nemusim, aby som mala vyprazane zaclony v obyvacke🙂) takze na syrik sa chodi do mesta 🙂

nathali
8. kvě 2011

@aduskatt ja som to po roku spravila 😀 aj to len koli tomu ze mi syr priniesla uz nakrany moja mama 😀 takze u nas sa to je tiez minimalne 🙂
inak by ma to asi ani nenapadlo spravit

terioza1
8. kvě 2011

@nathali Tak to te obdivuju, ze ted ti to je "jedno" .... To by me zajimalo, jakej je na tohle recept ... 🙂

terioza1
8. kvě 2011

@jika10 17mesicu? Ty blaaaho, to snad neni mozny, nejaky leky na ovu uz neberes? Clost ti nepomohl?

jika10
8. kvě 2011

@terioza1 No doktor mi chtel clostika predepisovat jeste az do toho zari, ale jedna holcina mi tady psala, ze to neni dobry, takze asi ted az do toho zari budu bez leku. Neboj, pokud Vam mimco nepujde, tak si na vsechna ta zklamani zvyknes a bude ti to stejne jedno jako nathali nebo me. Me hooodne pomohlo, kdyz jsme si s manzou rekli ten konecni termin pokusu doma, to me hodne hodilo do klidu, takze uz to taky neresim. Sice merim BT a delam ovu testiky, ale jinak na to kaslu, nestuduju proc co jak .....

Ale doufam, ze ty budes vyjimka a budes mit to stesti, ze otehotnis hned prvni mesic brani clostiku 😉

aduskatt
8. kvě 2011

@jika10 suhlas....az na to, ze ja ani teplotu nemeriam a netrapim sa s testami........ 🙂

jika10
8. kvě 2011

@aduskatt No pred 4 mesicema jsem to takhle taky jeste mela, ale diky BT alespon trochu vim, jak moje telo funguje a jak mam dlouhou LF a tak. No a skoncim s tim, az budu tehulka, mozna driv, kdyz skoncime v rukou lekaru 😅

aduskatt
8. kvě 2011

@jika10 ja keby som merala celu dobu, co sa snazime, tak uz aj tie zafarbene vlasy by mi osediveli🙂) ja citim ovulku na sebe, takze pohodka

jika10
8. kvě 2011

@aduskatt Tak to mas vyhodu, ze citis ovulku i tak. Ja ovulku na sobe nepoznam, tak proto jsem zacala s BT. Dokonce mam vyzkouseny 1 cyklus bez clostiku, takze vim jak to funguje. Kdyz beru clostika, tak ovulku taky citim

terioza1
8. kvě 2011

@jika10 Ja taky cetla, ze neni dobry to brat dlouhodobe. Ale 3 mesice snad nevadej. Ja vas obdivuju, ale az to vyjde, o to vic snad budete skakat do stropu. 🙂 Drzim pesticky, aby jsi uz dlouho nemusela cekat, pac to je nejhorsi... to cekani....

aduskatt
8. kvě 2011

@terioza1 zvyknes si🙂

aduskatt
8. kvě 2011

@jika10 citim a po clostile este viac🙂VTEDY SA DOST PREMAHAM PRI SNAZENI🙂

terioza1
8. kvě 2011

Holky dotaz: Kdyz me pri ovu picha desne v brise, ovu uz je nebo bude?

jika10
8. kvě 2011

@aduskatt Jooooo, tak to bohuzel taky vim co citis. Ja to resila prave ted 😅 Ale kdyz se clovek nepozoruje a trochu se pri snazeni odvaze, tak to docela jde

jika10
8. kvě 2011

@terioza1 No me picha bricho cca 2-3 dny pred ovu, v den ovu a po ovu je to uz v pohode. Treba dneska me bolelo brisko jen rano, takze je po ovu, tak snad nam tam nejaci hosani zustali, vzali si brejle a trefili vajicko 😀

aduskatt
8. kvě 2011

@jika10 ja sa nepozorujem🙂))akuirat ked mas take krce, ze si nevies ani sadnut, sa tazko odvazuje🙂)

terioza1
8. kvě 2011

@jika10 Aha, to je v pytli, nikdy bych neverila, ze tohle vsechno je tak narocny .... Zkoumat kazdej krok, kdy je ovu, jestli byla, bude .... uf, jsem z toho vycerpana 😀