Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
8. kvě 2011

@terioza1 No, ale kdo vydrzi, tak je po zasluze odmenen .... A nebo kdo si poctive vystoji tu cekaci frontu tak taky. Ja si asi opet stoupla do spatne fronty 😀
@aduskatt No tak to mas taky bohuzel pravdu, vcera vzdycky kdyz jsem si sedla, tak mi brichem projela takova bolest, ze jsem skoro skripala zubama. Ale vecer jsem se na snazenicko premohla a dneska doufam, ze bude manza taky svolnej 😅

aduskatt
8. kvě 2011

@jika10 no, ja som uz po ovulke, takze neboli to teraz, v pohode mozme🙂)

aduskatt
8. kvě 2011

@jika10 ja budem rada, ked manzel vobec dorazi domov dnes.....

jika10
8. kvě 2011

@aduskatt Ja si ted ovulku odbivam 😀 Ale ted uz me brisko taky neboli, takze je asi po ovulce. No uvidim zitra jaka bude teplotka 😅

jika10
8. kvě 2011

@aduskatt A kde mas manzela, v praci ????? No muj manza se tady v uklizenym obyvaku snazi nrco opravit, to jsem zvedava, kdo bude uklizet ten bordel

aduskatt
8. kvě 2011

@jika10 no, moj je v praci, kym je hokej, robi dlho predlho☹pride az k polnoci domov, ak sa nieco nezomelie

jika10
8. kvě 2011

@aduskatt Aha, no tak to ti vubec nezavidim. Ale pred cca rokem to tak manza mel taky, ale ted se uz srovnal a chodi vcas domu. Teda obcas je vyjimka, ze musi zustat v praci dele, ale to uz se stava malo kdy. No a hokej jde tak nejak kolem nas, ja jsem v patek z hokeje videla asi 20 minut 😅

aduskatt
8. kvě 2011

@jika10 moj tam ale musi chodit sluzobne a zial aj hokejovy aj futbalovy stadion je v jeho rajone

jika10
8. kvě 2011

@aduskatt A tvuj manza dela co, on je policajt????

aduskatt
8. kvě 2011

@jika10 jj........bohuzial, pri takychto podujatiach je jedno, kto kde a na akom oddeleni robi, idu von vsetci

jika10
8. kvě 2011

@aduskatt Jeeeeej, notto bych o nej mela pekne strach. Kdyz vidim, co nekteri fanousci dokazou, tak mi beha mraz po zadech. To te obdivuju, ja bych lezla asi po zdi. Me staci, kdyz manza nekam jede a pak mi nezveda telefon, to jsem zrala na psychiatra 😅

jika10
8. kvě 2011

No kocky, pujdu se umej a zacnu svadet manzu .... A zitra zase do fachy, ach jo

jika10
8. kvě 2011

No kocky, pujdu se umejt a zacnu svadet manzu .... A zitra zase do fachy, ach jo

Tak preju dobrou noc a pokud mozno sladke sny

jika10
8. kvě 2011

@jika10 No a proc se mi sem cast odpovedi hodila 2x, tak to uz vubec nechapu. Nejvyssi cas, jit spat 😅

jika10
8. kvě 2011

A jeste odpovidam sama sobe, no jdu spat. Dobrou 😀

aduskatt
8. kvě 2011

@jika10 toto je este ok.horsie bolo, ked mali obdobie, ze som vedela, ze bol doma len podla toho, ze som nasla v kupelni spinave pradlo.nevedela som kam isiel, na kolko a nemohol mi dat nic vediet, ani zatelefonovat, proste nic..........nastastie, ked som otehotnela, s tym skoncil.ale nechceli mu to velmi dovolit

jika10
8. kvě 2011

@aduskatt No mas to teda peknou bojovku, obdivuju te jak to vydrzis. Jak rikam, ja uz bych lezla po strope

aduskatt
8. kvě 2011

@jika10 vtedy som aj ja.uz je dobre🙂

elebe
9. kvě 2011

ahojte kočky.....mám takú otázočku....do koľkých dní ste mali ovulku po dobratí clostilu? lebo ja som posledné dve tabl. užila 3.5. a ešte stále nič ☹ môžem ešte dúfať že bude ovulka?

tyrisa
9. kvě 2011

@elebe Já mám poslední tabletu 9DC a ovulku po prenylu až 15-16DC.Ty nechodíš na UZ?A kolik těch tabletek bereš denně?

tyrisa
9. kvě 2011

@nathali Tak jsi měla pravdu,dnes mi BT klesla na 36,5 a ještě beru clostlk posledni den....takže neovlivňuje 🙂

elebe
9. kvě 2011

@tyrisa nechodím.....doki mi kázal brať dve tabl. denne a aj som cítila že sa niečo deje,ale ovulka ešte neprebehla ☹ len ma bolieva podbruško a nič.... ☹

jika10
9. kvě 2011

@elebe Ja jsem brala clostika od 3-7 DC a ovulku jsem mela s pregnylem na 14 DC a bez pregnylu 16-17 DC. U kazdeho je to individualni tak jako jsme kazda jina. Kazde ten folik roste jinak rychle

elebe
9. kvě 2011

@jika10 aha,takže ešte môžem mať ovulku? snažilkujeme sa každý deň,len tá hnusná teplota mi nechce stúpnuť ☹

jika10
9. kvě 2011

@elebe Neves hlavu, pokud te poboliva brisko, tak ovulka se blizi, me cca 2-3 dny pred ovu zacne bolet brisko a skonci me bolet po ovulce. Ja mela ovu na 100% pres vikend a to jsme se i snazili, tak ted zase jen cekat 😒
Nemas doma treba ovu testiky, ze by jsi zkusila???

puckal
9. kvě 2011

Ahojky holčiny, tak mému grafu moc nerozumím... 29.4. byl folík 22mm a myslela jsem že ovu byla hned 2-3.5, ale podle teplot byla až v pátek.......je to možné že tak dlouho dorůstal???? http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
A co tady nového??, Nějaká těhulka 😉

elebe
9. kvě 2011

@jika10 no ja som si robila ovu testy už veľmi veľa krát a stále my vychádzajú pozitívne,myslím stále mám rovnako dve tučné čiarky.....takže tým sa riadiť nemôžem ☹ a zase ma chytá depresia.....že zase z toho nič nebude ☹ 😖

jika10
9. kvě 2011

@elebe Hlavne nepropadej depresi, tak ti rozhodne k miminku nepomuze. Musis byt nad veci. Ja myslim, ze ovu tepreve bude. A nemeris alespon teplotu, aby jsi mela ovu potvrzenou ???

@puckal Ja myslim, ze podle grafiku byla ovulka 15 DC, vis ze se FF muze seknout +- nejake dny. Drzim palce, aby to vyslo

elebe
9. kvě 2011

@jika10 práveže meriam a podľa toho viem že ešte nebola..... ☹ ☹ ach jaj,dnes je tak krásne vonku a ja som v depke ako keby pršalo ☹

jika10
9. kvě 2011

@elebe Nebud v depresi, to ti fakt nepomuze. Kdyz meris a vis ze ovulka nebyla, tak se tes, ze bude a snazinkujte se. Vzdyt to je krasna cinnost ne 😉