Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
11. kvě 2011

@jika10 neblaaaaazni cica🙂)))pekne pojdeme, dufam, vsetky pod ciaru🙂

nathali
11. kvě 2011

@jika10 nie nie v hornej tabulke nebude nikto! 🙂
a za chvilku budes aj tak v tej dolnej 🙂 uz si 20dc tak to bude za chvilku 🙂

aduskatt
11. kvě 2011

@nathali pozeram, ze som najvytrvalejsou snazilkou zatial🙂)) ale vraj trpezlivost ruze prinasa, xixi

kacnov
11. kvě 2011

@streghina mě je to právě divný dnes je to 7 den po dobrání a nic :/ tak tomu nerozumím

jika10
11. kvě 2011

@aduskatt No po takovy dobe co mas ty, bych si asi hodila masli 😀 Ty si zaslouzis nejvic byt v dolni tabulce 😉 Ty to mimco budes mit primo dokonale, kdyz si na nem davas tak zalezet 😀
@nathali No moc zachvilicku to nebude, to ze jsem 20 DC nic neznamena,ja pocitam 24.5. s MS, i kdyz bych byla radeji, aby nechodila

nathali
11. kvě 2011

@aduskatt no to vies ked vydrzis tak aj ruze dostanes od manzela za mimco 🙂
@jika10 ja ani netusim kedy by som mala ms dostat asi za takych 7 dni no uvidim ale tiez by som bola radsej keby ms uz neprisla 😀
a mozno ty budes dalsia co bude v dolenj tabulke 😉
@kacnov tebe to uz 7 dni meska??? 😕 🙂

aduskatt
11. kvě 2011

@jika10 no to bude dokonalost sama🙂))))

@nathali sak ja vydrzim....bude ze kto z koho🙂)))mam taky zvlastny pocit, ze v lete otehotniem..........ani neviem preco..haluz, co?🙂))pre upresnenie, myslim toto leto, xixi

aduskatt
11. kvě 2011

@jika10 maslu? a kto by toho mojho potom sekiroval? xixi

nathali
11. kvě 2011

@aduskatt no to je super ze takto na to myslis 😀 ja som myslela ze kazdy mesiac otehotniem 😀 ale uz nemyslim radsej 😀
no baby vonku je to hotova paraaadicka 🙂 juuuj konecne 🙂
co porabate uz ste doma s prace?

aduskatt
11. kvě 2011

@nathali ja potajomky v praci teraz cucim na konika🙂)
aj ja si stale nahovaram, ze uz uz a stale nist🙂

kacnov
11. kvě 2011

@nathali no jako před 7 dny jsem dobrala utrogestan a TT je negativní. chápeš to? já ne

aduskatt
11. kvě 2011

@nathali sme sa s manzelom dohodli, ze ak sa nezadari do konca buduceho roka, kasleme definitivne na to

nathali
11. kvě 2011

@aduskatt tak to v praci este vydrz za chvilku koncis nie? 😉 🙂
no ved to ze ked si to clovek nahovara nic s toho ale uz ma to aj tak nebavi stale sa sledovat 😀 ale som zmierena s ms pre istotu 😀
@kacnov no paani tak to je pekne divne nechapem ze mas negat. testik ☹ a co k dr. nepojdes nech ta pozre utz
mozno neni este neskoro a zazrak sa stane jak u mojej znamej co mala tiez negat testik a jeden pozit a na utz nic nebolo a az po vyvolavacke zistili ze je tehu 😉 drzim palceky

nathali
11. kvě 2011

@aduskatt a nepojdete niekam do CARu alebo nieco s tym robit??
my kasleme na to uz teraz a uvidime co bude dalsi rok aj ked ja by som chcela do CARu no uvidime snad to nebude treba

kacnov
11. kvě 2011

@nathali jeětě počkám ale je mi to divný no a taháme tady kolečka se štěrkem-dláždíme u bazénu no takže makačka jako blázen ale myslím že ms příjde :/

nathali
11. kvě 2011

@kacnov a co sa nesetris??? davaj si na seba viac pozor!!!
no ved uvidis ale bolo by super keby neprisla

kacnov
11. kvě 2011

@nathali 🙂 to jo no
já se nemůžu šetřit sme na to s manžou sami tak musí pomáhat všechny ruce :D

nathali
11. kvě 2011

@kacnov tak pomahaj ale opatrne 🙂
a keby si tehu tak co??

dnes prisla kolegina po mesiaci do prace a ona sa priznala ze bola doma na rizikovom tehu a potratila v 7tt ☹ a este sa jej to stalo doma na wc a videla mimi ☹ je to mlada baba ma len 21r a uz druhy potrat ☹ to co sa deje?????? ☹

aduskatt
11. kvě 2011

@nathali jasne, za stvrt hodky

aduskatt
11. kvě 2011

@nathali moja, ale ved my do CARu chodime🙂)

nathali
11. kvě 2011

@aduskatt jaaaaaj 😅 😅 😅 a co vam povedali? ste obaja ok???
no tak to mas za chvilku uz budes doma 🙂

aduskatt
11. kvě 2011

@nathali no, nie sme, xixi🙂 my sme sa tak nasli, coho ma byt malo, toho je vela a coho ma byt vela, toho je malo...ale lekar povedal, kedze mam uz dieta, ze skusi konzervativnu liecbu, ked to nepojde, az nakoniec IVF.
no, o piatej zatvarame, kym sa urobia este veci okolo, bude pol siestej..potom odchadzam........okolo siestej dorazim domov

jika10
11. kvě 2011

Holky, tak ja za 2 minuty supajdim na postu a pak domu, se tesim, prijel bracha a pokec 😀

aduskatt
11. kvě 2011

@jika10 my o minutu zatvarame, tiez sa tesim🙂)

nathali
11. kvě 2011

@aduskatt no pekne ale este ze sa to da riesit 🙂 snad to uz dlho nepotrva 😉
no len pekne zatvor a nikoho nepusti a supky dupky domov 😀
@jika10 tak ti bude super aspon si pokecate 🙂

jika10
11. kvě 2011

Holky, tak hlasim ze jsem doma, venku je nadherne. Zkusim premluvit manzu az bracha odjede, jestli nepujdeme na prochajdu. Uplna skoda v tak krasnym pocasi sedet v praci

tyrisa
11. kvě 2011

@nathali Neboj,vyjde to 🙂kdy budeš testovat?zkusíš dříve,nebo počkáš na 14DPO?jsem napnutá jako struna......ale ještě pár dní.......a pak // 🙂

aduskatt
11. kvě 2011

@nathali uz som doma🙂))) skoricova zrzlina cestou z prace a moji dvaja chlapi....no proste skvele🙂)

nathali
11. kvě 2011

@tyrisa nie nie ja testovat nebudem aj minuly mesiac som sa namotala ze to vyslo a testovala som a nic takze teraz netestujem nemam doma ani jeden test a ani kupovat nebudem ani ma to nelaka proste si pockam na ms a ak nepride bude len dobre 😀 ale ja tomu aj tak neverim aj ked troska v to dufam no uz som realista
@aduskatt mnam zmrzlinka 😀 tak tu mozem rovno na klilaaa 😀 a jogurtovu milujeeeem mnaaaam 😀
@jika10 aj ja by som sal na prechadzku ale asi pojdem len ja a kocur lebo priatel je rad ze si konecne posedi bol cely den na slnku a na nohach takze asi nikam nepojde

jika10
11. kvě 2011

@nathali No teda to je navsteva, bracha se bavi s manzou o praci, o tom jejich montovani anten atd .... Ach jo, si nepokecam
@aduskatt Zmrzku bych si nechala libit. Ja alespon bastim arasidy v cukru 😉

Holky, normalne jsem asi strasna, ze tak zavidim tehulkam a maminkam. Navic jak je venku hezky vsichni vyrazeji s kocarkama a pupikama za slunickem. No a pak na to nemam myslet, kdyz potkam nekoho na kazdym kroku 😠