Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
12. kvě 2011

já špinění viděla bohužel i u netěhu grafů, ale rozhodně né u tolika, jako u těhu 😉 🙂

nathali
12. kvě 2011

@leeena_4 presne tak tento mam len na usitenie ze je to 100% pravda ked vazne bude ms meskat tak najskor spravim ten klasicky test papierovy lebo co ak by ms neprisla len koli nejakemu problemu a ked tam budu ciarky tak potom skusim digi 😀

leeena_4
12. kvě 2011

@nathali kdybych měla vsadit, tak vsadím, že ti to vyšlo 😉

nathali
12. kvě 2011

@leeena_4 ja spinim skoro kazdy mesiac ale vzdy dva dni pred ms ale uz sa mi stalo ze som spinila asi 4 dni pocas cyklu a potom ms aj tak prisla 😅 😀

tyrisa
12. kvě 2011

@nathali Neboj,já bych se taky vsadila,že jsi těhulka,ale ještě o tom nevíš 🙂

nathali
12. kvě 2011

@leeena_4 @tyrisa baby uz prestante 😀 to je super ze si to myslite ale ja vaaaaazne tomu uz neverim 😀
takto sa kazdy mesiac namotam ze to vyslo a nic s toho a tento mes. sme tutu mutu malo takze pochybujem a zazraky sa u mna nedeju! ale snad mate pravdu a ja sa mylim

jika10
12. kvě 2011

@nathali kaficko mam pred sebou a bastim k tomu kroasanky, mnamina 😀

Holky, mela jsem zvlastni sen, ze manza nekde venku nasel odlozene miminko, tak mi ho vzal domu a ja se o nej starala jako by bylo moje. Ale pak jednou prisla pni ze socialky a odnesla mi ho. No a to jsem se probudila, protoze rikal manza ze jsem ze spani brecela 😒 Normalne asi jsem zrala na psychiatrii

tyrisa
12. kvě 2011

@nathali Tak dobře,ale každý den chci vidět tvoji teplotu,jo?Jsem hrozně zvědavá jestli máme pravdu 🙂

nathali
12. kvě 2011

@jika10 no mnamka kroasanty 😀 joooj robis chute !! 😀
nie nie na psychiatrii by si ta nenechali tam by potom musela polka planety 😀
to sa stava ze sa ti sniva zivi sen a mas pocit ze je to skutocnost a pritom si poplaces alebo sa s chuti zasmejes hlavu hore to len tvoje psychika ventiluje to co ju taži 😉

nathali
12. kvě 2011

@tyrisa jasneee kazdy den sem dam grafik 😀 ale zajtra mozno az okolo 15-tej lebo rano som v praci

aduskatt
12. kvě 2011

@nathali aj ja sa hlasim na psychiatriu, xixi.mne sa snivalo, ze som tehu

tyrisa
12. kvě 2011

@nathali Ok,já zas zítra dám vědět,jestli mám vajucho 🙂

aduskatt
12. kvě 2011

@nathali ja mam pocit, ze kazdym dnom dojde svina jedna...........potom dam zasa cerstve udaje do tabulky....

nathali
12. kvě 2011

@aduskatt no myslim ze keby brali na liecenie taketo zeny tak som aj ja urco medzi vami aj ked teraz si vobec nepametam ze co sa mi snivalo 😀
@tyrisa no jasneee to nam musis dat vediet som zvedava ze ake miery vajucho ma 😉 🙂 drzim paceky aby boli idealne 🙂 a dostanes aj pregnyl???

leeena_4
12. kvě 2011

@nathali už toho nechám 😉 budu si to jen myslet 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@nathali ja bych z liecebne akurat tak na vychadzky chodila, xixi

nathali
12. kvě 2011

@aduskatt pocuj keby si na ms prestala myslet mozno by jej doslo ze uz ju nehces ani vidiet a dala by si pauzu 😉 🙂
ja ta uz chcem dat do spodnej tabulky! 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@nathali sak ja bych na nu nemyslela, keby ma nezacalo brucho bolet🙂))ona sa sama hlasi, svina jedna 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@nathali ale taka skoro stvorrocna pauza by sa mi pacila.by som si od prace oddychla kustik🙂

nathali
12. kvě 2011

@leeena_4 v pohode 😀 ja len ze ste strasne zlate jak si to myslite a ja som skeptik 😀super kombinacia 😀
ale nechcem byt zas namotana a videt vsetky tehu priznaky na sebe a potom pride ms 😀

baby do ff sa neda zapisat ze mam viac hlienu??

nathali
12. kvě 2011

@aduskatt tak ju zazen niekam prec! 😀 no a ja by som ti tu pauzu aj dopriala 🙂

jika10
12. kvě 2011

@nathali Asi jo, asi to byla odezva na ty tehulky a kocarky co potkavam venku a podvedomi ma takhle tyra 😅 No a ja si radeji nic myslet nebudu, ale preju ti, aby byl mimisek v brisku 😉
@aduskatt Ale kdyz jsi mela sen, ze jsi tehu, tak by to mohlo vyjit ne. VIm, ze mi nekdo rikal, ze mel takovy sen a byla to skutecnost 😉

tyrisa
12. kvě 2011

@nathali Jestli něco vyrostlo,tak Pregnyl určitě dostanu...Ty buď hlavně v klidu a odpočívej...jo a vitamínky papej.

aduskatt
12. kvě 2011

@nathali moja, ale viac hlienu je tiez tehu priznak🙂)dufam, ze ked pojdem do spodu tabulky, neprestanes nam ju pisat dalej🙂

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 jaj, to by som uz musela mat doma aspon jednu triedu skolkarsku, xixi

leeena_4
12. kvě 2011

@nathali já ti úplně rozumím, nechceš být nabuzená a pak případně z klamaná, taky jsem to zažila a rozumím 😉

aduskatt
12. kvě 2011

@nathali aj ja by som si ju dopriala.uz je cas na nu🙂

leeena_4
12. kvě 2011

@nathali a jaký je? já ho mám taky. Je skoro jako ten plodný, taky tahací, ale né tak čirý a hustý. Pardon, dámy 🙂

aduskatt
12. kvě 2011

@leeena_4 no, to sklamanie asi prezivame mesiac co mesiac viacere

janine6623
12. kvě 2011

Ahojte, ja sa nemám moc dobre, resp. neviem na čom som. Mávam 35DC cykly a dnes je 37DC a nic. Síce podľa merania BT som mala neskoršiu ovuláciu tak to pripisujem to meškanie tomu. Graf mám celkom pekný podľa BT som dnes 12DPO a držím sa s teplotou stále hore ale dnes som mala žial pokles mala som už od piatku 37,1-37,2 a dnes som klesla na 37. Takže asi sa hlási MS. Testík som mala žial negat. Tak aspoň keby už prišla MS aby som sa mohla tešiť na ďaľšie snažilkovanie. Ja neviem ale mám čoraz častejšie dlhší cyklus a to beriem clostyl+duphík. Som z toho už zúfalá.