Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

prdecek
6. kvě 2009

bré ránko 🙂

drahý šel dneska na spermiogram, klepal se z toho úplně 😀 tak su zvědavá jaké budou výsledky

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Ahojky Prdečku, no teda chudák, se mu nedivím, že se klepal. Když byl můj drahý, tak se teda na to taky moc netvářil a bál se, jaké budou výsledky.
No ale u vás je to určitě v pohodě 🙂
Ještě chodíš do práce nebo už tě nechal dr. doma?

prdecek
6. kvě 2009

ahoj Leni,
no teď mám dovču a zítra když se to potvrdí z krve tak dostanu neschopenku

michamicha
6. kvě 2009

ahoj holky, tak jsem dělala ten mamatest a na čárku to nevypadá ☹ je tam takovej duch a když to vyfotim, tak neni vidět vůbec nic ☹

prdecek
6. kvě 2009

Leni a jak tvůj grafík, hoď ho sem 🙂

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Prdečku, tak to se budeš mít, budeš se hýčkat mimíska doma. Ale jasný, že při tvé práci musíš být doma.
Můj grafík je tady, moc neměřím, tenhle cyklus jsem původně nechtěla měřit vůbec, ale nedalo mi to 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Ahoj Micha, ještě nesmutni. Už jsi měla dostat mrchu nebo jí teprve čekáš? Kolikátý DC jsi, může být ještě brzy. Podívej na Prdečka, taky měla jen slabounký stíneček a teď je těhulka 😉

prdecek
6. kvě 2009

Leni, ono je možná lepší neměřit, pač se na to tolik nesoustředíš, však já teď taky neměřila 🙂

Micha a máš skener??? to by určo šlo vidět.

michamicha
6. kvě 2009

no podle WK jsem asi 10DPO, ale je mi divný, že 2 testy 2 dny po sobě mi ukážou stíneček a mamatest, kterej je citlivější neukáže nic ☹ no ještě počkám, třeba se ukáže něco koncem týdne...ach jo ☹

michamicha
6. kvě 2009

dělala jsem ten test do proudu moči, ten nenaskenuju ☹

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Micha, tak ještě vydrž, pokud byla ovulka později, tak je na testování ještě brzy. Vydrž minimálně do konce týdne a zbytečně se s tím teď netrap 🙂

prdecek
6. kvě 2009

já zkoušela nějáký baby test a tam to bylo slaboučký skoro neviditelný, no a na mamatestu to bylo o něco víc, pak sem zkusila zase ten baby test a tam už to bylo vidět víc a na mamatestu pak taky a včera sem zkusila nějákou tyčinku do proudu moči a ta testovací najela dřív než kontrolní.

Hele nevíte jakou funkci má jar na hcg? že když mám sklenici na odběr moči a umývám ji pak jarem a vodou, jestli se to pak něják s tím hcg nebije, jako že by ho ten jar zeslabil???

prdecek
6. kvě 2009

aha, no tak vydrž, třeba je ještě brzo!!! 😉

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Prdečku, teda nevím, jakou funkci má jar na hcg? Ale možná jo, vem si, že je v tom nějaká žíravina, aby to umylo nádobí a když to někde zůstane, tak se to s močí může smíchat. Ale zase na druhou stranu pokud tu sklenici pořádně opláchneš teplou vodou, tak by se to mělo smýt 😉

prdecek
6. kvě 2009

jasný, jen jsem nad tím přemýšlela 😀

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

teda ale napadají tě věci 😀

wolfskinka
6. kvě 2009

dobre ranko ... lenka ako ?

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Ahojky Wolfi, u mě stále stejně, žádná změna, žádné těhu příznaky. A co ty, připadáš si jako těhulka?

dasa.77
6. kvě 2009

ahojky holky a dobre ranko 😉

dasa.77
6. kvě 2009

tak spite nebo co, ja prijdu a tu se najednou nic nedeje

dasa.77
6. kvě 2009

dnes to venku vypada na poradnou zimu,studeny vitr,na oknech kapky,ach jo.To zase biude hnusny den.Kdyz si nechcete povidat 😅 jdu si chystat snidani.

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Ahoj Dášo, nespím, jsem zrovna přišla z porady a pěkně naštvaná 😠
Co ty, už přišla mrška?

wolfskinka
6. kvě 2009

lenka ja neviem ... rano ma svrbeli prsia a bolelo brucho ... tak to asi priznak tehu neni

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Wolfi, třeba to je příznak těhu, u každé ženské je to jinak. A to mě štve, protože pak nevím, na co se můžu spolehnout. Lepší je počítat s tím, že přijde mrcha a pak být mile překvapená 😉

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Dášo, tak dobrou chuť 🙂

wolfskinka
6. kvě 2009

lenka no presne tak ako hovoris ... zatial som celkom kludna uvidime o tyzden, vikend rychlo utecie a zacne sa to vliect pondelok, utorok, streda krv .... no som zvedava

prdecek
6. kvě 2009

holky, mě to nedá a musím denně testovat, dnešní je zase v albumu 😵

dasa.77
6. kvě 2009

no koooonecne devcata..........ja jsem se vcera zacala radovat,ze prisla mrska.Po prichodu do prace se objevila prvni kapka krve.Ale od te doby nic.Dnes je to presne 28.den po laparo,tak snad se to rozjede.Pak mi OVU vychazi asi na 20.5.,to bude 14DC.Kdyz mi doktor zvysil davku clostiku,nemelo by to byt pozdeji.Jedeme na tu chatu,budem tam az do nedele a tam se snazit o mimiska nebude mozne.Jede nas dost,tak nebudeme mit soukromi.,snad do te doby stihneme zadelat a nebude ma draha polovicka unavena z prace.To slychavam taky dost casto

Zdravim wolfinku

dasa.77
6. kvě 2009

zdravim te ...prdecku.......krasna dalnice.Tak to je jasne uz na tisic procent.