Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
14. kvě 2011

Taaak holky, mam vyzehleno a zachvilku jdu varit 😉

tyrisa
14. kvě 2011

@nathali já to má stejně s touhle

https://www.youtube.com/watch?v=lAhHNCfA7NI


V mobilu mi hraje 🙂

jika10
14. kvě 2011

No holky a ja miluju tuhle

https://www.youtube.com/watch?v=T3uh75-OXQo

jedna z tech co nam hrala pri obradu na svatbe

nathali
14. kvě 2011

@dicinka1 ahaaaaaaaaaaaaaa 😅 no tak supeeeer ovu sa ohlasi za chvilku uvidis 😉 😵 😵 😵
@tyrisa joj tuto mi pusta skoro kazdy den priatel takze jej uz ma skoro plne zuby 😀 ale je to super pesnicka!!!!
@jika10 paaani ta je aka ukludnujuca 🙂 super je 🙂

veronicka33
14. kvě 2011

Ahojte dievčatá ako sa máte?ja sem moc nechodím 😒 Nathali možeš mi prosím napísat 1DC dakujem zase nič 😠 ☹

nathali
14. kvě 2011

Tabulka 14.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
chersi...............23r....snž.........23m......44DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 6m............39DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........35DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............33DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............31DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........11m........27DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž........24m............26DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................26DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........24DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........23DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............18DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............16DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............14DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........12DC...(PC54dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..............1DC...(PC25dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....21tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......20tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......12tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......9tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........9tt..........(snž.11m)
natyi25.........................9tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................6tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................//...........(snž..16m)

nathali
14. kvě 2011

@veronicka33 no ja sa mam celkom dobre 🙂 prave som dopiekla kolacik a chrbat ma boli akoby som mala uz po 70-ke 😅 😠 😀
mrzi ma ze to nevyslo ☹ a co ty jako??? co praca

jika10
14. kvě 2011

@veronicka33 Jeeej, to je mi lito ze MS dorazila. Takze dalsi zklamani a nove snazenicko pred tebou
@nathali No ja kdyz si ji vzdycky pustim, tak si vzpomenu na nasi svatbu a jak jsem byla ten den nejstastnejsi na svete a to se takova nadhera.

Taky koukam, ze kveten se s tehulkama taky zatim neukazal co, a to uz budeme mit pulku mesice za sebou.

jika10
14. kvě 2011

Holky, nevite proc me boleji prsa??? Jsem teprve 6 DPO a MS cekam az za 8 nebo 10 dnu 😒 Co se to zase deje, doufam, ze to misto foliku tam neni cysta 😒

nathali
14. kvě 2011

@jika10 joj tak to je krasne ked na svadbu mas krasne psomienky 🙂 to si potom pustas asi kazdy den ze?? 🙂
par novych tehuliek tu bolo ale caka sa asi na nas ostatne 😀

idem sa asi zase najest(ale co ja na nic nemam chut?) ale ked ja ani hladna nie som ☹ ale zaludok uz zacina pomaly kricat 😒

jika10
14. kvě 2011

@nathali Radeji neposloucham kazdy den, jen kdyz me prepadne chmurna nalada a ta prepadne jednou kazdou z nas
No podle me je za kveten zatim je jedna nebo dve tehulky. Tak to me chute berou strasne a porad 😅

nathali
14. kvě 2011

@jika10 praveze ja mam s tym problem ze ja keby nemusim tak ani nejem 😅 😀 obcas ma chute chytia 😀 ale inak je to nicom 😖

jika10
14. kvě 2011

@nathali Jeeee to bych taky chtela mit obcas takove problemy. Ja mam zase ten problem, ze zeru 😀 Nebo jim malo, ale za to casto. Ted tady ukusuju cokoladu, kterou podotykam moc nemusim, ale prisla mi na ni chut. Hlavne ze jsem cvicila, ale timhle zpusobem nic neshodim 😅

nathali
14. kvě 2011

@jika10 aj ja mam obcas zravu ako naposledy ked som pisala ze co som vsetko pozrala 😀 ale dnes??nemusim vobec nic mam v krku akoby gucu a citim sa najedena ale zas zaludok by si aj nieco dal ale ked ja nemam na nic chut som ja pripad co?? zaludok chce jest a ja nemam na nic chut 😀 no som magor!!! 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali Nejsi magor, jenom proste zaludek nevi co by si dal. Tak tohle me se nestava. Me v tydnu prepadla strasna chut na spenatovou polivku (tu nejim), no a musela jsem si ji v patek koupit 😅 Taky se mi obcas stane, ze mam na neco chut, pak to uvarim a je po chuti 😅 No a co potom, ze 😅 Jak se ti povedla marlenka???

nathali
14. kvě 2011

@jika10 no teraz mi vysla kraaasne 🙂 ani som netusila ze hladkej muky je viac druhou a musis kupit tu spravnu 😀 inak sa ti zle valka cesto ale zajtra budem az krajat marlenku lebo cesto je tvrde ked sa vyberie s truby a musi zmeknut pod plnkou 😀 tak to je potom utrpenie sa na to len divat a nevieme sa dockat druheho dna 😀
idem si asi nieco zobnut 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali No to bych to nevydrzela, to bych snad to testo i sezrala, i kdyz je tvrdy 😀

nathali
14. kvě 2011

@jika10 mne sa toto deje preto lebo jeden cas som nejedla skoro vobec proste mi nechutilo hrozne som schudla a ked som sa s toho uz dostavala tak som skoro kazde rano vracala lebo zaludok bol hladny ale ked som sa najedla neziesol to skoro kazde rano takyto budicek 😝 mesiac v kuse ale dostala ma s toho syrovatka 🙂 tu som pila pol roka a som ok uz sa mi to nedialo a aj plet sa mi zlepsila 🙂 a syrovatku mam doma stale 🙂 a rano na lacno vypijem obcas si aj teraz dam 🙂

jika10
14. kvě 2011

@nathali Ty brdo, tak to ti nezavidim, ze jsi mela takovy problemy. Ja zvraceni strasne nesnasim

nathali
14. kvě 2011

@jika10 tak takto vyzera a je to aj recept podla ktoreho to robim len ja to nemam take vysoke lebo dve cesta vzdy rozmrvim na vrch 😀

kacnov
14. kvě 2011

@nathali mám mamatest ten je dobrej já fakt nechápu co to semnou je :(
snad to není cysta nebo mimoděložní :(-to se taky nezobrazí na TT že ne??

nathali
14. kvě 2011

@jika10 no to ani ja 😀 ale co narobis to bolo len rano potom bolo dobre a jedla som vsetko 😉 ale aj tak som nevedela pribrat az diky ceskym knedlikom 😀

tyrisa
14. kvě 2011

@nathali To máme s přítelem stejný vkus 😀 Já jsem se včera s mojim bavila o svatbě,tak snad to stihne,než budem mít druhé mimiško 🙂
Uff jsem se přejedla melounu........

nathali
14. kvě 2011

@kacnov keby mas mimodelozni tak mas pozit test len ta strasne boli podbrusko alebo jedna strana
joooj moja ☹ no som zvedava ze co doky na to

nathali
14. kvě 2011

@tyrisa no jemu sa pacia taketo veci a vzdy pride za mnou s nejakou novinkou 😀
mnam melon 😀
@kacnov no mama testy su citlive to by uz ukazalo ☹ nechapem to! a kolko si dpo??

kacnov
14. kvě 2011

@nathali 22DPO je to divný hodně divný a právě nic mi není ani bolesti břicha nic

kacnov
14. kvě 2011

@nathali a máš pravdu test by už ukázal

nathali
14. kvě 2011

@kacnov hmm tak to je divne ☹ mozno sa ms este spusti ja som raz bola 23dpo a az potom ms prisla ale zas ty si brala lieky no je to zvlastne ☹

kacnov
14. kvě 2011

@nathali právě že no uvidím v po budu volat dr a uvidíme mno ale jsem strašně žravá jako bych to měla dostat-to taky plácám pátý přes devátý 😀 😀

jika10
14. kvě 2011

@kacnov V tom pripade ja to nejspis budu muset dostat zitra, protoze jsem dojegla margot cokoladu a sla jsem si udelat rajcatovy salatek 😀
@nathali Knedliky dobry, ale hlavne ze uz jsi v poradku 😉 Ted to chce jenom toho mimiska