Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
14. kvě 2011

@nathali Tak to je taky fajn, ze to takhle beres. No mohla by si holka dat chvilku pohov. Myslim, ze svoji praci poctive plnila, tak at si da ted dovolenou

nathali
14. kvě 2011

@eerikaa3 ahojky 🙂 noo grafik mas zaujimavy 🙂 som zvedava ze ako ti to dopadne 🙂
zatial je to tu vsetko po starom 😀
@jika10 no ja to uz radsej takto beriem 😀 naco si namyslat ked pride ms a mozno nepride ved uvidim 😀
uvidis ze spokojenost ti vydrzi dlho a potom uz len stonat budes ze ti je zle 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali Kdyz to bude kvuli mimiskovi, tak to rada vydrzim. Si predstav, ze by deti meli rodit chlapaci, to by jsme museli vymrit, protoze oni by ty nevolnosti a bolesti neprezeli 😀

jika10
14. kvě 2011

Taaaak davaji dalsi uzasnou starou komedii Marecku, podejte mi pero 😀 😀

nathali
14. kvě 2011

@jika10 no to by sa deti nerodili 😀 a preto je zena tehu a nie muz lebo my toho viac vydrzime 😀
joj mna tieto komedie moc nebavia mam ich obkukane dookola uz 😀 ale vcera som pozera pustny kvet joj super film

eerikaa3
14. kvě 2011

@nathali neocakavam tento mesiac prekvapenie,skrz toho spinenia 😒

nathali
14. kvě 2011

@eerikaa3 no a mozno prekvapko bude 🙂 joj tak by som ti to dopriala 🙂 a vsetkym ostatnym ide na mna nejaky smutok jak som si pozerala albumiky ☹

eerikaa3
14. kvě 2011

@nathali len neskus tomu prepad ut,prosim ta! 😠 Pomoct ti to nepomoze a mozes si len uskodit.Tak sup prehod inu kolaj 😉 Kocur ako sa ma?

nathali
14. kvě 2011

@eerikaa3 😀 joooj to nieeee smutok bol len na par sekund 😀 a urobilo svoje aj to ze som sama doma len s kocurom 😀 priatel robil nase auto a konecne bude pojazdeee 🙂
no a kocur sa ma dobre ide mi na nervy dnes skoro cely den mnauka vrrrrrrrrrrr

eerikaa3
14. kvě 2011

@nathali tak je to ok 😉 No ten nas tu lehni vedla mna,vcera sme odisli na dom a dnes sme sa vratili.Vzdy pri navrate mrauci ako najaty a musime ho zobrat vsetcia do radu na ruky a az potom sa upokoji.

nathali
14. kvě 2011

@eerikaa3 no toto robi kocur ked pride priatel s prace 😀 musi ho popestovat a potom je uz dobre 🙂

eerikaa3
14. kvě 2011

@nathali oni si vyziadaju pozornost pre seba.Tvoj graf?Ako teploty?

nathali
14. kvě 2011

@eerikaa3 to ano vyzaduju 😀 ale su to zlatiiicka .-)
ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739

aduskatt
14. kvě 2011

no, babulky, tak mne dnes svina naplno prepukla, takze zasa nic......a ze sa tomu uz ani nedivim....

eerikaa3
14. kvě 2011

@nathali noooooooo uvidimeco sa z toho vykluje 🙂

nathali
14. kvě 2011

@eerikaa3 myslim ze u mna to nic zavratne nebude teraz som bola na wc a mala som uz slabulinko ruzovy hlien tak si myslim ze sa ms hlasy

eerikaa3
14. kvě 2011

@nathali ved uvidime ako bude 🙂

jika10
14. kvě 2011

Tak jsem devcata dopadla jako sedlaci u chlumce, manza prisel od babicky asi pred pul hodinou, skocil do sprchy, najedl se a sel s kamosema na pivko. No nezakazuju mu to, ale celej den sme se nevideli a ted navic prijde buh vi kdy 😠

jika10
14. kvě 2011

@aduskatt To je mi lito, ze MS prisla. Ale neves hlavu, zacina dalsi moznost snazeni, tak hlavu vzhuru 😉

nathali
14. kvě 2011

@jika10 no dnes sme na tom uuuuplne rovnako ☹ mne priatel prisiel s prace posedl si doma najedol sa a potom ze ide zas do prace musel spojazdnit nase auto ale este neni doma 😠 a to mi volal ze za chvilku je pri mne 😠 😠 😠 co znamena chvilka v muzskej reci?? 😠
@eerikaa3 no ved ano je zbytocne teraz to rozoberat ze?? 😀
@aduskatt miciii ani som si nevsimla ze ti ms prisla ☹ svina jedna 😠 😠 😠 neda pokoj a neda!! ☹

jika10
14. kvě 2011

@nathali To ja ti reknu uplne presne, co znamena v muzky reci chvilka. To znamena +- 2 hodiny. A to mam fakt takhle u manzi vypozorovany, kdyz mi rekne, ze uz vyrazi a ja mu za hodinu a pul volam a ptam se ho, jestli to bere domu pres brno, tak mi vetsinou rekne, ze musel jeste neco dodelat. Dneska jsem mu taky volala v sedm vecer a rikal mi, ze musi domontovat skrinku a uz jede a prijel v deset 😠

eerikaa3
14. kvě 2011

@nathali nechcem to rozoberat,len som sa zaujimala ako to je u teba

nathali
14. kvě 2011

@jika10 no to mas ale pravdu lebo ked som sa priatela pytala ze ci teda uz ide alebo co a on ze musel este toto dorobit 😠 vsetci chlapi su rovnaky!!!

aduskatt
14. kvě 2011

@jika10 ano, uz pomaly skoncim siestu desiatku tych moznosti, xixi

aduskatt
14. kvě 2011

@nathali no sak co ti poviem..mozes prepisat tabulecku, aspon chvilku bude skoro dole🙂)

nathali
14. kvě 2011

@eerikaa3 si zlataaa 🙂

baby jak to ze nespite este 😀

nathali
14. kvě 2011

@aduskatt hej prepisem ju ale az zajtra ok?? to budes uz 2dc ze??
no ano budes na spodu tabulky ale ja som ta chcela dat az uuuplne dole ☹

aduskatt
14. kvě 2011

@nathali jj, 2DC PC tusim 32, ale to ty vies lepsie🙂).aj ja bych rada uplne dole, ale to bude o mesiac alebo o dva, som sa rozhodla, hehe

aduskatt
14. kvě 2011

@nathali a co budeme spat? vecer sa zacina.my popijame kafco a pozerame film na DVD

nathali
14. kvě 2011

@aduskatt ok zajtra ta hodim dole 🙂 no ked si sa tak rozhodla tak to je super 🙂
no vam je ale skvelo ja som sama ☹ no nic idem ja spat a nech si priatel pride kedy chce!!!
majte sa krasne a dobru noc 🙂