• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
holky,ja se z toho bezdratoveho pripojeni jednou zblaznim!Staci velky vitr venku a me to skoro nedeje.
6. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdecek krasne dialnice :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvuj usmev mluvi za vse.Netreba slov
6. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prdečku, krásné //, den ode dne silnějí :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY,JA ODCHAZIM,DNESKA TADY SPITE.TAK ZASE NEKDY.AHOJKY A NEZ SE VRATIM,AT JSTE VSECHNY "NAKAZENE" MIMINKAMA.
6. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslite ze je bezpecne pro me jet do Brna? od nas to je tak 70km, jedeme autem
6. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasa ... no uvidime uvidime
6. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
PRDECKU....TEHOTENSTVI NENI NEMOC,JIZDA AUTEM VUBEC NEVADI.70KM,NENI ZADNA DALKA.
6. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo, kam jdeš, do práce?
6. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prdečku, já myslím, že můžeš klidně jet, jízda autem ti nic neudělá :wink:
6. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky :grinning:
Koukám jak Ti Prdečku krásně sílí ty //, tak to už je mimi zavrtané :grinning: . A nějakých 70km autem není žádný problém. Fakt. My s příťou bydlíme v Praze a na víkendy jezdíme k rodičům cca 90km :wink:
Já akorát snídám, vánočku s máslíčkem a k tomu kakaou. Já tohle miluju :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci, teda ty mi děláš chutě, vánočku a kakao, to taky můžu. No a tu vánočku ještě s nutelou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já upřednostňuju máslo, nutelu si nedávám na nic, tu dlabu samotnou a to je mnamnka :grinning:
6. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, no jako samotnou nutelu taky můžu a sním jí celou na posezení. Ale taky pak podle toho vypadám :grinning:
6. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby, jeej prdecek gratulejem ti, sa tesim s tebou :slight_smile: ako sa mate baby moje, co nove?
6. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berušky :slight_smile:
jsem po obídku, jdu na chvíli zalehnout. Dneska už mám po práci, tak zas nakouknu :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, jak se dneska máte? :dizzy_face: V Praze prosvítává sluníčko, tak je to hned veselejší. V tom deštivým počasí se můžu uzívat a nic se mi nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prdecek, ty // jsou už krásné, ještě jednou mooooc gratuluji! :dizzy_face: Zítra to potvrzení z krve bude už jen formalita! :wink:

Jinak hlásím, že jsem byla včera na kontrole a vše je OK. Mimísek je dle UTZ pořád o 4 dny starší, takže včera byl přesně 15+0 tt. Měří už cca 11 cm i s nožičkama, tentokrát tu fotečku mám i o něco lepší, tolik sebou nemrskal. Výsledky tripl testů budou za 14 dní, tak doufám, že bude vše v pořádku. Rozštěp páteře Dr. rovnou vyloučil, protože byla celá krásně vidět. Na další kontrolu jdu až za 5 týdnů 9.6.09 (ve 20 tt) a to už by nám měl říci i pohlaví. Jen tedy nevím jak to takovou dobu vydržím! :frowning2: :slight_smile:

Jo a manža se rozhodl, že je to holka a když na prcka mluví, říká mu Karolíno. :grinning: Jen jsem zvědavá co bude říkat, když to bude kluk. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kri....aj ja som bola pondelok na kontrole a moje male ma 5,1cm, krasne ho bolo vidno.....aj ja mam ist az za mesiac na kontrolu, neviem ako to teda vydrzim...vsetko bolo v poriadku, brali mi krv a este aj ster z krcka maternice....vraj tam mam nejaky vred ci co, ale vraj to maju tehotne, sa bojim ci to malemu neublizi :frowning2: ....aj my si myslime, ze to bude dievcatko....a tebe uz robili testy na davnov syndrom?
6. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby,
už asi dva týždne sem chodím a sledujem to tu. nerada sa vám tu do toho miešam, ale som na tej istej lodi tak sa pridávam. dúfam, že ma prijímete medzi seba a podelíte sa aj so mnou o vaše skúsenosti.
Ja som teraz prví krát brala clostilbegyt - 5 tabletiek, popri tom už asi 4 mesiace beriem estrofem a lutenil.
Bola som tehotná, ale v treťom mesiaci som o bábenko prišla, tak teraz sme sa s priateľom dali na boj.
Tak uvidíme ako to dopadne. Dúfam, že to bude mať čoskoro nejaký efekt.
Budem rada, keď ma prijímete medzi seba.
6. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem zpátky od dr. Štítka prej v normálu, takže mi nechává stejnou dávku Letroxu jako teď a prolaktin prej je pod normou, takže ten Norprolac to snížil už po 8 dnech braní, což je super, ale dr. znepokojovala ta hodnota pod normou, takže mě poslala ještě do CARu na konzultaci s dr. jestli mám norprolac vysadit. Takže ode dneška ho vysazuju a mám čekat do pondělka jestli dorazí mrcha. Kdyby prej ne a nebyla jsem těhotná, tak mám zavolat a domluvíme se na dalším postupu, takže asi vyvolávačka a pak začnu s clostilem....no a prej bysme rovnou zkusili inseminaci...

ale to čekání do pondělka to bude děsný :frowning2:
6. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj clostilky hezké odpoledne i když je zatažené :wink:

Prdečku čárky jsou silnější :dizzy_face:

Leni jak se máš? :wink:
6. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste kdo??? taky je u vás tak ošklivo??? můj miláček mne nechal samotnou doma, mam depku, cpu se vaflema....včera naše "snažení dopadlo přesně jak jsem čekala-pán tvorstva byl unavenej, takže jsem měla smůlu. Dneska mne pobolívá bříško, jsem 15DC, tak bych řekla, že mam ovulku :wink:
6. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se dovláčela z města a rychle nakukuju. Za chvíli se mi vrátí Milda, tak aby neřekl, že jsem celé 3 dny, co byl pryč, seděla jen u compu :grinning:

Koukám, že dneska se za námi přišly podívat všechny clostilky - těhulky :dizzy_face:

Mirusska, no vidíš, jak vaše miminko krásně roste. A neboj se, ten vřed na čípku určitě miminko nijak neohrozí :wink:

Kri, vy jste už obříci, změním ti to potom v tabulce. A vy si teda necháte říct dopředu pohlaví miminka? No hlavně aby to byla ta holčička, když už jí manžel pojmenoval :slight_smile:

Májo, dneska jsi skončila brzy, viď. To je dobře, aspoň tu můžeš být s námi. Co včera, znásilnila jsi drahou polovičku nebo dřív usnul, když ho bolela ta hlavinka? :wink:

Micha, teda to čekání, to je hrozné, viď. Ale doufám, že se dočkáš toho, že mrcha nedorazí a objeví se silné // :slight_smile:

Šárko, ty jsi dneska taky brzo doma. A to počasí je fakt hrůza, u nás furt prší, k tomu začalo nějak foukat, tak mám vlasy jako rorejs a rozbitý deštník, jak mi ho vítr obrátil. Jsem ráda, že už jsem doma. No a jinak se mám fajn, možná za týden už se rozhodne, jestli přijde mrcha nebo bude mimi. Radši bych to druhé, ale kdo ví, pro jistotu počítám s tou horší variantou :wink:
A co tvoje mrcha, už ti dala pokoj?
6. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vítám novou clostilku Bibianku, teda už je nás hodně, to bude pořádná drbárna :grinning:
Je mi líto, že jste o miminko přišli, vůbec si to nedokážu představit a obdivuju všechny holčinky, které tohle zvládnou a jdou dál.
Bibi, na co bereš ten estrofem a lutenil ?
6. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Májo, z toho cpaní se si nic nedělej. Já koupila dva chlebíčky a 2 likérové špičky, že si s Mildou dáme, až se vrátí. A co myslíš? Oba chlebíčky už mám v sobě a jak jsem se cpala, aby to neviděl, kdyby náhodou přijel dřív. To by mi pak řekl, že jsem mu ten jeho šežrala. No a špička už je taky u mě v bříšku a tu druhou mu teda nechám :grinning:

A koukám, že pán tvorstva fakt včera usnul. Tak to dneska ještě koukejte napravit, vajko taky chvíli vydrží a spermoníci za ním doběhnou. A řeknu ti, že je to všude stejné. Já když jdu k doktorce a řekne mi, kdy bude ovulka a i podle testů a teplotu to vím a chci večer před tím pomuchlovat, tak drahoušek je zrovna nejvíc unavený a dokonce usíná dřív než já. Jakoby to nějak vycítil nebo co. A já pak ležím naštvaná v posteli a říkám si, že jsme to propásli a že se cpu hormonama a on to pak pokazí. No prostě už mi z toho hrabe a je třeba, abych už byla těhule :wink:
6. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mrška už pomalinku ustupuje už nejsem jak vodovod :grinning:
6. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni, dneska jsem měla jen do 10hod. Pak fofrem domů, uvařit, uklidit...aby se miláček napapal a mohl jít pracovat. A večer zas přijde unavenej, a já už mu budu muset ukrást cigáro, protože to už nezvládnu... a to jsem na sebe pyšná, už pátý měsíc nekouřím...
holky to je tak fajn, když si člověk může pokecat s někým, kdo je na tom skoro stejně :slight_smile:
6. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bych to počasí odstřelila tady taky fouká....dnes jsem měla jen ranní a zítra taky :wink: jedem ještě na nákup a juknout se na auto,ale do toh počasí se mi vůbec nechce :angry:
6. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek