Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lienkapp
16. kvě 2011

no nie je to veľmi dobre vidieť, ale aspon už viem ako sa to robi 😀 dakujem

kacnov
16. kvě 2011

@nathali no zas to beru tak že třeba příjde sama on moc nechce dávat ty vyvolávačky že zbytečné hormony.. no nevadí uvidíme snad dojde ale stejně s dr musím mluvit takže tak no

mirkamurko
16. kvě 2011

Ahojte snažilky,ja sa chcem spýtať,že keď ste otehotneli vďaka Clostilu,či vás doktor vypísal na rizikové tehotenstvo alebo nemusí.

nathali
16. kvě 2011

@lienkapp myslim ze ovu este neni ale zajtra by uz mohla byt 🙂 no drzim palceky 🙂
@kacnov ahaaa no to je sice mile ze nechce dr. davat vyvolavacky ale zas mad taky dlhy cyklus??? to ani pre telo neni dobre

natyi25
16. kvě 2011

ako sa tabulka pekne rozrastá, tak tfuj, tfuj, aj pre ostatné, verím, že je to už len otázka času, baby 🙂

kacnov
17. kvě 2011

@nathali no já vím no to je jedno já to do 31 vydržím 🙂
a pak to bude šup šup to už na něj zatlačím at mi dá něco pořádného na to mimčo a manžovi napíše taky nějaké prášky -vitamíny na rychlé spermijky 🙂

daisyna
17. kvě 2011

Kočky, tak držte nám palec, v 10:30 hod. jsem objednaná na ten screening. Jdu se pomalu chystat, v devět vyrážíme, ať jsme tam včas.. Odpo nebo večer dám určo vědět jak jsme dopadli.. Přejeme vám všem krásný den!

janine6623
17. kvě 2011

@nathali Ahoj nathali, tak môžeš ma zmeniť v tabulke. Dnes som 2DC. Mala som dosť dlhý cyklus tento mesiac ale mala som neskôr aj ovulku a tým pádom sa mi to natiahlo. Ale už viem akú mám LF fázu. Takže snažilkujeme ďalej. Bola som aj dosť nešťastná, aj som si poplakala, lebo som mala celkom pekný graf a držala som sa nad 37,1 dosť dlho ale žial to nevyšlo. Ale aspoň že nemusím chodiť k doktorovi a pokračujeme. Teším sa už na tento cyklus, nazbierala som znova sily a dúfam že sa pohneme ďalej.

puckal
17. kvě 2011

@nathali, já se hlásím také ke změně, včera k večeru přišla MS, takže dnes jsem 1DC, posl délka cyklu 29dní. A dnes jdu na krev na HP, a jedu celý měsíc bez jakkýchkoliv prášků. Ale nakonec mi FF změnil ovulku na 15DC, což je dobré bez clostíku, myslím si, že mi opravdu ovu hezky nastartoval. Bez ní to bylo 9 měsíců bez možnosti výsledku 😅 Ale už se teším na další kolo 😉
@daisyna. držím palce, dej vědět 🙂

dicinka1
17. kvě 2011

baby,včerajši spermiogarm dopadol takto počet 16,5 miliona a pohyblivost 66% viac nič..bol to spg robeny u genetika..tak robia len taky stručny spg 😅

jika10
17. kvě 2011

@daisyna Myslim na tebe co to jde. Drzim palce, vsechny co mam 😉

lienkapp
17. kvě 2011

@nathali ahoj, tak dnes som zase robila ovu test a čiarka je slabšia ako ta včera, tak ovu asi už bola. Ja nemeriam teploty, tak len podla testiku sa orientujem. Ked bola 10 DC len slabulinka a 13DC skoro rovnako silna, dnes je slabšia ako včera, tak kedy bola ovulka? 12DC- 13DC? Som z toho jelen. 😢 Ešte je mozne ze ani nebola. Inač včera poobede a ku večeru som mala take bolesti na ľavej strane, ale nebolo to nič moc.

leeena_4
17. kvě 2011

@nathali Ahoj Naty, tak jak se cítíš? 😉

nathali
17. kvě 2011

Tabulka 17.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
chersi...............23r....snž.........23m.........?DC...(PC31dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........38DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............36DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž........24m............29DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........27DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........26DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............21DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............19DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............17DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........15DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...................4DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..............4DC...(PC25dní)
jania023 ........30r.....snž..............................3DC...(PC27dní)
Janine6623............. snž...... 6m..................2DC...(PC39dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.............1DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....22tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......21tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......13tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....10tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......10tt..........(snž.11m)
natyi25.......................10tt..........(snž.4m )
zuzullik3 .....................7tt..........(snž.?m)
mirkatv........................5tt...........(snž..16m)

nathali
17. kvě 2011

@kacnov tak snad dr. ti da nieco co uz k miminku pomoze 🙂
@daisyna myslim na teba a potom sa nam ozvy ze ako ste dopadli snad bude vsetko ok 🙂
@puckal tak super ze si mala ovulku a telo sa ti krasne nastartovalo 😉
@lienkapp no myslim ze ovu bola na ten 12dc ale mohli ste sa aj na 13dc trafit drzim palceky 🙂
@leeena_4 necitim sa nijak uplne normalne nepozorujem sa uz mi s toho tak nehrabe 😀

a dnes mi BT klesla o kusok a rano som troska spinila najprv doruzova cez den nic nic nic a teraz troska ale je to do hneda PARDON za vyrazi takze radsej na nic nemyslim a pockam si do zajtra
tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/331739

leeena_4
17. kvě 2011

@nathali to špinění může být cokoliv 😉 a kdy že chceš testnout?

nathali
17. kvě 2011

@leeena_4 az zajtraasi, no zalezi na BT a aj tak nemam doma ziadny test takze ci sa mi bude este chciet bezat do lekarne 😀 uvidim nechce predbiehat udolosti mozno ms este dnes pride aj ked sa nu necitim 🙂
a co ty jak ???co nove u teba?????????

gabriellka
17. kvě 2011

@mirkamurko clostyl nie je dôvod na rizikové tehu. Ja som otehotnela vďaka clostylu a cítim sa výborne a nemám žiadne ťažkosti. Ale je pravda, že keby som povedala svojmu dokymu že sa necítim dobre a býva mi zle a prácu nezvládam (hoci by to nebola pravda) tak by ma vypísal bez mihnutia oka...

leeena_4
17. kvě 2011

@nathali já čekám na mrchu. V neděli jsem sezobla odpoledne poslední utroš, tak uvidíme kdy dorazí 😉 I když jsem asi 14DPO, tak test doma taky nemám 😀

nathali
17. kvě 2011

@leeena_4 no ja som dnes 14dpo ale ja si pekne pockam 🙂 a uvidi sa, do piatku je casu ak ms nepride 🙂
no a keby ti ms neprisla to by bola paraaada 😀 🙂 jooooj drzim palceky 🙂

leeena_4
17. kvě 2011

@nathali no to já tobě taky 😀. Taky jsem si říkala, že kdyby do pátku nic, tak testnu, už jen proto že ta moje mrcha vždycky čeká, až počůrám jednočárkový testa a do dvou dnů si to přitáhne 😀

nathali
17. kvě 2011

@leeena_4 jooj to sa aj mne deje 😀 ze ms nic nic nic a ja spravim testik a ms pride este vecer alebo az dalsi den 😠 no takze ja cakam poctivo 🙂 ja uz viem ze mne ms chodi od 30max do 35dc takze az potom testnem nech tu netraposim 😀 nic mi aj tak neujde 🙂
a co porabas?? si doma ci este v praci???

mirkamurko
17. kvě 2011

@gabriellka Ďakujem Ti veľmi pekne

leeena_4
17. kvě 2011

@nathali no tak u mě je to od 30 do 50 dc 😀 😀 😀. Jinak jsem ještě v práci, ale za hodinku už mířím domů. včera slavil šéf 50 a večer ještě přijela kamarádka, tak jsem dneska úplně grogy a těším se na gaučing, no možná si před tím ještě zacvičím, uvidíme, uvidíme. Jinak teď chodím s naší Tesinkou na cvičák a hrozně nás to obě baví, tak se těším v sobotu zas a do té doby musíme trénovat "k noze". Ale to s ní musím být sama, protože jakmile jsou u toho obě i s Aguškou (ta byla dva roky na cvičáku) tak řeknu "ke mě" a už se ke mě hrne Aguška div se nepřetrhne a pyšně si mi sedna naprosto přesně vedle nohy, úplně ukázkově, jako šprt kdyby říkal: já já, já se hlásím, já to umím 😀. No a Tesa si řekne: tak, máš psa u nohy, tak pohoda, ne? co bych se tam hrnula i já 😀

nathali
17. kvě 2011

@leeena_4 jak si to svetovo napisala 😀 jak keby si im citala myslienky 😀 no takze mas o zabavu postarane 🙂 to je super ja chodim na prechadzky s kocurom naucil sa chodit bez voditka a aj celkom pocuva ale chcem aby viac pocuval ale to sa casom spravi 🙂 vcera sme boli vyse hodine vonku priate si myslela ze sme uz stratili 😀
paaani ty mavas az take dlhe cykli ze 50?? 😨 😨 to som mala asi len raz v zivote az taky dlhy 😀 ja som tento mes. po clostile takze by nemala ms prist neskoro no uvidim ale ked nemam lieky tak chodi aj tych 35dc asi ako sa telu v ten mesiac chce 😀 kiez by sa uz nechcelo 🙂

leeena_4
17. kvě 2011

@nathali tý jo, tak jestli kocour docela poslouchá bez vodítka, tak to jsi machr. Já měla za to, že kočky si dělají co chtějí 😀. To ten tvůj je tedy slušně vychovaný 😉. Jinak já jak mám to PCO, tak bez léků nevím, nevím, jestli bych to vůbec dostala. Vždyť minulý měsíc jsem po tom dvojitým agolutinu měla mrchu až po 15 dnech od té injekce. Proto jsem si duchapřítomně aspoň řekla teď o utrogestan, když už jsme nestlihli to iui, tak povídám, ať mi dá utroš, že zas nebudu 50 dní čekat na další pokus 😀 A ty jsi teď měla, nebo neměla nějaké léky? asi ne, viď?

nathali
17. kvě 2011

@leeena_4 no on poslucha priatel ho naucil chodit bez voditka a ked mu da nejaku dobrotu aj mu packu poda 😀 a ked je hladny musi si vypytat inak nedostane-ale naucil sa vypyta si 😀 no je to maznak 🙂 no ale uz aj usiel z okna kedze byvame na prizemi ale vzdy sa vratil domov 🙂 no ale ked chodime pravidelne von tak uz neuteka a ani za vtakmi nebeha ako tomu bolo na zaciatku 🙂
no to si spominam jak si mala 2x agolutin 😝 joj ja neznasam ked sa to pichne bleee 😝 😝 😝
no tento mes a buduci som este na clostile inak nemam za lieky nic ani duphaston mi nedal ☹ a pritom ho mam doma ☹ no nevadi mozno ho nevyuzijem a dam babam 🙂 kiez by 🙂

nathali
17. kvě 2011

ja sa hned vratim idem s kocurom von kym je este pekne vonku 🙂

leeena_4
17. kvě 2011

@nathali ani mi ten agolutin nepřipomínej, dostala jsem tu koňskou dávku v pátek a celý víkend mi bylo blbě a prdel mě bolela ještě týden, tfuj. Taky si říkám, že bych ráda ten Puregon a Utrogestan darovala 😀. Jiank kocour je fakt machr!! Dávat packu od kočky jsem ještě neviděla 😀.

leeena_4
17. kvě 2011

@nathali jo a k tomu utíkání, to je super, že s ním chodíte ven, on taky potřebuje objevovat, očukchávat, poznávat nová místa, pak je rád, že je doma a nikam nezdrhá 😀