Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
18. kvě 2011

@leeena_4 neutelkaaa som tu!! len som bola dat do truby papat lebo varim 😀 a chcem dnes vsetko postihat 😉

leeena_4
18. kvě 2011

@nathali No, já být tebou (a teď budu chytrá, protože sama testovat nechci 😀), tak ten test už kvůli tomu špinění vyzkouším, protože kdybys těhu byla, bylo by dobré, aby ti na to špinění dali utroš, nebo duphaston 😉

leeena_4
18. kvě 2011

@nathali jéé, držím palečky, ať práce vyjde. Co to je za místo?

jika10
18. kvě 2011

@leeena_4 Jo, sednoud do parku s knizkou, no balada pro dusi, navic kdyz ma o vikendu opet prset 😠
@tyrisa Minuly cyklus jsme meli s manzou sexik 12,13,14,15 DC a ovu byla 14 DC a taky z toho nic nebylo. Proste kdyz to mimco jeste nemas souzeny, muzes skakat v obyvaku po usich a stejne se seminko neujme. Kolegyne taky rikala, ze ani nevi jak se jim to povedlo, proste nahoda.
@nathali Ale jo, uz jsem se srovnala, jen jsem to vcera potrebovala trochu vyventilovat. Navic verim tomu, ze az ja budu jednou tehulka, tak si to narozdil od ni budu vic uzivat, protoze ja se na to uz ted tesim 😀 Zitra budu drzet palce, aby ti pracicka vysla, musis se pak hned pochlubit. Treba pak se zmenou prijde i to mimco 😉

nathali
18. kvě 2011

@leeena_4 zlatiiicko ja ale testovat nebudem lebo ja pred ms spinim sice nie takto slabo-alebo vobec 😅 ale...ja uz neverim a zazraky sa u mna nedeju takze ked ms nepride do piatka tak potom testnem 😉
no bola by som asistentka reklamy pre obchodne centra 🙂 tak drzte palcekyyy 🙂 ja mam radoooooost 🙂
lebo vela kolegin ma strasilo ze na nete ziadnu pracu nezozeniem 😝 a keby ma zobrali za slusny plat tak nic neriesim 🙂

leeena_4
18. kvě 2011

@nathali ahá, tak pokud to tak máš vždycky, tak chápu a netestuj kočko. Jsi silná ženská, musím říct, že jsi se ohromně rychle vzchopila 😵 😉 Ta práce zní moc zajímavě. V kolik máme držet?

nathali
18. kvě 2011

@jika10 to si aj ja vravim 😀 ze ked sa nieco bude v zivote diat nejaka zmena tak mimco pride v tu "nevhodnu"dobu 😀 ale moc sa tesim uz len preto ze som sa pohla a nieco som zacala riesit 🙂
to vies ze si to uzijes ovela ovela viaaaac!!! kamoska co tehu bola nikam nesla ja budem chodit plavat a cvicit a uzivat si tehulkovanie 🙂 ale to som uz daleko 😀 😀

nathali
18. kvě 2011

@leeena_4 o 18-tej 😀 som zvedava ze co to bude snad nie ziadna kravina lebo je to mimo mojho bydliska tak snad nebudem cestovat nadarmo 🙂
no po tej hadke s frajerom som sa dala konecne dokopy a som to zase ja 🙂 takze aj hadky su na nieco dobre 😀

jika10
18. kvě 2011

@nathali Ja myslim, ze nevhodna doba v zivote je kdykoliv, ale zmena prace uz je fakt velka zmena. Navic jeste kdyz mas zkusebni dobu s v te otehotnet, tak to neni zadny med, protoze te samozrejme muzou vyhodit 😠 A to tehulkovani mame nastaveny asi tak stejne, ale to je zatim hudba budoucnosti. Pracicka zni fakt dobre, tak drzim palce radeji uz ted, jo 😉

leeena_4
18. kvě 2011

@nathali já to taky říkám 😉. Tak to budu držet všechno, co mám 😉

nathali
18. kvě 2011

@jika10 no ale zakrit sa to este pred zamestnavatelom da ked mu to oznamis az v tom 12tt tak to by si aj po skusobke mala byt a vyhodit ta uz nemoze 😉 no ale uvidime co prinesie cas 🙂

no ja sa na chvilku lucim idem spravi bravcove platy na prirodno lebo priloha sa mi uz dopekaaa 😀 juuuj to ale voniaaa 😀

nathali
18. kvě 2011

@leeena_4
@jika10 babyyy dakujeeeem 🙂 budem to porebovat 🙂 ste zlatiiiicka 🙂

jika10
18. kvě 2011

@nathali Teda nevim jaky ty, ale ja zadnou vuni necitim. Ja citim pouze zacouzenou prahu 😀

nathali
18. kvě 2011

@jika10 😀 no pekne 😀 uz mam skoro navarene namiesto platov som spravila rezance na prirodno 🙂 a za chvilku to budeee juuuj 😀

jika10
18. kvě 2011

@nathali Tak sem hod kus flakoty. Ja budu mit dneska cocku na kyselo 😀

Holky, normalne nam v praci netece voda a oni nas nepusti domu 😠 Uz nam netece dve hodiny

nathali
18. kvě 2011

@jika10 coze??? tak musia zabeuzpecit aby ste mali co pit!! ved neni mozne aby vas zamestnavatel nechal bez vody!!!!
ok posielaaam 😀

jika10
18. kvě 2011

@nathali super, chytam. Snad mi ta flakota nepristane na tom mym tricku 😀 O vodu na piti nejde, tu sem kupujeme balenou. Horsi jsou zachody a miti rukou 😠

nathali
18. kvě 2011

@jika10 no tak to ma ani nenapdalo a jak to chce vyriesit?? to sa mate pocurat???? 😠 ☹

jika10
18. kvě 2011

@nathali no nebo co vypijeme, nacurame spatky do te flasky 😀 Nevim, jak to chce kdo tady resit

tyrisa
18. kvě 2011

@nathali To je dobře,že se na mě nezlobíš 🙂 je to hrozné,už mi to leze na mozek......
Vím,že se dá otěhotnět náhodou...já jsem se znala s přítelem 3 týdny,když jsem otěhotněla,takže napoprvé....a teď nic kurňa :-P
Držím ti palce s tou prací,ať to výjde,protože začneš pracovat,bude tě to bavit a najednou příjde miminko,jak naschvál :-P

nathali
18. kvě 2011

@jika10 paani tak to je sila!!! snad sa to da doporiadku!
@tyrisa nemam sa preco hnevat ved si si povedala nazor 😉 a som ti zan vdacna 🙂 no asi som na to moooc myslela alebo neviem 😀
aaaa inak ms nikde staaale 🙂 sa citim akoby som bola len po ovu nic ma neboli a je mi fajn🙂 a to som sa okupala aj v teplej vode 😀 a spinenie prestalo uplne tak som zvedava ze ci sa to vecer sputi alebo co teda 🙂

nathali
18. kvě 2011

bezim uz do prace lebo chodim pesi a uzivam si prechadzky 🙂 tak sa tu majte kraaasne vecer sa asi este zastavim 😉 🙂 pekny den cmuk 🙂

tyrisa
18. kvě 2011

jdu dělat druhý ovu test,snad to bude lepší než včera...břicho mě bolí pořád ☹

tyrisa
18. kvě 2011

Hurá,takže možná ovu ještě bude...vrchní včera,spodní dnes ......

jania023
18. kvě 2011

@tyrisa este stale je negativny

jania023
18. kvě 2011

@nathali ahoj opravis mi v tabulke 2DC?

tyrisa
18. kvě 2011

@jania023 Já vím,že je negativní,ale testovací čárka od včerejška zesílila...takže ovu se blíží a bude.Zítra budu testovat znovu,měla by být ještě silnější.

jania023
18. kvě 2011

@tyrisa a mas aj graf?

terioza1
18. kvě 2011

Ahoj zeny, docetla jsem prispevky a @nathali drzim pesticky, aby to vyslo... jak tehu, tak prace... (spis teda to tehu 🙂 )

jika10
18. kvě 2011

@terioza1 Tak co bylo vcera znasilneni a dneska bude zas co. Koupila jsi si ty ovu testiky???