Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

rady007
18. kvě 2011

Ahoj holky, tak jsem dnes byla u mudr... a jsem ko... minulý měsíc jsem po první dávce clostibegytu zjistila že jsem těhu.... byla jsem šíleně happy... pak ale začaly šílené křeče a druhý den jsem začala krvácet... krvácela jsem týden!!!! Byla jsem v nemocnici a tam mi řekli, že je ještě brzo aby poznali těhotenství... ok... tak nic, ráno jsem volala mojí mudr a ta mi řekla, že pozitivní test mi vyvolal clostík...!!! tak teda nevím... měla jsem snad všechny příznaky těhu........ No, tak mi řekla, abych zase jedla clostík 5 den... ok... tak jsem ho jedla... v prvním cyklu jsem měla ovulku 13 den... jsem si jistá, že byla i ted... taky jsem se s manžou snažili... dnes mi ale řekla, že jsem na clostík nezareagovala!!!! Ale podle mě je to blbost a ona už tam nic vidět nemůže když jsem 17 den cyklu, ne??? No a řekla mi, že bude lepší jít na IVF....... Chjooo, je mi hrozně....

jika10
18. kvě 2011

@rady007 Ahoj, je mi lito co se stalo, ale neboj povede se to 😉 Ja tenhle mesic ovulku taky mela 17 DC, ale treba minuly mesic uz 14 DC, pokazde je to jinak, takze je fakt mozny, ze ovu u tebe byla driv a proto dr nic nevidela. A pokud jsi si jista, ze ovu byla, tak tomu tak bylo. Hlavu vzhuru bude lip 😉

lienkapp
18. kvě 2011

@nathali juj tak to je super, drzím palčeky, aby to vyslo 😉

rady007
18. kvě 2011

@jika10 :O// nějak mi to nejde.... docela mě zarazila i doktorka, razantně mi řekla, nebyla jsem těhotná!!! A clostík na Vás nefunguje a IVF... buch ho...

jika10
18. kvě 2011

@rady007 A neni to spis na vymenu Dr??? Me se v lednu stalo neco podobnyho, ze jsem mela pozitivni testik a do dvou dnu prisla strasna mrcha. A nikdy by mojeho dr nenapadlo rict, ze to byl falesni tehu test. Podle nej jsem proste byla tehu a doslo k ranemu potratu a to se pry stava. Tvoje dr mi silne pripomina moji bejvalou dr, kdyz jsem se ji zminila ze by jsme chteli mimco, tak se na me podivala a rekla, zenska jste se zblaznila. No a tak jsem se otocila na podpadku a sla radeji pryc. Jestli ma tvoje dr takovy pristup, asi bych rozmyslela, jestli mi to za to stoji.

rady007
18. kvě 2011

@jika10 No... to je právě to... vždy byla výborná!!!! Už loni mi udělala všemožné vyšetření, jelikož jsem měla nepravidelnou ms... strašlivě se starala... hodná, milá.... jako... totok je na poprvé... a prostě si myslím, že má hodně pacientek a nestíhá se věnovat všem...... A když jsem minulý měsíc měla ovulku 13 den tak nevím, proč mě teď chtěla vidět až 17 den?????

jika10
18. kvě 2011

@rady007 No nechapu, proc te chtela videt az 17 DC. A ona vedela ze ovu byla na 13 DC, asi jo. Asi jsi dostala pregnyl vid. A nemohlo se stat, ze si te proste jenom spletla s jinou pacientkou??? Asi tezko vid. A neboj jen proste nebyla ve svy kuzi a proto byla protivna. Obcas kazdy nema naladu

rady007
18. kvě 2011

@jika10 ne... měla jsem jen clostík... a to mi řekla, nezafungoval... já ti nevím...... fakt tomu nerozumím... ale kdyby tedy ovulka opravdu byla 13 den... tak 17 den už nic neuvidí???

kamillka100
18. kvě 2011

@rady007 ahoj, citam tvoj prispevok, clostil nemusi vzdy zabrat, ja som ho brala 3 mesiace, prvy meciac krasne zabral, druhy nie a treti tak isto zabral, jasne ze dr. musi vidiet ci ovulka prebehla, vidi tam zlte teliesko po ovulke, aspon v car mi tak hovorili, tak hlavu hore, nic nie je stratene 🙂

jika10
18. kvě 2011

@rady007 Pokud ovu byla na 13 DC tak dr opravdu nemohla zadny folik videt na 17 DC

rady007
18. kvě 2011

@kamillka100 njn... ale ona mi řekla, že už nemá cenu pokračovat v clostíku..... že bude lepší ivf.... Já si taky říkám hlavu vzhůru, ale dnes mi to prostě nějak nejde..... manžel mi říká, že to strašně prožívám... no ale jak mám chlapovi vysvětlit co se ve mě odehrává??? Chjoooo, to je depka....

rady007
18. kvě 2011

@jika10 Ach joooo, ať žije cuba libre... dnes ji vážně potřebuji.....

kamillka100
18. kvě 2011

@rady007 moja prejde to, uvidis, ja som bola v podobnej situacii, ale povedala som si , ze to nemozem tak brat, u nas je problem v oboch a to je horsie, najlepsie by bolo aby si isla do car a dala sa vysetrit a tak isto aj manzel, uvidite co vam povedia, nechapem.....ked si prvy mesiac reagovala na clostil, tak preco ta posiela hned na ivf, skus este s clostilom, aj moj manzel mi hovoril, ze uz som posadnuta a salena, ze som v kuse na pc a vyhladavam informacie, ze mi uz zacina sibat, ale ja som to nejak citila, ze niekde problem bude, ze ked sa nedari taku dobu a konecne sme ten problem zistili, nepytala si sa , ze preco ta chce poslat na ivf?

jika10
18. kvě 2011

@rady007 Hele, ja presne vim, jak se dneska citis, takhle jsem se citila, kdyz mi kolegyne v praci oznamila, ze je tehulka. A navic ze dite nechtela jeste tak rok a pul a ze se s tim nemuze srovnat. No byla jsem z toho vykolejena dost a doma jsem to obrecela a manza mi taky rekl, ze jsem psycho, ze to moc prozivam. Ale vyspala jsem se z toho a dneska je uz lip. Ono se rika rano moudrejsi vecera a neco na tom je. Neboj zitra rano bude lip. A az jednou bdes drzet ten svuj uzlicek v naruci, tak si na tohle ani nevzpomenes 😉

nathali
18. kvě 2011

Tabulka 18.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
chersi...............23r....snž.........23m.........?DC...(PC31dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........39DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............37DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž........24m............30DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........28DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........27DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............22DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............20DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............18DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........16DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...................5DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..............5DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m..................3DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž..............................2DC...(PC27dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.............2DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....22tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......21tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......13tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....10tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......10tt..........(snž.11m)
natyi25.......................10tt..........(snž.4m )
zuzullik3 .....................7tt..........(snž.?m)
mirkatv........................5tt...........(snž..16m)

kamillka100
18. kvě 2011

@jika10 presne tak, krasne si to napisala, moja my sa uz zaciname s tym aj zmierovat 😀 ale raz budeme vsetky mamicky 🙂

nathali
18. kvě 2011

@tyrisa juuuuj ovu sa blizi 🙂 drzim palceky aby to teraz vyslo az do konca 🙂
baby ste zlateee jak na mna myslite ale cez den som obcas spinila tak ja uz nedufam ale uvidime dalsie dni 😉

rady007
18. kvě 2011

@kamillka100 nevím.... neptala jsem se... už jsem ani neměla sílu... jsem se tam samo rozbrečela... jelikož tam byly samé těhu a já nic.... no... tak mi jen řekla, že na mě vidí, jak jsem zoufalá a že mi dá kontakt na paní doktorku, která je moc šikovná.... tak jsem s tím došla dom a manžel mi řekl, ok... ale dejme si měsíc pohov... a jak mu mám vysvětlit, že měsíííc je šííílená doba??????? Někdy mám pocit, že mě prostě neposlouchá,...... A vy jste na tom ted jak??

rady007
18. kvě 2011

@jika10 Nooo, to mi povídej.... já už kolem sebe nemám žááádnou netěhotnou!!§ A ještě když mi některá z nich řekne, že si to vlastně ještě ani nepřááli... no, vraždila bych... nebo moje kamarádka otěhotněla na poprvé a měli sex jen jednou!!!! A ona ke mě došla a řvala, že nechce!!!! AAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nedávám to... :((

jania023
18. kvě 2011

@rady007 ahoj preco nevyskusas fytosoju??ja sa nanu chystam tento mesiac

jika10
18. kvě 2011

@kamillka100 No konecne jsi se ukazala, dlouho jsi tady nebyla co??? A jak to s Vama vypada, uz mate aspon mesic leceni zasebou ne. Jo jo, jednou budeme maminkami a rozhodne si to uzijeme vic, nez kdyby jsme k mimcu prisli jako slepej k houslim 😉

rady007
18. kvě 2011

@jania023 A to je cooo?? 🙂

kamillka100
18. kvě 2011

@rady007 no moja ako keby som citala svoj pribeh, tiez som sa pred dr. rozplakala ked mi povedal,, ze clostil nezabral a ze mam este cas, ze nemam stresovat, som mlada, stale som mu hovorila, ze niekde problem bude, nach ma poriadne vysetri , ale on nereagoval, tak som isla sama do car, no sme na tom tak, ze manzel berie 3 tyzdne antibiotika a potom o 4 tyzdne kontrola, tak mame zakazany sex na 7 tyzdne, ide na vyter a uvidime ake budu vysledky, vysledky budu az o dva tyzdne, tak musime cakat 9 tyzdne, to je pre mna neskutocne dlho, ale co uz .....musim sa s tym zmierit, poplakala som si a preslo to, raz budem mamina, tomu verim, ked ti mozem poradit, tak by som nevahala a isla do car, nikto ta do ivf nutit nebude, mozno problem bude niekde inde, mozno mate nejaku infekciu ako my, ja tiez beriem antibiotika, vyliecime sa bude vsetko ok, preto som na clostil nereagovala a nemavam ovulku, lebo HP mam v poriadku

jania023
18. kvě 2011

@rady007 to ja prirodny produkt soja..a posobi ako clostibegyt ale nevysusuje hlien a nesposobuje ziadne vedlajsie ucinky ako clostil lebo costil su stereoidy

kamillka100
18. kvě 2011

@jika10 no uz to bude pomalicky mesiac, ale ja som na prve antibiotika nereagovala, tak mi dal minuly tyzden ine, tak dufam , ze tu infekciu uz nebudem mat, uz neviem ani ako chuti sex 😀 😀 😀 😀 , mesiac bez sexu je dost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dufam ze to bude mat vyznam, manzel ide 20 juna na vyter, tak uvidime ake budu vysledky, musime do vtedy vydrzat 😠 😠 😠 😠

terioza1
18. kvě 2011

@jika10 hele, vcera jsem si rekla, ze kdyz to vcera rano hodil do me ( 😀 ), ze spermijky muzou vydrzet ve me a tak jsem mu vecer udelala radost a zasoulozila si s nim dracive ... rezije byla v jeho rukou, takze asi tak.. ale neboj, dneska to bude zase moje, nekdy v noci, aby byl unavenej a nechtelo se mu delat nejaky blaznoviny 😀 Me se sex libi jak tak ,tak i tak.. chut na to mam porad takze bude vecer muj 😀 chudak, kdyby vedel, co na nej vymejslim. Ovu testy jsem si nekoupila, kdyz spolu spime furt, tak je to asi zbytecny, ne

jika10
18. kvě 2011

@rady007 Mesic neni zadna doba, neboj to vydrzis. My kdyz se s manzou domluvili nekdy pred dvema mesici, ze to nechame do konce zari na domaci snazeni, tak jsem si rikala jak tohle vydrzim. A podivej, uz je kveten a zachvilku tady bude zari. Ja byt tebou, tak to pres koleno moc nelamu, aby se pak tvuj chlap nezasekl a pak s nim nepohne ani parek volu 😒 Ja na ulici taky potkavam spousta tehulek a mimin s kocarkama, ale nesmis si to pripoustet. Ja byt tebou, zacnu se venovat sobe,nebo nejak zamestnam hlavu, aby jsi to mimco co nejmin resila. Ja treba ted merila ovu do potvrzeni na FF a ted uz nemerim a nechavam to konovi. Jooo, a v tomhle bohuzel nic neurychlime, tohle je vec, ktera nejde ovlivnit. A ja rikam, co nemuzu ovlivnit, tak to neresim. Ja vim, ze se mi to pise, ale neboj k tomu si dojdes taky, kazda z nas si prosla tim, cim prochazis ted ty

rady007
18. kvě 2011

@kamillka100 To slyším taky stále... vždyť jste mladá... nooo, ale já prostě nevím, že to dítě mám v hlavě snad od 15 let.... to prostě nikdo nepochopí..... prostě mi je 25 a chci mimuš, copak je to tak těžké pochopit?? Já myslím, že není... jen ti lidi..... Hm... vidím, že to máte taky veselé... chjoo... ale to je tou šílenou dobou, ve které žijeme.......... ale na druhou stranu... kdyby jsme žili v jiné době... tak nám nepomůže nic...... Jooo a taky jsem po clostíku jako vzducholoď!!!!! Jjj, zítra tam prostě zavolám........

jika10
18. kvě 2011

@kamillka100 No holka to ti nezavidim, mesic bez sexiku a to mas jeste mesic pred sebou. Ajajaj .... To ja bych asi nevydrzela a nebo bych se na tu dobu nechala zavrit do klastera. A ted na antibiotika uz reagujes dobre??? Kdy budes vedet nejake vysledky, jestli uz je vse OK

rady007
18. kvě 2011

@jika10 Já to vím.... chápu... ale dnes to na mě tak dolehlo... :((( mám alergii na všechny a na všechno... díky Bohu za mk 🙂)) Čas... ten neúprosný ..... Jjj, ty těhotné a maminky s kočárkama... to je taky soda... jo.... a nebo když vám zavolá kamarád, že jsou po druhé těhotní a jak jsme na tom my..... že jestli nejsme amatééééři... auuu, vraždila bych!!!