Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
18. kvě 2011

@rady007 aj ja mam 25 😀 😀 😀 😀 , ja viem ze je to dlha doba, ale inak sa neda len si na to babo vyckat, skus sa objednat, cim skor tym lepsie a uvidite co vam na to povedia, ale myslim si , ze na ivf nepojdes, uvidis....,drzim palceky

rady007
18. kvě 2011

@jania023 mhm... tak to bych mohla taky zkusit... se na to mrknu 🙂 Kujííí za radu 🙂

rady007
18. kvě 2011

@kamillka100 Ty jsi hodnáááááááááá 🙂)) a mažovi je kolik??? Mému 35.... To je dobrééé 🙂) 25 je príííma věk na mííímo 🙂))))

gabriellka
18. kvě 2011

@rady007 presne si to napísala. kto si to nezažije, ten to nepochopí. aj keď sa niektorí ľudia tvária, že im je to ľúto, ale jedine ten kto si tú dlhú cestu za bábätkom prešiel to môže pochopiť. Mne strašne pomáhalo toto fórum, lebo som videla že nie som sama ktorá to prežíva. Držím Vám tu všetkým silno palčeky 😉
P.S. aj ja som mala anovulačný cyklus a bola som z toho strašne nešťastná. to bolo vo februári a v marci som ostala tehu, zrovna keď som to najmenej čakala, lebo sme sa snažili max. 5 x za celý mesiac, takže nezúfaj a dobre to dopadne. posielam tehu bacilky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

jika10
18. kvě 2011

@terioza1 Zbytecno to mozna je, ale ov testikama by jsi mela jistotu, ze aspon na clostika reagus. A zrovinka co kdyz chlapaci pak skonci v kosi 😀 Ty jo a kazdy den, to bych nedala. Ja mam co delat, kdyz to mame od 12 DC do 2O DC ob den a pak tak 2x tydne a myslim, ze i manza by to kazdodenne nezvladl 🙂 Tak hlavne ze si to uzivas, to je dulezity aze jsi nasla chlapa, kteryho to bavi stejne jako tebe 😉

kamillka100
18. kvě 2011

@jika10 no idem na druhy tyzden v stredu na kontrolu, tak mi zobere vyter na urealoplazmu a mycoplasmu, no dufajme ze uz pomohli, take iste berie aj manzel, ja som tu infeckiu chytila od manzela a preto mam naruseny cely cyklus, myslela som si, ze ked mam pravidelnu mrchu, ze je vsetko ok, ale to nie je problem, za pravidelny cyklus sa povazuje, ked zena pravidelne ovuluje, je to vsetko divne, no nic mi ine neostava len cakat, dufam ze to rychlo zbehne, nejako to teraz neriem, sem tam sa na vas pozriem, hlavne tabulku, ci tam nie je niekto z nas prvych , ale zatial len jedna gabriela, 😉

rady007
18. kvě 2011

@gabriellka Ty jsi zlatááááááááááááááá 🙂))) Děkuji... a přijímám těhulinky 🙂)))))) jj, já prostě nemám nic zadarmo.... ale o to víc si toho drobečka budu vážit a ňufíkovat ho..... 🙂 A gratuluji k těhu 🙂))

kamillka100
18. kvě 2011

@rady007 tak to hej, vek akurat ..... na plodenie, manzel ma 31 😉

rady007
18. kvě 2011

@kamillka100 Tak 🙂)))))))))) přesně tak 🙂))))) 🙂)) a už začínám mít lepčí náladu 🙂) jste tu zlaté všechny.... 🙂

jika10
18. kvě 2011

@rady007 A ti znami Vam chteji jako jeste vic ublizit. Promin, ze to rikam, ale tohle se mezi kamaradama nedela. Myslim, ze tohle je tak citlive tema, ze nekomu rikat, ze je amater je hodne sprosty. Kdyby se nejaky kamos takhle zachoval ke me, bud ujistena, ze by to byl hodne rychle byvalej kamarad

rady007
18. kvě 2011

@jika10 no... to jsou zrovna ti, co o tom neví... tak to spíš řekl ze srandy... ale od té doby jsem tam nebyla... Nějak mi to nejde.... no.... :(

kamillka100
18. kvě 2011

@rady007 a este som zabudla, neverim , ze clostil sposobil pozitivny test, to je riadna somarina, skratka sa to poriadne neuchytilo, urcite si bola v tehu, prvy krat to pocujem, zaujimave, ze tolke baby brali clostil a tt bol stale biely, prepac nechcem sa hrat na mudru ale je to riadna somarina, ked budes v car skus sa opytat

rady007
18. kvě 2011

@kamillka100 taky si to myslím... nebo... spíše jsem o tom přesvědčená......

jania023
18. kvě 2011

@rady007 ja zacinam zajtra-jupiiii 😀 je tu o tom aj forum ked tak si ich najdi a ked nie tak ti dam ja davkovanie

kamillka100
18. kvě 2011

@rady007 tak to ma tesi, skus tento mesiac vypnut a uvidis, hovorim z vlastnej skusenosti, nechodim velmi na net, je pravda, ze ani na modreho konika a je to super 😉

rady007
18. kvě 2011

@jania023 tak jakééé je to dááávkování a kdy se začíííná??? 🙂))

jika10
18. kvě 2011

@kamillka100 Tak ja budu drzet palecky aby vsechny ty vytery dopadli dobre. A koukam taky jsi udelala velky pokrok v pristupu k mimiskovi 🙂
@rady007 Ja kdyz mela depku vcera z kolegyne, tak mi hodne pomohli taky holky na konikovi. Ja jsem proste rada, ze se mam kde vykecat, protoze chlapy proste obcas nedokazou pochopit, jak se citime, oni si tim neprochazi a bohuzel ani neprozivaji ty vykyvy hormonu

rady007
18. kvě 2011

@kamillka100 já jsem tady taky nebyla.... cca 3 týdny ale dnes jsem to prostě potřebovala jako sůl... 🙂

rady007
18. kvě 2011

@jika10 prááávě... njn... oni jsou prostě jiníí 🙂))) ale bet nich to nejde 🙂

rady007
18. kvě 2011

Děkuji Vám všem holčičky, jdu si dát vanu a do hajan 🙂) jste zlaté... moc mi to tu pomohlo... 🙂

kamillka100
18. kvě 2011

@jika10 tak to hej a riadny ako nasa lenuska 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a je to ovela lepsie, nemyslim na to a ked vyjde tak vyjde, budem to riesit az koncom roka, ked sa nepodari, ale ja tomu verim, ze cez vianoce budeme traja, hoci jeden z nas v brusku 😉 a dakujem ti ...dufam ze budu dobre, budem uz koncita, ale sem tam na vas mrknem 😉

jania023
18. kvě 2011

@rady007 ako clostil bud 3-7 alebo 5-9
prve 2dni 150mg-3 a 4 175mg a 5den 200mg..ale musis to brat viac mesiacov

jika10
18. kvě 2011

@rady007 Aha, no ale stejne by takovej kamos mel u me utrum a nebo kdyz bych se s nim videla, tak bych k nemu mela asi peknou aversi. Bohuzel ja takovy veci nezapominam a kdyz mi nekdo ublizi, tak si vetsinou se nou uz nepokeca.
@jania023 Ja mam zacit od druheho DC, tak jsem zvedava kdy to bude, ja zatim cekam, jak nase snazeni dopadlo 🙂 Ale ted bych mela byt taky na soji a jeste na cervenym vinku 😀 Sejdeme se v protialkoholni lecebne 😀

kamillka100
18. kvě 2011

@rady007 tak sa maj a uvidis, ze bude dobre 😉 😉 😉 😉 aj aj idem spinkat, dobru nocku 🙂

jania023
18. kvě 2011

@jika10 tak tak aj ja sa k tebe pridam na protialkoholickom..drz mi postel vedla teba 😀 ides aj ty na soju?

jika10
18. kvě 2011

@kamillka100 Tak dej pak vedet, jak si dopadla, ju. A myslim, ze budete mit na vanoce v brisku u stromecku ten nejkrasnejsi darecek jakej vubec jde vymyslet 😉

jika10
18. kvě 2011

@jania023 Jo jo, ja jdu taky na soju, jen ja mam davkovani 2 DC 150 mg, 3-4 DC 175 mg a 5-6DC 200 mg . Ja uz byla na poslednim clostiku ted, takze zkusime neco prirodniho a uvidime, ublizit to nemuze a za zkousku se nic neda a kdyz to nevyjde tak co, s clostikem to taky 6 cyklu nevyslo a to byly opravdu hormony

jika10
18. kvě 2011

@jania023 No a ja ti spis budu drzet celu vedle sebe. Ja bych totiz chtela takovy ten kutloch s polstrovanyma stenama, abych si nemohla ubolizit a navic tam bude vsude krasne mekoucko 😀 😀 A pak pres okynko pokecame jo 😀

jania023
18. kvě 2011

@jika10 😀 ked nam nezavru aj usta aby sme sa nepokusali 😀

jika10
18. kvě 2011

@jania023 No vidis, na to jsem nejak zapomnela, ze by se to mohlo stat. Jdu vymyslet co s tim .... Hmmm, treba by nam mohli dat do pusy takovy ty chranitka co maji boxeri, ale to by jsme si asi taky moc nepokecali 😀 Ty jo jen jsem si to predstavila, tak jsem se zasmala 😀

No nic devcata, pujdu taky do koupelny a do postele, zitra opet do prace. Tohle kdo vymyslel, tomu bych dala nejradeji pres hubu 😀