Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
18. kvě 2011

@jika10 vid, von je hroznej na ten sex 😀 To je vec. Ale me to neva. Me to zatim bavi... Ale taky nevim, jaky to bude za 10let, treba budu rada, ze jsem rada...

jika10
18. kvě 2011

@terioza1 No jasne, dokud muzes, tak si to uzivej 😀 A ja myslim, ze az jednou prijdou deti, tak pak nebude ani cas 😀

Tak ja jdu spat, dobrou. Zitra rano z prace jsem tady jak na koni 😀

tyrisa
19. kvě 2011

@nathali Děkuji,zítra jdu na ten UZ,tak snad tam něco roste :-P

donalona
19. kvě 2011

ahojte baby, pisala som pred par dnami.dnes mam 25 den cyklu a na teh teste je taka slabulinka tenka ciarocka druha...co si o tom myslite? aj minule mesiace to tak bolo ale potom dosla MS. tento mesiac som brala prvykrat clostilbegyt, ale aj to namiesto 6 dni iba 4, lebo som sa pomylila. beriem aj duphaston 2. mesiac...este sa netesim, ale neda mi to🙂

tyrisa
19. kvě 2011

@donalona A dostáváš injekci pregnylu?

jika10
19. kvě 2011

@donalona Jestlijsi delala TT s citl. 10 a jsou tam dve //, tak tomu ja neverim, protoze tyhle testy jsou radi falesne pozitivni. A pokud jsi to takhle mela i predchazejici mesice, byt tebou neprikladam tomu zadnou vahu. Pokud je duch na TT s citl. 20 nebo 25 tak ty by falesne pozitivni byt nemely, tudiz by to mohlo vyjit.
Asi jsi tohle slyset nechtela

leeena_4
19. kvě 2011

Ahoj holky 🙂, dělala jsem testík a samozřejmě, že zázrak se nestal :-/. Ale kupodivu mi to nebylo vůbec líto, nechápu to, ale jen jsem mu tak vynadala stylem jako : co od tebe, teste, můžu čekat, že? 😀 Takže teď ať dorazí mrcha a budeme zase píchat Puregon 🙂

jika10
19. kvě 2011

@leeena_4 Tak ne ze by to byla super zpravicka, ale beres to dost klidne, takze vlastne super. Asi se tesis na dalsi kolecko snazeni, i kdyz ty injekce nic moc. Ja jsem dneska 11 DPO a nejak se testovat nechystam, i kdyz to cerne svedomi mi rika, zkus to nic za to nedas, ale musim byt silna a netestovat. Stejne MS cekam bud v nedeli nebo az v utery pristi tyden.
A pockej, on te ten test jednou tema // prekvapi 😀 A to uz mu asi nadavat nebudes, vid 😀

leeena_4
19. kvě 2011

@jika10 sama jsem se trochu bála, aby mi to nebylo líto, ale už jsem si asi zvykla 😀. Prostě věřím, že to letos vyjde a neházím flintu do žita 😉 🙂 Navíc za chvíli je tu fakt další pokus a další naděje 😉. Jinak ono je někdy lepší testovat, než se stresovat a pozorovat. Já jsem se včera docela doost pozorovovala a přemýšlela 😀. Takže jsem si řekla, že je čas se testíkem zchladit 😀. Jinak až na mě kouknou jednou ty čárky dvě, tak mě asi trefí 😀 jaký z toho budu mít šok 😀

jika10
19. kvě 2011

@leeena_4 Ale bude to krasny sok 😀 Ja taky verim, ze se nam tenhle rok povede alespon otehotnet 🙂 No a me to cerne svedomi dohani jenom v posteli pred usnutim a po probuzeni, jinak me vubec nenapadne si na to vzpomenout 🙂 A na to, ze je na TT jedna carka si clovek zvykne fakt docela rychle a o to vic je pak prekvapeny, kdyz jsou tam //

leeena_4
19. kvě 2011

@jika10 tak pokud je to nerozhazuje z pohody, tak netestuj a kdyby mělo, klidně to počůrej 😉 Já myslím, že těm // jednou nebudu věřit 😀

jika10
19. kvě 2011

@leeena_4 Ja na to vlastne ani nemyslim. Ted v pracime to ani nejak nenapadne, protoze neni cas. No a doma vetsinou prijdu z prace, zacvicim si, udelam veceri a dalsi volno pro hlavu, kdy vypne je v posteli 10 vterin pred usnutim 😀 Ja myslim, ze az tam jednou budou //, ze budes stastna jako blecha a uverim tomu hrozne rychle. Mozna se jenom budes ptat, jestli je to vubec pravda a zda je to mozny 😀

leeena_4
19. kvě 2011

@jika10 přesně, to asi bude tak, budu čumět jak puk 😀

jika10
19. kvě 2011

@leeena_4 Ja myslim, ze to asi vsechny, az se nam to jednou postesti. Ja si porad rikam, ze az jednou ty // objevim, tak budu silna a manzovi nic nereknu. Ale ja se znam, ja vykecam i to co nevim 😀

tyrisa
19. kvě 2011

Snad to dopadne dobře zítra na gyn a budu mít folikul....podle testu ovu bude....

jika10
19. kvě 2011

@tyrisa No holka krasne ti carka silni, tak jen tak dal a drzim palce, aby to snazenicko bylo uspesne 😉

leeena_4
19. kvě 2011

@jika10 to já si taky říkám, že mu to řeknu až po kontrole, nebo po srdíčku, ale kdyby tam ty // tak poletím z wc rovnou do jeho náruče 😀

tyrisa
19. kvě 2011

@jika10 Děkuji,snažíme se o 106, tento měsíc dodržujem obden,prý je to nejlepší ....

jika10
19. kvě 2011

@tyrisa Jo jo, me to takhle taky rikal doktor a kolem ovulky to taky tak delame 😀
@leeena_4 Jak jsou vsichni chlapaci stejny, tak zenksy taky. Uelala bych presne co ty. Teda pokud by byl doma a kdyz ne, tak bych zhavila telefon

tyrisa
19. kvě 2011

@leeena_4 Taky jsem chtěla překvapit s malou před 4.rokama,že jako s fotkou mu to slavnostně oznámím,samozřejmě že se to dozvěděl po telefonu,kdy já jsem z wc žhavila drát 😀

daisyna
19. kvě 2011

Ahojky, kočky moje! Omlouvám se, že se ozývám až teď, ale nedostatek času... Takže screening dopadl dobře, mimísovi se daří, vypadá zdravě a krevní testy také vpořádku. Jsem šťastná jak blecha..akorát teda ta fotka mohla být lepší...vrrr, záběry byly super, tady se mrňous pootočil. Jo a ještě říkal, že je to sportovec, páč byl pořád vpohybu 🙂. Ptala jsem se na pohlaví, ale asi je moc brzy.. Pan Dr. Kovalčík mi řekl, že kdyby si měl vsadit, sázel by na kluka, tak uvidíme 🙂. Děkuji za držení palečků a těším se na pozitivní zprávičky i od vás!

jika10
19. kvě 2011

@daisyna Holka, krasny, co ti budu povidat. A chtela by jsi klucinu???? Asi jo, kdyz uz mas doma princeznu vid 😀

daisyna
19. kvě 2011

@jika10 No je mi to vcelku jedno, ale určitě bych byla ráda, už si na to tak nějak zvykám, tak snad to byl dobrý tip 😀 . Manža mě hned zchladil...prý ono to nemá nohy?? Pako jedno moje 😅 .. Byla tam se mnou tchýně a malá, on byl odjetý..

jania023
19. kvě 2011

@tyrisa Vyzara dobre tvoj graf myslím že ovu bude dnes zajtra lebo už ti hodne klesla teplota a teraz bude len stúpať dnes bude test už koro pozit alebo pozit..urob ho 2x denne napr okolo 17h a další ráno o 10h aby si nepresvihla ovu 😉

jika10
19. kvě 2011

@daisyna No jo chlap, co by jsi od nej cekala 😀 To si musis vzit tu fotecku, zvetsit ji tak 1000x a vzit si ukazovatko a rikat mu, kde co je 😀 A pak teprve pochopi

Ja jsem stale v ocekavani, jak to nase snazeni dopadlo. Podle toho,jak se moje telo rozhodne mit dlouho LF tak cekam MS bud v nedeli nebo pristi tyden v utery

tyrisa
19. kvě 2011

@jania023 Neboj, už jsme to pojistili a zítra ráno jdu na UZ,do té doby ještě ovulka nebude,protože bývá do 36hodin od pozitivního testu....ale ultrazvuk je lepší,navíc hned dostanu pregnyl.

terioza1
19. kvě 2011

Ahoj zeny moje, tak jsem konecne doma. Reknu vam, to pandero me picha a picha a cejtim se jako bych mela v sobe tunu kamenu, fakt... no co vam budu povidat. Tak snad je to ovu, testy stale nemam ( jsem na tohle asi fakt flegmous ), ale vcera jsem se tulila.... Tak snad tam chlapaci vydrzi nejakou tu hodku... 🙂
@daisyna Drzim pesticky at je vse v poradku.. Ja chci mit uz taky takovou foteckuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😝

nathali
19. kvě 2011

Tabulka 19.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
chersi...............23r....snž.........23m.........?DC...(PC31dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........40DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............38DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž........24m............31DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........29DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........28DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............23DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............21DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............19DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........17DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...................6DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..............6DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m.................4DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž..............................3DC...(PC27dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.............3DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....22tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......21tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......13tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....10tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......10tt..........(snž.11m)
natyi25.......................10tt..........(snž.4m )
zuzullik3 .....................7tt..........(snž.?m)
mirkatv........................5tt...........(snž..16m)

nathali
19. kvě 2011

ahojky babulkyyy 🙂
takze u mna je to jasneee: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
vobec ma to nestve!! 😀 smejem sa na tom 😀 uz sa nedokazem koli tomu trapit 🙂 a ani tehule co dnes okolo mna isli mi vobec nevadili proste pohoda 😀 ms este uplne nedorazila je to zatial take obcas silnejsie spinenie
@leeena_4 je super ze to takto beres a vynadas testu 😀 😉
@tyrisa no som zvedava ze aky velky folik budes mat testiky pomaly ale isto zacinaju tmavnut ovu sa bliiizi 🙂
@daisyna juuuuuj fotecka kraaasna 🙂 super ze ste ok 🙂 kraaasne rastiete 🙂