Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
21. kvě 2011

@terioza1 Podle me praskne ten, kterej je zraly a myslim, ze to nemusi byt vzdy ten nejvetsi. A od 18 mm se picha pegnyl, takze velikost je dostacujici. A ovu probehne pouze 1. Vzacne by mohly byt 2, ale druhe vajicko praskne jen par hodin po tom prvnim, takze to ani nezaznamenas. Alespon takhle jsem se to docetla nekde na netu, kdyz jsem mela minuly mesic dva foliky 18 mm

terioza1
21. kvě 2011

@jika10 dekuju, to jsem potrebovala vedet 🙂 Ovu asi byla vcera covece, pichalo me v brichu, pak nic... ted nemuzu ani chodit, kazdej krok, bolest jako kdybych mela ja nevim, po rozriznuti bricha... ale je to jina bolest, nez pri ovu. Tak snad se zadarilo, soulozili jsme predevcirem, vcera, aj dneska rano 🙂 To by bylo, aby to nebylo. 🙂 Co? 🙂

jika10
21. kvě 2011

@terioza1 No ja uz myslim, ze otehotneni je spis o stesti. Nekdo otehotni z jednoho sexiku za mesic a nekdo do toho musi busit a stejne nic. My to takhle meli rizeny minuly mesic, ze jsme se 3 dny za sebou museli snazit a nic z toho nebylo a ani nas to tolik nebavilo, takze tenhle mesic jsme zase najeli na nase potreby a jsme spokojenejsi. Ted cekam, kdy se spusti MS, aby byla dalsi moznost. Ja uz ted budu bez prasku, tak uvidime jak dopadneme. To cekani je ted nejhorsi 😒 Drzim palce, aby bylo vase snazenicko odmeneno kuliskem v brisku 😉

tyrisa
21. kvě 2011

@terioza1 Měla jsem to takhle minulý měsíc,oni nepraskají přesně když mají např 22mm,jeden může prasknout ve 22mm a druhy 23mm,ale po pregnylu je to otázka hodin,měly by prasknout oba....taky jsem se na to ptala a je větší šance mít dvojčata s clostilem,ale taky nemusí....Foliky praskají kolem 20mm a za jeden den rostou až o 0,2mm,takže než ti prasknou budou oba dozrálý......

jika10
21. kvě 2011

Holky, to vam povim, to je takova pohoda sedet si na balkone, vytahnout speky a opalovat se 😀

leeena_4
21. kvě 2011

@tyrisa folíky přesněji praskají už od 18 mm 😉, jako všechno je to strašně individuální a máš pravdu, že s Pregnelm by měli krátce po sobě, nebo nastejno prasknou i dva folíci různé velikosti 🙂

aduskatt
21. kvě 2011

@mijadave vsetky sme vydrzali🙂))

terioza1
21. kvě 2011

@tyrisa Dekuju za odpoved, ja jen doufam, ze se zadarilo. Ja nevim, kolik mam foliky, nebyla jsem na UTZ. Ale jen tak me ta otazka napadla a nevedela jsem, jak to je. Verim tomu, ze se zadarilo, nic jinyho jako odpoved neberu 🙂 Verim tomu.... Jak dlouho se snazis ty? Ja teprve 1.mesic s clostilem.

mijadave
21. kvě 2011

@aduskatt jasne 🙂 hadam za to budeme aj odmenene... 😉

aduskatt
21. kvě 2011

@mijadave kto caka, vraj sa docka🙂) a trpezlivost vraj ruze prinasa.........len tie moje kdesi bludia, xixi

mijadave
21. kvě 2011

@aduskatt aj tie moje nejak nevedia najst cestu... ale snad sa spamataju a najdu nas 😀

aduskatt
21. kvě 2011

@mijadave no, len tie moje ju hladaju na moj vkus uz pridlho

mijadave
21. kvě 2011

@aduskatt a ako dlho sa snazite? ja vyse roka, no clostilom len od decembra... mala som strasne dlhe cykly, aj 62 dnove... teraz sa mi to upravilo.. lenze liecbu sme museli vo februari prerusit, lebo mi vznikli dve 5cm cysty... tak som mala pauzu s liekmi a pred Velkou nocou ma dr. poslal na laparoskopiu... a teraz mi zas nasadil clostik, tak uvidime... som DC 22, tak uvidime... snad to uz vyjde... hoci niekto by povedal, ze sak uz mam dve deti, co chcem, ale my sme s manzelikom vzdy chceli 3, lebo obaja sme z 3 deti a je to fajn...

tyrisa
21. kvě 2011

@terioza1 není zač...Já jsem teď měla poslední měsíc s clostilem,te´d budu mít pauzu,ale prý 3 měsíce po vysazení je velká šance otěhotnět,mi říkala dr.Já doufám,že tentokrát už miminko na nic čekat nebude a příjde za námi 🙂

daisyna
22. kvě 2011

@jika10 Kočko, tak jak jsi na tom? Asi neměříš co? Jsem napjatá mooc 😉 ! Pořád držím pěstičky!
Ostatním také přeji hodně štěstíčka, ať se brzy dočkáte pozitivních testíků ♥!
Krásnou neděli 🙂

dicinka1
22. kvě 2011

ahojte baby..tak ja už asi nebudem meriat BT.u mna je to asi zbytočne..lebo teplota stale 34,4-36,6 skáče to hore dole..nemam na to nervy...

kacnov
22. kvě 2011

@tyrisa tobě říkala dr že když vysadíš clostil že je velká pravděpodobnost otěhotnět?

majka_3
22. kvě 2011

@tyrisa tak drzim palce aby po vysadeni sa podarilo 😉 mozem sa spytat kolko si brala clostil?ked uz musis mat pauzu?ja neviem .. ja som ho brala ale iba jeden cyklus.

jika10
22. kvě 2011

@daisyna Ahoj kocko, na u me to vypada tak, ze nejpozdeji zitra urco prijde MS, protoze dneska rano uz jsem zacala opet spinit 😒 Ted to nechame na prirode a uvidime, jestli se zadari. Merit budu jen do potvrzeni ovu jako ted a neresim to. Nase dohoda s manzou stale plati, takze ted 4 mesice nebudu resit nic a uvidime. Kdyz se nezadari, tak v rijnu snad nejaky ten CAR a stale verim, ze se nam to tenhle rok povede 😉

aduskatt
22. kvě 2011

@mijadave no, my sa snazime 5 a pol roka.....

lifinka
22. kvě 2011

ahojky všem, jak se holčiny daří?je něco nového?

aduskatt
22. kvě 2011

@lifinka ahojky🙂)nove ani nic..............uvidime, co bude ku koncu cyklu🙂)moje telo sa vcera nejak velmi divne a neobvykle spravalo🙂
ale predpokladam, ze to bude klasika, dpojde svina a sme tam, kde sme boli..........
jo a predsa len mam nove.konecne sopm sa vcera dohrabala k umyvaniu okien🙂

jika10
22. kvě 2011

@lifinka Ahojky, no tady snad nic nove neni. Ja zitra cekam MS, ale to neni zadna novinka. Spis co je noveho u tebe, jak se dari bobankovi a jak je tobe

lifinka
22. kvě 2011

@aduskatt a který jsi DC?nebo DPO?držím moc pěsti, moc vám to všem přeji 🙂
@jika10 držím moc pěsti, aby už si dala od tebe ms pokoj, to není už možné.... 😒

jinak u mě dobrý, malý kope, na kontrolu jdu 2.6. tak jsem zvědavá, jak porostl.Jinak jsem teda tento týden byla strašně unavená, ale je lépe, mm byl 14dní fuč a tak to už zase bude lepší, když budem na Ivoška dvááá.ivošek je taky zdráv tak jsem ráda je celý měsíc už ve školce bez nemoci...

jika10
22. kvě 2011

@lifinka Aaaaale, u me je mozny uplne vsechno, takze me MS ani moc neprekvapila ze prichazi. Clovek si za tu dobu nejak zvykne na to horsi. O to vic pak jednou tem // na tt neuverim 😀 Kontrola uz se ti blizi, to utece jako voda a navic uz budes ten svuj uzlicek zachvilku drzet v naruci 😉

lienkapp
22. kvě 2011

@aduskatt aj ja som včera umyvala okna a luxovala cely byt. Bola to makačka, ale aspon mam dobry pocit. 🙂

lienkapp
22. kvě 2011

Inač dnes som testovala ovu testik lebo sa mi to moje telo vobec nepozdava. Bolí ma podbruško cca 4 dni a od dnes som si myslela že som sa počurala rano, tak mokro som mala a aj teraz mam mokro. Čiarka na teste je skoro rovnaka ako testovacia, skusim este testnut večer. Ja už fakt neviem, žeby bola ovu tak neskoro pri clostile? Dnes som 20 DC. Zajtra idem na odbery. Inač aj 14 DC som mala taku silnu čiarku ako teraz a 15 DC bola slabsia, preto som myslela že ovu už bola. 😠

terioza1
22. kvě 2011

@tyrisa Tak to drzim pesticky, aby to vyslo. Kazda to mame asi jinak, spusta holek mi psalo, ze po clostilu hned prvni mesic... nekdo zase rika, tak jako ty, ze az po vysazeni.. Ja si myslim, ze to je hodne o nahode, jak ppsala jika10. Tak ty uz jednoho prcka mas, ty muzes bejt relativne v poklidu, ale co my, ktere na prvniho mrnouse teprve cekame... je to sileny... Vy, co mate aspon jednoho prcka se mate o koho starat, starosti mate taky tak nejak jine - porad okolo decka atd... Ale ja mam starosti jenom ty, abych uz toho prcka mela... ale dockame se vsechny 🙂 verim tomu.

terioza1
22. kvě 2011

Ahoj holky, preji krasny slunecny den.

Opet vznasim dotaz.

Chtela jsem se zeptat, jestli mate nektera ke clostilbegytu predepsany Estrofem. Ja ted zjistila, ze estrofem brani k ovulaci, ale dr mi ho predepslaa spolu s clostilem. Ted jsem z toho zase znicena. Nechapu to.Rikala jsem ji, ze chci mimo a ona mi predepsala tohle. Ale kdyz Estrofm brani k ovu, nemuzu otehotnet preci !!!!
Clost beru 5.-9.den, Estrofem 10.-12.den.

Diky moc...

jika10
22. kvě 2011

Ahoj holky, tak zase vytahuju speky na balkone, bastim u toho melouna a je mi bajecne. Jen kdyby si ta MS dala pohov, tak by to bylo idealni, ale co naplat. Budu si muset o tom jejim chozeni k nam durazne promluvit 😀