Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
23. kvě 2011

cau holky 🙂
tak sa vraciam po uzastnom vikende 🙂 krsny mal v sobotu narodeniny 50-ku a nakoniec sme u nich s priatelom zostali az do nedele a domov sme prisli v pondelok o 1rano 😀 ale bolo fantasticky hned by som chcela vikend zas 😀
vobec neviem ako sa mate a co je nove??

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10 mas pocit, ze sa hadam?🙂))ja vobec ne

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10 no, pochybujem, lebo u mna sa to tvarilo na ovu 8 den a to standardne ma vam 17-18 DC, takze velmi neverim...........

leeena_4
23. kvě 2011

@aduskatt @tyrisa no taky mám ten pocit jako jika10 😉

jika10
23. kvě 2011

@aduskatt No asi nehadas, ale porad si tady vymenujete nazor, jak je lepsi brat clostika. Ja jenom rikam, ze zalezi na doktorech a je asi jedno jestli od 5 DC nebo od 3 DC. Kazdemu vyhovuje neco jineho. Ja mela ovuli porad stejne, at jsem brala od 5 DC nebo od 3 DC. Pouze 1x za toho pul roku jsem mela ovuli 14 DC
@nathali Je fajn, ze jsi si vikend uzila 😉 A zase jsem pekny fuj na konci tabulky 😠

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10 nevymiename🙂)) ja som napisala svoj, ona napisala, ze pisem blbo, na com len slusne odpovedala a viac na to nemienim reagovat🙂) a odpovedala som s usmevom, takze nie hadnkou, mne nevytoci nic🙂
14DC som ovulu este nemala...................

puckal
23. kvě 2011

@nathali ahojky, my měli také krásný víkend. Jen koukám že MS zase dorazila......to je ale svina, kdy už si dá 9 měsíců pokoj? U mě nic nového jen dnešní teplota nějak nízko, doufám že není tak brzy ovulka 😅

jika10
23. kvě 2011

@aduskatt Ja 14 Dc ovu mela pouze 1 a taky naposledy. Vzdy byla tak 16,17 DC. Co bych dala za to, kdyz by chodila driv a mela jsem kratsi cyklus. Pak mi totiz zbyva min casu na snazinkovani 😠

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10 ja mam vzdy neskoro, len teraz neviem, co to malo znamenat.ci bude este nieco, alebo sme to predvcerom stihli...........

jika10
23. kvě 2011

@aduskatt No ja mam ovuli vzdy tak nejak divne, kdyz si myslim, ze je pri nejnizsich teplotach u me, tak to tak neni, vzdy mi teplota klesne a pak trochu stoupne a to je vetsinou ta ovule. No proste clovek aby se v tom vyznal. Ale neboj, urco jste to stihli a nebo jeste stihnete 😉

nathali
23. kvě 2011

@puckal tak super ze ste si uzili vikend 🙂
ja uz tehu a ms neriesim a je mi jedno ci zas dorazi nejak som sa od toho vazne odputala 🙂

a vcera jak sme boli na prechadzke s bratrancovou zenou tak sme videli troch bocianov 😀 sme si povedali ze sa nejak podelime 😀 snad ty bociani nakoniec k nam pridu

leeena_4
23. kvě 2011

@nathali ahoj kočko, parádní víkend, to je třeba 😵 A bocian je dobré znamení 😵

nathali
23. kvě 2011

@leeena_4 ahojky mojko 🙂 ako si sa mala ty??
no je pravda ze sme si to tam obaja uzili na maximum 😀 a poriadne sme si oddychli a to sme potrebovali 😉
joj bociani nooo to som teda zvedavaaa ze ci k nam trafia 😀

leeena_4
23. kvě 2011

@nathali no já jsem sobotu strávila s manželem a psama u vody, takže super a taky nabitá energií, jen jsem chytla nějakou strašnou rýmu a zastydlé dutiny, tak v neděli už jsem byla zalezlá doma a dělala jsem náramky z korálků, takže taky pohoda. No já bociana neviděla ani nepamatuju😉. ale kominíka jsem osahala v MHD, ale nepomohlo to 😉

nathali
23. kvě 2011

@leeena_4 tak super ze si si oddychla je to vaszne treba niekedy tak vypnut a prist ina plna energie 😀
ja som bociana videla po dllllhych x rokov 😀 kedze ja byvam v meste a v panelaku takze pochybujem zeby sa im chcelo na vylet k nam 😀 ale boli taky krasny 🙂

tyrisa
23. kvě 2011

S nikým se nehádám,je mi jedno jak kdo bere clostil,akorát jsem psala,že je BLBÉ tu psát,že nějaké tvé kámošky to braly 5-9DC a bylo jim to na nic,jakmile začly brát 3-9DC otěhotněly...nenapsala jsem,že píšeš BLBĚ...Myslím,že je k otěhotnění důležitá psychika a pokud tu příjde nějaká clostilka,co vůbec neví a teprve hledá informace,tak tvůj komentář jí moc nepomůže...začne stresovat,že to bere blbě a že ji to je teda na nic.Buď tak hodná a zdrž se komentářů jaké dávkování clostilu je na nic a jaké ne,každý lékař předepisuje individuálně podle zdravotního stavu.Už se k tomu nebudu dále vyjadřovat,toto je můj názor,protože jsem před pár měsíci také hledala informace o clostilu a jsem ráda,že tato diskuze mi v mnohém pomohla. 😉

daisyna
23. kvě 2011

@lifinka no měla bys přinejmenším začít 🙂)! No my byli před týdnem na prvním screeningu, utz i krev vpořádku a pan dr. to tipoval na kluka, ale myslím že je brzy dělat závěry.. 2.6. jdu na ko, tak uvidím co mi na to řekne můj dr. Jinak se máme dobře, už mi nebylo dva dny nějak moc špatně..ťuk ťuk, ale po ránu dost bolí prsa..
Vydržím cokoli 😀

@jika10 nic se neděje, pojedete dál, ono to prostě vyjde ;)..

@tyrisa
@aduskatt myslím že dr. ví proč to někomu předepisují 3. a jinému až třeba 5. den.. Někdo dokonce předepíše více dnů (6), je to fakt individuální..
Většinou se předepisuje 3. den tomu, kdo mívá dříve ovu.. Mně se třeba dr. vůbec neptal a navíc jsem mívala anovuláky, takže těžko říct, dle čeho se to píše :D

tyrisa
23. kvě 2011

@daisyna Ale vždyť to od začátku píšu,nebo ne?vadí mi fakt takové komenáře a důvod jsem uvedla ,chápeš?

daisyna
23. kvě 2011

@tyrisa jé promiň, já to asi nečetla všechno...prostě se nenech vytočit nějakým takovým komentíkem...ale chápu že ti to vadí..

terioza1
23. kvě 2011

@lienka2912 Ahojky, ja taky brala prvni mesic clostil, jsem z toho trosku nervozni, nevim, co me ceka, co delam dobre a co spatne, ale soulozili jsme po 24hodinach. Ne jako presne, ale tak nejak pokazdy vecer.Kazdej den. Myslim, ze ovu probehla asi ve ctvrtek nebo patek - tj asi 5 nebo 6 dni po dobrani. Posuzuju podle bolesti bricha. Ale brala jeste pred tim Estrofem. Takze nevim, jestli tenhle Estrofem ma za pricinu dobu ovu od dobrani.

tyrisa
23. kvě 2011

@daisyna Uf,už jsem se lekla,že jsem magor 🙂 díky...

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10 ja nemeriam teplotu, ja to podla hlienu a bolesti urcim spolahlivo.len premyslam, ci naaaaaaaaahodou nebudem mat tento cyklus aj dve, xixi

aduskatt
23. kvě 2011

@daisyna nechapem, o co ide, lebo presne to, som napisala aj ja, viackrat, ze DR zrejme mala dovod, preco to napisala od ineho dna.............a viac tuto temu neriesim...... 🙂

tyrisa
23. kvě 2011

Mě taky nevadí žádný jiný komentář,jen tento,kdybys zapoměla cos psala,nebo nechápala,co mi vadilo:

nehadam sa, ona vie..............poznam par baba, ktore uzivali od 5 dna a bolo im to na dve veci, ked presli od tretieho, ostali tehu........mne v CARe tiez kazal od tretieho.........je to zakladatel asistovanej reprodukcie a najlepsi odbornik na slovensku.....samozrejme netvrdim tym, ze tvoja Dr nema pravdu.asi ma nejake dovody, preco ti kazala od piateho dna..drzim palce

jika10
23. kvě 2011

@daisyna Vsak mi tu smulu prolomime, toho se nebojim. Dneska v praci jsem ze srandy rekla dalsi kolegyni, ktera nebere antiko, protoze ji nedelala dobre, ze ted jsem teda na rade ja, tak at si to pamatuje 😀 No tak jsme se zase nasmali. Ona totiz ted mimco fakt nechce a dokonce pro to i neco dela, aby se nahodou nestala nehoda 🙂
@aduskatt No tak ja bez teplot a ovu testiku nepoznam ani prd. Me nejak bolest bez clostiku chybi a o hleniku ani nemluvim. Na spodnim pradle lupou bych ho hledala, ale kdyz kolem ovu zkousim cipek, tak tam je. No uvidime, treba zrovna tohle bude problem, proc nam to nejde

Holky, tech jsem si chlupotrhem holila nohy a jestli chce nekdo videt oskubanou husu, tak prijdte na navstevu k nam 😀

svistinka
23. kvě 2011

ja beriem clostil tiez 5-9dc a v pohode s tym mam ovulaciu raz 17dc a raz 11 dc

terioza1
23. kvě 2011

@svistinka ja ji mela podle bolesti v podbrisku 14. nebo 15. den... beres ke clostilu jeste neco?

leeena_4
23. kvě 2011

nakoukla jsem a tady se frut řeší ta debata z dopoledne, to mě fakt neba :-/

terioza1
23. kvě 2011

Mam takovej pocit, ze jsem to vyvolala ja... Jak jsem se ptala na to, kdy to berete. 😖 Lepsi je nekdy mlcet. 😎

leeena_4
23. kvě 2011

to je jedno kdo, hlavně už v tom nešťourejte 😉 🙂