Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
23. kvě 2011

@tyrisa
@aduskatt Kocky co tu riesite 😀 ono sa to berie bud 3-7 alebo 5-9 je to jedno..ja som mala 3 cykly 2x 5-9dc a raz 3-7dc a mozem povedat ze ked som brala 5-9 bola tak isto ovulka na 15-16dc ako ked som brala 5-9dc takze je to fakt individualne..Bude to asi fakt tym ze aky maze dlhy cyklus...Ja som bola v care a aj tam som mala 5-9dc tak ktovie..Co lekar to nazor napr ten moj ma uplne vysmial te meriam BT a robim ovu testy ze vraj komunisticke zvyky...vraj mam anovulacny ciklus a ja som mala ovu jedna radost..A ten anovulak mi predpovedali 2 lakery jeden na SR a druhy vo Svajci a aj tak bola ovu 😀 😀

jika10
23. kvě 2011

@jania023 No ja uz bych toto tema radeji znova neotvirala 😉 Myslim, ze kazdy jsme si rekl svuj nazor a tim by to mohl skoncit a muzeme resit dulezitejsi veci, treba jak to udelat, aby se konecne zadarilo 😀

jania023
23. kvě 2011

@donalona normalne ked beries dufaston tak ms nedostanes..ja ma ms pravidelnu ako hodinky 30dc a minuly mesiac som brala dufik-utrogestan to je to iste a ms neprisla pokial som ho nevysadila a mala som myslym ze 48dc..ono je fajt asi nahoda ze ti dosla..skus najst temu dufaston a aj tam to pisu ze nedoje ms..az ked vysadis a nato 4-7dni ale mne dosla rat na 3 a raz na 5 den po dobrati

zabka60
23. kvě 2011

@donalona vies co,ale ja som isla na laparku koli neplodnosti,bo sa nam dlhi nedari otehu,ale na lapake zistili,ze je vsetko v uplnom poriadku a stale nic,som tak zufala a pocula som,ze vela dievcatam duphaston pomohol,tak by som ho aj ja chcela,teda aspon na upravu cyklu,ked neprsi aspon kvapka 😖

donalona
23. kvě 2011

@jania023 fiiiha, to som nevedela, mne Dr. povedal ze je to na upravenie cyklu. teda ze duphaston mi ho upravi na pravidelny, nie na 28 dnovy.malôa som raz 33, raz 40...

jania023
23. kvě 2011

@jika10 poviem ti vtip 😀 Ked som pracovala na prvej dcerke tak som kupila nejaky specialny caj na tehu-no proste nieco hnusne 😀 a musela som ho pit 3x denne no ale co by som pre mimi neurobila...po nejaked dobe sa stazujem kamoske ze ten caj neucinkuje co s tym dalej vies tak v ramci diskusie jej hovorim ze to nejak nefunguje a ona sa ma pyta no a sexikujes?a ja nato ze nie to treba? 😀 to nestaci len caj? 😀 😀 ja som nejak zabudla ze to aj tutu mutu treba robit nie len cajik pit...taka som bola fixovana na ten caj ze som to nejako zabudla...to bola ale pecka 😀 😀 😀

donalona
23. kvě 2011

@zabka60 ano, duhaston je na upravu cyklu, ale neskor Dr. davaju aj clostilbegyt..pozri si to na nete - je to na to, aby praskol folikul kez mas ovu.lebo pri niektorej nedozreje a nepraskne a tak sa neda otehotniet. berie sa v prvych dnoch cyklu, su s tym dobre skusenosti😉 ja rozumiem tomu ako sa citis, snazime sa rok a uz mi rohy rastu ze sa nedari a vysledky su v poriadku...

jania023
23. kvě 2011

@donalona ano je to nato ale to hu musis brat myslim ze 15-25dc a potom na 28dostanes ms..ale mne doky hovoril ze az po ovu takze ked mas na 17dc tak den nato zacinas ale iba 10dni a potom urobis test a ked je pozit tak pokracujes brat dalej a ked nie tak vysadis a cakas na ms a ked si aj tak tehu aj ked je test negat tak ms nedojde aj tak a potom ho nasadis spet lebo je to aj na prevenciu proti potratom-ja som mala ten dovod uzivania

jika10
23. kvě 2011

@jania023 No tak ty jsi me ted totalne rozsekala, takhle jsem se dlouho nezasmala .... A manza je taky hotovej 😀 😀 A ted sexikujes 😀

zabka60
23. kvě 2011

@jania023 aha bo doky mi ho nejako nechce dat a nemozem ho este zmenit,bo som uz jednu doky menila,tez na mna kaslala...ale stvrtok idem k nemu tak ho vyslovne poziadam o duphaston hlavne koli cyklu bo ani nevedia kedy mam oovu a ci vobec ovulujem,to je problem vies a stale ma posielaju do car,ale myslim,ze este niesme na tom tak zle,aby sme museli podstupit take velke veci 😠

jania023
23. kvě 2011

@jika10 no ale panenka maria ti nic nehovori?? 😀 ta aj som bola take nieco 😀 ale ja som mala mnamky cajik 😀 😀

donalona
23. kvě 2011

@jania0
@jania023 teda este raz...ja som mala ovu na 15 den - podla ovu testu. skusali sme kazdy den okolo toho a duphaston som brala 15-25 den cyklu. dnes som 29, bolia ma prsia, chodim casto cikat, mam biely vytok ale testy su negativne (1 bol slabo pozitivny v 25 den cyklu, v lekarmi i povedali ze skresleny dufikom, teda falosne pozitivny). a MS nikde. ja si myslim ze nie som tehotna, aj ked by som chcela. skor ma zaujima ten clostilbegyt, ten ma asi dosah na predlzenie cyklu, nie?

jika10
23. kvě 2011

@zabka60 No a neni lepsi chodit do CARu a tam se ti budou venovat a nejakym zpusobem se to bude sunout k vytouzenemu mimiskovi, nez chodit k dr, ktery nic nedela a tudiz i mimisek je v nedohlednu. Ja se treba modlit umim taky, ale to mi mimco nepricaruje 😉

jika10
23. kvě 2011

@jania023 Ale jo rika mi to neco, me taky obcas osviti, ale maximalne napad nebo skvela myslenka 😀

jania023
23. kvě 2011

@zabka60 ked ma kreditku tak si ho proste kup na nete a ser na dokiho 😉

jania023
23. kvě 2011

@jika10 no vidis a ty si sa divila ze nesexujem mne ten caj uuuuplne stacil...no ale to je moja spomienka na cely zivit lebo aj ja som sa tak uz dlho nezasmiala ked mi to ta kamoska tak frskal ze ci sexikujem 😀 😀

jika10
23. kvě 2011

@donalona Ja myslim, ze je to u kazdeho jinak, ze nekomu ten cyklus muze prodlouzit a nekomu (treba me) zkratit. Sice se cyklus s clostikem zkratil o 5 dnu, ale misto 38 dnu chodila MS nejpozdeji po 33 dnech a nejdrive po 28 dnech. Takze je to fakt hodne individualni

zabka60
23. kvě 2011

@jika10 no,momentalne sme v mensej financnej krize,zatial si nemozme dovolit car,ani ked chceme tak silno miminko... ☹ ....tak hladame kroky,ktore sa nam daju momentalne zvladnut

zabka60
23. kvě 2011

@jania023 aku kreditku????a neviem,ale na nete bude asi o dost drahsi ci nie??a neviem ako by som ho presnee uzivala kedze mam nepodareny cyklus a netusim kedy je ovu ak vobec aj je 😠

jika10
23. kvě 2011

@jania023 No to verim, ja jsem se takhle taky dlouho nezasmala 😀 Ale aspon vim, ze kontryhelovy cajik taky jenom nestaci. Takze rikas, ze musime sexikovat jo 😀 😀 No tak kdyz to jinak nejde, budeme sexikovat 😀

jika10
23. kvě 2011

@zabka60 Ja myslim, ze je tady i diskuze o dufiku a ze tam holky obcas nejake to baleni prenechavaji, zkuse se podivat tam. A aby jsi zjistila jestli mas ovulku, tak zkus merit BT nebo ovu testiky 😉 A pak jak rikaji holky, brat dufik jen tech 10 dnu od ovulky

jania023
23. kvě 2011

@donalona trocha ma ale nie nejak extra mozn tak 3 dni viac nie..ale dufik nema nic z testom...poradim ti nikdy nekupuj tehu testy 10iui lebo tie veeelmi casto ukazu// ved pozri mne do albumu je ich tam mam 2 a to som tie dalsie nedala a stale dosla ms kupuj iba 25 tam mas istotu..poradim ti skus rano zmerat BT a ked je nizka 36,5 a okolo tak ms dojde a ked je taka vyssia napr 37 tak este nie a kde ti klesne tak v den alebo nadruhy ti dojde ms pozri na moje grafy tam to pekne vidno

jika10
23. kvě 2011

Kocky moje, ja musim jit spat, vzdyt musim zitra do prace. Skoro jsem na to zapomnela 😀

jania023
23. kvě 2011

@zabka60 kredit kartu..meraj BT na fertility friend tam ti ukaze pekne ovu a den nato nasad duhfik na 10dni a mas to 😉

donalona
23. kvě 2011

@jania023 dakujem, idem si po teplomer🙂 nejak ma to nikdz nelakalo merat si BT ale idem na to. ale teray pred MS je asi na nic nie|? ci ak budem mat rano 37 tak som tehu?lebo aj pred MS sa zvysuje nie? v tomto sa moc nevyznam..

jania023
23. kvě 2011

@jika10 ale ja by radsej iba ten cajik ja som uz nejaka leniva kedze je to o snazeni uz nech je potom a budem tehu tak si konecne dame sexik iba pre radost 😒

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10aj ja musim do prace. a mm mi doniesol teraz kavu, takz kym ju vypijem, mam este tak pol hodky

jika10
23. kvě 2011

Tak jsem ted koukala na reklamu na mliko a klucina se zeptal tatinka, jak se delaji deti ..... No tak jsem napetim ani nedychala a myslela jsem, ze mi to konecne nekdo vysvetli. No a zase nic, zase na to budu muset prijit sama 😀

Tak a ted opravdu dobrou noc

zabka60
23. kvě 2011

@jika10 bt som skusala par dni,ale som momentalne marod a idem spat kedy sa mi chce a vstavam kazdy den o inej hodine,takze sa tomu neda verit a nikdy nevies,aka je teplota vcera abo dnes abo zajtra,neviem moc sa mi tomu neveri a nemozem si dovolit kopec ovu testikov bo ja tak dva na den asi by som potrebovala,kedze neviem ci vobec ovu u mna je 😖

aduskatt
23. kvě 2011

@jania023 no, my uz len pre radost, ale v obdobi okolo ovu mame tu radost intenzivnejsiu, xixi.len mm o tom nevie🙂 nechcem ho zatazovat tym, ze musi, tak ho vzdy nenapadne zvediem a dufam🙂