Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

prdecek
7. kvě 2009

holky je to tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 hcg 601 a kolem 17hod si mám přijet pro neschopenku 😀 😵 😵 😵 😵 jsem šťasná!!!! 🙂

mannerka
7. kvě 2009

prdecek,
blahozelaaaaaam !!! 😵
To je krasna spravicka. Prajem nech si zdrava a dari sa vam aj s mimi 😉

prdecek
7. kvě 2009

man děkuji 😀

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Jéééé, samé těhulky na nové stránce.
Tak až budu měnit tabulky, tak Prdečka přesunu do těhulkovské 😵

Kri, díky za držení palečků 🙂 Až jednou budu těhulka, tak jsem si říkala, že si nenecháme říct pohlaví, ale asi to taky nevydržím 😀

Ahojky Man, jak se máš, copak plánujete na víkend? Taky máte zítra volno?

jerryjanka
7. kvě 2009

gratulácia velikááááááááááááááááá prdecek. je to super - tak nech ste zdravučkí.

aj ja chcem isť do druhej tabulkyyyyyyyyy

inak lenik - na utz idem 14.5 ak to davaš do tabulky

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Janka, čauky, už jsem si říkala, copak s tebou je, jestli nejsi nemocná 😉

UTZ ti do tabulky přidám, zrovna na tom pracuju 😉

mannerka
7. kvě 2009

ahoj Leni,
ta nikdy nestihnem, az dnes konecne 😉
Mame sa dobre, konecne som bola na tom UTZ a mimi ma 11mm. Uz mi dal Dr rovno aj tehu knizku 😵 , strasne som tesila. Povedal, ze je vsetko v poriadku. Tak si to zaklopem.

Mame tiez zajtra volno, dobre mi padne, lebo som tento tyzden mala v praci blazninec 🙄
A plany specialne nemame, oddychovat, niekde mimo mesta vybehnut a tak 😉

Tebe sa ako dari? Kedy ocakavas den T/M ( test alebo mrska 😀 ) ?

jerryjanka
7. kvě 2009

lenik nie som chorá - len akosi menej nálady na koníka máj - to vieš ☹

prdecek
7. kvě 2009

děkuji 😵

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Man, tak ty už máš řidičák na mimíska, to je krásný. Moc ti k němu gratuluju 😵
Já trčím dneska v práci do 16 hod. a už mě to začíná štvát. A nemyslím jen dneska, ale celkově. Všichni na nás něco chtějí, nejlépe hned, domů pak chodím vystresovaná a tak už taky chci být těhu a zůstat co nejdříve doma, protože nechci, aby náš mimísek vyrůstal v takovém prostředí.

Na to dlouhé volno se už taky moc těším, hlavně že nebudu muset vstávat a pořádně si odpočinu.

Testík doufám budu dělat někdy tak ve středu - ve čtvrtek. V sobotu večer beru poslední utrogestan a pak se uvidí.

Janka, nebuď smutná, vždyť je nás tu hodně, co ještě nejsme těhulky. A právě proto že je máj, tak bysme měly být veselé a radovat se s našimi partnery 😉

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Tabulky jsem aktualizovala, snad jsem tam napsala všechno správně 😉

prdecek
7. kvě 2009

děkuji za aktualizaci tabulku 😀

pořád tomu nemůžu věřit 😵

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Prdečku, to ti věřím. Já jestli se toho někdy dočkám, tak asi taky nebudu věřit. Je to nádhera, moc ti to přeju a hlavně se opatruj. Kdy to řeknete rodičům?

wolfskinka
7. kvě 2009

ahojte

prdecek no super

lenka a ty ako ??

prdecek
7. kvě 2009

No ještě počkám na pondělí uzv a nechám si vytisknout fotečku jestli tam něco bude vidět a pak jim to asi něják oznámíme. Shodou okolností mají obě naše mámy v květnu narozky, moje už měla a toho mýho mít bude 😵

wolfskinka
7. kvě 2009

lenka pekna tabulecka

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Ahoj Wolfi, já pořád stejně. Jediné, co se u mě změnilo, že se mi udělalo akné po celém obličeji a jsem fakt kočka 😠

Pokud chceš, přidám tě také do tabulky 😉

Prdečku, tak to budou mít mamky nejkrásnější dárek k narozeninám 🙂

wolfskinka
7. kvě 2009

ved je tam kikina .... tak ju prepis 😉

kri
7. kvě 2009

Prdecku, tak to je supeeeer!!!! 😵 Takže už jsi oficiálně taky těhulka! To už opravdu budeme moci za chvíli založit to nové téma, už je nás tu dost! 🙂

man, gratuluji k řidičáku 😉

Holky, mě už se dnaska tak nechce pracovat, a to tu musím trčet až do 17 h a pak ještě hodina cesta domů, ach jo! ☹ Ještě, že je zítra volno. 🙂

papus
7. kvě 2009

Krásné odpoledne Sluníčka 🙂

Prdečku moccccccccccc gratuluju 😵 😵 😵

wolfskinka
7. kvě 2009

papus ahoj

papus
7. kvě 2009

ahoj wolfskinko 😉 jak se máš?

prdecek
7. kvě 2009

Leni, jo to budou 🙂

Kri počkáme na holky, však příští týden z nich už taky budou těhule 😉

Papus děkuji 😵

wolfskinka
7. kvě 2009

papus ale no pomaly zacina sa to vliect testovanie sa blizi v stredu idem na krv a utz tak uvidime

papus
7. kvě 2009

tak tfuj tfuj 😉

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Wolfi, tak dobře, já se jen chtěla ujistit 😉

Ahoj Šárko, tak už jsi doma. Ty se máš, já ještě hodinu a už tu umírám. Dneska se mi ta hlava snad rozpadne nebo co. Ale jako kdybyste viděly ty uhráky, to je hrůza, musím si to zaplácat make-upem, než půjdu domů. Asi se vracím do puberty 😀

wolfskinka
7. kvě 2009

papus dik ...

lenka dakujem

papus
7. kvě 2009

Ahoj Leni jsem z práce doma a už jsme polkízela a uvařila na zítřek polívku a brambory na salát 😉 to bude asi známka těhu ty tvoje uhříky 🙂

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Wofi, nemáš za co.

Šárko, no kdyby to byla známka těhu, tak to vydržím třeba 100 let, ale bojím, bojím, aby to nebylo kvůli mršce ☹

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Wolfi, tak už jsi v tabulce 😉