Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

natsa
29. kvě 2011

dakujem za podporu,mám z toho trocha depku chodím 2 krát do mesiaca na folikometriu,aj som si kupila ovul.test doktor povedal že vajička pekne dozrievaju aj maternica má tu spravnu výšku a stále nič.Ked som chcela prvý krát otehotniet tak som ho brala 10 mesiacov samozrejme že nič,na to som išla na laparoskopiu tam bolo tiež vštko Ok.na to bolo IUI neuspešné a po 2 mesiacoch ked som to pomali vzdávala som spontánne otehotnela

ak sa možem spýtať tak nerozumiem tej tabulke,rada by som sa do nej pridlala len nerozumiem niektorým udajom

tyrisa
29. kvě 2011

@natsa jméno,věk,jak dlouho se snažíš,DC-dny cyklu(od prvního dne poslední menstruace),PC-poslední cyklus

nathali
29. kvě 2011

@natsa no vidis takze teraz by si to tiez nemala riesit aby vam to vyslo 🙂 tak ako to bolo pri prvom 😉
ak chces do tabulky ma mi napis vsetky tie veci co ti napisala tyrsa .-)

jika10
29. kvě 2011

Ahoj holky, tak jsme se s manzou vratili z vyletu, bylo to super, uz jsem se videla, jak jednou takhle budeme vyrazet s kocarkem 😀

jania023
29. kvě 2011

@tyrisa nie nevadi ja som ich amla cele tehu..ale canesten je predsa istejsi a tam je istota ze to babu nevadi

tyrisa
29. kvě 2011

@jania023 njn,ted už ale neudělám nic,mám večer poslední čípek a pak uvidím,ale nezdá se mi,že by se to zlepšovalo....víš jak..já bych i ty kvasinky brala,kdyby to znamenalo těhu.....radši tak,než nic :-P

jania023
29. kvě 2011

@tyrisa 😀 ja som ich amma a bolo to hrozne v tehu stale som sa umyvala a tym to blo este horsie...nesmies pouzivat slipku ani synteticke nohavicky iba bavlnu lebo syntetika aj slipka udruzuje este viac kvasinky a ziadne umyvanie 😀 😀 spinave-nevadi 😀 😀 ale fakt to pomohlo ze som sa kazdu cjvilku neumyvala..

jika10
29. kvě 2011

@natsa Tak budu drzet palce, aby se Vam mimco povedlo. Ja jsem brala clostika 6 cyklu a dr chtel, abych jeste pokracovala, ale ja zatim nechci. Ted to neresim a uvidime, jak dopadneme. Kdyz se nezadari do konce zari, tak pak pujdeme do CARU, protoze to budou skoro dva roky bez dvou mesicu, co nam mimco nejak nejde

natsa
29. kvě 2011

@jika10 prečonechceš pokračovat?myslím že asistovaná reprodukcia je ozaj ta najposlednejšia možnost.Možem sa opýtat aky mate problem?pri mojom prvom otehotnení my zistily hor.poruchu-nemala som ovulku a teraz mi povedal že sme obaja v poriadku.

tyrisa
29. kvě 2011

@jania023 No,já jsem se hodně myla,možná v tom byl problém a ještě jak člověk pořád zkouší hlen i když si myješ ruce,stejně to není 100%....teďka se myju hlavně ráno kvůli tomu čípku.....no uvidím,snad to přejde...akorát tedka ještě měřím BT,tak už skoro nemám desinfekci jak to na ten teploměr furt leju 😀

strihalka
29. kvě 2011

tak zitra k dokia snad budu patrit mezi vas a dostanu clostyl🙂)))

kacnov
30. kvě 2011

dobré ráno děvčata je něco nového u vás?? u mě nic

jika10
30. kvě 2011

@natsa KUK do IP. No a ja vlastne nevim kde je problem. Manza je v poradku a ja taky ..... Proste to asi neumime, musime se to naucit 😀

leeena_4
30. kvě 2011

@jika10 kočko CAR naprosto schvaluju, po dvou letech už je čas a uleví se ti, že bude vaše těhotnění řešit profík a svitne nová naděje 😉. Mě se po příchodu do CAR hrozně ulevilo. A IUI by vám mohlo pomoct a nejde o žádný vážný zákrok 😉

daisyna
30. kvě 2011

Ahojky, kočky, moc vás zdravím...se rozepisujete, to nepřečtu ani do Vánoc :D.. Je tu něco nového ;)?
Přeji všem krásný sluníčkový den 😉

jika10
30. kvě 2011

@daisyna Ahoj zlatko, myslim ze mame nejakou novou tehulku 😉 Ale jinak nic noveho, my co jsme cekali na zazrak, tak se nestal. Ostatne jako vzdy 😠
@leeena_4 My tento postup taky s manzou schvalujeme a ja se snad i tesim, a to bych samozrejme nemela 😅 A porad verim, ze do konce roku bude v brisku fazolka

jika10
30. kvě 2011

@daisyna Coze???? Ty uz jsi 15tt, no to neni mozny, vzdyt jsi nedavno sem napsala, ze na tt jsou // . Ty jo, to leti 😀

leeena_4
30. kvě 2011

@jika10 já se taky těšíla 😉 a těším na každé IUI nebo krok vpřed a taky věřím v tento rok 😉 😵

jika10
30. kvě 2011

@leeena_4 No ja uz si prave s tim tesenim pripadam jako blazen 😀 Tesim se na snazenicko, tesim se do CARU, kdyz to bude nutne, tesim se na cvico, jak se zase zapotim. Asi jsme divna 😀 A mozna to bude i tim pocasim

janine6623
30. kvě 2011

@leeena_4 Ahoj, neviem či si ma pamätáš ešte z téme PCO. Bola som na tej endokrinologii. Všetko čoho som sa bála - PCO,rezistencia, zlyhanie ovárii, štítna žľaza sa vylúčilo. Aj HP na ženské hormony aj na všetky ostané sú v poriadku. Tak neviem v čom je problém. Bola som dnes na folikulometrii, mám dominantný folikul ale len 13mm. Ja neviem, v čom potom je problém. A prečo mi aj clostyl nezaberie lepšie. Teba stimulujú v centre asi niečim iným však-injekciami? Aký je tam postup. Najpr konzultácia a potom tam chodíš sama alebo stále s partnerom? Čím iným vedia ešte stimulovať, alebo najpr robia laparoskopiu?
?

natsa
30. kvě 2011

@jika10 čo by ste nevedeli 😀 z umením milovat sa človek rodí.Mne raz povedala jedna doktorka na povzbudenie že prečo mám problem otehotniet že niektore pary spolu nemožumat deti aj ked su obaja zdravý tak som sa jej pýtala či si mám ist teraz hladat druheho chlapa

puckal
30. kvě 2011

Ahoj holčáiny, hlásím se po dovolené ale zakončení za to nestálo. Manžu jsem odvezla v sobotu do nemocnice, má akutní zánět slinivky. Takže tímto končí letošnísnažení, a doufám, že od příštího roku bude líp. Bude doma i s operací asi 4 měsíce a musíme kompletně změnit životosprávu, režim a nesmí se rozčilovat apod. Takžeasi končím i v tabulce, protože meřit nemá cenu, ovu asi je, a ted jen doufám že manža bude v pořádku. Ohrožovalo ho to na životu. Mějte se hezky a všem přeji krásná a zdravá miminka 🙂

lifinka
30. kvě 2011

@puckal ahojky, to je mi líto, ale hlavně,že jste zvládli dojet včas do nemocnice,slinivka je blbá, ale dostane se z toho, přeji mu brzské uzdraveníčko!

leeena_4
30. kvě 2011

@janine6623 Tak buď ráda, že je všechno v pořádku 😉. Můžeš mít jen línější vaječníky a ty se dají třeba stimulací s injekcemi rozhýbat. A kolikátý den jsi, že máš dominantní folikul 13mm? to je důležité. Jinak buď ráda, že aspoň roste 😉. Jinak do CAR jdeš samozřejmě nejdřív na konzultaci, pak různá vyšetření tebe (gynekologické, HP, manžel spermio), pak další postup, třeba injekce k iui, ultrazvuky a tak.

puckal
30. kvě 2011

@lifinka Díky moc, už to vidím nadějně, ale důležité je at je zdrvý, i za cenu ž emimi bude třeba za 5 let. Bez něj nechci nikdy být......

janine6623
30. kvě 2011

Ahojte, dostali ste niektorá pregnyl, pri akej veľkosti ho smie lekár pichnúť?

lifinka
30. kvě 2011

@puckal neboj, vše dobře dopadne a i miminko přibude, držím pěsti stále! 🙂 hlavně ať je Ok mm.

lifinka
30. kvě 2011

@janine6623 pregnyl se může už od 18mm folikulu, ale ideální by bylo přes 20-24mm.

janine6623
30. kvě 2011

@leeena_4 Som 15DC a mávam dlhšie cykly a podla BT som mala minule aj ovulku neskôr ale dr. Bt neverí iba folikulometrii. To vieš že som pokojnejšia a rada, že všetky tie závažné veci sa vylúčili. Máš pravdu, vraj mám lenivé vaječníky, zrejme tvrdia že po HAK. Ale nevim ked clostyl nezaberá a ak nezaberie ani další mesiac (dohodla som sa s dr. že to predsa este skusme s clostylom 1,2,3mesiace) tak to asi bude CAR, lebo klasický gynekolog už iné nedá. A pri 13mm nedá ani pregnyl.Teba stimulovali aj bez laparky, alebo ani nezačnú stimulovať bez laparky. Lebo to mi este nerobili. Ale zatial ma tam gynekolog neposiela, že skôr je to ten rast folikulu.

jika10
30. kvě 2011

@natsa No ja uz taky rikala, ze bych bud potrebovala konskou davku hormonu a nebo vymenit chlapa. Zrovinka ted se nam nastehoval docela hezky soused 😀
@puckal No kocko, co to tady ctu. To je mi lito. Ach jo, kdyz se dari, tak se dari vid. Clovek by rekl, ze uz si tu smulu vybral a prd, proste uderi jeste nekde jinde. Ale hlavne at je manza v poradku a neboj mimco pak na sebe nenecha dlouho cekat 😉 Drzim palce 😉