Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
1. čer 2011

@jika10 v praci spokojna 😀 sice je tam toho dost ale som rada ze som tam aj baby su skvele a smeny sme si rozdelili tak aby nam to pasovalo takze super a veduci ma po praci este vezie domov 😀 ma to po ceste no je zlatyyy 🙂
a co ty jak jak sa mas??ja som tu uz nejak pomenej tak uz aj stracam prehlad 😅

lienkapp
1. čer 2011

v sobotu rano asi testnem, lebo idem na vikend na rozlučku so slobodou, tak aby som neopila aj male, ked tam nejake je 😀

terioza1
1. čer 2011

@tyrisa drz se, papa

dicinka1
1. čer 2011

@terioza1 ano 😉 😀

terioza1
1. čer 2011

@dicinka1 jinak ho mas brat jak? A beres k tomu jeste neco? ja beru clost 1x denne a pak estrofem 1x denne.

dicinka1
1. čer 2011

@terioza1 2x1 beriem.. 😉 a nič viac..

terioza1
1. čer 2011

@dicinka1 ty blaaaho... tak mi dej vedet, jak ti to dopadne hlavne... takhle si naordinovat clost... 🙂

jika10
1. čer 2011

@nathali No ja jsem strasne spokojena. Svoji prebytecnou energii vybiju na zumbe, strasne me to chytlo a na kazde cvico se tesim 😀 Dneska kdyz jsme se vratili s manzou z kontrolniho dne v nemocnici, tak jsme na to hupsli, to vis uz se nam zase blizi plodne dny. Poctive piju cervene vinko a jinak jsem bez clostiku. Teplotku budu merit jen do potrvrzeni ovu .... No je toho hooodne 😀 Taky nejak nemam cas sem moc chodit a ani mi to nevadi, alespon na tu vyrobu mimca tolik nemyslim. Dneska rano jsem musela podle diare pocitat kolikaty ze jsem DC 😀

terioza1
1. čer 2011

@jika10 ahojky, cervene vino?

tyrisa
1. čer 2011

@terioza1 Děkuji,byli jsme v IKEA,tak jsem koupila malé na den dětí takovou tu velkou tabuli,z jedné strany na fixy a z druhé na křídy,tak teď maluje celá nadšená,alespoň něco se mi povedlo 🙂

jania023
1. čer 2011

ahoj co tu mame noveho?u mna jedna zahada za druhou ale ok..ovu test pozitivny uz 5 dni tak neviem

jika10
1. čer 2011

@terioza1 No jo, docetla jsem se, ze je cervene vino dobre na delozni sliznici. No a zkusit se ma vsechno, ze jo 😅 A kdyz nic jineho, tak alespon lidi co pijou alkohol a kouri (k tomu me nikdo neprinuti), tak vetsiniu otehotni brzo. A tak dlouho jsem se omezovala a stejne mimco neprislo a tak jsem si ted rekla dost a chovam se normalne a deci vinka k tomu proste patri 😉

terioza1
1. čer 2011

@tyrisa IKEA?? To mi ani nerikej, slintam po tom krame. Skoda, ze je az v praze a nemame ho tady v Usti. To bych jeste ten den, co mi prijde vejplata, ji nemela.

terioza1
1. čer 2011

@jika10 takze zitra oteviram flasulu... Ja tomu miminu dam, ze neprijde... Jeste jsem to ale neslysela...

jika10
1. čer 2011

@terioza1 No ja to taky neslysela, musela jsem se to docist 😀 Cervene vino pry v sobe obsahuje prirodni estrogeny a to same i soja a ta by mela prej fungovat jako clostik 😅 Ja ted tady taky usrkavam 😀

terioza1
1. čer 2011

@jika10 ty jo, mohla bys delat lecitelku... kam se na tebe nejake holky hrabou. Takovy informace, to jsem jeste nevidela. Vis jeste nejake figle?

jika10
1. čer 2011

@terioza1 Chces rict vtip? Tak dneska se mi manza s chlapakama trefil do oka 😅 🤐 No a povim ti to to pali a oko porad boli a to uz je pekna doba po sexiku 😀 😀 😀 Tak sem mu rekla, ze se netrefil 😀 😀

jika10
1. čer 2011

@terioza1 To se doctes v diskuzich, kdyz trochu prolejzas. No a jeste taky jsem nekde cetla a i tady holky rikali, ze na plodny hlenik je ACC long, grepovy dzus .... Oboje se ma pit priblizne tyden pred ovu, ale na me to jaksi nefunguje. Jo a jeste taky kontryhelovy caj je dobrej na delozni sliznici a ten by se mel pit od prvniho dne MS do ovu

terioza1
1. čer 2011

@jika10 😀 😀 😀 😀 to mi povidej, ty blaaaho, ja mela voko natekly jak k..va. Nemohla jsem koukat a vyypadala jsem jako se zanetem. Dokazu si to predstavit... 😀 do rano to ale bylo vpoho...

terioza1
1. čer 2011

@jika10 kontryhel piju pravidelne jeste s hermankem a hluchavkou (tohle mi zase naordinovala moje matka .-) ), jim chemickej estrofem na sliznici asi a cemickej clost na ovu, ale koukam, ze to jde i prirodne... Soja, vinko, grep. dzus ...... zitra jdu koupit grepovej dzus, i kdyz grep nemam rada...

jika10
1. čer 2011

@terioza1 No to doufam, ze to bude do rana v pohode, nerada bych zitra v praci vypadala jako angorak 😀 😀 😀

terioza1
1. čer 2011

@jika10 joo holka, to ti nepovim, kazdy telo reaguje jinak 😀

jika10
1. čer 2011

@terioza1 Nastesti jsou to vsechno veci, ktere me teda nevadi. Bylinkovy caje piju bezne a chutnaji mi. Dzusi muzu vsechny krom rajcatovyho ... No a vinko sice radeji bile, ale co bych pro mimco neudelala, ze 😅

jika10
1. čer 2011

@terioza1 Teda, ono uz ani tak cerveny neni, ale pekne me v nem reze a kdyz si zkusim ubrouskem otrit oko, tak z nej obcas vytahnu takovy cucky 😅 Asi zdrcli kluciiii 😀 🤐

terioza1
1. čer 2011

@jika10 presne, co bychom pro mimco neudelaly. Jeeezis, ted jak jsi zminila rajcatovej dzus, ten bych si tak dala... Ja bych snad sezrala i to ho..no, abych to dite mela.. 😀 kdyby to byla jedina vec, kterou bych musela pro to udelat, udelala bych to... 😀

terioza1
1. čer 2011

@jika10 to muselo bejt pekne husty.... tech chlapaku tam teda muselo bejt... to te lituju s tema cuckama, musi to boltj jak pes teda...

jika10
1. čer 2011

@terioza1 Jo to bych snedla snad taky, kdyby mi to mimco zarucilo. No a rajcatovej teda nemusim 😅 Ja dneska svoje chute uspokojila jahodama se zakysanou smetanou a melounem a zapila jsem to tim vinkem, tak snad mi to v brise nevykvasi 😀 Boli to, boli, ale ja to preziju, nejsem z cukru. Joooo, kdyby se tohle stalo chlapovi, tak to by mel nejmin pul roku neschopenku 😀

terioza1
1. čer 2011

@jika10 co pul roku neschopenku, jestli by rovnou chlap nemel invalidni duchod. Ja bych tomu i verila, to bychom to slysely deno denne, jak to boli a pali a jak nevidi a ze se mu snad i spousti rymicka a jestli z toho nema teplutku ....... To by bylo.. jeste, ze my jsme silnejsi a obstrikavaj oni nam ty voci 😀

jika10
1. čer 2011

@terioza1 No jo, presne jak pises. Tu je pichne a hned musis delat cajicky a skakat kolem nich 😀 Kdyby meli deti rodit chlapy, tak normalne vymreme

No nic, pujdu se umyt a pomalu do postele, zitra zase do prace, ach jooooooo

terioza1
1. čer 2011

@jika10 kde pracujes vubec? Ja jdu taky, papa