Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Je, Miluško, tak jsme napsaly obě na stejně - včera to holky taky probíraly, dala jsem na předchozí stránku odkaz, ale radši ho dám znovu, kdyby se Majkaa nepodívala:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

majkaa
27. bře 2009

lenka hned som si to citala, tak 36hodin mam zajtra rano, ale pomuckame sa radsej aj dnes vecer a zajtra rano a poobede to poistime 😀 😀
miluska dakujem aj tebe 😵

vendy05
27. bře 2009

Ahojda holky 😵
Majkaa ovulační test Pregnyl zkreslí, takže to nemá cenu, ale ovu nastaně po Pregnylu podle toho jak jsi měla velký folikul, ale do 36 hodin určitě 😉

majkaa
27. bře 2009

vendy v stredu rano som mala 1 folikulu okolo 22mm a 5 od 16-18mm a pichla som vcera vecer pregnil.

vendy05
27. bře 2009

No já nevím jak se to přesně bere, ale já když měla 25 mm, tak mi mudra říkala, že ať počítám spíš tak za 12 hodin, takže nevím no, ale prostě do 36 hodin vše popraská 😀

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Ahoj Vendy, už máš dneska v práci padla?
Doufám, že ty bacilky, co nám sem pravidelně prskáš, jsou pořádně nakažlivé 😝
Už taky chci mít nějaký tt ve vizitce 😉

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Tak se pomalu loučím, balím a jedu k doktorce na folíky.
Kikina, přeju ti krásnou a plodnou dovolenou, odpočiň si, užívej, dávej na sebe pozor a ozvi se nám po návratu 🙂
Ostatním přeju nádherný víkend a uvidíme se tady už dneska večer.

Paaaaaa 😵

kikina666
27. bře 2009

lenka dakujem

a istotne sa tu objavim hned ako nahadzem veci do pracky po dovolenke a budem sa snazit splnit predsavzatie ze sa vratime z dovolenky o jedneho viac

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

kikina, to je jasnačka, že se vás z dovolené vrátí o jednoho víc 🙂
v kolik dneska končíš?

miluse
27. bře 2009

Leni, tak přeji bohatou úrodu 😉 a pak dej vědět, ale určo tam bude min. jeden se super velikostí 🙂

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Miluško, díky 🙂

vendy05
27. bře 2009

Leničko omlouvám se za odmlku, ale manžílek něco potřeboval.... jo jo já pátky dělám cca do půl dvanácté, takže to je pohodička.....
No věř že nakažlivé jsou,takže počkej za 14 dní 😉
tak ať ti u doktora vše dopadne výborně a pak se ozvi...
A já jdu do postele tak zatím 😉 😔

kikina666
27. bře 2009

takze babenky ....

lenka 15.30 koncim

miluse drz sa a nejako sa skus s tym popasovat .... este nie je vsetkemu koniec je len zaciatok .... drzim palce aj tebe

majte sa mi tu pekne, ja uz pomaly balim, za hodinu idem domov a asi sa uz vecer k netu nedostanem ...
ked sa vratim nech je tu aspon nova tehulka .... rozumeli ste ma dufam dobre
ja sa budem snazit zo vsetkych sil, aby to vyslo ....

majte sa tu krasne a 5.4. som tu ako na koni

papa

miluse
27. bře 2009

Kikinko, ty si tu dovču hezky užij, příjemně si zalyžuj nebo zasnowborduj a at se vás vrátí min. o jednoho víc 😀

luuca2
27. bře 2009

Ahoj holky, od včerejška jsem tady nebyla a tolik stránek 😲 , jste holky šikovný.
Kikina užij si dovolenky a ať se vrátíte ve třech 😉 . Taky bych jela, tiše závidím 😎
Nevíte o nějakém dobrém DR tady v Praze, co by mě vzal? Ten můj mě pěkně s... 😠 , když mi nechce udělat UTZ, prý je to zbytečný. Ale já mám takový pocit, že clostík nefunguje jak by měl. Nevím proč si to myslím, ale je to tak.
Leni určitě budeš mít krásné folíky 🙂 .

luuca2
27. bře 2009

Nemám žádný vedlejší účinek, co jsem tady četla tak každá něco zpozorovala. Jo možná se trochu víc potím, ale jen v noci. Ráno když jsem se probudila tak jsem byla mokrá jak myš 😒

mannerka
27. bře 2009

luuca2
no urcite skus vyskusat ineho Dr, je to podla mna uplne nezodpovedne od neho, ze ta nesleduje cez UTZ 😠

A clostik Ti urcite zafunguje, neboj. Kolky cyklus ho mas? Lebo mne Dr povedal, ze na prvy krat to nie vzdy zaberie...

mannerka
27. bře 2009

Takze ak nezaberie na prvy sup, tak dalsi cyklus urcite 😉

leni
ako si dopadla u dokiho?

luuca2
27. bře 2009

Man, teď ho mám druhý cyklus. Beru ho 5DC-9DC 1-0-1-. A to jsem si musela druhé balení pěkně vyškemrat. První balení napsal v pohodě bez řečí a když jsem ho chtěla napsat podruhé tak se cukal, že prý působí i druhý cyklus. No a že když se bere takhle za sebou, že je pravděpodobnost dvojčátek i troj. Třeba mi vajucha rostou ale pak folíci neprasnou. To je taky možný ne?

mannerka
27. bře 2009

luuca2
je to mozne 😒 - ja som toho zivy priklad, stalo sa mi to 1.cyklus s clostilom. Len mne pred tym ani foliky velmi nerastli, takze mne zabral clostil aspon na ich rast, to ze neprasknu sa da riesit Pregnylom.
Teraz som druhy cyklus, tak uvidime, ze ci praskne ten folik sam a ak nie tak uvidim, co mi Dr doporuci.

Ale vacsinou ten folik praskne sam , neboj 😉
Na tvojom mieste by som isla urcite k inemu lekarovi, aby si mala istotu, ze je vsetko tak ako ma byt. Ktory si den cyklu?

luuca2
27. bře 2009

Dneska jsem 12DC

mannerka
27. bře 2009

asi sa ti neda niekde sa nahlasit iba na UTZ, ze ? 😕
Mozno do nejakeho centra, ako platenu sluzbu = iba tento krat, aby si to stihla do ovulky a nemusela cakat zasa na dalsi cyklus 😝

luuca2
27. bře 2009

Tak to nevím jestli to může fungovat i takhle 😕 . Ale já jsem ještě v práci ☹

kiki24
27. bře 2009

Ahojík kočky 😵
dlouuuuho jsem se neukázala, protože jsem bojovala s virozou 😠 😠 😠 Jsem 33DC, mrchu nečekám v pondělí, ale vůbec nevím, jak na tom jsem. Neměřím, teploty by stejně o ničem nevypovídaly 😖 Tak krásný víkend, po víkendu už snad budu zase pravidelně chodit. Pá, mizím do postele

mannerka
27. bře 2009

Neviem, ci sa to da, ale ja som tiez mojho manzelika nahlasila iba na spermiogram v jednom centre u nas .
Prideme, odtestujeme, zaplatime a mame testy hotove.
Ani tam nechodim, ani kartu tam nemam zalozenu.

Neviem, ci sa to takto da urobit aj s UTZ vysetrenim, som iba tak premyslala, ze aspon tam skusit zavolat... 😕

eloana
27. bře 2009

ahoj holky tak jdu na druhou tebletku🙂

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem doma, úrodička je slušná - 3 dominantní 21,24 a 26 mm a 4 menší, ovulka je na spadnutí 🙂 Tak teď už to bude záležet jen na spermonících 😀

Luuca, s doktorem ti neporadím, nejsem z Prahy, ale koukni do této diskuze:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Kiki, to mě mrzí, že jsi marůdek. A mršku tedy v pondělí nečekej a nečekej jí minimálně dalších 9 měsíců. Přeju ti brzičké uzdravení a těším se, až tu zase budeš s námi.

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Kri (30) - 1. IUI (clostil, ovitrelle, utrogestan), IUI 6.2., test dle MS 22.2. a dle pokynů (3 týdny) 17.2., // 11 DPO a stále sílí, 24.2. krevní test- potvrzeno těhotenství HCG 1 661! HURÁ!!!, UTZ 2.3.-bublinka má 13,6 mm, UTZ 16.3. mimísek má 11,9 mm a bije mu krásně srdíčko

Vendy05 (22) - 6.cyklus clostil (Utrogestan + poslední 2 cykly Pregnyl),folikulů 5, ovu pátek 13.2., 3.3. // na těhu testu, 5.3. HCG přes 600, 18.3. UTZ už máme srdíčko, jsme 6+4tt a mimísek má 4 mm

Lenka (34) - 3. cyklus clostil - UTZ 27.3. - 3 dominantní folíky 21, 24 a 26 mm + 4 menší; kontrolní UTZ 3.4.

Miluška (30 ) - jeden cyklus bez clostilu (předtím 2 s clostíkem),15.3 MS, 19.3. první návštěva CAR, 26.3. kontrolní UTZ, se nekonal, špatné spermio, nyní genetika a imuno, poté IVF

Gucci (28) - 3. IUI (clostil) se nekoná, dva folikuly vpravo (neprůchodný vejcovod), 1. IVF duben 2009

Prdecek (22) - 1. cyklus clostil (5DC - 9DC) a Utrogestan (16DC - 26DC), test 27.2. negativní, test 2.3. negativní, 3.3. mrcha, 2. cyklus clostil 0-0-1 (5DC - 9DC) a utrogestan 0-0-2 (16DC - 26DC)

Monara (26) - 4. cyklus clostil (Utrogestan 20. - 26. DC), 11.DC folik žádný

Denous (36) - 2. cyklus clostil - 9.2. folikul 6 mm po proběhnuté ovu, MS 17.2., dále bez clostilu, málo pohyblivé spermie

Jara - 1. cyklus clostil - UTZ 12.2. - 3 folikuly, MS 27.2.

Carmenuska -(25)-2.cyklus clostil-duphaston,2folikuly napravo 11dc 18 a 16mm,nalavo cysta dosledok hyperstimulácie 49mm, ovulka 16.-17.3 prebehla, kontrolni UTZ 26.3.

Beruskaveruska - (32) - 1cyklus clostil - pregnyl od oka cca 12DC (duphaston 15-25DC)

Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI (17.2., test 3.3.), (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC), kontrola v CARu 27.2. - HCG 0; 3. IUI 13.3.

Mannerka (28) - 1.cyklus clostil - UTZ 14DC folikul 27mm - UTZ 16DC filokul nepraskol-vstrebava sa->bez ovulky, MS dorazila, od 20.3. 2. cyklus clostil, 11 DC 26.3. UTZ - dominantny folik 17 mm, kontrolni UTZ 30.3.

Kikina666 (33) – Sanatorium Helios v Martine – 1. cyklus clostil - UTZ 26.3. - foliky 17 a 18 mm, 27.3. pregnyl
Doposud:
09/2005 klasicke tehu
10/2005 potrat hcg neviem
04/2006 biochemicke tehu klasicky hcg 4.5
09/2006 clostylbegytova stimulka neuspesne
10/2006 IUI neuspesne
11/2006 clostylbegyt stimulka neuspesne
07/2007 laparoskopia
10/2007 IUI neuspesne

Rina1 (37)-Gennet Liberec 1.IUI Clostil, 30.3.UTZ

mannerka
27. bře 2009

leni
teeeeda, to nie ze dvojicky budes mat , na trojicky sa teste 😀 😀 😀
super, to vam lekar urcite "naordinoval" vikend v posteli 😉

eloana
tak mas druhy krocik k baby za sebou 😉

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

man, to trojičky snad raději ne 😀 nám bude stačit jeden mimísek 😉
víkend v posteli bude, to je jasnačka 😉

co máš v plánu na víkend?