Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
12. čer 2011

@jania023 jasne, ale preco sa jika vyjdrila, ze tabulku musi robit niekto iny, lebo ona ide prec z MK a pritom ju robi NAthali?.tomu nerozumiem

jania023
12. čer 2011

@aduskatt leno Nathali ak som pochopila dobre je niekde mimo tak poprosila jiku a ta je teraz tiez mimo..ale ved zatial budeme bez tabulky a otom sa uvidi

aduskatt
12. čer 2011

@jania023 ahaaaaaaaa🙂)) tak teraz to uz chapem🙂

dicinka1
12. čer 2011

baby,ovulačny testík krásne pozitivny 😉 huraaaaaaaaaaaaa do snaženia..držte palčeky

kacnov
12. čer 2011

@lienkapp ahojky no dr v sanatori(pro neplodné) mi řekla že ty prášky jsou na cukrovku-ale dala mi to na rozhýbání vejcovodů aby se začalo něco dít. dívala sem se na googlu a našla pár holek co to berou taky na to aby byli těhu no tak nevím ale říkala že je to léčba na dýl že to není jak clostyl ten ti zabere hned. já to beru jednu ráno druhou večer-clostil mi taky nezabral-myslím že by ti to mohl napsat protže mě zatím žádné testy nedělali že uvidíme co toto udělá a pak budem pokračovat dál

kacnov
12. čer 2011

@lienkapp tady ti posílám slova přímo od dr ze sanatoria

je možné optěhotnět při braní těchto léků, které mají za úkol zlepšit „metabolismus vaječníků“. K úpravě dochází po několika týdnech užívání, ale lék se musí brát delší dobu, jinak efekt opět pomine.

terioza1
12. čer 2011

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, rekla jsem si, ze to zenhle mesic nebudu tolik zrat a zatim se mi to dari. Jen jsem se prisla podivat a vyzkoumat, jestli je nekdo z vas nove tehu? Poptat se jak se mate a jak vlastne vsechny pokracujete.... 🙂 Takze jak to je?

Jen pri informaci jsem dne 11DC, zitra dobiram estrofem, pak bude suloz kazdy den a uvidime, jak se zadari. Jen jsem se docetla, ze bilinky jako je kontryhel,rebricek a hluchavka (na neplodnost - podle knihy) se nemaji pit pri praskach na neplodnost. Tak me zajima, jestli clost patri mezi ne... Co myslite?

petku0204
13. čer 2011

Ahoj holky, dneska jsem byla na odběru krve (kvůli hromonálnímu profilu) Měla jsem jít 3. den od začátku menstruace. Ale dneska to byl 4. den, jelikož krev o víkendu neberou. Myslíte, že to nějak vadí? Ještě mám jít 20. den od začátku menstruace, tak doufám, že to zase nebude víkend.

jania023
13. čer 2011

@terioza1 ahoj nemala by si kazdy den sexik lebo ak ma manzel slabych chlapcov tak sa nemusi podarit staci raz za 2-3dni aby bol cas na dozretie novych spermii 😉

jania023
13. čer 2011

@petku0204 to nevadi normalne sa chodi 7-14-21dc tak neviem preco ti kazala na 3dc-divne 😒

strihalka
13. čer 2011

nemate nekdo clostil na prodej?

terioza1
13. čer 2011

@jania023 dik z radu, ale myslim, ze on je ma dostatecne zraly, pc ty dva kvitky z predeslyho manzelstvi ma uplnou nahodou - bohuzel... 🙂

terioza1
13. čer 2011

@strihalka nemam, nemam. taky mi dosel...

jania023
13. čer 2011

@terioza1 ahoj nechcem byt zla ale to colo blo z jeho byvalou nerataj to niesi ty..staci ze TY si slabsia a nepojde to pozri na mn ja som nijak nemohla viac ako 10 rokov..a to sme zdravy obaja a aj tak nic...ja proste niesom chytlava 😒 takze keby to bolo jednoduche tak nepotrebujes clostil..fajt sex kazdy den nazaruci tehu prave naopak..telo muza potrebuje 5dni na kompletnu obnovu spermii tak ked mas sexik raz za 2 dni tak to by mohlo vyjst je ich sice malo ale su nove ak rozumies..my na spermiogram musime mat 5 dni pokoj no na nieco to asi bude 😉 vraj statistiky ukazali ze vecsia sanca na tehu je den mas sexik obden a den pred ovu lebo len silna spermija prezije a tam je sanca na zdrave dieta..ale to som citala na nete a to neviem ci je vieruhodne 😅 😅

jania023
13. čer 2011

@strihalka clostil maju na nete da sa kuit alebo si kup soju aj to je dobre

terioza1
13. čer 2011

@jania023 Ja vim, ja vim, ale zase nekdo rika, ze je lepsi kazdy den. pac je vetsi mnozstvi spermii. Uvidime, to co se stat ma, se stane.. Ja si ani ovu testy nedelam, tak ani nevim, kdy ovu je. Tenhle mesic to nevim uz vubec, pac me ani nic neboli a nepicha. Uz asi pomalu zacinam rezignovat, pomalu.. Sice po dvou mesicich snazeni, ale zda se mi, ze to tolik nezeru. Vnitrne myslim. Tak treba i ta psychika tomu doda poradny grady a sparmie se chytne.. 🙂

terioza1
13. čer 2011

@jania023 ja myslela, ze clostil je na predpis! 😲

aduskatt
13. čer 2011

@petku0204 nevadi, ja som tiez objednana 3 alebo 4den

jania023
13. čer 2011

@terioza1 na nete najdes vsetko a bez receptu ale musis platit kreditkou a dojde to postou

in131
13. čer 2011

Ahojte. Som tu nová, chcela by som sa k vám pridať. Včera som doužívala clost. v stredu ideme na sono do Heliosu a v piatok alebo v sobotu ideme na IUI.

terioza1
13. čer 2011

@jania023 to mi jsou veci teda. To jsem nevedela.

kacnov
14. čer 2011

@jania023 ale mě taky říkala at příjdu 2-3 den od začátku MS ale pak mi neřekla kdy mám dojít :-/

puckal
14. čer 2011

@petku0204 ahojky ne nevadí to, já také byla na HP a měla jsem jí mezi 1-4dec cyklu a potom 19-21dec cyklu.
@jania023- tady je to normální, chodí se takto 😉

petku0204
14. čer 2011

@puckal děkuju 🙂

petku0204
14. čer 2011

@aduskatt děkuju 🙂

dicinka1
14. čer 2011

baby,ma niekto na predaj clostyl?kupim ho...dakujem..trebalo by mi ešte na 1 cyklus..

natsa
14. čer 2011

@dicinka1 no ja mám navyše len 5 tabletiek..Lekár ti nepredpísal?

Babule chcem sa vás spýtat že kolko sa berie najvyššia dávka za den clostylu?

natsa
14. čer 2011

@in131 no vitaj medzi namy.ja som mala tiež IUI a to mi nepomohlo dufam že v tvojom pripade budeš mat II čiarky.želám vela štastia

natsa
14. čer 2011

@petku0204 myslím že to by až tak nevadilo

leeena_4
14. čer 2011

ahoj holky, přišla jsem se pochlubit - včera proběhlo 1.IUI a kostky jsou vrženy 🙂 Co je tady nového?