Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
19. čer 2011

@gabriellka ano sme v N-centre 🙂 pri poste tak ma niekedy pridi pozret ja budem rada aspon ti aj poradim ked budes nieco hladat 🙂 a mozme pokecat 🙂
ani ja som nevedela ze si z NR 🙂
s pracou som spokojna je to super praca a aj kolektiv je skvely 🙂
@leeena_4 paaaani no to znie uplne idealne a s tou palenkou by som dostala priatela on sice moc nepije pri prace ani nemoze ale ked uz ma rad tvrde a ja som zas na tie vinka tak by sme si nasli kazdy svoje no a syry mozme obaja mnamka 🙂 juuuj zeby sme sa tam isli niekedy pozriet???
to mam na ludoch strasne rada ked sa nestresuju ako my a naco aj ved na vsetko je cas len my to nejak nechapeme a chceme vsetko teraz a hned

leeena_4
19. čer 2011

@nathali fakt doporučuju na letní dovolenou, pokud nelpíte na moři. Já zářím, jako sluníčko a chci si trošku toho jejich pověstného ni pániké (žádná panika, v klídku) nechat a udržet co nejdýl. Budu zjišťovat možnosti dovči tam, tak ti pak dám info, ať máš taky představu 😉

nathali
19. čer 2011

@jika10 jasne vymazem ta ak si to zelas a co sa stalo???????? on nechce mat dieta???
mozno ma toho uz plnu hlavu a podari sa vam ked to budete najmenej cakat uvidis!
@terioza1 no to mas pravdu ponizovat sa to ti za to nestoji
v obchode je to super len tych veci je tu vela a kym som zistila na co vsetko je a ako sa kociky skladaju a ake mame.......no chvilku to potrva 😀 ale inak praca super

nathali
19. čer 2011

@leeena_4 ja to s tvojho pisania normalne citim aka si stastnaaa 🙂 a to je super a naladicku si pekne drz co najdlhsie a nedaj si ju pokazit ziadnym idiotom! 😉

terioza1
19. čer 2011

@nathali to mas dobry, az zapadnes, muzes si vybrat kacarek jakej budes chtit v pracovni dobe 🙂 A jeste k tomu budes o tom vsechno vedet. Mozna by me ale chytala deprese z tech kacarku. Nemas ji?

leeena_4
19. čer 2011

@nathali děkuju, budu se snažit a posílám něco z té dobré nálady 😵 😵 😵 😵 😵

nathali
19. čer 2011

@terioza1 depresia nie nie je tu veselo 🙂 a uz mam vybraty ze aky sa mi pacil len skoda ze ich je tak vela uz teraz sa neviem rozhodnut ze aky by som chcela a vies ze mi tie tehule a maminy vobec ale vobec nevadia?? prave naopak ked su mile tak som rada ze som im pomohla vo vybere 🙂 ale chodia aj take namyslene nadhery a to je jak za trest!!!

nathali
19. čer 2011

@leeena_4 ja mam naladu skvelu len co som prisla do prace a do toho este ty si nadsena a ja sa neviem prestat usmievat 😀

jika10
19. čer 2011

@nathali No stalo se pouze to, ze byla pred 11 dny ovu a on se opet vykaslal na sexik. Stejne jako predchazejici mesic, stejne jako dalsi 3 mesice dozadu, takze ja vlastne clostika celeho pul roku brala krom jednoho mesice uplne zbytecne. Protoze pan tvorstva se prece nenecha do niceho nutit. Tak jsem mu rekla svy a veskere snazeni o mimco vzdavam. Dokonce kdyz on chce mit tedka sexik, tak ja se zakousku a reknu, ze nic nebude. Uplne se mi vrati scena, jak ja jsem byla opet odkopnuta. Takze mam spis pocit, ze nas ceka nejakou dobu celibat. Nejak se nemuzu prenyst pres to, ze bych s nim mela spat pouze v dobe, kdy on piskne a kdyz chci ja, tak je mi vysvetleno, ze to vlastne nejde, protoze je unaveny. Takze asi tak

terioza1
19. čer 2011

@nathali tak to jsi na tom dobre, aspon se netrapis tim, ze ony jsou a ty ne. Me by to trapilo. Obdivuju te za to, opravdu klobouk dolu. 🙂 Tech kocarku je tolik... Ja mam schovanej jeden proutenej replika z drivejsi doby, ale jesteby to chtelo nejakej na vozeni v aute, pac tenhle se tam nevejde. Ale ten, kterej jsem vozila vcera s miminem se mi teda vubec nelibil. Byl cerno-ruzovej a mel ty dve mensi kolecka vepredu a dve vetsi vzadu... Takovej tvrdej byl a nedalo se s nim houpat....

terioza1
19. čer 2011

@jika10 ahoj, co to tu ctu??!! To me moc mzi, ale uvidis, ze se to vsechno spravi... bude lip. Musi si to v hlave srovnat. Samozrejmne, ze ho neranim, me by to teda sralo uplne maximalne.... Takovej podraz to je, vid...

jika10
19. čer 2011

@terioza1 No po deviti a pul letech vztahu jsem takovej kopanec a podraz fakt necekala. Navic, kdyz ja bych pro mimco udelala prvni posledni a on se nedokaze prekonat, aby se se mnou vyspal v dobe ovu 😠 Ale uz to neresim, ted bude zase nejakou dobu trvat, nez se nam to vrati do starych koleji a zase bude jednou sexik v pohode. Proto to uz radeji neresim, nema to cenu

terioza1
19. čer 2011

@jika10 tak to neres, prijde to necekane a bude jenom cumet... nandas mu to... 🙂 Koukam, ze vsude je neco.... Dlouho jsi tu nebyla, vid...

gabriellka
19. čer 2011

@jika10 ak ťa to ukludní, tak ja mám doma takého istého. veľa krát som chodila spať s plačom, lebo kým som sa osprchovala on zaspal. netráp sa tým. myslím že chlapi nevedia absolútne pochopiť čo pre ženu znamená mať dieťa. aj keď nám tvrdia že aj oni to chcú, nikdy by neboli schopní urobiť kvôli dieťaťu to čo žena. nechodili by toľko po lekároch (krv, folikulometria, výsledky...) proste by to nedokázali. nevešaj hlavu, chce to asi vážny rozhovor, držím palčeky 😉

terioza1
19. čer 2011

@nathali To tam mate tolik kocarku na jednom pracovisti? Ty blaaaho, to neni mozny, jak si, prosim te, pamatujes, jak se kterej sklada a co vsechno ma?

nathali
19. čer 2011

@jika10 tak to ma strasne merzi co sa u vas deje ☹ a preco je v dobe ovu stale unaveny vobec nechapem ved chlapi citia partnerkinu ovulaciu a to v nich vyvolava chut na sexik.snad sa to vsetko vyriesi a mimco pride aj bez vypocitanej ovu
@terioza1 ako jasne chyti ma niekedy nerv ze taka krava ma mimco a ja nie ale to sa stalo asi raz 😀 ale mimco pride len si musime pockat 🙂 ja sice teraz ms mam ale ona skor neni ako je aj ked citim podbrusko no som zvedava ze co je zas spatne ☹
take kociky mame ale zalezi aj od znacky mne sa napriklad nepacia trojkolky

nathali
19. čer 2011

@terioza1 no skladanie si pametam matne este so stahovania 😀 a pri vsetkom mame ceny takze aj ked neviem pozrem sa na vajicko a ked tam je cena musi sa dokupit 😉 a potom ostatne veci ku kociku su podkocikom v kosiku takze pohoda 🙂

gabriellka
19. čer 2011

@nathali ani ja tie trojkolky veľmi nemusím. ja mám vybratý tako jumper, ten je pekný 🙂

nathali
19. čer 2011

@gabriellka jeeej tak na ten stale pozeram tych tu mame 😀 a farbu si mozes vybrat ak chces a je strasne super lebo sa skvelo sklada a stoji max do 400eur so vsetkym 🙂

terioza1
19. čer 2011

@nathali jak vypada takovy jumper?

natsa
19. čer 2011

@terioza1 asi by som priatelovu byvalu zdrapila za pečesy a vyšmarila dveramy a nie že by som sa jej starala o dieta.aj ked chudato male za to nemože aku má mater ale by som jej dala najavo pokial si može dovolit

nathali
19. čer 2011

@terioza1 su rozne ale ma 4 kolieska farbu si vyberes sama podla katalogu alebo na nete a je to dvoj kombinacia ale co je super ze vajicko sa da dokupit a aj v tej istej farbe a nestoji vela
kludne si daj do googlu-jumper a je ich vela 🙂

terioza1
19. čer 2011

@natsa ona mi nestoji za to..... fakt ne. Jestlize se ji ulevilo, at si bouchne - sama jsem ji to nabidla 🙂 Ale reknu ti, vyklepana jsem byla... myslela jsem si, ze to zvladnu lip... ale nemuzu ji ani videt 😀 a co jsem mela delat, na chodbu jsem dite dat nemohla. volala jsem ji a rekla, ze jestli se okamzite nevrati, olam plicajty a ona at si je klidne zavolam a tipla mi to....😀 to je vyrovnana zena, ze by jeden blil 😀 Tvrdila mi totiz, ze je uplne v poradku...

@nathali ja se jdu mrknout na google

terioza1
19. čer 2011

@nathali to je presne ten, co se i nelibi 😀

nathali
19. čer 2011

@terioza1 no vidis 😀 mozes dojst ku mne a spravis mi trzbu 😀 ale nazivo su krajsie tie farby 🙂 a ktora farba sa ti paci?

terioza1
19. čer 2011

@nathali ne libi ale nelibi. Vcera jsem takovej vozila a je to hruza. vubec se to nehoupe...

lifinka
19. čer 2011

@jika10 ach jo, někdy s těmi chlapy jsou galeje 😖 ty do sebe cpeš hormony a on si usne, není to spravedlivé od něj, já bych mu nějakou dobu nedala i bych mu řekla, že si půjdu za sousedem v době ovu, ať se chytne za hlavu!!!Nebo nevím, nejhorší je, že člověk ztrácí měsíce tímto plýtváním...držím pěsti, aby jste byli zase OK!!! 😉

lifinka
19. čer 2011

@nathali ahojky, jak je?

jika10
19. čer 2011

@terioza1 No dlouho, tak tech 11 dnu, co me manza odkopl, kdyz byla ovu. A ani sem moc nechci chodit, protoze kdyz vidim ty albicka s mimiskama, tak je mi smutno a clovek by hned brecel
@gabriellka No prave, to je na zabiti. A nechapu, ze si to vybira vzdycky v dobe ovu, jindy by klido jel jak kralik, ale kdyz se ovu, tak je to naopak, ani vlak s nim nehne
@nathali Ted mi nezbyva nic jinyho nez cekat, az se to da mezi nama zse do kupy. Dokonce potom jsem s nim 2 dny nemluvila. No a kdyz jsme spolu zacali mluvit, tak mi rekl, ze to je vlastne moje chyba, ze kdybych pry skemrala a trochu se natrasala, tak by si pry dal rict. No mam ja tohle zapotrebi. Kdyz on chce, tak na me skoci a zadny ne ho nezajima
@lifinka No, taky jsme spolu ted uz 14 dnu nespali, ja na to nemam naladu a jen tak na me nalada asi neprijde. A on je flegmous, takze kdyz sem mu rekla, ze si poridim dite s prvnim chlapem, ktereho potkam, tak mi rekl, ale prosim te, neprehanej, otocil se a ja triskla dverma (poprve za tech devet a pul roku)

leeena_4
19. čer 2011

@jika10 kočko a "nenutila" jsi ho náhodou do sexu proto, že je ovu? Oni se ti chlapi občas totálně seknou, když si přijdou jako spermobanka. Držím moc pěsti, ať se to srovná. Ale každopádně bych taky dělala drahoty. drž se 😉 Zkuste si o tom bez výčitek promluvit 😉