Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
19. čer 2011

@nathali ja tento mesiac "akoze ovulujem" z choreho vajecnika, takze tehu tento mesiac nebude☹vraj mam PCO len na jednom

nathali
19. čer 2011

@aduskatt co?? a to tehu ako vazne nemoze byt???

aduskatt
19. čer 2011

@nathali no, lebo tento mesiac je na rade ten vajecnik, ktory vyraba mrteeeeeeee malych vajicok, ktore nedozreju, takze tento mesiac budem ako sliepocka nosnica 😀

aduskatt
19. čer 2011

@nathali no uzv pred dvoma tyzdnami som videla, ze uz su nastupene v rade, bol by zazrak, keby z ntoho dorastlo a uvolnilo sa len jedno, nedajboze by sa aj oplodnilo a usadilo..........na rozpravky neverim, uz som velka🙂)))

aduskatt
19. čer 2011

@nathali ale uvidime, co bude.mozno uz tento cyklus sa dostanem do noveho CARu, tak snad nieco poriesia🙂

nathali
19. čer 2011

@aduskatt no to by bolo keby sa to podari aj na rozpravky by si verit zacala 🙂

aduskatt
19. čer 2011

@nathali no to hej🙂))

aduskatt
19. čer 2011

@nathali mozno by som verila, keby som nevidela ten uzv...........a uz nemam ani clostil, takze nic z toho nebude.........a sak este nie je leto, vidim to tak na august 🙂

nathali
19. čer 2011

@aduskatt ja musim po ms behnut dr. nech ma objedna na laparku normalne sa na to tesim 😀 asi som blazon ale aspon by som sa dakam pohla 🙂 a mam pocit ze nam laparka pomoze neviem preco ?
no ved uvidis aj ked zazraky sa sice deju ale ja na ne tiez uz neverim

svetkaadamko
19. čer 2011

@nathali ufff veru sme sa mylili 🙂 nas prvy zazrak bol neplanovany tak asi preto sa podaril, lebo akonahle si clovek nieco planuje, tak to nejde tak jednoducho (aspon ja mam take bezne skusenosti) nuz co, musime verit, asi zacnem merat bazalku, raz som s tym zacala a po par dnoch som prestala, lebo to uz bolo na psychiku ako som sa snazila, uz aj drahy mi povedal, ze to nemam prehanat, tak som polavila, dala som si urobit aj vypocet u Jonasa, 2x sme to skusili a nic, tak som to nechala na nahodu alebo ako to nazvat 🙂

tyrisa
20. čer 2011

@nathali No,je to možné,ale přítel jede zítra na tři dny pryč,tak doufám,že jestli ovu ještě bude,tak počká.....
jj,mám z nich radost,ani jsem moc nemusela přemlouvat milého k jejich koupení i když ještě mimi nečekáme 🙂

sysinek
20. čer 2011

Ahojte kocky, prisla som vas pokukat, co tu je nove? Ja som bola na laparke v piatok.Uz som domka.Moje diagnozy sa nepotvrdili.Cely cas ma doktori presviedcali, ze mam PCO a nakoniec ho nemam 🙂 🙂 🙂 ...dobre, ze?

ada1982
20. čer 2011

ahojte, tak pripajam sa ako cerstva "pojedacka" clostilbegytu. Mam akurat za sebou prvu ovu, ktora naozaj stala zato, teda aspon bolestami. Moj cyklus si robi co chce a bez duphastonu alebo v minulosti bez antikoncepcie ms ani neprisla. Snazime sa cca od septembra, tak som zvedava co spravi tento clostil. Inak sme v poriadku udajne obaja. dr. mi robil na 14den sono a vravel tak dnes je ten den na snazenie (piatok) tak som zvedava, aj ked asi na prvy krat sa to nepodarilo vela parom , ze?

terioza1
20. čer 2011

@ada1982 me na poprvy taky nic, ted cekam po druhym zasahu temahle zazracnyma pilulkama, jestli se povedlo. Jsem 4DPO. Drzim pesticky, aby se zadarilo 🙂

ada1982
20. čer 2011

@terioza1 ja som dnes 3 den po ovu, tak som zvedava, ale nastastie to neberiem nejak tragicky ak sa nezadarilo. Aku beries davku?mala si aj ty bolesti brucha,prip. priznaky ine v case ovu?Drzim palce aj vam

aduskatt
20. čer 2011

@nathali uvidime.ja som bola vo stvrtok na krv, teraz v piatok idem zasa na odbery a uvidime, co dalej

ginger32
20. čer 2011

@ada1982 ahoj, ja som po piatich mesiacoch brala minuly mesiac prvykrat clostil a zatial to vyzera ze sa nam zadarilo, sobotu aj nedelu boli dve ciarky na teste.. v piatok idem na sono a na krv, tak dufam, ze to bude ok..

terioza1
20. čer 2011

@ada1982 no bolesti???? jeeje, az jsem byla v nemocnici, nevedela jsem, co je. dali mi injekci a rekli, ze v noci bude ovu. taky, ze jo - rano polest nebyla. soulozili jsme odpoledne pred navstevou v nemocnici (tahle souloz me rozpoudila tu bolest podle dr), pak druhy en rano a pak dalsi den rano. pry je lepsi vic soulozit, aby tam bylo spermijaku vic, ze prej se vzdycky jedna zrala najde 🙂 ... za jak dlouho budes testovat? Jsme stejne po ovu. Nevim, jestli pocitat 3 nebo 4 dny, kdyz ovu byla ze ctvrtka na patek v noci...

ada1982
20. čer 2011

@ginger32 jeminenku parada,gratulujem, tak predsa sa to da, snazili sme sa ostosest tak uvidime aj my 😀

ada1982
20. čer 2011

@terioza1 no ja som bola u dr. v piatok rano a povedal ze dnes sa mame snazit, tak sme sa do toho pustili ale az vecer okolo 18tej kedze sme boli v robote a potom este pred spanim aj rano aj v sobotu vecer este, tak som zvedava, priatel bol aj na spermio a je v poriadku. Ja budem testovat az ked mu bude meskat ms, aj ked neviem si predstavit ci pride s clostilom nacas alebo ako, takze ak nepride do 30 Dc tak sa testnem, ale mna pobolieva prava strana brucha trosku zas aj dnes,ale len trosku. Mna tak bolel v piatok pravy vajecnik akoby ma rezali. ako to pocitat ani velmi neviem ale sobotu asi ako prvy den po piatkovej ovu. a moj priatel mal napad, ze cokeby sme cely mesiac nemali styk a potom v den ovu to do teba vyclapne a bude ich aspon vela 😀 😀 , no to je napad teda 😀

ada1982
20. čer 2011

@terioza1 kolko si mala folikov, ja len jeden

terioza1
20. čer 2011

@ada1982 ja mela dva - jeden 19.6mm a druhy na levy strane (ta me bolela) 21.7mm. Ale ted me obcas poboliva pravy vajecnik. tak uvidime. Jsme na tom uplne stejne 🙂 Tak se aspon muzeme obe dve vzajemne podporovat 🙂 Po clostile i bez nej mam cyklus 28dni na den presne, clost mi to nejak nezmenil, za co jsem velice rada. Ja budu testovat pristi pondeli, to bude 11DPO a uelam to mamatestem 10. A uvidime. Bud se zhroutim nebo zhroutim stestim 🙂 Snazite se uz dlouho?

ada1982
21. čer 2011

no mne rozmer nepovedal, celkom by ma to zaujimalo ale nespytala som sa. Snazime sa cca od septembra, ale kedze mam cyklus kadejaky, predlzeny tak ovu ani neviem kedy bola a niekedy ani nebola asi. Dufam ,z e budem mat cyklus s clostilom ako hodinky,lebo ani s duphastonom to nebolo bohvieco. No som rada ze sme sa takto stretli a mozme si drzat palce 🙂 Co sa tyka vajecnikov aj mna pravy pobolieva obcas, aj som sa ta na to chcela spytat. No som zvedava velmi. Nieje skoro sa testnut uz v pondelok?ja asi pockam ak vydzim 🙂

veronicka33
21. čer 2011

@nathali Tak to dúfam nechcela by som príst o tú prácu, ☹ no ano ale už to trvá pridlho 🙂

nathali
21. čer 2011

Tabulka 21.6.2011

Snažilky:
loretana.........26r.......snž......16m............56DC...(PC42dní)
mladamamka.26r...snž.........3r...............43DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 6m................37DC...(PC39dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m...........31DC...(PC30dní)
natsa..............36r.....snž............9m............26DC...(PC33dní)
jania023 ........30r.....snž..............................26DC...(PC27dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..............22DC...(PC33dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m..............17DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...............14DC...(PC58dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..............14DC...(PC25dní)
lienkapp..........26r......snž........10m.............11DC...(PC39dní)
aduskatt..........34r.....snž.............6r...............8DC...(PC32dní)
nathali............23r....snž........24m.................3DC...(PC31dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....29tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......28tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......18tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....16tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......14tt..........(snž.11m)
natyi25.......................14tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ....................11tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................9tt...........(snž..16m)

ginger32
21. čer 2011

@ada1982 my sme mali 4 dni pred pregnylom oddych a na 13d som isla na pregnyl, doktor povedal ze mame sexovat az na druhy den, ale ze mozme aj v ten 13d, tak sme hned v ten den tuli aj na druhy den a podarilo sa to, aj ked som si to nemyslela lebo BT stupala velmi pomaly a bola som par dni v strese ci ovu vobec prebehla, no potom som to nechala tak..robila som si test aj dnes 14d a ciarka zase silnejsia, tak dufam, ze to bude ok..

janine6623
21. čer 2011

@nathali Ahoj, nathali, som 3DC, bola som dlhšie preč tak hlásim až teraz.

veronicka33
21. čer 2011

Ahojky dievčatá 🙂 dnes 14 DC a mááááám nááááádhernééé dve kolajnice úplne rovnaké na LH takže ako je to teraz?má byt večer tutu mutu? 😒 alebo už je neskoro? 😠 mali sme v noci a dnes ráno 🙂

ada1982
21. čer 2011

@terioza1 no mne rozmer nepovedal, celkom by ma to zaujimalo ale nespytala som sa. Snazime sa cca od septembra, ale kedze mam cyklus kadejaky, predlzeny tak ovu ani neviem kedy bola a niekedy ani nebola asi. Dufam ,z e budem mat cyklus s clostilom ako hodinky,lebo ani s duphastonom to nebolo bohvieco. No som rada ze sme sa takto stretli a mozme si drzat palce Co sa tyka vajecnikov aj mna pravy pobolieva obcas, aj som sa ta na to chcela spytat. No som zvedava velmi. Nieje skoro sa testnut uz v pondelok?ja asi pockam ak vydzim

ada1982
21. čer 2011

@ginger32 no mne pregnyl nedal ze on to dava len malo babam a ze mne netreba, tak dufam ze som mala tu ovu taku aka ma byt. Je super ze sa vam podarilo, ako dlho sa snazite?Uz citis aj nejake priznaky?