Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
30. čer 2011

@terioza1 co to čtu? taky jsi našla //? Tak potichu gratuluju a přeju ať je vše v pořádku 😉

terioza1
30. čer 2011

@natsa dekuju 🙂 No ono v breznu na dovce jsem mela plodny dny, to jsme to tam strelili jen asi 2x..., v dubnu jsme soulozili denne i nekolikrat a nepovedlo se, v kvetnu poprve clostil a nepovedlo se a ted v cervnu taky clostil a zrejmne se zadarilo....

Jinak mamatest 10 ma u okna na svetle silnejsi carku nez pepino 20. kdyz nejsou u okna, jsou stejne silny a nejsou videt na prvni pohled... je to slaboucky.. neni to divny? Potrebuju porad na velkou holky... ty blaho a boli me bruch jako kdyz mam strevni potize...

terioza1
30. čer 2011

@leeena_4 dekuji ti, jeste jsou ale hooodne saboucky // ☹

terioza1
30. čer 2011

@tyrisa uz se na to chystam.... uz aby bylo rano..

leeena_4
30. čer 2011

@terioza1 to je jasný, že jsou slaboučký, vždyť jsi dnes teprve 13 DPO, jestli se nepletu 😉

terioza1
30. čer 2011

@leeena_4 no o se sice nepletes, ale slaby to je jak na 20mllU/ml tak i na 10mllU/ml... skoo stejne slaby, akorat "10" je u primyho svetla u okna silnejsi....

terioza1
30. čer 2011

@leeena_4 o malilinko

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 no a to cakanie si budem sprijemnovat tulenim🙂)) ale uz len pre radost, xixi

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt tak to mate recht... .tak je to nejlepsi 🙂

leeena_4
30. čer 2011

@terioza1 to nevadí, to bude v pořádku 😉. 13DPO mívá málokdo pořádné kolejnice 😉

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 zlatko, posli nejake tehu virusiky aj nam🙂))

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt posiiiiiiiiiiiiiiiilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam... doletelo to?
¨😀

@leeena_4 no me spis matou ty citlivosti.... usoudila jsem, ze kdyz citlivst 10 je pulku min, nez citlivost 20, mela by byt o neco ta carka silnejsi na tom desitkovym, ne?

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 sak to, a mimo ovu to ani boliet nebude, tak si to riadne uzijeme.🙂)) zas do dalsej mrchy☹

leeena_4
30. čer 2011

@terioza1 neřeš to, zítra si udělej test z ranní moči a uvidíš, že bude silnější než ten z 12DPO. Doporučuje se testovat ob den, aby bylo vidět, že čárka sílí 😉

terioza1
30. čer 2011

@leeena_4 Tak ja to zejtra zkusim teda.... tim vic citlivym... 🙂

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt treba dalsi ms nebude 🙂 A dalsich 9 a vic mesicu taky ne 🙂

leeena_4
30. čer 2011

@terioza1 správná volba, uvidíš, že bude silnější, než 12DPO 😉

terioza1
30. čer 2011

@leeena_4 no, pak dam vedet. Ted musim letem zase na wc.... si asi brzo roztrhnu p..del

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 nemusi byt ciarka silnejsia.....cisto toeroticky......ak zoberies 20 test, ty tam kvapnes svoju vzorku ktora ma 30 a tomu zodpoveda ciarka....vezmes iny test, ktory je 10kovy a tvoja vzorka na mieste na testovanie bude stale iba tych 30..takze aj kleby si vzala testy od 10 do x, ty budes stale davat svoju vzroku, ktora ma 30...........a tym padom tvoja ciarocka z rovnakeho testovacieho casu bude na milionoch testov stale rovnakej intenzity, len nie kazdy test je schopny ju zachytit.....ak by si teoreticky testla( ak by existovalo) na 50kovom, tak tvojich 30 tam neuvdis, ale na vsetkych testoch, ktore tvoju hladinu uz zachytia bude ciarocka rovnaka.........zajtra bude silnejsia, lebo hCG bude v moci viac.ale znova na 10kovom aj 20kovom bude rovnako silna............neviem, ci aspon trochen pochopitelne som to vysvetlila, ale snaha bola🙂

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 doletelo, dufam, ze som sa nakazila, xixi

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt vysvetlila jsi to krasne... dekuji, zase jsem oneco chytrejsi 🙂 Ja pevne doufam, ze jsi se nakazila nejen ty, ale i ostatni holky 🙂 Slabyho douska na vsech 3testech videla i moje kamaradka.... Takze to nen muj vejmysl 😀

denousek
30. čer 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta......

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 no, nenadarmo som sa venovala chemii, tusim sa na mna nieco nalepilo🙂)) aj pedagogicke schopnosti este nevymizli, xixi

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt ty jsi pedagog?

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 straaaaasne sa tesim s tebou moja🙂
a rano uz nebude duch, ale ciarocka🙂

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 ucila som asi tri roky, ale to je uz 10 rokov dozadu🙂.ale nemam vystudovanu pedagogicku, studovala som vedecku chemiu🙂

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt nemuzu se dockat rana.... az udelam testik.... Ja jsem ted ucila tenhle rok poprve. proc jsi prestala?

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 premyslam, ci ist do tej sukromnej skupiny, co je par odkazov vyssie.......

terioza1
30. čer 2011

tak tam ja nejdu.... mela bych z toho deprese... ale ty klido jdi.. akorat se uz asi moc neuvidime.

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 lebo sa u nas zmenili zakony a uz nebolo pre mna miesto...a potom som sa prestahovala do ineho mesta a otehotnela a nasla si inu pracu....a dnes uz detiska v nasom state su take...no, uz by som neucila