Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 no, ja este nic, ale myslim, ze do stredy je cas........nic zvlastne okrem nafuknuteho brucha, ktore ma trochu pobolieva, necitim.........az na to, ze dnes som si dala bluzku, ktoru som ledva zapla, co sa mi nestava.....a vyzerala som ako v stvrtom mesiaci, xixi

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt tak treba jsi.... moc bych ti to prala...

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 tak ja by som sa potesila, ved na cakacej listine som uz dlhsie ako mi je mile🙂))

tyrisa
10. črc 2011

@terioza1 nějak brzo,ne? ale jsem zvědavá,je to ovu?

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt ty blaaaho, treba to fakt vyslo.. .-)
@tyrisa no taky si rikam, ale po clostilu nevim, jestli telo neni zblbly. Na to, ze jsem "potratila" jsem to mela jen 6dni, jako obvykle, prvni 2dny silny jako prase, ale pak jsem ani moc nemusela mit tampon.... docela pohoda... Tak prave nevim, jestli to telo neni nejakym zpusobem zmateny.... Jeste jsem nebyla pro ovu testy, v globusu v droerce stojej 229kc. (!!!)

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 no, len aby to nafuknute brucho nebolo clostilom.aj ked je fakt, ze naposledy som ho mala zaciatkom juna.....len on ma dva mesiace predlzeny ucinok.no, uvidime....

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt kdo ma predlzeny ucinok?

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 clostilbegyt...jedna davka ucinkuje dva cykly

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt oooo, opravdu 🙂)) ???? To mi mila zprava, od koho to vis?

terioza1
10. črc 2011

holky, ja si nekdy pripadam jako kreten, kterej neumi psat, ty preklepy a vynechany slova.. mysli mi to rychleji nez pise.... tak sorry za to, kdyztak .-D

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 traja lekari nezavisle od seba🙂) aj v CARe mi naposledy davkovali clostyl kazdy druhy mesiac

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt fakt??? No to je naaaadhera, hned mam lepsi naladu, ze to slysim i od nekoho jinyho, nez jen od doktoru... 🙂 A ja si rikala, proc ta dr mi to chce predepsat kdyztak az na zari.... Tak ten rebound fenomen je tohle...

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 mn e tak kazali uzivat.........februar, april, jun......aj teraz dostanem mrchu☹, tak dam este od 5 do 9 dna poslednu davku, ak nepomoze, tak uz s clostilom koncim

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt aha, ale neprijde mrcha jedna... ver tomu, ze neprijde... 🙂)) Ja to vim, ze u tebe konkretne neprijde.... a budes mit mimi o mesic driv nez ja a budes mi davat rady... 🙂) Pac me se to povede ted v cervenci... 🙂

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 no, prvy synator sa podaril po 5 rokoch snazenia tiez "zarobit" koncom juna, xixi.a tuto noc sa mi snivalo, ze som mala pozitivne dva testy, uz mi z toho hrabe 😀

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 a tak ja kazdy mesiac dufam, ze nepride a ona si stale cestu najde..nejaka je neodbytna🙂

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt no vodis, me se to taky zdalo a fakt tam ty // byly.... Tak vidis, ze se zadarilo .-)))) Zlatko, vyjde to... vim to .-)

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 🙂)) no ak nepride, daj sa na vestenie🙂)

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt rozkaz... ne fakt, ja (ac je to pro nekoho divny) verim na osud a tak... takze ti vestim, ze nedorazi... kdyz se spletu, budu sama zdrcena 😀

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 no bodaj by si mala pravdu🙂uz by som si celkom rada oddychla do prace..hmmmmm skoro 4 roky byt doma..aka parada?🙂)a konecne by som si uzila rodinku tak ako sa patri

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 no to by som bola nestastna, keby si bola kvoli mojej mrche este aj ty zdrvena🙂to ani spavat nebudem🙂

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt ale budes spat, pac proste nedorazi... proste ne a tecka... 🙂 jdu pro ty ovu testy konecne..tak pa vecer.

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 pa moja, pekny vecer ti🙂

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 xixi, prave som si vybrala aj kocik🙂) tak to uz musi byt🙂

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt coz to ja ho mam vybranej uz jak dlouho, dokonce schovanej u nasich doma. Mrkni na moje fotoalbum 🙂 A uvidis ho...

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 ja som mala predstavu, ale to uz nevyrabaju a dnes na nete som nasla velmi podobny, co splna moje predstavy🙂

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt ja mam doma i ten, jak se v tom vozily nase bobky a matky.. 🙂 Ale chtelo by to jeste nejakej do auta asi... ukaz, jakej jsis vyhlidla..

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 balerina ellegance🙂
neviem sa dostat do tvojho fotoblogu☹

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt teda ne bobky ale babky 😀 Sakris.

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 ja som to pochopila🙂)