Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt nejde to.. tak ja ti to zkopcim... pockej

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 cakaaaaaaaaam🙂

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt tak tady to je. http://www.kocarkynec.com/4132-kocarek-luxusni-... akorat ma ty kola bily a tu rukojet

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 zaujimave🙂
mne islo o rovnako velke koliska, velku vanicku a kovovy kosik🙂)a ten balerina nie je ani drahy, 222 eur.a vsemozne farebne kombinacie

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt me se moc ty moderni kocarky nelibi.... ja jsem v tomhle asi divna, ale je mi jasny, ze nejakej do toho auta budu muset poridit. nejakou tu 3kombinaci... Ated nevim, co je za novy moresy, ale podle me, by deti meli bejt se veselejch barvach a ne treba v cernym, sedivym nebo khaki kocarku. Ja vim, ze to je vec nazoru, ale me se to proste nelibi.... Ja nevim. Nechci ale nikoho urazit. Kdyz to dite je starsi, tak fajn, i cernej je dobrej, ale jako miminko mit v tmavym, to mi nejak nesedne.... a kdyz uz moderni kocarek, tak aspon nejaky hezky barvicky... 🙂

terioza1
10. črc 2011

jezis ta hrubka.. deti melY.... Ty jo, ja jsem ale ucitelka hadr 😀

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 mne sa nepacia ani tie trojkolky alebo jedny kolesa vacsie ako druhe....ved skus dat do vyhladavaca ballerina elegance.je tam krasny svetlucko modry

aduskatt
10. črc 2011

@terioza1 idem ja do hajan, bru noc🙂

terioza1
10. črc 2011

@aduskatt mrkla jsem na ten tvuj kocarek a neni spatnej no... 🙂 Tak se mej krasne a doboru noc, ja taky brzo pujdu spat, nemuzu se celej den nadechnout, teda dodechnout, je to hnus.. to dusno venku.. fuj... tak pa

aduskatt
11. črc 2011

@terioza1 no moja, mam taky pocit, ze to vestenie tentokrat zasa nevyslo☹(citim sa dost vyrazne na mrchu☹

petku0204
11. črc 2011

ahoj holky, tak tenhle cyklus mám poprvé začít brát clostilbelgyt, ale mrcha má zpoždění, takže ho nemůžu ještě pořád nasadit....ach joo... beru již 8 měsíc proveru a většinou mrcha dorazila po 3 dnech od dobrání provery ale tentokrát je to už 8 dní a nic. To je jak naschvál. Žádné příznaky těhotenství nemám, takže ani nedoufám. Ale těšila jsem se jak už začnu brát clostík a budeme blíž k miminku. No ještě počkám a uvidím. 😉

petku0204
11. črc 2011

holky, tak mě z ničeho nic napadlo, že si udělám jen tak proformu těhutestík a jsem z toho celkem v šoku. 1 rok se snažíme o miminko a nic a teď 11.7.ve 12h se mi ukázali 2 čárky....tak vám ani nevím, jestli se můžu potichounku začít radovat 🙂

aduskatt
11. črc 2011

@petku0204 no, zda sa, ze tam ta druha ciarka je, tak potichu sa asi mozes radovat 🙂

dicinka1
11. črc 2011

@petku0204 FUHA,PARADA..Tak potichučky blahoželám..paráda.. 😉 super správa aspon pre niekoho..

mne dnes doky povedal,že nevidi žiadnen dominantny folik..ale aj tak sa mame snažit....o mesiac zase clostyl,ale už asi na predpis+ pregnyl... 😉 teda dufam..

aidule
11. črc 2011

@petku0204 Ta druhá čárka tam opravdu je, měla jsem to taky takhle slabší...takže pomaloučku potichoučku by se ta radost dala připouštět 😉 🙂 . Moc gratuluji a přeji jen vše dobré!!!

dicinka1
11. črc 2011

@petku0204 ajj ty si bez clostiku..tak to je super sprava teda..asi sa telo zlaklo 😀 😀 😀

aduskatt
11. črc 2011

@dicinka1 keby sa tak aj moje chcelo konecne niecoho zlaknut🙂

dicinka1
11. črc 2011

@aduskatt ...aj tvoje? 😀 😀 😀

aduskatt
11. črc 2011

@dicinka1 🙂) sak ale to moje je odvazne jak hovado.uz 6 rokov ne a ne sa nalakat nicoho🙂)

dicinka1
11. črc 2011

@aduskatt pani..6 rokov?my mame jedno babo po IVF..manzel ma slabši spg..ale už aj moje telo začina haprovat..

aduskatt
11. črc 2011

@dicinka1 my mame syna po 5 rokoch, nejakym zazrakom prirodzene...teraz uvidime, ci to neskonci inak.este mam posledny clostil teraz pojest a potom supho do Blavy do CARu

dicinka1
11. črc 2011

@aduskatt fuha..ta tužba po dalšom vonavom bábetku je neskutočná že?a kde je u vas problem?

mijadave
11. črc 2011

@natsa ahoj, prepac, ze odpisujem neskor, ale nebola som pri nete... takze skusim dopodrobna...mne to stranku nechcelo preloyit, tak Ti budem pisat z anglickej a prekladat Ti to...
neviem, ci si uz odsuhlasila agreeenment, takze pojedm celkom odznova, akoby si si prave zalozila ucet... prihlasis sa, kliknes hore na zhruba v strede je "Home" a klikni na "Home site". vľavo pod Charting application mas "My Chart", klikni na to... vyhodí Ti ak si este neodsuhlasila podmienky Agreement, kde dole zaklikni stvorcek "I accept all terms of the licence" a potom klikni na tlacitko "I accept all terms"
nabehne Ti stranka "Initial Setup" Treba povyplnat vsetko hrubo vyznacene:
- prve Ti da moznost graph alebo calendar, zaklikni graph
- dalej vypln datum narodenia ("Your birth date"-prvy je mesiac, potom den a rok)
- potom je tam hrobo vyznacene "Calendar week starts on" vyber Monday
- dalej je tam Today´s date (vypln datum, ked to vyplnas) a Current Time (cas, kedy to vyplnas)
- dalej tam mas Last Menstrual period - to chce vediet datum Tvojej poslednej menstruacie
- dalej Usual Cycle length - to chce vediet, aku beznu dlzku cyklu mavas
- potom su tam Units (jednotky)- vyber Celsius
- Temperature method - to chce vediet kde si merias teplotu, ci oralne alebo vaginalne, vyber jednu z moznosti
- potom mas dole tlacitko "Setup" tak na neho klikni a hodi Ta na taky malinky kalendar s prazdnym grafom
Data do grafu mozes doplnat dvomi sposobmi, bud kliknes na tlacitko pod kalendarikom "Enter data" alebo kliknes na konkretny datum v grafe, ktory chces doplnit a tam Ti vyhodi taku ruzovu tabulku, kde doplnas Temperature (teplotu), Time (cas merania), Cervical fluid (hlienik), Menses/Spotting (to je menzes - jeho intenzita alebo spinenie, to je spotting), Intercourse/Insemination - tu vyberies ci bolo snazilkovanie alebo IUI alebo IVF alebo nic...
Dufam, ze Ti to pomoze... ked tak napis, kde si sa zasekla alebo posli mi foto stranky, kde si a nevies ist dalej....

mijadave
11. črc 2011

@petku0204 tak potichucky sa pripajam a blahozelam a nech ciarka len silnie.... a nech je vsetko ok 😉

mijadave
11. črc 2011

@aduskatt aj moje telo je odvazne, nelaka sa nicoho, hoci nie tak dlho ako Tvoje 😉

aduskatt
11. črc 2011

@dicinka1 u oboch🙂.ale hlavne u mna PCO

terioza1
11. črc 2011

@aduskatt neoanikar, to prej nekdy se clovek citi jako kdyby mela dorazit ms.... treba se zahnizduje...

aduskatt
11. črc 2011

@terioza1 uvidime🙂

mijadave
11. črc 2011

@aduskatt ono ten stav akoby mala dojst mrcha, to mozu byt rovnako aj priznaky tehotenstva ako pisala terioza1, takze presne, nehadz este flintu do zita... ja musim nejak vydrzat do piatku, vtedy by mala NEdorazit, takze budem testovat ked tak v sobotu, lebo viackrat sa mi stalo, ze som rano testovala v den ocakavanej a poobede dorazila... 😀
a citim sa presne rovnako ako kazdy cyklus v tomto case, cize prsia sa nalievaju, zaha pali, nafuknuta som atd.... 😀

aduskatt
11. črc 2011

mne sa nenalievaju, boli brucho, hnednem