Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
11. črc 2011

mne sa nenalievaju, boli brucho, hnednem
@mijadave

petku0204
11. črc 2011

@dicinka1 to jo 🙂 doufám, že čárka bude sílit 😉 jsem z toho v šoku 🙂

mijadave
11. črc 2011

@aduskatt to ako hnednes? sa opalujes? 😀
a brucho ma tiez pobolieva...
mne sa nalievaju, no nalievali sa mi ci som bola tehotna alebo nie, vzdy v tomto case pocas cyklu... 😖

aduskatt
11. črc 2011

@mijadave boli ma brucho, krize a zacinam do hneda spinit

mijadave
11. črc 2011

@aduskatt ☹ to ma mrzi, ale este ani to nemusi nic znamenat... 😉

aduskatt
11. črc 2011

@mijadave no jasne🙂))zrazu po siestich rokoch sa mrchovske priznaky zmenia na tehu🙂)no az taaaaaky optimista nie som moja🙂)
akurat chudak terioza, nebude kvoli mne spavat.ci ja kvoli nej? xixix

mijadave
11. črc 2011

@aduskatt ja viem, Ti verim.... no je pravda, ze pri dcere som spinila skoro od zaciatku az do 14 tt... a uz bude mat 7 rokov 😉
teriozy mi je luto, tak dlho nespat 😀

aduskatt
11. črc 2011

@mijadave praveze ja ked som otehotnela, tak absolutne.proste nedosla mrcha a strasne casto som chodila na wcko.som tam stretavala samu seba🙂) stale sa mi chcelo cikat............

mijadave
11. črc 2011

@aduskatt to ja nie... pri 4 z mojich 5 tehotenstiev som nemala ine priznaky... citila som sa presne akoby mala prist mrcha... no nedosla.... akurat pri dcere som spinila... ☹ takze kym mi test neda 2 ciarky alebo dr nepotvrdi tehu, tak si nie som ista... 😀

aduskatt
11. črc 2011

@mijadave sak ista si nie som ani ja..ja ocakavam pani prchu skaredu v stredu alebo stvrtok............ked nahodou nedorazi( comu neverim), este nebudem robit paniku( ani testy), pockam do pondelka............a ona dovtedy cestu najde.ak nie, klusem lekarovi na hCG

mijadave
11. črc 2011

@aduskatt no mne dorazila vzdy presne ako hodinky na 4. den po dobrati duphastonu a ten doberiem dnes vecer... takze ak nedorazi v piatok, v sobotu testnem a v pondelok sup k dr.... 😉
teda ak nedorazi ani do pondelka 😉

aduskatt
11. črc 2011

@mijadave no, mne dorazi vzdy na 14 den od ovulky.akurat ta nikdy neviem, kedy prebehne, len teoreticky plus minus jeden den...............takze u mna by mala dojst stredu, stvrtok...ale kludne by sa mohla niekde stratit🙂

mijadave
11. črc 2011

@aduskatt mohla by zabludit, prajem Ti to... 😀

aduskatt
11. črc 2011

@mijadave ze dik🙂)) vypneme jej GPS, xixi

aduskatt
11. črc 2011

@mijadave aj tvojej vypneme GPS🙂)

mijadave
11. črc 2011

@aduskatt suhlasim, mas navod, ako sa to robi? 😀

aduskatt
11. črc 2011

@mijadave to uz by som bola tehu🙂)

mijadave
11. črc 2011

@aduskatt to ja tiez... ale ked zistis, daj vediet, ok? 😀

aduskatt
11. črc 2011

@mijadave detto🙂

mijadave
11. črc 2011

@aduskatt plati 😉 maj sa, na dnes koncim, idem z jednej prace do druhej, tam vsak neni net... 😉

aduskatt
11. črc 2011

@mijadave ja uz za hodinku a pol domov🙂)) tak pekny den moja

veronicka33
11. črc 2011

ahojte dievčatá ako sa máte?je niečo nové? 😉 chcela by som sa opýtat dá sa otehu aj cez mrchu?lebo som si dala vypočítat plodne dni a už druhý krát mi to vyšlo tak na tie dni že mám mrchu a vobec sa nezhoduju z mojími je to nie na 14DC ale na mrchu divne nie? ☹

aduskatt
11. črc 2011

@veronicka33 otehotniet mozes cez ovulku.a ta moze byt hocikedy🙂)

veronicka33
11. črc 2011

@aduskatt ahojky no to viem že cez ovu len mi to bolo divné že mi to vychádza cez mrchu 🙂

aduskatt
11. črc 2011

@veronicka33 no, priroda opbcas blbne🙂)moze sa stat aj to, ze to je cez mrchu, alebo teeeeesne pred alebo po

veronicka33
11. črc 2011

@aduskatt hm no dík za radu 🙂 tak ideme na dalšie kolo 🙂 a čo ty ako sa máš? 🙂

aduskatt
11. črc 2011

@veronicka33 no stale cakam, ako sa to cele vyvinie🙂

veronicka33
11. črc 2011

@aduskatt tak to vám držím palce aby to konečne vyšlo 🙂

aduskatt
11. črc 2011

@veronicka33 vdaka moja, ale nevyzera to velmi ruzovo ani teraz.........uvidime, v stredu, vo stvrtok, ci sa spusti mrcha jedna

veronicka33
11. črc 2011

@aduskatt hm no je to tažké a zvlášt u vas ked cakáte už tak dlho a skusila si laparku? 🙂