Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt to verim ☹

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave som zvedava, ako dlho vydrzim tam neist, xixi...............az kym ma neroztrhne, juchuuuuuuuuuu..........

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt zas to neprehanaj... 😀 cim skor to overis, tym skor sa s tym vyrovnas... 😉

dicinka1
12. črc 2011

jaja baby..mám pozitívny ovu testik..a manžel príde až v piatok večer..určite to nestihneme už :( ja vam to ochvilku odfotim..len nech svokra odide :((

dicinka1
12. črc 2011

tak tu je..

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave aaale sak ja som f pohodke🙂))

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt tak potom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave no, nevydrzala som........ale teda nejak sa to zatial nerozbehlo.... 😨

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt dobra si... 😀 no tak mozno sa ani nerozbehne... 😉

terioza1
12. črc 2011

@aduskatt tak cooo? Testovala jsi?

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave ja sa obavam, ze to je ticho pred burkou
@terioza1 nene, este je skoro a zatial vsetko nasvedcuje tomu, ze asi pride mrcha

terioza1
12. črc 2011

@aduskatt ale prd.... neprijde nic...

aduskatt
12. črc 2011

@terioza1 no to potom zozerem kefu, xixi

terioza1
12. črc 2011

@aduskatt no kdy to mas dostat? Ja v tom mam nejakej gulas. A kdy budes teda testovat. Ty jo, ty jsi dobra, ja bych to nevydrzela.

aduskatt
12. črc 2011

@terioza1 no, termin mrchy mam tak zajtra, pozajtra............skor zajtra.ale pravdepodobne asi uz dnes🙂)) aj ja v tom mam gulas🙂

terioza1
12. črc 2011

@aduskatt ja jsem dnska 10DC, v patek ten striptyz. A vymyslela jsem, jak to udelat, kdyz bude chtit " strikat" ven 😀 Chces to rict...? 😀

aduskatt
12. črc 2011

@terioza1 ja som dnes 29 DC.no napis🙂)

mijadave
12. črc 2011

@terioza1 prezrad, mozno aj inym helfnes... 😀

aduskatt
12. črc 2011

@terioza1 a vlastne, preco by chcel von? 😕

terioza1
12. črc 2011

@aduskatt no hele, cetla jsem v casaku, ze nejaky dve lesby chtely mit dite a nechtely se podvest, tak si daly inzerat a ozval se jim nejakej gay, kterej chtel mit taky dite. No a on se udelal nekam vedle do nejaky nadobky a lesby vzaly injekci, nasaly spermone a strikly si to tam.... a bum - vyslo to 🙂 Takze jak to bude chtit dat vedle, plan B je na svete 😀

terioza1
12. črc 2011

Je to trosku uchylny, ale pro dite cokoliv 😀

terioza1
12. črc 2011

@aduskatt proc by chtel on strikat vedle? Protoze ho znam a stryptyz pro nej bude desne vzrusujici a tim padem bude chtit strikat vedle....... Vzdyt jsem ho k diteti musela ukecavat.... Takze to neni tak, ze by chtel on hlavne, hlavne to chci ja, on uz deti ma...

terioza1
12. črc 2011

a ja uz jsem tak zoufala, ze klidne budu s tim deckem sama... fakt.. holky, ja jsem tak nestastna, ze to dite nemam ☹ vubec me neba nic delat... A i kdyz mi je teprve skoro 23, ja jsem proste uplne hotova...... Ja fakt radsi budu sama s malym nez to dite nemit vubec... fakt jo... hlavne at je... Spoustu lidi to odsoudi, rekne, ze jsem mlada a nevim, jaky to je, ale verte, ze aj segra mela dite v 18, byla sama a ted ma rodinu atd atd......

aduskatt
12. črc 2011

@terioza1 sak ako jasne, v pohode, ty si rozumies..len som netusila, ze to dieta nechcete obaja rovnako.........sorrac, inak by som sa nepytala

terioza1
12. črc 2011

@aduskatt tak on ho chce spis kvuli me... kdyby bylo na nem, pockal by tak 3-4roky, coz ja absolutne nevydrzim.... Takze asi takhle... Ale vim, ze az bude, bude to dobry.... Jen se s tim musi srovnat...

aduskatt
12. črc 2011

moja, len drzim palce, aby sa ti ten plan nevypomstil☹
@terioza1

terioza1
12. črc 2011

@aduskatt jak to myslis?

aduskatt
12. črc 2011

@terioza1 ak budes z nejakeho dovodu nutena pouzit ten plan s tou striekackou a poloviciak sa to dozvie, aby ti to raz nevycital...........ale teda dufam, ze nie.len jesitny chlapi su na to haklivi

aduskatt
12. črc 2011

@terioza1 jesitniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii🙂

terioza1
12. črc 2011

@aduskatt ale on si pozor nedava, takze vi, ze se to stat muze.. tak jak se to uz stalo... Bylo mi predtim receno..: "no, musim si zvyknout na to, ze neco konci a neco noveho zacina...." Pak se to vytratilo a ja to dostala... ☹ Ja doufam, ze strikacka nebude nutna 🙂 Ale jak ho znam, bude po tom striptyzu chcit strikat proste ven, ne, ze by me nechtel oplodnit, ale ja nevim, co o ma proste za moresy 😀 !!!! Takze injekce je jen nahradni plan a doufam, ze ho nebudu muset pouzit... A udelala bych to tak, aby to nevidel... 🙂