• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@terioza1 no, veru nee:frowning2:((nepodarilo sa.....soudruzi z NDR nekde udelali chybu:slight_smile:
14. črc 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt tak to me mrzi, vyjde to priste a na moji intuici asi nedavej :slight_smile: A soudruzi z NDR se polepsi ted v cervenci :grinning:
14. črc 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 no to dufam, uz maju malo casu:slight_smile:)
14. črc 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ahoj, čo to tu čítam gratulujem :slight_smile: takže po prvom IUI sa zadarilo? super.
Ja konečne stimulujem clostilom na moje prvé IUI, tak dúfam tiež že bude úspešné :wink:
14. črc 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 děkuju, ale zatím jen poticoučku, ještě nemáme nic jistého, teprve jdu 18. na utz :wink:. A jojo, bylo to 1. IUI, pořád tomu nemůžu věřit. Super, že máš stimulku, kdy jdeš na utz, jestli folíci rostou? Držím pěsti :wink:
14. črc 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 idem nabudúci týždeň v stredu a potom som zvedavá, lebo moja ovulka vždy vychádza na 13DC a to je sobota, tak neviem čo a ako bude.....ja som od novemra čakala na zlešpenie štítky, ale už je chvalabohu v norme :slight_smile:
tak sa pekne vytešuj a neboj, držím palce :slight_smile:
14. črc 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 tak to je super, že se štítka zlepšila, to je mooc dobře. A třeba s clostíkem bude ovulka dřív, než 13DC :wink:. Tady mají většinou centra otevřeno i v sobotu dopoledne, tak třeba i u vás, kdyby náhodou :wink:. Děkuju, já zas budu držet tobě :wink:
14. črc 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu vam poslat stesti a nadeji:slight_smile:)))Po16mesich cekani na druhe miminko,kdy jsem nemela ovulaci jsem dostala klostik a po druhe varce cekame dvojcatka,byl to trosicku sok,ale byla jsem na to upozornena,ze se to muze stat,jsem rada,ze jsem nemusela do zadneho centra a doufam,ze vam to brzy vsechno dopadne jako me a brzy se budete tesit z pozitivnich testu:slight_smile:)))))))Ja jsem mela ovulku tak asi 13-15den,to jsme se snazili kazdy den a vyslo to:slight_smile:)))Preji vam hodne stesti:slight_smile:)))
15. črc 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamkahelca wow, super, tak to zo srdca blahozelam a tesim sa s Tebou :wink:
15. črc 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prosím o radu. Beru 1. měsíc clostylbegyt a včera jsem byla v 11 DC na ultrazvuku, folikul měl max. 7 mm :frowning2: Doktor mi řekl, že to vypadá, že mi clostyl nezabral. A mám přijít 13 DC, je možné, že bych ovulaci ještě měla? Děkuji moc za Vaše odpovědi
15. črc 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamkahelca Tak to gratuluji, snad se nám všem tady také brzo zadaří :slight_smile:
15. črc 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 Dekuji za gratulaci a neboj,podari,jen se musi verit,ikdyz vim sama jak je to tezke po dlouhe dobe.Drzim vam palce:slight_smile:)))
15. črc 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 Ja jsem na ultrazvuk nechodila,to by asi taky vedel,ze tam muzou byt dve,me je dal na tri mesice a bud jsem mela prijit s pozitivnim testema nebo bych sla do centra.Nevim,jestli muze byt ovulka dele,ale asi jo,kdyz to roste ne?
15. črc 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 a kolko tabletiek denne beries? viem, ze niektore baby mali s clostikom aj neskor ovulku, ked brali nizsiu davku, nechce Ti ju dr. zvysit? ja som brala 2 tabletky denne a prvy cyklus mi tiez nechceli narast foliky, no druhy uz boli velke...
@mamkahelca tak to Tvoj dr. trosku zariskoval, lebo pri clostile je potrebne sledovanie ultrazvukom, lebo mozu vzniknut cysty, mne napr. sposobil 2 cysty v jednom vajecniku, kazda vyse 5cm a musela som clostik okamzite vysadit, hrozilo prasknutie vajecnika... :frowning2:
15. črc 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 a ty jsi měla první IUI? manža měl horší spermio nebo to bylo ok? ptám se protože mi dr to taky nabízel ale říkal že spermii jen jako ,,posunou´´ o 5 cm do dělohy my to ted zkusíme jen s tou injekcí a kdyžtak příští měsíc bych to taky zkusila-na kolik vás to vyšlo?
15. črc 2011 v 09:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave Zatím beru 1 tabletu. Říkal, že počkáme do 15 DC a začali bychom od začátku, tedy po MS bychom zvedli dávky. Po jak dlouhé době užívání ti ty cysty vznikly? A co teď budete dělat?
15. črc 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 Nemusíš sa vôbec báť, aj som mala 10 DC folik iba 10mm a OVU bola až na 17 DC, a folik bol 22 mm, možno bude OVU neskôr.
15. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riami78 Jé, vážně. Tak uvidím v sobotu, to bude 13 DC, zda folík roste nebo ne. Hned mám lepší náladu, díky :slight_smile:
15. črc 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacnov 1. IUI, ale 2. cyklus s injekční stimulací. Mě se prostě netvořila vajíčka, takže jsem si musela 14 dní píchat injekce a když už jsme toto postoupili, IUI nabízelo vyšší pravděpodobnost, než domácí snažení. Manžel má spermio na 1. Nejde jen o posunutí o 5cm, ale i o vybrání těch nejrychlejších a nejzdravějších spermií :wink:
15. črc 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 vznikli pri tretom cykle s clostilom a potom v siestom cykle, no v nom iba 1 a nastastie stacilo na 2 dni prerusit liecbu a potom som mohla pokracovat.... no co dalej, to uvidime, dnes by mi mala dojst ms, takze v pondelok idem k dr a dohodneme dalsi postup, lebo tento siesty bol posledny.... :frowning2: a zial neuspesny....
15. črc 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 Prvý mesiac nemusí hneď zabrať a možno bude OVU neskôr. Rob OVU testy a uvidíš! :slight_smile:
15. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave Tak přeji, aby další postup byl mnohem úspěšnější a už jste čekali miminko. Držím palečky! :slight_smile:
15. črc 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zana21 dakujem, aj ja Ti drzim palceky :grinning:
15. črc 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jojo tak díííky no uvidíme mě se taky vajca netvořily a ted po vyšší dávce clostilu 1 no tak to zkusíme tak a když nic tak pujdu taky na IUI :slight_smile:
15. črc 2011 v 09:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacnov za zkoušku to rozhodně stojí :wink:. Pokud máte dobrý spermio a vše ostatní je v pořádku, tak je velká šance, že to vyjde :wink:
15. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4 jojo no manža má dobrý-říkaly chtěla bych se podívat na nějaký jiný od někoho abych to tak posoudila-jestli je to fakt v poho kouknu na net jestli to tam někdo má vypsané :slight_smile: jj uvidíme jak to vše dopadne-díky jsi má naděje že i přes PCO se dá otěhotnět :slight_smile: a tobě proč zjistili pco? mě proto že mám nadváhu po synovi :-/
15. črc 2011 v 10:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacnov na co jsi se chtěla přesně kouknout na posouzení? Jinak mě PCO zjistili kvůli prodlužujícím se cyklům a anovulaci. A kromě toho mám sníženou hladinu snad všech pohlavních hormonů.
15. črc 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 o jen tak jak to mají jiní jestli má opravdu dobrý spermiogram má tu psané že pravděpodobnost přirozeného oplození 27,2% je to málo nebo ok?
15. črc 2011 v 10:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacnov nene, ta ja na jeden cyklus mnohem menší.
15. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 meriaš aj bazalnu teplotu?
15. črc 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek