Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
24. črc 2011

@nathali no sak ale uz by sa patrilo, aby zasa niekto padol pod ciaru🙂)

terioza1
24. črc 2011

@nathali Tesim se, co nam povis.. Jses dobra, ze netestnes jeste dneska. Ja bych byla hotova a nemohla bych dospat zitrku...

@aduskatt no ahoj, ty tu jsi taky? Jak pokracujete vy?

10andrea12
24. črc 2011

@veronicka33 prve 2 cykli som mala 2x1 a na treti som mala 3x1 aj to bola ovu az na 26 DC ale zaadarilo sa to je hlavne 🙂

terioza1
24. črc 2011

Bud si to nalhavam, nebo to tam vidim... ale to spis si to nalhavam... pri hodne dukladnem zkoumani tam "neco" je... Ale jsem teprve 22DC a 5-6DPO... Me uz z toho asi fakt hrabe.

aduskatt
24. črc 2011

@terioza1 ja idem zajtra skontrolovat foli, ci vobec nejaky rastie🙂

veronicka33
24. črc 2011

@nathali tak držím palce nech to všetko dobre dopadne 🙂

nathali
24. črc 2011

@aduskatt ako po takom case by sa patrilo ale jak sme na tom tak vselijak s priatelom tak ani na mimco nemyslim
@terioza1 ja som ani nedufala a este stale cakam ms

veronicka33
24. črc 2011

@terioza1 hm no tak to y bolo super,držím palce nech tam nájdeš tie // kolajničky 🙂 ale nieje to ešte skoro na testovanie?ja testnem až ke mi bude ms meškat aspon 5 dní ked to ovšem vydržím 😒

terioza1
24. črc 2011

@aduskatt tak dej vedet, jak to dopadlo. Urcite ti ale rostou. To bylo, aby nerostly... To budou obr foli... 🙂

@nathali po tech letech se ti ani nedivim... Ale urcite neprijde a za 9mesicu nam predstavis svoje ditko... Ja ti to tak moc preju, ani nevis jak...

terioza1
24. črc 2011

@nathali "nathali @aduskatt ako po takom case by sa patrilo ale jak sme na tom tak vselijak s priatelom tak ani na mimco nemyslim
@terioza1 ja som ani nedufala a este stale cakam ms

Dnes v 19:51 • Odpověz • To se mi líbí • • "

JELIKOZ NA TO NEMYSLIS, JAK PISES, URCITE SE ZADARILO... 🙂

terioza1
24. črc 2011

@veronicka33 je to brzo, ale ja jsem hrozne nedockava... minule jsem ale taky testovala, porad nic a az v den vynechane ms se objevily //.... Tak ja nevim... ale budu testovat, je to moje zavislost...

aduskatt
24. črc 2011

@terioza1 uvidime, zajtra som este len 13DC, ale tak snad okolo 20 to bude, ak bude🙂

terioza1
24. črc 2011

@aduskatt az 20.DC??? To mas takhle pozde, jo? No ty blaho. Tak se na to poradne priprav... A manzovi sexualni utrum... 😀

veronicka33
24. črc 2011

@terioza1 no tak budem držat silno päste nech to víde 🙂 aj ja som na sebazvedavá ale zatím nemám nutkanie testovat aj keby to bolo skoro ☹
@nathali a už tabulku nepíšeš?hm nooooo držím palce aby vyšli // 🙂

terioza1
24. črc 2011

@veronicka33 dekuju, ja na tech testech dost ujizdim. Pokazdy, kdyz jsem v obchode, koupim test... Je to jako droga... ti rikam, hrabe mi z toho.

aduskatt
24. črc 2011

@terioza1 myslela som 20mm🙂) ale ovu mavam 18 den

terioza1
24. črc 2011

@aduskatt aha 😀 Ja jsem trubka 😀 Tak to abyste brzo na to skocili..

veronicka33
24. črc 2011

@terioza1 no to je v pohode,mne začína hrabat tesne pred mrchou vtedy začínam byt nervozna čo bude či sa spustí alebo budú // ale zatím aj ked s 3 dnovým meškaním ale pustila sa mrcha jedna a uvidíme ako bude tento krát,ale nič žiadne zmeny necítim ☹

aduskatt
24. črc 2011

@terioza1 no, sak my skaceme tak nejak pravidelne....🙂) akurat okolo ovule je to so zatatymi zubami, po clostile to boli jak svina.........a podla toho viem, ze to prichadza🙂!

terioza1
24. črc 2011

@veronicka33 myslim si, ze hrabe nam vsem tady... 😀 jak to tak procitam 😀

terioza1
24. črc 2011

@aduskatt vid.. po clostile to boli snad tisickrat vic.... jak rikas - jak svina 😀 pokolikaty mas clostil?

aduskatt
24. črc 2011

@terioza1 teraz poslednu davku.celkovo asi siestu, ale s prestavkami.............uz viac clostil nebude

terioza1
24. črc 2011

@aduskatt tak jestli to je posledni davka, ted to vyjde... 🙂 Tentokrat na me muzes dat 🙂

aduskatt
24. črc 2011

@terioza1 uvidime🙂

kacnov
24. črc 2011

@10andrea12 no já nic já mám cyklus šíleně rozházený-nedostanu MS jen po vyvolávačce ☹( takže prd no

timmka
24. črc 2011

ahojte baby, chcem sa vas este opytat, ci aj vy niektora, ktora ste brali clostilbegyt, mali taky problem, citila som dost vajecniky, mala som domin. 3 folikuli a pichnuty pregnyl som mala na 13DC, na 14 malo dojst k ovulacii, ale ja este stale pocitujem vajecniky a aj brusko, sem tam ma boli, nie je to taka bolest ako pred ovulkou, neda sa to porovnat, ale je to v poriadku ze pocitujem brusko a aj vajecniky po ovulke, bojim sa aby sa mi neurobili cysty a preto citim vajecniky, dakujem velmi pekne za kazdu jednu odpoved, dr. mi uz na ultr. nekazal prist

terioza1
24. črc 2011

@timmka jestli te to tak boli, zajdi do nemocnice.. tam te osetrej. Ja tuhle bolest mela ted, kdyz neberu prvni mesic clostil.. Myslela jsem, ze to jsou cysty nebo neco takovyho. hrozne to bolelo, kdyz jsem lezela a zmackla, byla to silena bolest.. Ale s tim pregnylem je to zvlastni, podle me. Zajdi do nemocnice, nic tim nezkazis... To je moje oblibeny misto, jsem tam jako doma 😀 Drzim palce, aby bylo vsechno v poradku..

asaka
24. črc 2011

@timmka ahoj, z dotazu nechapu jak dlouho to je po pregnylu.. ja ted brala clostil 1. cyklus, taky jsem mela 3 folikuly. Pravy vajecnik jsem citila od 9.DC tj. posledni den co jsem brala clostil. Na folikulometrii jsem byla 11DC, to uz byly dost velke, tak mi dr pichnul pregnyl. Dalsi den 12dc jsem byla zas na kontrole, zatim zadny nepraskl, tak znova pregnyl. Nasledujici den 13dc opet kontrola, 2 folikuly uz jsou pryc. To bylo tenhle patek. Vcera me jeste v pravem podbrisku bolelo, az dnes jsem konecne bez bolesti. Bolest vyvolava mimojine tekutina, ktera se z praskleho folikulu vyleje do brisni dutiny, dokud ji telo nevstreba. Bolelo me to fakt dost, i pri chuzi, nebo kdyz jsem se smala. Na pohmat taky desna bolest. Tak drzim palce!

aduskatt
25. črc 2011

no, tak spravy su take vselijake, ale dobra je, ze folik narastol zatial na 20 mm.otazka je, ci praskne

jeny
25. črc 2011

ahojte, ja som dnes 27DC moj posledny cyklus s clostilom a test negativny ☹ brucho citim ako pred mrchou takze zrejme to opat nevyslo.... kto este testoval? dufam ze budu aj nejake lepsie spravy 🙂