Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
9. kvě 2009

leni ,ty si ale sikulka este nie je riadne ani obed a ty uz mas navarene.ja budem tiez asi varit dnes ale az vecer ked prideme ,ak sa mi bude teda este chciet 😉
pojdeme asi zasa ku moru tu blizko nas do jedneho mesta ja tam aj hrad aj nejake pamiatky a hlavne plaz 😀 aj ked sa neda kupat lebo je zima ,ale prechadzka tam juuj stoji za to .

na kolkaty den od pichnutia Pregnylu mozem testnut aby to bolo spolahlive ,myslis,ze 13bude ok.ja som sa trochu oklamala som myslela,ze v stredu mam dostat mrchu a to nie tu mam mat v sobotu .

lenka_bohousek
autor
9. kvě 2009

Moa, dneska je to výjimka, že mám uvařeno tak brzy, to jen kvůli tomu, abychom mohli brzo vyrazit.
No ale vy budete mít nádherný výlet, procházet se po pláži u moře, to bych taky mohla každý den.

Myslím, že testovat od pregnylu se může tak za těch 14 dnů, to už by měl být z těla pryč 😉

michamicha
9. kvě 2009

leni, díky za přidání do tabulky, v pondělí ti ještě písnu kdy přesně půjdu na ten utz, se musim objednat 😉

moa
9. kvě 2009

mich ahoj co ty ?co ten tvoj test vtedy si mala tienik ako to pokracuje asi som nezaregistrovala 😉

leni ono je to pekne ta prechadza,ale ta zima juuuj ,musim sa naobliekat ako eskimak aby som nezamrzla.je tu len par stupnov nad nulov ziadna slava,ale aj tak ideme

kolienko
9. kvě 2009

Ahojte.
od buduceho cyklu by som mala začať užívať clostylbegyt... 5-9 DC 2krát denne.
mám dlhsie cykly a ovuláciu mávam okolo 20-30 DC. chcem sa spýtať na vás názor na clostyl.
pribrali ste z neho??

aký je vlastne jeho výsledok?? pomohol väčšine z Vás otehotnieť?? a čo vedlajšie príznaky??

jerryjanka
9. kvě 2009

kolienko vitaj medzi nami a dlho sa tu neohrej a bež k tehulkam
no takto niektorým sa podarilo niektorýmj nie a zistťovala sa dalšia pričina
je to tak vždy
pribrať - no niekto pribral niekto nie - ja ho beriem druhy mesiac zatial som schudla jedno kilo takže u mna narast nebol a to beriem aj duphaston takže to je tiež indivindi ale viem že niekto pribral po nom a su aj take čo viac ako 10 kil
vedlajšie učinky - hrozné hlavne prvy mesiac, navaly tepla, horučavy strašne, uzkosti, depresie, nespavosť, unava. ale na každeho to zasa inak pôsobí. takže nechaj sa prekvapiť možno nebudeš mať nič z toho

katuska15
9. kvě 2009

KOLIENKO...ja som z neho pribrala asi 3 kg, ale to mi vobec nevadi...a priznaky???Preukrutna migrena pocas uzivania a bolenie podbruska, inak vsetko ok...mne sa minuly rok podarilo po nom hned na prvy sup ale nedopadlo to dobre...

stana2009
9. kvě 2009

Holky, děkuji za přivítání...

Katusko, já to ted beru první měsíc a od třetího dne mě bolí podbřišek a ještě pořád maličko špiním 😒, jinak žádné jiné příznaky nemám.... jo a mám nafouklé břicho...

Jsem zvědavá co mi řeknou na ultrazvukiu, doufám, že folikulíky mít budu....

prdecek
9. kvě 2009

díky 🙂
musím zaklepat zatím vše ok 🙂

dasa.77
10. kvě 2009

Ahojky vsem.Tak dnes jsem tady prvni ja.Nevim,jestli se mam radovat,nebo byt smutna. 😅 Tak uz nespete!

U me clostil upravil cyklus vyborne.Presne na 28 dni.Coz je super,protoze jsem ho mivala az 40.Nekdy mi MS vynechala uplne.

S usmevem hlasim,ze mam po MS.Dnes jsem vzala konecne clostiky,pak uz to chce jen hodne stesti.Ja teda po nem dost pribrala.Asi 2-3kg kazdy mesic.Fakt to na kazdeho pusobi jinak.

Moa....odkud pises,ze tam mate kousek more?

dasa.77
10. kvě 2009

prdecku...............ja uz chci taky hrde hlasit rodicum. ☹
vcera jsme probirali svatbu,ale zatim jen tak,nezavazne.Mozna bude jeste letos 😀 Pokud se nam podari zadelat testo na mimiska,tak stoprocentne.Uz aby to bylo.
tak zase vecer

michamicha
10. kvě 2009

ahoj,

moa na testíku už pak nic nebylo, tak nevím čím to bylo...a ode dneška začínám s clostilem 😉

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Krásné dopoledne 🙂

Dášo, ty jsi ranní ptáče. Já už jsem teda taky vzhůru od 8 hod., ale comp obsadil Milda a musela jsem ho vyhnat aspoň pro brambory do sklepa, abych tu měla chvilinku volno 😀
Dášo, super, že ms už končí a teď už bude jen účinkovat clostík a držím ti palečky, abys ho už příští cyklus nepotřebovala a byla brzy těhulka 🙂

prdecek
10. kvě 2009

ahojky holky,

jak se vede??? co je nového???
zítra du na ten UZV, tak na mě kolem 13hod myslete ať jsme v pořádku 🙂
Pak jedu do práce to oznámit a dát neschopenku, z toho mám taky docela strach 😒

moa
10. kvě 2009

halo halo dobre ranko vsetkym,tak ja som asi najvacsi lenoch dnes 😀
vcera sme prisli az o 19.30 vecer juuj ale bolo super a dokonca prestalo prsat a vyslo ak slniecko a ani zima taka strasna nebola.

mich ahoj take daco sa uz aj mne stalo.mne sa uz 2x stalo,ze bola ciarka a potom nie tak do 3to uz musi byt pravda 😉

ahojky prdecek,leni ,dasi

dasi ja som v Irsku,ale uz sa pomaly aj budeme zbietat domov asi

moa
10. kvě 2009

no a zas tu nikto nie ,tak aj ja bezim do obchodu este daco kupit

vsetkym pekny slnecny den 🙂

papus
10. kvě 2009

Krásné odpoledne clostilky 🙂

Prdečku zítra na tebe budu myslet 😉

Leni jak se máš co akné a těhu??? 😵

Moa jsem tady 😉

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Ahoj Moa a Šárko, tak nakukuji, jinak se válím na balkóně na sluníčku a večer zase pojedeme na kole.

Včera jsme skončili na pivečku a na večeři v hospůdce a už jsem za vámi nestihla přijít.

Šárko, akné mám stále, už se na sebe nemůžu ani podívat. A těhu nevím 😒 Bolí mě tak divně břicho, jako na mrchu a prsa taky, tak jsem z toho jelen 🤐 Ale radši počítám s tou horší variantou 😉

ma.ja
10. kvě 2009

ahijky berušky 🙂

ma.ja
10. kvě 2009

Leni trochu optimismu!!!
Můj miláček tráví dost času na netu, kouká po motorce...včera jsem ho přistihla, jak kouká po kočárku 🙂 a docela jsme se shodli....tak už zbývá jen maličkost a můžem jít pro kočárek 🙂

jerryjanka
10. kvě 2009

ahojte
baby - ja som zvmätená
som dnes už 9 DC - brala som 3 clostily denne - a mna vôbec nebolia vaječniky ☹

ma.ja
10. kvě 2009

janka..mne taky nebolely...bolelo mne bříško až když byla ovlulka

moa
10. kvě 2009

tak uz som aj ja doma mala by som ist varit ale sa mi vobec nechce 😒

moa
10. kvě 2009

jani ja som mala to iste pred closti ma vzdy neuvaritelne boleli a ked som ho mala,tak som skoro ani nevedela,ze ju mam

ma.ja
10. kvě 2009

před chvílí jsem zjistila, že je dneska "den matek" tak musím ještě pro kytičku...

moa
10. kvě 2009

leni tu je aspon trosku aj pre teba

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

spagatice
10. kvě 2009

Ahoj holky, dnes jsem si před hodinou udělala test. Vím, že jsem si ho raději měla dělat ráno, ale já ho ráno neměla. Mám dva dny zpoždění od MS, to u mě neni vůbec nic divného (i když teď beru clostilbegyt a s ním bych to měla mít pravidelně). Ale kamarádka má podezření na těhotenství, tak chtěla koupit test, koupila jsem tedy dva a zkusily jsem je obě. Obě jsme měly testy negativní. Teď po limitu mi to ale nedalo a šla jsem se na ně podívat. Oba testy jsou z jednoho baléní, stejné druhy. No a kamarádka má pořád jen jednu čárku a já tam mám i druhou, ne úplně tmavou, ale dost dobře viditelnou. Vím, že po limitu už se nemá z testu odečítat, ale proč se objevila mě a kamarádce ne, když jsou oba stejné? Nemáte s tím někdo zkušenosti? Nemůže clostilbegyt způsobit zvýšení hormonů a tím i druhou čárku?

michamicha
10. kvě 2009

ahoj spagatice, tak to nevím jestli to může být clostíkem, ale já mám // pravidelně, vždycky jsou strašně světloučký a nikdy nejsem těhotná 😒

holky, tak jsem si právě zobla první clostík, jsem zvědavá na účinky 😅

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Hezký podvečer, tak jsme doma z dalšího cyklovýletu 😉

Marcelko, tak partner kouká po kočárku? A jaký jste si vybrali?

Moa, díky za krásné fotečky, hned jsem je ukazovala Mildovi a když viděl tu jachtu, tak hned že by jí také chtěl 😉 Je tam u vás krásně, také by se mi líbily procházky kolem moře a vůbec by mi nevadilo, že je tam chladno 🙂

Janka, buď ráda, že necítíš vaječníky a nebolí tě bříško. Já když mě nic nebolelo, tak jsem měla 3 folíky. A byla jsem víc v pohodě, protože jsem se nemusela soustředit na to, že mě bolí bříško 😉

Spagatice, nevím, jak moc věřit tomu, když se druhá čárka ukáže po limitu. Mám dokonce 4 kamarádky, kterým se tohle stalo - po limitu vyskočila druhá a bohužel mršku dostaly. Tak radši se na to moc nespolíhat a pak být o to víc příjemněji překvapená 🙂
Jinak clostil určitě neovlivňuje těhu test, ten ovlivní pregnyl, pokud ti ho píchala na prasknutí folíků 😉

spagatice
10. kvě 2009

Ahoj Michamicha, já právě // nemívám, měla jsem pouze jednou a mnohem slabší. No ale stojím nohama při zemi a těším se za pár týdnů do CARu 🙂 . Přeju ti hodně štěstí s clostíkem. ahoj