Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
26. črc 2011

@mijadave do Starej Lubovne🙂

mijadave
26. črc 2011

@aduskatt to je coby kamenom dohodil 😀

aduskatt
26. črc 2011

@mijadave no hlavne po tej skvelej ceste.od kezmarku ma vzdy slak triafa......🙂

strihalka
26. črc 2011

@terioza1 jeej, tak to je mi lito, ted se to urcite udrzi!!!

terioza1
26. črc 2011

@strihalka taky tomu verim... navic si jsem 1000000% jista, ze se povedlo.... Ne, mam takovej pocit jenom...

strihalka
26. črc 2011

@terioza1 a teraz si kolko DPO?a jak se ti to podarilo?

terioza1
26. črc 2011

@strihalka ted jsem 24DC a asi 6-7DPO... Co se mi jak podarilo?

strihalka
26. črc 2011

@terioza1 ten klid a jistita......ja uz to teda beru s klidem ze se nedari, uz jsem to prestala tak prozivat.....sice stale merim, ovu testiky zkousim.....ale bez nervu🙂)no vim ze spermijka musi nekam dorazit a ja ji musim prijmout......ale nejake vitaminky si papkala?

terioza1
26. črc 2011

@strihalka ja nevim, proste jsem si nejak vydedukovala, ze se podari... jestli se nepodarilo, budu urvana a cumet zase jak trubka... 😀 No i dr rikala, ze po potratu to je jako kdyz pohnojis zahradku... psa mi natejkaj... ale muze to byt i pms.. uvidime... a dneska me bolel bruch jako pred ms.. no nevim, myslim si to 🙂 prej kdyz tomu intenzivne veris, zadaari se.. tak nevim 😀 A soulozite poradne pri ovu? Ja jsem na tohle nemela nervy, ted aspon vim, ze se to u nas da.... ale musime to nejak vychytat... Tahle nejistota, to je vec.. ja tomu mereni nerozumim, vzdycky sem nekdo da nejakej graf a me stejne nic nerika... a ovu testy... ten jsem si delala jeden a nejaka slaba carka tam byla... obdivuju te, ze tomu mereni rozumis... Papkam porad listovku a kontryhel do ovu. Jinak nic..

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 no tak teraz drzuim palce ja tebe zas🙂

terioza1
26. črc 2011

a navic mi asi fakt hrabosi... Predtim jsem se tesila, az budu se svym deckem, chovat ho atd.... spis jsem se tesila.. Ted, kdyz si myslim, ze se zadarilo, t muj mozek bere jako samozrejmost... uplne z jineho uhlu to beru... Chapete me... Predtim jako: jeee, a budeme tohle a tamhleto... Ted: No to musim takle a takhle udelat, aby decko melo tohle a tamto.... jako fakt, ze by se to proste melo narodit.. ja nevim, jak to vysvetlit...

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt dekuju... Ja si to snad i vytetuju na celo...

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 intuicia🙂)) dufam, ze ta nesklame......inak soudruzi z NDR uz dostanu nakladacku, xixi

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to si pis... ze dostanou... a pujdeme na ne obe .-D

A predtim mi taky holky rikaly: ty se vubec neradujes... my myslely, ze kdyz budes tehu, ze budes mit vetsi radost.. .asi muj mozek podvedomne vedel, co se stane... je to zvlastni...

no kazdopadne, pokud me intuice zklame, seru na vsechno.. 🙂 e kecam, ale budu muset vic pracovat na tom, abych poznala, co mi je a co ne...... Ale co blbnu, ono se vlastne zadarilo... tak proc premejslim takhle.. 🙂

terioza1
26. črc 2011

a upplne se vidim s tim obr maxi brichem... predtim jako taky, ale spis jsem si to prala, ted to beru jako samozrejmost... fakt, nemela bych se jit uz lecit??!! 😀

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 kukni lepsie, ci nevidis aj mna s bruchom, xixi

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt tebe s brichem bych taky rada videla... doufam, ze se ti hned zadari...

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 pokusim sa🙂))

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt pokousej se poradne.. hele ty jis nejakou tu fytosoju taky?

mijadave
26. črc 2011

@aduskatt Joj, to Ti verim...a najhorsi usek je Velka Lomnica, teraz tam opravuju most a su tam semafory a kolony az hroza 😒
@terioza1, @aduskatt obom Vam prajem pekne tehulkovske bruska, dufam, ze to teraz uz vyslo 😉

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 nie, uzivala som clostil........a mam nazor, ze ked ten nepomoze, tak soja tiez nie.a kedze je tam ta ista ucinna latka a clostil po urcitej dobe uzivat uz nema zmysel, rovnako to bude aj so sojou.......a ja vacsinou vajicko mam, otazka je, ci praska....to sme este nezistili

aduskatt
26. črc 2011

@mijadave isla som tam predminuly vikend tade, takze viem, je to fasa cesta.tesim sa na sobotu a potom za par dni naspat

aduskatt
26. črc 2011

@mijadave aj my tebe🙂)teda brusko

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt vlastne jo, ja zapomnela, promin... Ja mam tech informaci tolik, ze se v tom uz prestavam orientovat 🙂 ja prave myslela, zes brala soju, ale ted, jak jsi napsala, ze clostil, vzpomnela jsem si... jak poznas, ze nepraska? vsak u ovu te to boli, ne?

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 boli, ale to boli po clostile zdureny vajecnik..no, na uzv vidis, ci prasklo....ked po ovulke nie je na uzv vidno vajicko, tak prasklo.ked vidno, tak neprasklo.....a ked ma vajko 13 DC 20 mm, 15 DC 25 a 25 DC stale 25, tak proste neprasklo

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt no tak to jo, ale jak udelas to, aby prasknul? To ti pichnou pregnyl ne? nebo jak?

strihalka
26. črc 2011

@terioza1 a kdy budes testit?

mijadave
26. črc 2011

@aduskatt lenze clostil znizuje sliznicu, co soja vraj nie... Uvidime, ja som si ju dala tento cyklus, uvidime, co sa udeje, zatial mi len posunula ovulku o par din skor, teda skratila cyklus... Citala som, ze niektorym babam, co nepomohol clostil, soja zabrala na 2. cyklus... No ja to skusim, uvidime, ved nemam co stratit 😉

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 ak sa ukaze, ze nepraska, tak pregnyl..ale neviem, ci je len toto moj problem...........ja mam straaasne vysoku hladinu AMH

aduskatt
26. črc 2011

@mijadave mne clostil neznizil sliznicu...ale ved ucinna latkla je tam rovnaka, tak predpokladam, ze sa to sprava rovnako.ale teda ruku do ohna za to nedam