Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
27. črc 2011

@janula123 jasne.este v piatok skontrolovat, ci prasklo vajko

janula123
27. črc 2011

@aduskatt Tak to Ti držím palce, nech sú tento mesiac //.

Ja idem v piatok na 6. DC do caru na kontrolu, potom na 12. DC, ako po tom Clostile a ak by to vyzeralo dobre tak tento mesiac IUI. Len teraz neviem 12.DC je vo štvrtok, 14. DC v sobotu, tak to mi akosi nevychádza.

mijadave
27. črc 2011

@janula123 ja som brala uz 6 cyklov clostil 2x denne 1 tabl., no ako pisala aduskatt, to davkovanie zalezi na roznych veciach... moj dr tiez nie je proti uzivaniu clostilu dlhsie, no s prestavkami... mne ju teraz dal... a tak som chcela skusit tu soju.... mne vystelku neviem, ci znizoval, to mi dr nepovedal... uz ma posielal do CARu v MT, no manzel tam nechce ist, ze uz mame dve deti, tak ze ked to vyjde, vyjde, ked nie, nevadi... aj s clostilom uz asi nezacnem, tu soju chcem brat asi 3 cykly, ak to nevyjde, nechame to uz tak...

@aduskatt tak to je super, vyzera to nadejne, tak dufam, ze Ti to teraz vyjde 😉

aduskatt
27. črc 2011

@mijadave uvidime🙂

janula123
27. črc 2011

@mijadave Tak to Vám moc držím palce, aby to vyšlo.
Moja kamoška sa tiež snažia o 3 mimi. Ona ide na Nativ a ak to nevyjde tak na IVF.

mijadave
27. črc 2011

@aduskatt tak snad ano, pichol Ti aj pregnyl na prasknutie?

mijadave
27. črc 2011

@janula123 dakujem, tak hadam to vyjde a mozno to vyjde, ked to nechame tak, lebo neplanujem pouzivat antikoncepciu.... 😉

janula123
27. črc 2011

@mijadave No tá kamoška to mixovala s tými hormónmi, sama si to dávkovala a dávala bez dohľadu lekára, bo si to zohnala inde. brala to aj dlhodobejšie. Aj som jej povedala. Predsa sú to hormóny.

mijadave
27. črc 2011

@janula123 ved hej, to je pravda, no ja budem sledovana dr aj pri soji, aj ked nie tak, ako pri clostile... v septembri chcem ist na kontrolu... dr mi povedal, ze ma chce vidiet az na jesen a ze tehotnu 😀 ta soja sa da brat aj dlhodobejsie, aspon co som si zistovala, ak je rozumne davkovanie... takze uvidime... 😉

aduskatt
27. črc 2011

@mijadave nepichol nic zatial

mijadave
27. črc 2011

@aduskatt a uz Ti niekedy daval pregnyl?

jika10
27. črc 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale musim si postezovat, protoze nevim co si to moje telo zase vymyslelo. Dneska jsem 14 DPO a jako obvykle mela teplota klesnou a ona si stoupla. Navic uz pred tydnem me bolelo bricho jako na MS a ted obcas poboliva, jinak nic. Na tehotenstvi uz po tech 19 mesicich neverim a stale cekam MS 😒 , protoze verim ze ona prijde a s velkou paradou

aduskatt
27. črc 2011

@mijadave v CARe raz................

mijadave
27. črc 2011

@jika10 ahoj a neskusila si testit? 😉 radsej ver, ze nevyjde, pesimizmus este nikomu nepomohol.... 😉

jika10
27. črc 2011

@mijadave Testit sem nezkousela, uz to jednou dobre nedopadlo, ze na TT byly dve carecky a pak si do dvou dnu dorazila MS. Ted asi vydrzim. Navic mam doma jen test s citl. 20 a na ten je si myslim porad brzo

mijadave
27. črc 2011

@jika10 jasne, chapem Ta, ja tiez ked som testila, tak to vzdy v den testovania dorazilo.... 😒 takze uz netestim, len cakam a ta mrcha si zatial cestu vzdy nasla... 😉

aduskatt
27. črc 2011

@mijadave poznaaaaaaam.je jedno, ktory den so testovala, presne ten den dorazila...............ci to bolo 32 DC, alebo na 40 DC

jika10
27. črc 2011

@mijadave
@aduskatt No prave, tak radeji testit nebudu, uvidim. Pokud nedorazi do soboty nebo nedele, tak v pondeli bych asi uz testla

mijadave
27. črc 2011

@jika10 presne tak, netestujem... teraz som to mala dost pravidelne, takze testnem az bude viac meskat... teda dufam, ze tento grafik bude vitazny.... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 😀

jika10
27. črc 2011

@mijadave No, ja jsem druhy mesic bez clostiku a muj grafik vypada takto http://www.fertilityfriend.com/home/333757 . Nejak fakt nevim, co si o tom myslet, ale radeji vydrzim. Taky bych uz byla rada, kdyby tohle byl ten vitezny, ale ja uz jsem po takove dobe pesimista. navic sexik byl den pred ovu a den po ovu. Takze proto si myslim, ze z toho nic nebude

aduskatt
27. črc 2011

@jika10 ja som minuly mesiac netestovala............nemala som pocit na tehu.............tento mesiac asi tiez netestnem, ale rada by som mala pocit na tehu🙂

mijadave
27. črc 2011

@jika10 preco, ved to je este v pohodke, ved oni vraj preziju aj 3 dni... ja som zas mala 2 dni pred ovulkou, v den ovulky a 2 po nej... keby som tusila, ze sa to tak posunie, tak by sme sa tulili mozno aj kazdy den, no nevadi, citala som nazory, ze je dobre sa tulit kazdy druhy den a ze tak sa nic nepremeska... 😉 tak uvidime, co bude, no neznasam to cakanie... posledne 2 cykly som si uz aj poplakala, netusila som, ze ma to tak vezme... 😉

mijadave
27. črc 2011

@aduskatt to by som brala aj ja... lenze ja tomu pocitu uz neverim, lebo som ho mala uz viackrat a nejak nevysiel.... ☹

very_sad
27. črc 2011

čafte baby. my sa snažíme už vyše 2rokov, a stále nič. Tento cylkus som začala brať clost. a vytvorili sa mi 3 folikulá a dr. povedal, že by to mohli byť 3-jičky, že aby sme ešte počkali.. znížime dávku closti. a o mesiac sa uvidí. máte stým nejaké skúsenosti? dakujem za radu

very_sad
27. črc 2011

myslíte že je tu veľké riziko, že by sme mohli mať tak zrazu 3-jičky? sa mi tomu nechce ani veriť... tak fakt neviem, či to máme risknúť, lebo dnes je 14-deň, deň ovu, alebo to radšej nechať tak... nechce sa mi len tak prepásť daľší mesiac....

mijadave
27. črc 2011

@very_sad ahoj, mne sa prvy cyklus s clostilom vytvorili 4 pekne foliky, tiez mi dr povedal, ze by mohli byt stvrocata 😀 no nestalo sa.... ☹ davku mi vsak neznizoval... dalsie cykly som mala zvycajne 1 dominantny a 2-3 mensie.... 😉 skor mi dal clostik brat dlhsie ako 5 dni, lebo foliky boli, no na 5 den brania este neboli dost velke, takze niekedy som brala clostik aj 9 dni za sebou.... 😉
urcite si nenechaj prepast tento cyklus, sanca na viac deti naraz tu je, no nikde nie je zarucene, ze to tak bude... moze byt uplne v poho len 1 😉 ak ho nechas tak, ako vies, ze dalsi cyklus nebudes mat zas viac folikov, napr. 4 😀

mijadave
27. črc 2011

@very_sad pri tejto liecbe je to bezne, ze sa tvori viac folikov, na to Ta dr vopred neupozornil? ved ak to tak budes posuvat, moze sa stat, ze podstupis celu liecbu zbytocne... 😉

very_sad
27. črc 2011

@mijadave ... dakujem za tvoj názor, ja som v tomto nová, brala som dlho duphaston, a všetko možné. no ja si tiež myslím, žeby sme to mali využiť tú šancu, Dr. mi povedal, že mal aj také prípady, kedy sa im podarili 3-jičky, a že potom chceli mať iba dvojičky, a nakoniec prišla o všetky .... 😢

jika10
27. črc 2011

@mijadave No nevim, protoze sexik ob den provozujeme uz vic jak pul roku. takze se vetsinou trefime bud primo do ovulky nebo prave takhle den pred a den po ovulce a stejne z toho zatim zadnej mimisek neni, proto si myslim, ze to nevyslo 😒

aduskatt
27. črc 2011

@mijadave ja este nikdy, takze neviem, ci verit..................ja som ho nemala dokonca ani ked som bola tehotna