Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
27. črc 2011

@very_sad to je smutne... rozhodne vsak nezahadzuj tento cyklus... 😉 treba vyuzit kazdu sancu 😉
nie je problem, ked viem, poradim.... 😉 ja som si tiez hladala info o tejto liecbe... 😀

aduskatt
27. črc 2011

@jika10 tiez neverim, ze by sme sa za 6 rokov ani raz netrafili.tam bude problem inde a nie v tom, ze neviem, kedy mam plodne dni

mijadave
27. črc 2011

@aduskatt 😉 ja som 5x vedela, ze som tehotna, este nez mi meskalo a bolo to tak, hoci vysli z toho len 2 deticky... no pri liecbe clostilom som ten pocit mala uz asi 3x a pravda to nebola... sice je to 5 ku 3, no uz sa bojim nieco citit... 😒

@jika10 pozri, ja som bola 5x tehotna a tiez som nemala tulenie kazdy den, mozno parkrat... no zvycajne obden a vyslo mi to, mam doma uz 2 deticky... teraz sa mozem tulit kazdy den aj dvakrat alebo obden, zatial sa nedarilo.... no uz by mohla nastat zmena 😀

very_sad
27. črc 2011

@mijadave A aj niekoho poznáš, komu táto liečba pomohla mať bejby?

mijadave
27. črc 2011

@very_sad nie, osobne nie, no tu na fore aj na inych su take.... aj dr mi povedal, ze zatial mal len par zien, ktorym ta liecba nepomohla, zial, ja som jedna z nich.... 😢 zatial.... 😉 povedal mi, ze co liecil pacietky, 60% z nich otehotnelo na druhy alebo treti cyklus, niektoré neskor, no ako som pisala len par, co im to nepomohlo 😉

jika10
27. črc 2011

@aduskatt No presne, taky si myslim ze je problem nekde jinde. Jen me stve, ze Dr rika, ze ja jsem Ok a manza taky

jika10
27. črc 2011

@mijadave Ja uz bych tu zmena potrebovala jako sul. Z prace jsem totalne psychicky vystavena a celkove takova unavena

mijadave
27. črc 2011

@jika10 aj my s manzelom sme obaja ok.... minuly rok som sice mala nepravidelny cyklus, no clostilom mi to upravili, no pricinu nezistili a ani laparka nic neobjavila... 😕
Ti verim, ze by bodla zmena, myslim, ze viacerym 😉

very_sad
27. črc 2011

@jika10 ja by som tiež potrebovala zmenu v práci, dobre viem o čom hovoríš... ach jaj, ale teraz je taká hnusná doba... 😢

very_sad
27. črc 2011

@mijadave hmm, tak to som nevedela, že tá liečba je taká úspešná, to si ma veľmi potešila, dúfam, že ja budem patrieť do tej úspešnej vzorky... To sme už dávno mohli vyskúšať, ale človek stále verí a dúfa, že to príde samo, ale po tak dlhom čase prestane veriť... 😢

aduskatt
27. črc 2011

@jika10 no, tak zasa u nas sa neda povedat, ze sme obaja ok ☹ ...a ja som este trosku aj na hlavu, xixi.ale to s tym asi nesuvisi, hehe

aduskatt
27. črc 2011

@very_sad ja este stale dufam v zazracne prirodzene pocatie, a to sa uz nejaku chvilku snazime

aduskatt
27. črc 2011

@mijadave aj ja sa pridavam do skupiny clostilopozieraciek zbytocnych🙂 teda asi.....ja som klasika v skupine, ktorej to nezabera.teda asi.........uvidime o dva tyzdne

mijadave
27. črc 2011

@very_sad nechcem Ta schladit, no to su vysledky len mojho dr... ako je to vseobecne tazko povedat... ale drzim Ti pasticky, nech patris do tej uspesnej skupiny... 😉 mas pravdu, clovek stale dufa, ze to pride samo, zvlast ja, ked som otehotnela vzdy na prvy sup a teraz 19 mesiacov a nic... 😨 kym som zacala liecbu, snazili sme sa rok, po roku som sla k dr a zacali sme.... 😉

very_sad
27. črc 2011

@mijadave my ešte bábo nemáme, snažíme sa o naše prvé, a už skoro 2,5 roka, ale ten čas letí, neuveriteľné. Mávala som veľmi dlhý cyklus, skoro až 35 dní, a dr. povedal, že s najväčšou pravdepodobnosťou bude problém v tom, že nemám každý cyklus ovulku, takže sa snažíme zbytočne. Manžel je v poriadku, to je ten lepší prípad 🙂 tak dúfame aj my, že sa nám to konečne podarí, ked sa prišlo na tú príčinu, lebo mám pocit, že nenormálne priťahujem tehotné, a už fakt nemáme silu sa na ne pozerať, na ich krásne veľké brušká... ach jaj, cítim sa taká "prázdna"

jeny
27. črc 2011

no baby ja som tiez skor pesimista ako optimista kazdy mesiac ale testujem vzdy a vela aj teraz 29dc mam za sebou uz 3 negativne testy,dufam ze mrcha dorazi cim skor pretoze ma ta moja testovacia zavislost financne zrujnuje 😀

jeny
27. črc 2011

@jika10 ja som dnes 13DPO myslim si ze test s citlivostou 10 by to uz ukazal no mozno aj 20tka

mijadave
27. črc 2011

@very_sad tie pocity poznam...nez som mala nase prve babo, 2x som potratila a tiez sa mi zdalo, ze pritahujem tehotne.... uz som na nich nemohla ani pozriet a ako naschval kamosky boli okolo mna same tehotne... teraz to je znova, kamosky uz maju tretie, niektore stvrte.... tazko sa na to pozera, no aspon ze uz dve mam... no aj tak ten pocit je tazky... zvlast, ked aj svagrina cakaju babo... ked sa stretneme, je mi smutno, aj ked si hovorim, ved jej dopraj, je to jej prve... vzdy si poviem, kasli na to, neber si to tak, no neda sa.... stale mi je to luto... a uz aj manzel si to vsimol a aj on spomenul, ze mu je to luto, ze sa nedari... ze este tie dva cykly skusime so sojou a potom to asi nechame tak... 😉

mijadave
27. črc 2011

@jeny to by uz asi ukazal... ☹ ale kym nedorazila, nadej je vzdy 😉

timmka
27. črc 2011

@very_sad ahoj, akurat citam , ze sa ti vytvorilil s clostilu 3 folikuli, aj mne sa vytvorili, teraz som uz 19DC, dufam ze sa podrilo, ani ma nenapadlo uvazovat , ze do toho neidem, chod aj ty, to by bol zazrak ze sa oplodnia vsetky 3, citala som, ze ked sa jedno vajko oplodni, ze da signal a ine sa uz neoplodnia, museli by prasknut naraz, ja som mala 17,5, 16,5 a 15,5 na 10DC, mala si potom pichnuty pregnyl?

timmka
27. črc 2011

@mijadave mozem sa ta opytat, ze po ovulke sa moze stat, ze boli brusko ako na menzes, lebo mna zacalo boliet na 16DC a citim to aj dnes, nie je to az taka silna bolest, ale citim, nevies co to moze byt? mohlo sa stat ze nejaky folikul nepraskol?

very_sad
27. črc 2011

@timmka ahoj, dakujem za tvoj názor. No nastal problém v tom, že som brala 1 baletku ráno a jednu večer (bola som taká vystesovaná, že vôbec neviem, ako som sa mohla takto pomýtliť, ale čo už stalo sa), a to som mala brať iba 0,5 ráno a 0,5 večer, tak preto sa mi vytvorili až 3 ... a teraz neviem, či som môjmu telu nejako neublížila, tak preto uvažujem, či to radšej necháme tak, budem brať daľší cyklus 0,5 ráno, 0,5 večer a uvidíme, ako sa to vyvinie... máte s tým nejaké skúsenosti? poradte dakujem moc

mijadave
27. črc 2011

@timmka mna tak bolelo v prvom cykle s clostilom, no ustupilo to a uz to nebolo.... neviem z coho to moze byt.... tazko povedat, no ak to nie su velmi silne bolesti, tak chod radsej k dr.

@very_sad nic si branim 1 tabletky rano a 1 vecer nepokazila, ja som tak brala.... a je to dost bezne davkovanie, no stretla som sa aj s tym, ze niektore baby brali 3 tabletky denne.... 😉

timmka
27. črc 2011

@very_sad moja, aj ja som to tak brala, tiez jednu rano a jednu vecer, nie vzdy sa tolko vytvoria, ja som clostil brala cca 6 mes. dozadu a nereagovala som tak, prvy mesiac som mala iba jeden, druhy vobec a treti opat len jeden, len sme nevedeli, ze mame obaja ureoplazmu, ta sposobuje neplodnost, uz sme vylieceny, to nam zistili v car, teraz som prvy krat tak zareagovala na clostil,urcite si telu neublizila a dnes drzim palceky

timmka
27. črc 2011

@mijadave bola som za nim a povedala som mu, tak mi povedal, ze to je vsetko z clostilu a pregnylu, ze je to vsetko vyvolane umelo, chcela som aby mi urobil ultr. tak mi povedal, ze na moje riziko, lebo moze ovplyvnit zlte teliesko, tak som isla zo sklopenymi usami

jeny
27. črc 2011

@very_sad mnohym zenam sa vytvoria 3 foliky a nie je z toho ani jedno babo nie to este 3 🙂 takze podla mna sa nemusis obavat, este k tomu je fakt minimalna sanca ze tie foliky ti prasknu naraz, mozno nakoniec prasne iba jeden....urcite by som tento mesiac nepresvihla byt tebou 😉

petra273
27. črc 2011

@very_sad neboj, mě taky doktor rovnou napsal 2x1, ted mám za sebou první cyklus, vedlejší příznaky docela drsný, ale co by člověk pro to mímo nevydržel 😀 Teď jsem 13Dc a na ovu testu ukázkové čárky, tak doufám, že to dopadne 😀

mijadave
27. črc 2011

@timmka som este nepocula, ze usg ovplyvnuje zlte teliesko, ale nie som dr... 😀 ale je fakt, ze prvy cyklus bol drsny, no potom akoby si telo zvyklo, az na to, ze som nikdy pred liecbou nemala ovulacne bolesti, pri tejto liecbe ano... ale ako pisala petra273, co by clovek pre mimco nevydrzal, nie? 😉

very_sad
27. črc 2011

baby, dakujem moc za vaše rady, je super, ked si vieme takto poradiť.

very_sad
27. črc 2011

@petra273 aké máš vedľajšie príznaky? ja som si na sebe nič neobvyklé nevšimla...