Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
27. črc 2011

@very_sad nie je zac, zas niekedy "prid" pozriet 😀 ani aj tu nie som dlho, no ked sa da, chodim sem kazdy den... 😉

very_sad
27. črc 2011

@mijadave no ja som mala pocit, že ma ide dr. ukameňovať, ked sme náhodou na to so setričkou prišli, že som brala zlé dávkovanie... ach jaj, to naše zdravotníctvo... a ja som sa tak bála, že som si nejako ublížila, ale som rada, že sme nato zlé dávkovanie prišli tak skoro....

mijadave
27. črc 2011

@very_sad nechapem, ved nic take sa nestalo, neublizilo Ti to... a dolezite je, ze Tvoje vajecniky reagovali dobre... ukamenovat by Ta kvazi mohol, keby si si tym uhnala nejaku skaredu cystu 😀 ale to sa nestalo, tak nemal co stresovat... 😉

very_sad
27. črc 2011

@mijadave mi on mi povedal, že vaječníky, hlavne ľavý reagoval až prehnane dobre, ... ale to si mumlal tak pre seba, neznelo to moc pozitívne, ale on je taký zvláštny dr.,

jika10
27. črc 2011

@mijadave
@very_sad No prave, ja uz budu 1.9. zacinat v tyhle firme 7 rok, tak to je fakt trochu na palici. Porad si rikam, ze odejdu az otehotnim, no a ono porad nic. Tak to tady mam asi az do duchodu 😠
@aduskatt No prave ze ja mam taky jeste jiny zdravotni problem, ale to me vsichni doktori presvedcujou, ze s otehotnenim to nema nic spolecnyho. No a co muzu, musim jim verit
@jeny Ja ani nevim, jestli chci ted testovat. pockam, zda MS nedorazi a kdyz ne, tak testnu v pondeli. Ale ja stejne porad verim, ze o vikendu nejpozdeji prifrci v plne parade

mijadave
27. črc 2011

@very_sad a nepovedal Ti ake su velke?
@jika10 to Ti verim, ja som zatial nebola nikde tak dlho, teraz v tejto praci som rok a dufam, ze coskoro pojdem odtial, no snad na tu matersku 😀 😀 😀 😀

very_sad
27. črc 2011

@jika10 no ja som už v jednej firme skoro 6 rokov, a už tam mám toho tiež plné zuby, tiež som stále čakala, že však materská to vzrieši, ale stále nič... tak neviem,ale úvery sa sami platiť nebudú ☹

aduskatt
27. črc 2011

ja tiez cakam na matersku ako na vyslobodenie🙂

very_sad
27. črc 2011

@mijadave no na sono si ich tam meral, myslím v PC, ale nekomentoval to, ja som ich na obrazovke videla, ale neviem posúdiť, aké boli veľké...

aduskatt
27. črc 2011

@very_sad na tej obrazovecke je vidno udaj o velkosti🙂) pripadne sa ho rovno spytaj.................🙂
mne dnes moj povedal bez opytania, aky velky folikul mam🙂

jeny
27. črc 2011

@jika10 ja som takto cakala v predchadzajucej praci 2 roky som cakala kedy otehotniem a nic tak som dala vypoved presne ku koncu roka ako mi aj koncila zmluva nakolko mi ju kazdy rok predlzovali no uz ked som podala vypoved a mala odrobit posledny tyzden tak som zistila ze som tehotna, no z prace som aj tak odisla a 9 mesiacov som bola doma, sice som prisla o matersku ale aj tak to stalo za to, vtedy mi k tomu pomohol prave clostyl na 3ti cyklus

very_sad
27. črc 2011

@aduskatt a to je dôležité aké sú veľké?

very_sad
27. črc 2011

@aduskatt mala si iba jeden folikul?

aduskatt
27. črc 2011

@very_sad jasne.......podla velkosti vies, ze dozrieva a kedy praskne....a ci vobec rastie........mam 3, ci 4, ale iba jeden dominantny...........

mijadave
27. črc 2011

@very_sad ano, ako Ti pisala aduskatt, je to dolezity udaj, foliky praskaju idealne tak okolo 20 - 26mm

ok dievcata, na dnes sa s Vami lucim, budem tu zas zajtra.... majte sa....

very_sad
27. črc 2011

@aduskatt no mne dr.povedal, že v stredu budem mať ovulku, a či je niektorý dominantný to mi nepovedal. ☹

kacnov
27. črc 2011

ahoj holky dnes ráno sem si dělala TT ted sem se šla ze srandy na něj podívat a je tam duch-myslíte že to něco znamená?? -asi nic že já jsem měla kvalitní test který to pozná už 5 dní od oplodnění takže asi zas nic MS mám dostat 4, to už by tam něco kuklo že???

jania023
27. črc 2011

@kacnov ked mas dostat 4.8ms tak na test je este veeelmi skoro.ktory DPO si dnes?test najprv od 12DPO moze ukazaj aj skor ale nieje to spolahlive ..aky test mas aku znacku a aku citlivost?hod foto

jania023
27. črc 2011

@very_sad ked budes mat v stredu ovu tak tam musel byt niektory dominantny leo keby nie tak by ti povedal ze ovu nebude a je to anovulak 😉

kacnov
27. črc 2011

@jania023 přes foto je vidět prd 🙂 mám rapid s kapátkem a je tam psané že ti ukáže už 5 den po oplod. já jsem asi 11DPO takže haluz? asi jo

aduskatt
27. črc 2011

@very_sad ved ten, co praska je dominantny, teda najvacsi a ked mas mat ovulku, tak tam dominantny urcite je........

aduskatt
27. črc 2011

@kacnov nechcem ta sklamat, ale spolahlive je to az po uhniezdeni a to sa deje cca 10 DPO.skor ti test neukaze nic............samozrejme vssak drzim palciska........

kacnov
27. črc 2011

@aduskatt houby ajo no to sem nevěděla jako klídek já to beru sportovně všecko takže pohodička ok zkusím tak 30 testnout ale nemyslím si že něco z toho bude

malagycka
27. črc 2011

@jeny ahoj! fakt ti pomohol clostyl? Ja mám teraz jeden cyklus za sebou...brala si po clostyle aj duphaston?

jika10
27. črc 2011

@mijadave Koukam, ze to mame nastaveno dost podobne 😀
@very_sad No prave, najem se taky sam platit nebude a popelnice taky vybirat nebudu, takze do prace chodit musim
@jeny Ja uz jenom cekam na to, az najdu 2 carecky na TT a dr mi potvrdi tehu a odchazim na neschopenku. Ja bych tady az do matersky nebyla. navic by mi to ani neproslo kvuli tem jinym zdravotnim problemum. U me to rizikove tehotenstvi jisti na 100%

jika10
27. črc 2011

@kacnov Holka, ja ma dostat MS zitra nebo nejpozdeji v sobotu, takze uvidime a netestuji. Pokud MS neprijde (coz pochybuju), tak v pondeli budu testovat.

very_sad
27. črc 2011

@jania023 no vidíš, a to som vôbec nevedela, dík za info 🙂

very_sad
27. črc 2011

@aduskatt no ja som ich na tej obrazovke videla 3 a boli rovnako veľké - dosť veľké , tak neviem, asi natom niečo bude že by mohli byť 3-jičky, hádam by mi to dr.nehovoril len tak, teda skorej povedal, že ma musí poučiť o takej možnosti. ale povedal, že môžu byť aj 2jičky, ale aj 1 bábo......

jeny
27. črc 2011

@malagycka ano pomohol pri prvej dcerke, brala som aj duphaston no teraz mi uz nezabral ani clostil pri dalsom snazeni o mimi

kacnov
27. črc 2011

@jika10 víš co já testovala protože mám jít příští týdek k zubaři a já bez injekce nejedu 🙂 tak proto tak brzo :D