Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

michamicha
10. kvě 2009

leni, manža dneska taky cestou do KIKA pokukoval po kočárcích 😀 no ale místo kočárku jsme nakonec koupili novou sedačku do obýváku, béžovou z takové té hrubé (nappa) kůže 😵 je boží, přivezem si jí ve středu, akorát mě čeká vyklízení skříněk v obýváku, protože musíme přestěhovat stěnu 😝 ale už se na to těšim 🙂 a taky jsem si na netu objednala nový záclony do kuchyně 😉

michamicha
10. kvě 2009

prostě dneska to byl úspěšný den co se nákupů týče, teda hlavně že se mi povedlo dostat manžela do obchodu, byli jsme tam ani ne půl hodiny a už chtěl jít domů 😅

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Micha, tak držím pěstičky, ať ti clostík udělá pěkné folíky 🙂

Spagatice, já // neměla nikdy, jen na ovu testu ☹ Je fajn, že to bereš s nadhledem a jak píšeš, stojíš nohama při zemi. Je to tak lepší, nemá smysl dávat si plané naděje, pak to mnohem víc bolí.
Přeju ti moc štěstíčka, aby ty // byly pravdou a abystu už do žádné CARu nemuseli 😵

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Micha, tak to jste fakt měli úspěšný den. Moc dobře to znám, jaký je to problém dostat chlapa do obchodu, natož s nábytkem nebo oblečením. Takhle OBI atd., to jo, tam bude šmejdit půl dne. Ale je to super, že jsme na tom všechny stejně s těma našima drahouškama 😀

spagatice
10. kvě 2009

Leni moc děkuju, mějte se holky hezky ahoj 😉 PS: // pro všechny, které si to přejí. 😉

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Spagatice, díky 🙂 Krásný večer 🙂

papus
10. kvě 2009

Hezký večer 🙂 už jste Leni byli na kole?

dasa.77
10. kvě 2009

Ahoj holky.Ja jsem dnes byla na dlouhe prochazce v lese,ale ne s mou drahou polovickou,protoze ten ma kazdou nedeli odo fotbal 😠 Mame to kousek za barakem,bydlime vlastne skoro u lesa.Ale ne na samote u lesa 😵
Ja jsem na den matek nezapomela,jen v obchode byly same zvadle kostata,takze jsem to vyresila vinkem a bonbonierou.To se taky pocita.

Michamicha,i ja jsem dnes zacala brat clostik,ale jeste nikdy se mi nestalo,ze bych pri nem zacala znovu spinit.Je to mozna tim,ze vetsinou jsem ten 5DC mela jeste trochu MS a tak jsem to nijak neregistrovala.Jenze ted mi skoncila pomerne drive,nejak vcera po obede a dnes kolem poledne se vratila 😢

dasa.77
10. kvě 2009

tim jsem si pripomela,ze si am vzit opet clostik

dasa.77
10. kvě 2009

Spagatice.......moje kamaradka si delala test a taky byl nejdrive negativni.Jenze ho zapomela vyhodit,nechala jej na Wc a jak sla asi po hodce,nasla tam //.Po 3 dnech test zopakovala a to uz se ukazaly// hned.

Treba budes mit i ty stesti.

wolfskinka
10. kvě 2009

ahojte po vikende .. co mate nove ?

lenka ako moja ... ziadne priznaky ? mna pobolieva to brucho a strasne, ale mrchu zatial nemam ... a dufam, ze ani nepride ... streda sa blizi 😵

dasa.77
10. kvě 2009

Micha....taky bych si prala novou sedacku do obyvaku,ale jeste vice detskou postylku.Zatim neni pro koho ji kupovat ☹
Leni,jak se tak divam,ty stale jenom sportujes.To ja jsem lina jak ves.Kdyz nemusim,nikam se nezenu.Me to kolo jednou hrozne bavilo.Ted uz mam o nejakych13kg vice a je to znat.Mela bych neco konecne delat,ale to uz si rikam terti rok.Cviceni me bavi maximalne mesic.Pak naberu jeste o neco vic.

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Ahojky Šárko a krásný večer i tobě 🙂
To víš, že jsme byli, dneska ještě víc km než včera, tak asi brzo zalehnu. Ale tento týden sama, Milda má noční ☹ A co jste dělali vy o prodlouženém víkendu?

Wolfi, moja, příznaky mám jako ty - bolí mě břicho,už druhý den, ale mrchu taky zatím nemám. No a mám hrozně akné a nafouklá prsa. Ale bojím, bojím, aby to nebylo k mrše 😢

Dášo, já zas takový sportovec nejsem, taky se radši válím na gauči a cpu se. Ale když je hezky, tak mě to kolo prostě láká. Jinak v zimě jsem lenivý pecivál a zdatně jdou kilečka nahoru. Tak se to snažím na jaře a v léta napravit a trošku sportovat 😀

moa
10. kvě 2009

ahojte kocky, ja sa tiez pridavam ku vam co vas poboielva brusko ☹ mna tiez hlavne rano a teraz na vecer a asi to bude len horsie a horsie 😒

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Jo a Dášo, mi něco povídej o kilech navíc. Já ještě v září vážila svých 58, kupovala jsem si vel. 36 a teď mám 64, připadám si jako hrošice, hodně oblečení jsem si musela pořídit nového a jedny kalhoty mám dokonce 40. Takže jako nechci být tlustá a něco s tím musím udělat. Jenže my třeba jedeme na kole 50 km, Milda to vydrží, ale já se hned musím cpát. No a třeba teď jsem sice po večeři, ale ještě do sebe láduju gumové medvídky 😝

Moa, tak tebe taky bolí bříško? Ach jo, holčinky, aspoň jedna další těhulka ať přibude 😉

wolfskinka
10. kvě 2009

lenka drzim palceky, kedy chces testovat ???

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Wolfi, palečky držím i já tobě. Testovat budu nejdřív tak v tu středu - čtvrtek nebo možná až na konci týdne, pokud mě nepředběhne mrcha hnusná 😠

wolfskinka
10. kvě 2009

kolko dni mas cyklus ??

moa
10. kvě 2009

juuj ako vidim ,tak tu sme asi vsetky pribrali,ale ak to ma pomoct mam babatko tak s radostou 🙂
ja to citim hlavne na bruchu robia sa mi tam ine faldy budem ako panacik michelin 😀 a mozem ist do reklamy

dasa.77
10. kvě 2009

mnam,taky bych si dala gumove medvidky.Ja mam krome vcerejska,kazdy den od zacatku MS silenou chut na sladke.Ale jakou,to je hruza.Stale myslim na cokoladu.

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Mívám 31 -33 dní a dneska jsem 27DC a to břicho mě bolí už docela dost, jako by mrcha měla vypuknout každou chvíli 😢
A ty jsi kolikátý DC?

ma.ja
10. kvě 2009

ahojky, už jsem tady zas 🙂
sehnali jsme kytičku, udělali chlebíčky a už máme i odgratulováno 🙂
Leni já bych se moc nedivila, kdybys další těhulka byla ty 🙂

dasa.77
10. kvě 2009

moa..........a kde teda pracujes ty?

amisa
10. kvě 2009

ahojte nejake nove //? v tejto teme?.. ja si kratim cas cakania na vysledok ovulky 😎

wolfskinka
10. kvě 2009

ja som dnes 28 den ... a mavam tiez tak cca 31 tak uvidime, ja som mala fdnes poobede take bolesti az krce v podbrusku a nalavo som sa zlakla ze ci to neni slepak

dasa.77
10. kvě 2009

ahoj ma.ja........tebe ted nekdy ceka laparoskopie?

ma.ja
10. kvě 2009

ahoj dáši, na laparku jsem se byla objednat ve čtvrtek, ale jelikož je u nás v nemocnici nával a nemají na mne místo, tak jdu až 21.6..

dasa.77
10. kvě 2009

ted mi to bude trosicku dele trvat,musim u toho psani jeste varit ☹

papus
10. kvě 2009

Leni my jsme v pátek slavili mladej měl 18 no včera jsme měli odpočinkovej a dnešek taky byli jsme venku včera jsme si ještě sázela kytičky a rajské na balkoně 😉 zítra zas do práce ☹

amisa
10. kvě 2009

baby kolko vydrzi spermia zhruba v maternici a ako dlho jej trva cesta k vajicku?