• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@terioza1 No ved ideme tam zajtra. Ale nedávam tomu nádej. A tak to vyzeralo dobre mala som 4folikuly. Aj sa mi zdalo že ma boli maternica, prsia. A teraz ma bolia riadne vaječníky. JOJ
28. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@in131 Tak treba se zadarilo :slight_smile: Jen to TT jeste neumi vyhodnotit :slight_smile: Dej vedet, jak jsi dopadla :slight_smile: Ale kdyby t nevyslo ( jako ze urco vyslo :slight_smile: ) , zkusila bych jeste IUI...
28. črc 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@in131 tak to sme na tom podobne, ja som tiez testovala na 13 DP a nic,vajecniky ma tak isto bolia poriadne, aj krize, kym mrcha nepride nadej stale existuje
28. črc 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 Dakujem za radu. Lebo každý mi len v okoli vrví že to silim..... nech necham tomu voľny priebeh. Konečne to niekto chápe ako sa cítim.
28. črc 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@in131 neni vubec zac, vsak ja ti vubec neporadila :slight_smile:

Taky jsem si rikala, ze jsem konecne nekde, kde me chapou.... protoze vsude mi rikaji - mas cas, neblbni, cas mas.... bla bla... ale kdyz priroda poruci, mozek jde v tom taky :grinning:
28. črc 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@in131 moje rada... nic na to zaručeně neexistuje, s tím myšlením na něco jiného to je pravda ale osobní zkušenost je taková, že to nejde... Já jsem z toho taky "šílela" a nikdo nedokázal pochopit jak mi bylo, dokud to nezažil osobně. Mě měsíc při otěhotnění dr řekl že ať s tím nepočítám že tam není šance. A světe div se, já otěhotněla. Takže naděje je vždy.
28. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeny Tak sme na tom rovnako. Joj a tak sa snažíme. No čo pojdem ešte na posledné iUI. A ked nie tak na IVF.
28. črc 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terioza1 ze by?:slight_smile:)kolajnicky?:slight_smile:no ja to do tej soboty snad ani nevydrzim
28. črc 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, baby, dalsi akontrola za mnou..folik narastol na giganta, mame to pstrosie vajko.32 mm...........tak dufam, ze dnes alebo zajtra praskne konecne......
29. črc 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aduskatt ahooooj :astonished: fuha, tak to je riadne... a co Ti povedal dr?
29. črc 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ze v pondelok znova na folikulo.................lenze nebudem tu, v nedelu cestujem.takze cez vikend sa snazit.a ked dojde menzes, este predsalen skusi jeden cyklus s clostilom odsledovat......a potom uvidime....a folikulometria dnes dost bolela, tak sa zmienil aj o tom, ze by tam mohli byt zrasty........
29. črc 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt aha, ja som myslela, ci Ti nepovedal, ze to vyzera na cystu... lebo je dost velky ten folik... ale on vie, co tam vidi... :wink:
29. črc 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt urcite Ta nechcem strasit, on vie, co tam videl.... :wink:
29. črc 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no neviem, ci cysta, lebo ono to rastie cca 3mm za den.cysta asi tak pravidelne neporastie.a neboj, nevystrasila si ma:slight_smile:))
29. črc 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt :wink: to som rada.... drzim pasticky :grinning: mne sa zatial ukazkovo drzi graf: http://www.fertilityfriend.com/home/361810 :grinning: uz keby som mohla testit, no je este velmi skoro :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@in131 je to opravdu hodně těžký na to nemyslet... já pak už nenáviděla maminky s bříškem nebo s kočárky. Nechápala jsem proč to nejde. Nakonec mi dr nasadil clostil a ten mi způsobil cystu. A proto mi řekl že to určitě teď nebude možné. NO ale jak tak počítám, tak už jsem musela v té době otěhotnět. Soustředila jsem se na cystu a bylo to.Aspoň tak si to myslím. Držím pěstičky, ono to fakt příjde nečekaně.
29. črc 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mijadave no dufam, ze to budes mat nadalej ukazkove:slight_smile:
29. črc 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
29. črc 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave to ti verim...........budes testovat zajtra?
29. črc 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt asi este nie, hoci najradsej by som uz... lenze nikdy mi nevysiel test //, ked som testovala pred terminom mrchy... takze si asi pockam este aspon tyzden :frowning2:
29. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moj dnesny test opat negativny 31DC 15DPO, teplota stale 37,03,bolesti pokracuju,mrcha neprichadza....ach jaj
29. črc 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeny :frowning2: to ma mrzi...
29. črc 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave nevadi, cakala som to :confounded: uz sa normalne tesim na cely vikend do prace aspon pridem na ine myslienky, tychto 5 dni volna je ako za trest :grinning:
29. črc 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeny jasne, no aj tak, este je nadej... :wink: ja by som tych 5 dni volna brala :grinning: :grinning: :grinning: a nebol by to trest :grinning:
29. črc 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zienky,

potrebujem od Vas radu. Uz 2 mesiac beriem clostilbegyt od 2 dna menstruacia a duphaston od 11.dna po 25 den.Minuly som dostala menzes normalne ako ked som brala antikoncepciu, presne aj vtedz som dotala na 23 DC, Dnes uz je 27 Dc a stale nic. Velmi ma bolia prsia, obcas ma pichne v podbrusku a strasne ma pali spodok a bolieva ma dost zaludok, nie som si ista ci je to zaludok alebo brucho ale niekde v tej oblasti a vobec mi nechuti jest. Viete mi poradit, ci mozem bzt tehotna alebo su to priznaky niecoho ineho?S manzelom velmi tuzime po babatku.Prosim poradte mi.
29. črc 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska ahoj, vsetko, co tu opisujes mozu byt priznaky tehu, no aj bliziacej sa ms, takze tazko povedat... :wink: neskusala si testovat?
29. črc 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusala som ale uz davnejsie ked som este ked som mala len ms dostat a nic
29. črc 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave Prosim ta nevies mi poradit do kolkzch dni mozem dostat ms po vysadeni duphastonu?
29. črc 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt ahoj, ked sa ta mozem opytat mala si pichnuty pregnyl? lebo akurat citam a obavam sa ci mne vlastne folikli praskli, ci tiez nahodou nebudem mat cysty, akurat citam tvoj prispevok a som zaskocena, lebo to je uz dozrety folik, povazuje sa za folikularnu cystu, mas nejake aj bolesti?
29. črc 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby akurat citam, ze po pregnyle bolia prsia, mna prsia vobec nebolia, len mam vela bieleho vytoku a boli ma brusko uz od ovulacie :frowning2: mam este tyzden do MS, dnes som 7DPO, kedy mozem testovat ??? aby mi pregnyl neukazal ducha?
29. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek